Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842052
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko zas o moc nejsem pred tebou dneska sjem 15+4 ale asi spis zalezi na mimcu jak se hodla uvelebit atd… jinak testy nám vyšly báječně <:o) <:o) všechno negativní a vady taky negativníé,takže jsme zdraví,jako rybičky <:o) 😛 mám z toho radost az me to rozbrecelo 😛

    #842053
    Anonym
    Host

    <:o) Tak to je príma! Gratulace! <:o)

    #842054
    Anonym
    Host

    postrehy 13-21tt tak sem akorat zapadam dnes sem 19.t je to super pro prirovnani takze vy jste kolem 15-16t
    15-16tyden jsem byla v Krkonosich a taky sem jen koukala po horach…zmena nastala 18-19t sice male ale klube se tehu brisko…vychozi vaha 68kg ted kolem 4-5kg vice
    super knizka k vanocum tak se s vami taky podelim o vahovy prirustek v tehu 900g-1,3kg tvori voda zadrzovana v tele,1,3-1,8zvyseny objem krve,450g-900g prirustek v prsou,900g-1,3predstavuje zvetsena deloha a 900g az 1,3kg plodova voda.pred porodem mimi vazi 2,7-4kg a placenta 450-900g..to znamena ze narust tuku v tele matky je pouze 1,8-2,7kg
    poustet mimi hudbu jsem taky cetla,ze se dela,ale zacinaji plne slyset od 19t…..
    jinak chodim na jogu a plavu do prace jen 2krat tydne takze pohodicka takze muzu vesele nakupovat a delat pomalu pripravy….
    taky nemusim ruzovou radsi fialovou,ale mi budem mit prekvapko tak jedem v bile,zlute,oranzove,cervene a podobne vsechny oblecky 0-3mesice uz mam takze zbyvaji velke veci….
    muj nejvetsi postreh je,ze brisko se ted nezadrzitelne bude zvetsovat….kolegyne v praci je 12t tak te je jeste vsechno obleceni..ale ono to jsou zmeny jak blazen…tak si holky uzivejte ten vas zazrak…

    #842055
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahhoj Terezko… tak se prekuluji do 5.mesice… ( 17.tyden ) a muzu Ti rict,ze moje bricho roste.. a nedokazu si vysvetlit jinak, nez fakt asi ty dvojcata.. ale i kdyz… videla sjem zensky s vetsim briskem nez mam ja ted v tom samem tydnu.. a byla jsem za posledni dva dny v praci potesena, jelikoz mi najednou vsichni zacali rikat,ze to u me vypada na kluka a taky,ze vypada.. cista plet… jiskra v oku a brisko mi roste dopredu a lehce do takove spick tak snad uvidime uz v uteryme co z nas bude za mrnouse.. uz se nemuzu dockat 🙂 a jinak dekuji uzivatelce joga za prispevek a zase jsme o neco chytrejsi 😛 a ty si to také užívej 🙂
    S pozdravem… a PS: uz vyslo nove vydani casopisu miminka a uz ho mam doma 😀

    #842056
    Anonym
    Host

    tak jsem koupila prvni tehu kousek saty s Top shop…zitra se chystam na kalhoty v Nextu,plavky a Mother Care cihnu.. internetu maji 3kusy kalhot v next co treba obhlednout…co vy nakupujete nake oblecky??..ja zacinam 19t a kalhoty sou uplne na hrane ha ha s vrsky to je pohoda nenosim ani tehotenske…mam 175cm…brisko do spicky mam taky,taky cistou plet ze by kluk,ale ja si myslim,ze budu mit kluka chteli jsme prekvapko,ale 9.2se muzem dozvedet pohlavi tak nevim ci odolam…je to me prvni mimi tak si to uzivame….

    #842057
    Anonym
    Host

    🙂 Ahoj holky:) dlouho jsem tu nebyla, koukám, že už jsme tu tři:) Eveline, už mi bříško pomalinku vylízá taky, sice lidi můlžou přemýšlet, že jsem tlustá, protože tloustnu všude,ale ti co mě znají už tam to bříško prostě vidí:) Doma jsem se pěkně prohrabala oblečkama po ségřiných klucích a zabavila jsem si ty nejnovější a nejhezčí kousky pro 0-3 měsíce v bílé a žluté a béžové, takže už pak jen dokoupím něco v barvě:-) I zavinovačku mám:-) Těším se čím dál víc a mám pocit, že to zase trochu víc začlo utíkat:-) Ještě týden a budou mi brát krev a ještě měsíc a velký ultrazvuk:-) Tak už ať je to tu:-)

    #842058
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko… ja uz mam pro zmenu zamluveny kocar a skoro vybranou postylku,ale zavinovacka nikde 😀 a zitra dopoledne me ceka poradna dalsi ultrazvuk a konecne nase prvni fotka a kdyz to pujde tak by jsme mohli vyzjistit i pohlavi miminka.. ani nevis jak se tesim a uvazuji,ze se necham objednat na 3D ultrazvuk.. 🙂 a dulezite je ted,ze mam dalsi vydani miminka doma a ted jsou tam velice uzitecne veci co se tyce porodu.. doporucovala bych si ho koupit 😛 jinak jsem se s dneskem prehoupla do 5.mesice… 16 + 1 (17tt) a to by clovek neuveril,jak moc to leti 🙂 ja jsem zjistila,ze jsem se sekla nekde u 3.mesice a nejak si neuvedomuji,ze uz jsem bezmala v pulce 😛 tak snad si v tomto tydnu dam tady do fotoalba nejake ty fokty 😀 Měj se krásně a zítra napíšu,jak to s námi vypadá <:o) <:o) papa

    #842059
    Anonym
    Host

    🙂 Miminko kupuju pravidelně taky:) No teda Ty jsi rychlá s tím nakupováním:) Ty máš ultrazvuk zítra a pak ještě ve 20.týdnu? Hradí Ti to pojišťovna, nebo si to platíš sama? Většinou co se ptám holek, tak bývají do 20.týdne ultrazvuky jen tři, první cca v tom 5.týdnu, když přijdeš poprve, pak v 8., pak ve 12. a pak až ve 20.? Doktor mi řekl, že víc ultrazvuků mi pojišťovna nehradí a ségra to měla u doktorky taky tak, tak mě to zajímá,jestli je nás víc..
    To 3D za to prý určitě stojí, všichni co na tom byli si to chválí..Já tam chci jít hlavně kvůli tatínkovi,aby si konečně uvědomil, koho máme v bříšku a že už je to fakt malinký človíček:-) Pořád mu říká mimozemšťan:) Prý je tam krásně vidět pohlaví, takže už se nemůžou splést a máš jistotu.A taky jsou tam vidět drobné defekty, takže i rozštěp rtu tam uvidí.Co jsem se dívala na netu, tak je dobré se objednat 2 týdny předem, ale nevím, kam na to půjdeš, to platí v Praze U Apolináře myslím….
    Ach jo.Nějak se mi převrátilo spaní a není to dobře.Přes en spím a večer nemůžu usnout.Musím s tím začít něco dělat takže dobrou:) 🙂

    #842060
    Anonym
    Host

    Pro uživatelku Joga: Promiň že nereaguju na Tvé komentáře, ale je to strašně špatně čitelné:( Tím chci jen říct, že tam chybí nějaké čárky,abys oddělila od sebe věty.Nebo nějaký smajlík:) Musím nad tím hodně přemýšlet, co tím chtěl básník říct:O

    #842061
    v vcelka_13265
    Registrovaný uživatel

    Zdravím dámy, já dnes vkročila do 13tt, tak jsem si vás tu tak pročítala. Mě je 26 a čekám druhé mimi, doma mám už skoro 2letou princeznu.
    Jak rozebíráte ten 3Dultrazvuk, tak to vřele doporučuje, je tam krásně všechno vidět, mrkání očiček, jak otvírá pusu a když se vyčurá a UTZ tak zrovna míří tak vidíte že i čurá. U dcery jsem byla a teď plánujeme zas, i když to stojí peníze, tak ten zážitek je nepopsatelnej.
    Jinak mě bolí pánev, je to trochu dřív než u prvního těhu a bříško už neschovám a gatě mi sou těsný.

    #842062
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko.. tak UZ nad dopadl dobre jsme veliky a do sve fotogalerie jsem si dala fotku 🙂 jinak ja mam UZ na kazde kontrole.. a jediny co jsem si platila byl UZ ve 12 tydnu.. jinak by je dela bezplatne na kazde prohlidce 🙂 u nas delaji 3D UZ bud v nemocnici nebo v cetru genetiky 🙂 takze s tim problem mit nebudu a urcite na nej pujdu 🙂 🙂 jinak ja meůa taky problem se spanim pres den,takze jsem se snazim pres den unavit a vecer mi nedela problem v 7 usnout a probrat se v 9 😛 😀 jinak musim rict,ze me zacli chytat krute zada 🙁 ale jinak je u nas vsecko v poradku a RH faktor mam pozitivni takze me bude mozna cekat jen cukrovka, ale jak rikam do ted jsem nabrala jen dve kila ale to bricho je monstrozni 😛 😀 tak zatím pa 🙂 a dekuji vcelce,ze se k nam pridala… mejte se hezky a uzivejte si tehu <:o)

    #842063
    Anonym
    Host

    Ahojky holky, nakupujete hadříky? Já už mám téměř všechno pokud to bude holka (extrémně výhodný nákup na aukru – nádherné oblečky z Anglie, 45 kousků za 500 🙂 ), pokud to bude klučík tak máme jen asi na první měsíc..aukro je děsná věc, skoro závislost. Taky jsem si tam nakoupila spoustu oblečení pro sebe, řekla bych za hubičku a některé jak nové. Nechodím do práce (od listopadu na neschopence), nepotřebuju oslňovat (mám pocit, že teď i kdybych chtěla tak by mi to nešlo – příšerná pleť, mastící se vlasy, otoky atd), a na chození po nákupech, kamarádech atd je to víc než nádherné.

    #842064
    Anonym
    Host

    Ahojky holky, nakupujete hadříky? Já už mám téměř všechno pokud to bude holka (extrémně výhodný nákup na aukru – nádherné oblečky z Anglie, 45 kousků za 500 🙂 ), pokud to bude klučík tak máme jen asi na první měsíc..aukro je děsná věc, skoro závislost. Taky jsem si tam nakoupila spoustu oblečení pro sebe, řekla bych za hubičku a některé jak nové. Nechodím do práce (od listopadu na neschopence), nepotřebuju oslňovat (mám pocit, že teď i kdybych chtěla tak by mi to nešlo – příšerná pleť, mastící se vlasy, otoky atd), a na chození po nákupech, kamarádech atd je to víc než nádherné.

    #842065
    Anonym
    Host

    Terezce,ja ziji v cizine takze na klavasnici carky a hacky nemam,ani nevim ci se to da prepnout na Ceskou.Tady je ultrazvuk jen 2*za vice se palti,ja byla soukromne 8t,pak12t s genetikou a ted pujdu v 20t kdy se muzu dozvedet pohlavi.
    Oblecky mam od kamosky neutralni 0-3jinak tady jsou oblecky dost levne,takze to problem neni.Tento tyden mi prijde postylka z Mother care.
    Jinak sem z Prahy.
    Oblecky pracovni potrebuji budu v praci tak do pulky dubna,ale chodim jen 2-3dny takze pohoda.Sla jsem na zkraceny uvazek hned jak sem otehotnela.Tak si opatrujte briska…

    #842066
    Anonym
    Host

    Rh faktor mam negativni coz ma jem 15%populace,tak v 28t jdu na protilatky….a na krev chodim jednou za mesic mam nake nizke faktory,ale nic zavazneho,jo a zada v krizi mne bolela nejvice na zacatku mezi 5-8tydnem,ted boli,ale neni to tak hrozne,delam jogu takze to pomaha,jogu vam doporucuji!!!!!!!!!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist