Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842096
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    jo a mamka mi udelala silenou radost v nedeli odpoledne kdyz prijela z prahy a koupila nam set… sadrovy set s rameckem na prvni otisk nozicky a ruky 🙂 a nakreslila nam obrazek do knizky „Muj prvni rok“ 🙂

    #842097
    Anonym
    Host

    Ahoj Eveline:) Tak Ty jsi hodně šikovná s tím s nakupováním:)
    Já pořád čekám na výsledky, ani nevíš, jak jsem naštvaná, fakt jsem vytočená a večer tam budu volat a dám jim co proto! Slíbili mi je v úterý, včera jsem tam volala a prý mi večer pošlou smsku- neposlali a dnes taky ještě nic.Jsem nachystaná tam jet a pěkně jim poděkovat za nervy.Snad to bude v pořádku, protože kdyby mě hnali na plodovku, tak už bude pozdě.Zítra odjíždím ráno na Moravu a příští týden už budeme 19.týden a to už je na plodovku pozdě.Takže jsem na ty krávy, co to mají posílat pořádně nasraná!!!
    Promiň, že dneska nemám vůbec náladu, doufám, že se brzo ozvou:(

    #842098
    Anonym
    Host

    jo jo nakupovani je pomalu treba,ja uz toho taky mam mraky,chybi mi hlavne kocar…
    jinka vcera ultrazvuk vse v poradku,mam nizko polozenou placentu,takze ta je jako polstar a nemuzu citit pohyby,az bude mimi vetsi takze u mne budou pohyby a po 24t,jsem zpatky v praci 3dny v tydnu ted tak to rychle utika..opatrujte zazraky

    #842099
    Anonym
    Host

    Ahoj holky:) 🙂 🙂 Tak konečně výsledky,vše v pořádku…:) 🙂 Takže jsem zas nabitá jakousi energií:) 🙂
    Joga: Gratuluju k ultrazvuku, to musí být radost,vědět že je vše ok:) Na pohyby si počkáš, ale to nevadí,ne?:)
    Eveline: Tak a´t se vrátím k tvému psaní:) Ty kalhoty co píšeš mám taky a jsou fakt super, dokonce i džíny a to mě překvapilo, jak pěkný už umí ušít:) Já na ně taky nedám dopustit, konečně mi netáhne na záda, když se ohnu zavázat tkaničku:) S tím ohýbáním je to nějak čím dá horší, nestačí mi dech ani když mám vyjít schody, ach jo, chtělo by to lepší kondičku:) Dneska jsem ale šikulka prala a věšela záclony, tak ještě tak úplně špatně na tom nejsem:) Zrovinka mi vychladla kokosová bábovka, tak se těším, jak se nacpu,ach jo- to jídlo:( Asi čekám otesánka:) 🙂 Moc vám závidím, že už toho máte tolik nakoupeno, já pořád čekám, jsem hrozná, pořád se bojím, že je moc brzy.Tak na to pořádně vlítnu po tom velkým ultrazvuku:) Ev, moc Ti závidím, protože ho máš zase o něco dřív než já:) 🙂 Tak hned pak napiš zážitky:) Kdy tam vlastně jdeš? Já 8.3.

    #842100
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Neboj terezko ta nakupni horecka prijde a ver,ze neni brzo,pak budes rada,ze nebudes muset nakonci litat a dokupovat hadriky,ze si doma lehnes s nahoma na hore a budes odpocivat a odpocitavat dny do porodu 🙂 jinak ja jdu 1.3. takze mame mezi sebou rozdil presne tyden 🙂 a dalsi pak budu mit na konci brezna.. predpokladam 29.3. a uz se zacnu cim dal vic blizit k porodu :S strasne moc rychle to utika.. :S ale na druhou stranu jsem rada 😛 ja uz se ani neohne abych si neco zavazala natoz upravila nohavice,takze vetsinou odejdu,tak jak nazuju botu 😀 jo a chtela sjem reagovat na tema jidlo.. to jsi nevidela me co dokazu behem dne snist… 😐 je to k neuvereni.. nejhorsi na tom je,ze toho opravdu snim 2krat 3krat vic nez normalni cloveka to uz je co rict 😀 ale jen to na co mam chut 😀 necekane 😀 jen at si prcek dopreje 😛
    a gratuluji k nega testům <:o) <:o) <:o) ja jsem ráda,že uz to mam nejaky ten tyden za sebou 😛

    #842101
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Terez tady mas nastinenou moji nynejsi situaci,abys vedela jak to mam… a ceho si uzivam :@
    dneska mi muj ex rekkl,ze momentalne nema zadny prijem,tak mu nemaji z ceho vypocitat alimenty,tak je proste platit nebude.. a najednou vyplavalo napovrch,ze jsem rikala, ze ho nenapisu jako otce… takze odkud vitr opet vane a ja jsem ta nejhorsi na svete… ty lidi to umi tlumocit skveele.. a to navrch jsem se dozveddela od me sousedky,ze ji vcera psal a vyptaval se na me.. a pak dneska mi to zaprel,ze tto neni pravda a dalsi vec.. dnes jsem take zjistila,ze sel do karaoke clubu kam chodim posedet a ejhle pan si stezoval,jakej chce byt otec a jak ho to mrzi atd asi pred 2 tydny.. a dnes mi rekne,ze nebude platit alimenty..?? :@ ja mu ukazu.. pokud si to nerozmysli tak muze cekat kazdou chvili soud a bude mi platit ode vseho pulku co nakoupim, vyzivne na me po dobu dvou let a navrch alimenty… uz toho mam plny kecky hlavne tech lidi kolem co se do toho serou a nevi o tom ani hovno… nejprve si hraje na velkyho otce a ted dela,ze to mimco neni jeho… :@ nejde mi o me,ale nehodlam pak diteti vysvetlovat,ze o nej otec nemel zajem,ze nehodlal platit alimenty apod… uz me fakt sere.. ted si troufnu rict,ze moje nenavist k nemu je giganticka a nesnášim ho.. nejradeji bych ho do papírů nenapsala,ale zase nechci prijit o penize… :'( uz takhle jich moc nebude a ja se nechci spolehat na sve rodice a blizke uz toho mam plny zuby.. vseho :@

    #842102
    Anonym
    Host

    Eveline,
    urcite udelej to at se z toho placeni nevykrouti,na tebe by mel urcite taky neco prispivat.Jako otce ho napis.
    Pokud pracovat bude a on by nechtel platit soud mu to zacne ztrhavat z jeho platu,horsi by bylo kdyby do budoucna,treba nepracoval,to je pak s alimenty problem.
    Ale je mlady,tak pocitam,ze pracovat urcite bude a co ma za profesi.Moje mamka je 2*rozvedena,muj otec vzdy platil,ale s tim druhym panem byli vzdy problemi.Do dnes dluzi na alimentech,a bohuzel stat v cesku samozivitelkam moc nepomaha.
    Radsi se porad nevim treba z socialni pracovnici,ci proste nekde,at on plati!!!
    Jinak ja dnes stoupila do 22t,tak tu na vas pockam,a pak muzem prejit do debaty 21-32t ci jka to tam je!!!
    Citim se v pohode,hladem netrpim,to bylo v 1trimestru!!Mama ted nake prescasy,vykendy v praci,tak brezen rychle utece.Opatrute zazraky

    #842103
    Anonym
    Host

    Terezce
    zadychavani u schodu patri,ale spise az ke konci tehu,takze nakupovani po 8.3….no ono te to chytne,ja mam skoro vsechno koupeno,z toho podstatneho jen kocar,to vyckavam do dubna.Taky nakupuji ted z vyplaty,protoze pak bude mensi prijem,tak at mam zasoby ha haMam uz i nake pleny,dudliky sem koupila vcera.Oblecky 0-3mesice jsem dostala od kamosky,takze to neresim a 3-6uz se tady taky slusne kopi.
    Mam lahvicky na mleko,sterilizator,brindaky,kosmetiku na koupani,kosik a vanicku sem dostala.A postylku jsme postavily minuly tyden.
    Tehu kalhoty jsou taky super,ale nosim i leginy a saty do prace hlavne.Chystam se brzy do bazenu,takze zkusim ty tehu plavky.
    Prace bude v breznu vice….takze to utika,a v praci koncim nako v pulce ci koncem dubna.

    #842104
    Anonym
    Host

    Ahoj holky:) Jejda, vy jste tu toho nachystaly:)
    No, Ev, já Ti to kdysi psala, že to budeš mít těžké, ale rozhodně ho musíš uvést do papírů, ať se z toho nevykroutí, jak říká Joga.Ty peníze na chodníku nenajdeš, ikdyž je možné, že ho budeš tahat po soudech, tak nakonec z něj ty peníze dostanou podle výše jeho platu.Kolegyně z práce měla taky problémy s bývalý, dával jí minimum až mu u soudu spočítali kolik bere a pak jí dával o 3 tisíce víc a to už je ranec…Budu Ti držet pěsti, ať to nějak pořešíš, možná byste si v klidu měli sednout a promluvit si, já nevím, co Ti v takové chvíli poradit, protože já bych nikdy neměla tu odvahu mít dítě ve 20, když nemám vlastní bydlení, ani spolehlivého partnera:( Dala ses na boj, teď musíš bojovat:( Vypadá to, že jsi rozumná holka že si s tím hravě poradíš, budu Ti držet pěsti…
    Jinak já dnes přijela z Moravy a ségry mi tam nachystaly nějaké oblečky v bílé a béžové od 0-3 měsíců, tak jsem si to prohlédla a moc toho už potřebovat nebudu, hodně mi usnadnily práci:) Ještě jsem si to všechno nechala u rodičů, ale po příštím ultrazvuku už si to dovezu taky sem a koupíme konečně tu komodu s přebalovákem, ať to mám kde uložit:) Moc mě toho na psaní nenapadá, pořád bych se jen opakovala,tak vám přeju holky,ať máte klid a podnájemníček v bříšku ať se brzy ozývá a já letím do vany a do pelechu:-) Jinak už mám 7 kilo nahoře, tak to už začíná být fakt šílený:)

    #842105
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    presne tak terez 🙂 bojovat budu, to se neboj 🙂 jinak ti zavidim 7 kilo nahore ja se od zacatku drzim furt na stejne vaze… ale za to mam uz hodne velke brisko… velke potize s ohybanim se dopredu a s bolesti zad a kycli,ale da se to vydrzet jelikoz vetsinu dne prolezzim, prosedim a nebo chodim jen kousky do obchodu apod… ale muzu Vam rict,ze mi to pry strasne slusi 🙂 tak,ze bych mela sveho vytouzeneho chlapecka?? to se snad uz za tyden dozvim… a ted nevim zda sse vic tesim na pohyby i kdyz uz mozna neco je,ale tezko to odhadnout a nebo na ten UZ. jinak mi dneska jeden kamarad, upozornuji kamarad, napsal,ze mi v kvetnu koupi postylku 🙂 velice me zarazil a prekvapil,tak jsem zvedava na jeho slova, jaky pak budou skutky 😛 uvidime, kdyz tak mam neco v zaloze 😀

    #842106
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko,tak co?? jak to jde u Tebe??:P

    #842107
    Anonym
    Host

    ahoj Evelinko:) ach jo, u mě nic nového..Jen ta únava, jsem úplně vyřízená z ranního vstávání.Dnes jsem opět vydržela spát a převalovat se až do půl 12, to není normální!!!:( Pořád čekám na nějaké pohyby, ale pořád nic.Četla jsem, že maminky, které se nemůžou dočkat pohybů, si kupují ve zdravotnických potřebách lékařský fonendoskop, takový ty uši, čím poslouchají:) Prý je tím slyšet tlukot srdíčka, tak přemýšlím, jestli ty 3stovky za to dát, nebo ne? Jinak jsem si dnes koupila Miminko na březen, tak se právě těším na čtení.Asi si ho vezmu do vany, jsem dneska nějaká zmrzlá, tak půjdu rozmrznout:) Jak se máte vy dva/dvě? 🙂

    #842108
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    fonendoskop doporucuji.. my ho mame doma a obcas posloucham zvuky 🙂 hned je lepsi nalada 😛 jinak nove miminko mam taky a vecer az si pujdu lehnout,tak si ho prectu 🙂 jinak my se máme fajnově 🙂 uz jen par dni do UZ a vikend pred nami 😛

    #842109
    Anonym
    Host

    🙂 A kdy jdete na ultrazvuk? My až 8.3., asi si do porodu pořídím metr a budu stříhat, jinak se snad nedočkám:) Na ten ultrazvuk se děsně těším:) Půjdeš pak i na 3D? Já jdu zrovna servírovat oběd, dneska jsme začli nějak pozdě vařit a pak jedeme na minigolf, tak se konečně dostanu z bytu:) Přeju hezký víkend:) 🙂

    #842110
    Anonym
    Host

    ja mam ted 3vykendy pracovni,v praci pomalu do finale,tak brezen rychle utece a v praci skoncimna velikonoce!!!
    v utery joga a skocim konecne do bazenu!!!metr na strihani zanim nepotrebuji,ale ten 3trimstr bude zajimavy az brisko bude v maxi velikost!!v breznu zacinam 6mesic,dnes sem 23tyden a vlastne 3,5mesice do konce neni zas tak moc,a pokud budu o 14dni driv tak to je za rohem ha ha,prenaset bych nechtela tak uvidime!!!taky pekny vykend

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist