Otázky a postřehy k 13.-21.tt

  • Toto téma obsahuje celkem 114 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e eveline a poslední změna proběhla 13 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 106. až 114. (z celkem 114)
  • Autor
    Příspěvky
  • #842111
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ahoj terezko ja jdu na UZ už v úterý <:o) těšim se,jak malá… už je to jen pár dní.. já se chystám dojíst jídlo a jdu spát… unavena nejaka moc 🙁

    #842112
    Anonym
    Host

    Tak zítra, Ev, držím pěstičky! Já jdu přesně týden po Tobě:) Jinak já už druhej den mám neskutečný bolesti v kříži, tak doufám, že je to spojené s těhotenstvím a že je to z nějakého dobrého důvodu:) 🙂 Zítra napiš všechno kolem ultrazvuku! Držím pěsti a moc se těším papa

    #842113
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    ta bolest v tom krizi je zpusobena tim, ze si miminko a deloha vytvari prostor tak se tlaci smerem do krize… tak se neboj 🙂 a zitra hned jak dorazim dom,tak pisnu 🙂

    #842114
    Anonym
    Host

    ja mela bolesti v krizi hned na zacatku tehotenstvi 5-10tyden,pak se to zlepsilo,ale citim to podle toho jak moc chodim do prace…..ale ma to byt az koncem tehu normalni….proto delam jogu moc mi to pomaha…
    tak at je ultrazvuk v pohode…
    ja ted nestiham pribyla mi prace,lae nastesti tam uz dlouho nebudu….tak se opatrujte ja zacla 6mesic…

    #842115
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Terezko,tak mame pindika 🙂 cekam chlapecka.. ani nevis,jak ja jsem stastna <:o) <:o)

    #842116
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    a to mi tak pripomina,ze titra zacinam 21.tt takze se budeme moci presunout do dalsi diskuze 21tt a vys 🙂

    #842117
    Anonym
    Host

    🙂 🙂 Tak gratulace k Tvému splněnému přání!<:o) A kolik měří, váží? Co všechno Ti doktor ukázal? Jak dlouho ultrazvuk trval?Ptal se Tě doktor na pohyby?
    Já budu 20+…až od víkendu,tak se tam pak přidám, klidně už tam utíkejte:) Stejně kromě bolesti zad, nočního pocení a bolestí v podbřišku nic nového nemám:S

    #842118
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    UZ trval chvilku… ukazal mi krasne velke bijici srdicko… <:o) rucicky, nozicky,hlavicku,telicko a nakonec pohlavi.. merime neco kolem 20cm.. a vahu plodu nedelal…. ani ozvy… dal mi zadanku na velky UZ na pristi tyden do nemocnice, takze predpokladam,ze tam mi zbytek reknou.. na pohyby se me ptal jestli uz neco citim nebo ne, 😀 tak jsem mu musela odvetit,ze nic zretelneho co bych rozeznala od pohybu strev apod.. 😀 takze si napsal +/- ale ujistil me,ze bych uz pomalinku mela vse citit.. placentu mam polozenou spravne,takze opravdu pry uz kazdym dnem.. no uz se na to tesim.. jinak delohu uz mam na urovni pupiku,tak se mi malinko zacal tlacit ven,uz neni tak hluboko 😛 krom toho UZ pristi tyden jeste nas ceka tehu cukrovka tak za 14dni a 29.brezna dalsi kontrola ve 24.tt uz se mi to zda hrozive blizko k porodu 🙂
    Tobě budu drzet palecky pristi tyden na UZ a pak se mi koukej ozvat,jak se s mimcem mate a jestli jste v poradku… a jak jste velci a pohlavi atd atd atd… 😛 mam dneska skvely pocit.. a konecne muzu zacit nakupovat na klucika,jen to jmeno vymyslet 😛

    #842119
    Anonym
    Host

    🙂 Aha, já myslela, že právě ten velký ultrazvuk je to, co mě čeká u doktora a oni Tě posílají do špitálu-to se dělá tak všude? Ale je to aspoň dvojí kontrola, to je fajn:) 🙂 Tak my už máme jména vymyšlený, Vojtíšek a Viktorka, jen zjistit to pohlaví!:) Víš, že dneska jsem si taky hmatala vrchol dělohy a už ho taky necítím pod pupíkem? Taky se mi zdá, že už v pupíku nemám tak hlubokou díru dovnitř, takže dobré znamení?:) Jojo, moc se těším,až budeme psát o tom, jak nás bolí ty kopance:) 🙂 Tak to musí být úúúžasnýý pocit, vědět, že se splnil sen a čekáš toho svýho chlapečka jak jsi chtěla:) Ještě jednou gratulace:) A dobrou noc:)

    #842120
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Myslim si,ze ti doktori,kteri maji modernejsi vybaveni to delaji sami… muj doktor ma v podstate takovy obycejny UZ,proto me posila do nemocnice,ale sama za tyden uvidis 🙂 a uz se zase tesim az mrnouse uvidim 😛 jinak je to dobré znamení… no nic jdu péct bábovku mám na ní chut 😀 tak si to stesti doprejem 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 10 příspěvků - 106. až 114. (z celkem 114)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist