Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842081
    Anonym
    Host

    Eveline doufam ze zub se hoji ja se frajerka popalila vcera o plotnu mam 3puchyre na prave ruce nejvic to odnes ukazovacek,prostrednicek a ten vedle trochu,malicek a palec prezily bez uhony,no vcera to palilo jak des.Tehu probiha v pohode akorat mne boli zada vzdy v patek,protoze sem v cvrtek v praci 11h..takze patky sou relaxacni.
    Tehu jogu muzes delat od 16tydne ja delala jogu i v prvnim trimestru,cvicitelka mi ji prizpusobila,ja della jogu rok predtim,tak moje telo je zvykle,je pravda,ze ted nake cviky nemuzu,ale i tak je to super pak skocim hned do bazenu,dosli mi tehu plavky z mother care no nadhera.Co obleceni potrebujete nake tehu??Ja sem presne 20+2na ultrazvuk jdu v stredu.Obleceni resim od 18t mam tehu leginy,plavky,kalhoty a saty.Jeste nake saty k leginam a sem vybavena.Co Vy??

    #842082
    Anonym
    Host

    Eveline doufam ze zub se hoji ja se frajerka popalila vcera o plotnu mam 3puchyre na prave ruce nejvic to odnes ukazovacek,prostrednicek a ten vedle trochu,malicek a palec prezily bez uhony,no vcera to palilo jak des.Tehu probiha v pohode akorat mne boli zada vzdy v patek,protoze sem v cvrtek v praci 11h..takze patky sou relaxacni.
    Tehu jogu muzes delat od 16tydne ja delala jogu i v prvnim trimestru,cvicitelka mi ji prizpusobila,ja della jogu rok predtim,tak moje telo je zvykle,je pravda,ze ted nake cviky nemuzu,ale i tak je to super pak skocim hned do bazenu,dosli mi tehu plavky z mother care no nadhera.Co obleceni potrebujete nake tehu??Ja sem presne 20+2na ultrazvuk jdu v stredu.Obleceni resim od 18t mam tehu leginy,plavky,kalhoty a saty.Jeste nake saty k leginam a sem vybavena.Co Vy??

    #842083
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko ak dneska do sebe cpu co muzu.. mam ohromny hlad a jak uz muzu drobet jist tak jsem jak ziravina 😀 mamka uz nevi co by mi dala 😀 jinak ti budu drzet palecky na ty testy a urcite to dopadne jako u nas v poradku 🙂 neboj se niceho 😛 taky bych ti rekla,ze to bude holcicka 🙂 u me to podle pleti atd vypada na chlapecka 😛 a toho bych si s shodou okolnosti prala. jinak ja sjem mela potize s tim usinanim asi kolem 12 tydne ale ted uz to mam zase v norme.. 🙂
    Joga: jojo zub nebo respektive dira se hoji vyborne, uz me neboli, jen mam otok ve tvari… a ten jete boli vcetne ucha a uzlin,ale aplat pan buh,ze uz muzu jist 😀

    #842084
    Anonym
    Host

    Ahoj holky těhulky:) Tak stím jídlem, Ev, to máme úplně stejné, jakmile můžu, tak se cpu jak kdybych neměla orgány a padalo to rovnou ven:) Díky Bohu že mám už dvoje těhotenský kalhoty, protože své džíny už prostě pořádně ani nenasoukám, natož tak zapnout, neee:O 🙂 Jinak mám dvě vyloženě těhulkovský trička a tím má garderóba končí.Svetry a některý trička ještě v poho obleču, ale za dva týdny se chystám s tchyní na nákupy, jen až bude mít trochu čas a poradí mi.Ona se hodně pěkně obléká, takže se na to těším:) Dneska končeně se cítím jako človk, akné je na ústupu, ale ono se zas objeví další,že? Ale hlavně bylo dneska venku nádherně a to mě úplně nadnáší, skoro mám křídla, když je to sluníčko:) Už se vidím, jak v létě cestujeme s mimískem k rodičům na Moravu a všichni oslavujeme a grilujeme a já se zas budu moct opalovat, jééé:-)) Moc se na léto těším:) Myslím, že jsme si to miminko naplánovaly moc dobře:) V zimě by to nebylo tak príma:) Po víkendu má zas mrznout, tak si hezky užívejte slunečné dny a choďte hodně na procházky:) Pa pa Kočky brzo zas tady:-))

    #842085
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ja jsem si koupila laclace a moje kalhoty zapnu uz jen dvoje jelikoz jsou nizke a zapinaji se pod brichem,ale sednout si v nim nemuzu 😀 musim rozepinat knoflik 😀 jinak tricek mam habadej.. jak jsem mela svatek v prosinci a narozeniny v lednu,tak jsem to vsecko tak nejak nasbirala a tricek mam na cele tehotestvi i po 🙂 ted me ceka nakup jen par kalhot.. a to rekla mamca,ze pujdem neco koupit 😛 tak jsem zvedava co sezenu 🙂 to ja se vcera dozvedela,ze v kvetnu musime absolvovat svatbu meho bratrance 🙂 uz ted se tesim,ale jsem zvedava,jak tam dovalim svoje bricho 😀 ale to uz bude krasne jen tak na saty nebo leginy a douhe tricko 😛 tak zatim paaa a drzim palce 🙂

    #842086
    Anonym
    Host

    Ahoj Ev:) Tak to jsme na tom podobně, my jdeme kamarádovi na svatbu v červnu:)

    #842087
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    tak se tam snad s tema nasima prckama dovalime 😛 😀

    #842088
    Anonym
    Host

    Ahoj dnes sem byla na joga a byla tam tehu v 28tydnu uz nemohla delat nake cviky co ja jeste muzu,takze tim chci rict pokad chcete delat tehu jogu zacnete…tehu joga se doporucuje od 16t i kdyz ja ji delala i predtim…jsem ted 20+3a jogu si uzivam…na bazen sem nesla trapna mala ryma tak piji caj s medem a citronem..zitra do prace tak tyden utece a at uz sem zase fit…opatrujte si briska

    #842089
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky Maminy:) Tak dnes mě pan doktor potěšil, kromě odběrů na mě čekal i ultrazvuk, takže jsem mimíska viděla a je takový nádherný:) Už má dlouhé ručičky a hlavičku s mozečkem a velké bříško:) 🙂 Hlavně šlo o kontrolu té hlavičky a srdíčka, ale pohlaví asi neviděl, nebo si nebyl jistý, tak mi neřekl:( To nevadí, hlavně že mimísek roste:) Mám o hodně lepší náladu:) To si večer zaslouží nějaké vyznání lásky našemu malému bříšku:) Já budu určitě chodit plavat, i nějaké to cvičení, ale jak jsem řekla, až po 20.týdnu.Ještě nic nemáme vyhráno a teď máme před sebou ten strastiplný týden čekání na výsledky,tak už ať je pryč:) Tak zatím pa a klidný večer a žádný potíže maminy papa:) 🙂

    #842090
    Anonym
    Host

    Holky, Eveline, tady to nějak vázne:( Co nového? Co jste si pěkného koupily? A co první pohyby, už něco registrujete? Já se dneska celý den válím v pelechu a nemůžu vylézt, je to se mnou čím dál horší:)

    #842091
    Anonym
    Host

    ja se taky valim v pelechu,ale tam sem prolezela celou stredu, beru paracetamol,nastesti se ryma zlepsila,ale v nose v prave dirce se mi udelala strup,no chapete,vzivote sem nic nemela,asi prcek bere uplne vsechny ziviny a ja nemam protilatky ci co.tak sem akorat byla u doktorky pro krem mam v sobe antibiotikum,tak to nastesti muzu i jako tehotna,protoze je to jen krem.
    jiank tehu plavky sou nadherne,tak cekam kdy v nich vyrazim na bazen,v pondeli ma prijit varka pres internet dalsi tehu saty,bluza do prace,flasky na mleko,sterilizator,minuly tyden dosla postylka a pomalicku se mi to tu strada,do prace nechodim,tak se opravdu tesim az budou bacily za mnou,protoze v praci ten tyden rychleji utika,prece jen,chodim jen 2dny,i kdyz maji ted byt nake prescasy,lidi jedou na dovcu…tak unor mne nebavi..brezen by byl fajn,ultrazvuk budu mit v stredu,tak at uz je po vykendu,mazat masticky mne tedy nebavi,tak se opatrujte…

    #842092
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko ja ted byla v praci,tak jsem se nedostala na net… u nas noveho zatim nic 🙂 zatim jsem nic nekoupila jen mam zamluveny kocar na ktery se pojedu v nejblizsich dnech podivat,tak jsem zvedava 🙂 na pohyby cekam kazdym dnes tak snad uz brzy neco bude 😛 ja planuju prolezet cely vikend 😀 nikdo me z ty postele nedostane 😀 a co je noveho u tebe??

    #842093
    Anonym
    Host

    ahoj nemoc na ustupu,zitra Starbuks a do kina,v stredu ultrazvuk a vecer do prace,tak az v stredu budou novinky co se cm a vseho duleziteho tyce,pohyby nemam presto,ze jsem prave dnes 21t,ale pisou,ze nejvice viditelne pohyby jsou 24t-34t!!
    v utery joga a v pondeli snad dojde to Mother care-objednavka,bazen asi jeste tyden vynecham,ale uz se nemuzu dockat,
    jinak tehu v poho a hura do druhe pulky……opatrujte zazraky

    #842094
    Anonym
    Host

    ahoj holky těhulky:) co nového, co nového?:) tlostnu, jak na kila tak na cm, zas mám přes bříško nějakej cm nahoře a taky už konečně nikdo nemůže přemýšlet, jestli jsem tlustá, nebo těhotná:) Konečně je to na první pohled jasné:) Sttrašně mě pořád trápí nadýmání, každej večer a přemýšlím, co jím tak špatného a nemůžu na to přijít.Ale díky bohu zácpa mi nic neříká, prý je to častý problém těhulek..Já jsem už neodolala a koupila žluté body se žirafkou, prostě bylo k sežrání a taky tu první knížku pro naše děťátko, jak se tam lepí ty fotografie a píší první zážitky:-) Pořád hladím bříško a dokonce už tatínek se chytá a kouká se mnou na internetu na 3D ultrazvuky a semtam pohladí bříško:-) V úterý mě čeká kadeřnice, po dlouhé době si budu připadat zas krásná, protože co mi ty vlasy teď vyvádí,to se ani nedá popsat:-( Mastí se snad každý den, nedrží tvar, jsou zplihlé,nepoddajné, hrůza.No a taky by mi v úterý večer měla přijít smska s výsledkem odběrů.Takže tento týden pro mě bude hodně důležitý.O víkendu jedeme na Moravu k rodičům, na to se taky moc těším.Snad jen dobré věci přede mnou:-)
    Tak si taky hezky užijte týden a hlaďte pořád bříška:-) papa

    #842095
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terez 😛
    upřímně ti závidim přibírání na kila.. já jen na centimetry a to snad po metrech uz je to bricho tak obrovsky :O az k neuvereni jinak vahu mam porad stejnou.. ani nevis jak bych byla stastna kdybych nabrala par kil.. a mam strach z toho aby mi to pak nenaskakalo vse najednou..to by byl napor na kuzi hroznej a to,ze ja mam strie uz z puberty :O … mě trápilo nadýmání před dvěma dnama kdy jsem vypila 2litry coly na kterou jsem mela neskutecnou chut 😀 jinak uz mam pokoupeno vic vecicek pro prcka a me touhy materske jsou prozatim ukojeny a histerie zazehnána 🙂 vanicka, zidlicka na papani, par blbosti, nejaky dudlik, lzicky, teplomery, nove dupacky, deky atd… 😛 to je tak kdyz vlezu do kramu 🙂 jinak uz se strasne tesim, jen nevim na co vis, jestli na kontrolu a velky UZ ve 20tt a nebo na ty prvni pohyby,ktere cekam kazdym dnem 🙂 a planuju ted koupit hadrove pleny, veci do porodnice co jsou vsude na netu na seznamech abych byla pripraveny kdyby to prislo driv a pak nejak ten kocarek a postylku, ale jeste pred tim vymalovat stenu,kde bude postylka a uzpusobit prostor v pokoji <:o) a pomalu zacnu vse koupene prepirat a prezehlovat a davat poradne do skrine do kupy.. zatim to tam mam vse pohozene a nebo stale na raminkach :$ stydim se 🙂 a jinak jsem uz dnesnim dnem skoncila v praci,takze se muzu ted valet doma a uzivat si jeste vic nez pred tim.. a jinak jsem si ( mamka mi ) koupila tehu kalhoty s tim teplakovym pasem.. sice za ne dala nekrestanske penize,ale stoji fakt za to.. muzu vrele doporucit na viditelne brisko.. nikde netlaci zadny zip ani knoflik jsou velice pohodlne,ale hlavne telpe a prikriji i ledviny a pulku zad… maji je v HaM a ja je mam z CaA… a koupila mi jeste nejakou tu volnejsi kosili a ja si dnesk pokoupila konecne nove spodni pradlo 😛 no vydaju, to by jeden neveril 😀 ale co bych pro pohodle tehotenstvi a pro sveho mrnouska neudelala 🙂
    Jak ti dopadly testy?? doufam,ze je vse v poradku a vse negativni 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist