Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842037
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    tak jsem dens zdarne bez ujmy a o detskych spuntech oslavila svoji 2Ocitku a muzu jit spokojena spat s tim na fouklim briskem 🙂 taky uz jsem cetla jednu knizecku… mela jsem ji sfouklou behem asi 2 nebo 3 dnu a taky moc zajimave a velice dobre rady pro prvorodicky 🙂 ale rekla jsem ze uz nebudu cist knizky a uvidime jak to vse pujde 🙂 jinak se musim pochlubit krasnym polstarkem do postylky s motivem vecernicka od budoucich prarodicu 🙂 a jeden znamy mi vybral postylku kterou mi chce koupit a je naadherna 🙂 tak dobrou my jdeme taky 🙂

    #842038
    Anonym
    Host

    Všechno nejlepší!<:o)

    #842039
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    děkujeme 😛

    #842040
    Anonym
    Host

    🙂 Všimla sis, že si tu píšeme už pěkně dlouho jen my dvě?:)

    #842041
    Anonym
    Host

    Ahoj Terez.. jojo neboj vsimla 🙂 tak aspon my dve jsme v sobe nasli zpriznene duse ne?? musim se ti pochlubit 🙂 od me nejlepsi pritelkyne jsem dostala knížku nebo spíš deníček můj první rok… právě jsem do ní napsala první slova a nalepila oba pozitivní těhotenské testy 😛 můžu ti říct,že ten pocit u toho byl nepopsatelný… bylo to takove uvedomeni,ze jsem opravdu tehotna a opravdu budu mit to prvni mimco 🙂 uz se nemuzu dockat 🙂 a za tyden zas na gyndu a tentokrat neodejdu jinak nez s foteckama 🙂 tak preji dobrou noc a jak jsi na tom ty? co brisko atd?? Evca 🙂

    #842042
    Anonym
    Host

    Ahoj Evčo:)
    Tak to je dnes už podruhé, co Ti píšu, protože se mi to tu nějak záhadně smazalo:( Tak jsme na tom stejně, s tím lepením a chystáním „knížky“:) Jen já mám namísto knížky fotoalbum, kde lepím jak testy, tak už mám i dva ultrazvuky.Jeden z 9. a druhý ze 13.týdne:-) Teď prý budu mít až 20.týden:-( A 8.2.v 16.týdnu jdu prý na odběry. Je to divné, myslela jsem si, že konečně v 16.týdnu budu mít nějaký ten Tripple test nevbo tak něco a že přitom se na něj musí podívat a zkontrolovat i jestli má všechno jak má mít…Tak uvidíme, třeba jsem Dr.jen špatně pochopila?
    Každý večer, než jdu spát, zapíšu do deníku váhu a cm měřené přes bříško a podívám se na ty ultrazvuky:) Plánovala jsem si, že od 4.měsíce mu/jí začnu každý večer zpívat ukolébavku, pořád stejnou,aby si na ni zvyklo a ukonejšila ho po porodu, ale zatím dokud nemám pořádné bříško, mi to připadá takové „směšné“ a muž by na mě koukal asi taky jako blázen:) Zpívat mě ještě neslyšel:) No vidím, že jsme obě natěšené jak to má být:)
    Ale to neznamená, že se ostaní nemůžou ostatní přidat! Víc hlav víc ví? 🙂 Třeba nám nechtějí vstupovat do rozhovoru:) Je to fajn, že si tak rozumíme:)

    #842043
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ja jdu na ultrazvuk presne za tyden a necham nam udelat nasi prvni fotecku.. jednu nalepim do knizky a jednu si necham vzdy pri ruce abych se mohla chlubit :_) urcite mu zacni pomalinku zpivat pac ten drobecek uz vnima zvuky a slysi 🙂 ja si s nim pro zmenu kazdy vecer povidam 🙂 a vcera jsem mu napsala prvni jeho dopis od mami 🙂 snad se neztrati a dfam mu ho nekdy precit 🙂 zatim je zalozen v knizce 🙂 ja jsem si rekla,ze zapisy vah a obvodu briska zacnu psat az po teto kontrole kdy uz to je na me viditelne 🙂 tak se zatim mej ja jdu prestavovat skrine aby jsem mela kam dat veci pro male,jelikoz uz se mi to doma hromadi v taskach 😀 zatim pa a ostatni maminky muzou klidne se zapojit k nam.. 🙂

    #842044
    Anonym
    Host

    🙂 Tak to Ti závidím, že už máš kam dávat oblečky:-) My budeme kupovat do ložnice komodu až později, oblečení mám u rodičů spoustu už po sestrách, ale záleží co to bude.Mají tam jenom klučičí hadříky:-) Každopádně se msuím držet, abych si už něco nenakupovala.Ale vím, že to nosí smůlu a že se to nemá, tak zatím jen koukám:-) Vlastně doma mám ponožtičky od tchýně, dostala jsem je k Vánocům, takže když je to darované, tak je to v pohodě,že?:) No jo, prostě si to musíme užívat, je to nádhera:)

    #842045
    Anonym
    Host

    ja osobne na tyhle povery s kupovanim veci neverim,takze zdarne nakupuju uz sama.. a ted jen aby se dozvedela co konkretne nakupovat.. az nam to rekne pan doktor 🙂

    #842046
    Anonym
    Host

    Ale hlavně velikost! 🙂 Naivně prý ne tu nejmenší, to je 50? 🙂 Jakou velikost nakupuješ? Jojo, už se na to těším, taky chci jít do barviček:) Zelená a žlutá je sice fajn, ale není nad to, mít chlapečka ve světle modré a holčičku ve světle růžové,že? 🙂

    #842047
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    hele videla jsem i 42 a budou i mensi pro nedonoseny deticky 🙂 ja nakupuju od 55 vys ale vetsinou to beru na mesice cca… ale mam tak v rozmezi cca 5O do 7O je to priblizne od tech O mesicu do jednoho roka.. dneska mi znama dala veci z rakouska a to jsou 62.. je kravina abys kupovala tu nejmensi.. kdyz miminko donosis jak mas vzdy ma kolem tech 5Ocm 🙂 ja jsem se o barvach pro mimca bavila s moji mamkou a shodli jsme se na tom,ze budem nosit vsecky barvy at to bude cokoli,jen aby jsme byli vesely v barvickach.. jelikoz ja moc nemusim ruzovou a taky prozatimni oblecky,tak vypadaji 🙂 same barvicky 🙂 je krasa se na to furt koukat 😛 kazdym dnem se tesim vic a vic,ale az ted mi to zacina opravdu dohazet 🙂 s roustoucim briskem 🙂 a copak tvoje brisko? 🙂

    #842048
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    jo a chtela jsem se te zeptat jestli treba nemas facebook?

    #842049
    Anonym
    Host

    Facebook jsem zrušila, lezlo mi to na nervy a a žralo mi to veškerej můj čas:S Tady je to mnohem lepší než na facu, všechny tu máme společné téma a nikdo mi neleze do fotek do soukromí a nemusím reagovat na žádné aplikace:)
    Co já a bříško?:) No hodně mi vyskočilo ve 12.týdnu a teď bych řekla roste už jen pomalinku a nenápadně:) Když si vezmu těhotenské kalhoty a svetr, tak už je to vidět, ale kdybych si oblíkla starý džíny, tak vypadám, že mám jen velikej špek:) Nikdy jsem nebyla hubeňour, vždycky jsem špíček měla, takže u mě to tak rychle vidět nepůjde jako u vás hubených:) Vám se vypoukne hned:) Poslední dobou mě tak zvláštně pobolívá, tak asi se to tam všechno rozpíná a roste,to je moc dobře:-)) No mě se možná předčasně narodí, byla jsem hodně silná kuřačka, když jsem otěhotněla.Teď mě to přepadne tak jednou za pár dní, že mám hroznou chuť,ale neodpírám mu/jí to.Nemůžu dopustit žádný stres,což absťák je.Ale právě proto se mi asi narodí předčasně možná, nebo bude o něco menší.Nevím.Snad ne příliš.
    Dneska se mi nic nechce, po obědě jsem si dala šlofíka:) Teď musím balit, zítra jedu k rodičům na Moravu, jedné kamarádce se tam narodilo miminko, tak se na ně moc těším:) Já jsem pro všechny barvičky, kromě toho,aby holčička byla v modrým:) Tak ještě do 20. týdne počkám a pak se na to vrhnu:) To víš že se na to taky děsně těšíííím:) A co mamka říkala na to, že bude babička? nebo už má nějaký vnouče od Tvých sourozenců?:-) My máme doma od mých sester 2 kluky a je to běs, když jsou pohromadě:-) Jeden má 3 roky a druhej 2 a půl:-D Teď by to chtělo holčičku….:-D

    #842050
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Terezko 🙂
    Neboj já rozhodně neptařím k Těm hubeným 😛 vazim ted momentalne 76 a kousek… a je fakt,ze jsem pred tehotenstvim mela 70kg neco jsem pak jeste nabrala.. takze taky nepatrim k tem hubenym 😛 . ale zase na druhou stranu musim rict,ze na me uz je videt… uz mam to prave tehotenske brisko 🙂 taky bylo na case 🙂 uz konec 4. mesice a ono tam skoro nic nebylo videt.. 😀 a reknu ti,ze mi zacalo rust po tom co me pobolivaval ten podbrisek.. ted se mi ty bolesti zahadne vryly do zad 😀 kazde rano me bolest zad probouzi,ale ja to mam jeste spojene se skoliozou patere,takze to mam o to horsi 🙂 pomalu hledam fotografa a pujdu na foceni… nechas se taky nafotit?? Bude to pro nase prvni vnouce.. 🙂 mam tedy starsi sestru,ale ta nevypada, ze by se na deti chystala.. 🙁 ze zacatku ta reakce byla takova vselijaka.. spis mi prislo,ze negativni,ale postupem casu?? ted se to neda srovnat.. oba jsou kouzelny.. mama uz premejsli jaky nam usije nebesa a tata se vidi drncat s kocarem 😛 az tak za dobre,jsem to necekala 🙂 a jak jsem ted za to rada 🙂
    Ja se jen modlim aby jsme byli krasne natoceny,tak aby bylo videt pohlavi az pujdem v utery do poradny 😛 uz mi to neda.. a nemuzu se dockat a jsem zvedava,kdy ucitim prvni pohyby… muzu uz to cekat kazdym dnem 😛
    Jinak mi drz palecky, zitra si jedu na gyndu pro vysledku genetiky a vsech testu.. snad to bude vsecko v poradku :S jsem ted z toho malinko vyplasena :$ Pak dam hned vedet,ale pevne verim v to,ze to bude v poradku.. jdu si lehnout… dneska toho mam plny kecky.. staci par pohybu a jsem mrtva 😀 Tak se mej hezky a uzivej si to 🙂

    #842051
    Anonym
    Host

    🙂 No jo, když Ty jsi o hodně dál než já, vi´d:) Já jsem 14+6 tak uvidíme, kdy mi pořádně vyskočí:) To mi nejlíp řekne ale mamka na Moravě, jak se jí zdám..Neviděla mě měsíc a já se pozoruju každej den:)
    Napiš, jak Ti dopadly výsledky, budu Ti držet:) Tak zatím pa, dneska toho mám moc a ještě jsem nevylezla z pelechu tak musím pa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist