Otázky a postřehy k 6.-13. tt

  • Toto téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #841984
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky 🙂 já jsem ted 11+1.. nevolnosti jsem nemela a nemam absolutne zadne 🙂 prsa teda boli a stale vice natekaji. Brisko malinko roste. Jediné co mě trápí jsou bolesti hlavy, občasná zvýšená teplota,nespavost,únava a začaly se mi uvolnovat svaly na zadech,takze i bolesti zad zacinaji.
    http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/vyziva/bylinky-v-tehotenstvi.html a tady Vám posílám odkaz,protože jsem tu četla,že zázvorový čaj zabíra na nevolnosti,ale pozor na větší množství.. nedoporučuje se.. tak se můžete mrknout co je a neni dobré 🙂

    #841985
    Anonym
    Host

    No nebylo mi líp, když mi bylo špatně? 🙁 Poslední 4 dny jakoby se nic nedělo, žádné nevolnosti, bolest prsou, hlavy, jen ta únava. Měla bych být 11+2 a ultrazvuk mám až za 14 dní, já se snad nedočkám:( Je tu některá z vás, která taky ztratila příznaky těhotenství?

    #841986
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Být v tve situaci,tak bys si pro svuj klid dosla do nemocnice na zenske… bude to lepsi si myslim… jsem o par dni napred nez ty a nic takoveho se mi nestalo..

    #841987
    Anonym
    Host

    Díky Eveline za radu, dnes ráno jsem se objednala.Nikdy by mě nenapadlo, že budu hysterická těhule, ale před odjezdem na dovolenou do Rakouska bude asi lepší vědět,co se děje a neděje..:(
    Mám strach, doufám, že sem odpoledne budu moct napsat něco pozitivního:-) Mějte se tu pa

    #841988
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Držim palečky aby vše dopadlo,tak jak má a pak podej zprávu doufám,že bude jenom pozitivní 🙂

    #841989
    Anonym
    Host

    🙂 🙂 Jsem zpátky a mimisek je v pořádku! Ovšem apn doktor mi rozhodně na pohodu nepřidal.Ultrazvuk mi dal zaplatit s tím, že jsem HYSTERKA, že si za migrény můžu sama,stejně jako za brnění rtů i jazyka, že to mám z nervů, že mimi je naprosto v pořádku. Načež se mě to dotklo, začla jsem natahovat a nevěřícně jsem se ptala znovu, jestli jsem histerka, když minule mi po migrénách oznámili, že mám zamlklý potrat.Řekl, že mám právo na obavy,ale ne na histerii.Zmrd!! Každopádně to nebyla vyhozená pětistovka ani čas a č mě hlava pořád bolí a nic než Paralen nemůžu, snažím se být klidná, že tentokrát už to bude dobré.K tomu DOKTOROVI mě už nikdo nikdy nedostane, naštěstí příště jdu už ke svýmu.Tomuhle HERODOVI už bych se bála cokoliv říct.Přitom s náma mají jednat hezky zvláště v tomhle hormonálně rozbouřeném období.Každopádně se tímto nenechcte žádná zastrašit a kdykoliv nějaké potíže máte, tak víte, že ultrazvuk si můžete zaplatit a nebo taky změnit lékaře:-)) Hodně štěstí a krásných dní
    VAŠE HYSTERKA

    #841990
    Anonym
    Host

    Áa,teď jste ze mě zmatené ,protože jsem nevysvětlila, že sice jsem bez těhotenským příznaků jako onehdy,ale jako onehdy mi začla dnes ráno ve 2 migréna s brněním rtů a jazyka.Proto jsem se hlavně rozhodla vyrazit na gyndu, protože jsem se bála, že to dopadne jako tenkrát, když jsem potratila.Jinak vážně nevím, že by se něco dělo:-) Tak jsem zvědavá, kdy mi vyskočí bříško a prsa a kdy začnu mít zvrácené chutě:) Máte nějaké?

    #841991
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko.. jsem moc ráda,že je vše,tak jak má 🙂 moc jsem Ti držela palce.. vůbec Ti tvou situaci nezávadím 🙁 na „PANA DOKTORA“ HOD BOBEK 😛 neumí se chovat,tak jak by mel.. hlavně,že jsi v pořádku ty a miminko taky 🙂 z bolesti hlavy si nic nedelej 🙂 me hlava boli denne uz od cca 7tt 8tt a dnes jsem 12+4.. takze to beru,jako kazdodenni stereotip… chute jsou.. ja jsem ujeta na cokoladu, mliko, salatovou okurku a splacam paty pres devaty.. hruza,ale zatim jsem nepribrala ani deko 🙂 ale je fakt,ze snim jen to na co mam chut :$ 😛 a neboj dej tomu vsemu cas.. kazda zenska to tehotenstvi proziva jinak 🙂 a neboj vse bude v poradku 🙂

    #841992
    Anonym
    Host

    🙂 Evelinka je moje spřízněná duše:-) A o týden dál ode mě:-)) Já taky zvládám běžnou bolest hlavy, ale tohle zas bylo po dlouhé době něco, každopádně se budu snažit tomu co nejvíc vyhýbat třeba fakt nestačí pít 1,5l denně, nevím, jestli jsem moc nehleděla do pc nebo na tv…:O Ale zítra to snad bude lepší, halvně že vše je ok Jsem moc ráda, že je tu někdo blízko ke mě:) Já nějaký chutě fakt zatím nenám kromě slanýho pečiva a čínských polívek:-) Snažím se dopřávat si to jen jednou v týdnu, protože to není zdravé já vím:) Ale že by mě chytaly nějaký chutě na kyselý okurky, jak se říkává, tak to vůbec:) Zítra už jdu ale naposledy do práce a pak mám po dovče slíbenou neschopenku, protože fakt potřebuju klid.Ne každej umí vstávat ve 4 ráno a být v práci 12 hodin:O Moc a moc děkuju za podporu, budu Ti taky držet pěstičky a vůbec všem, co mají nějaký obavy, je to přirozené:) Budu se těšit na další příspěvky mějte se tu hezky maminy:P

    #841993
    e eveline
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Terezko 🙂
    muzu Ti rict,ze ja vypuji i 4litry tekutin denne ve forme vody, limonad dzusu.. nedela mi absolutne zadny problem,ale hlava me boli a posledni dva dny ta bolest sily… doufam,ze je to jen dovetek zanetu dutin v obliceji… neni to nic prijemneho kdyz chodim do prace ve ktere taky delam 12tky… 🙁 snad ta bolest co nejvic ustoupi a ja se zase dostanu do sve tehotenske pohody 🙂 a k tem chutim.. ja se cpu tim na co mam zrovna chut jedine co se u me zmenilo,ze jsem do sveho jidelnicku vic zaradila ovoce a zeleninu… vajicka na tvrdo ( resp. bilky ) litry mleka… myslim si,ze cinska polivka neuskodi i vickrat do tydne 😛 mela jsi videt me pri navsteve McDonaldu 😀 moje kamardka nedokazala uverit,ze jsem sporadala tolik veci a skorem mi to bylo malo 😀 ..

    #841994
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky, ahoj Eveline:) Jak se daří, co nového? 🙂 Neměly bychom si psát už v týdnech 13. a dál? :-))

    #841995
    p Ája
    Registrovaný uživatel

    :'( tak loni 15.4.2010 se nám narodilo 9 chlupáčků štěňátek plemene GOLDEN RETRIEVER v naší chovatelské stanici Poklad Orlicka
    😛 letos čekáme 11. 4. 2011 miminko 🙂
    … na pohlaví jsme se neptali – vědět to mi nepřijde důležité. Žiji s B. A. P. a jsem zvědavá, zda když nemohu kojit dostaneme příspěvek na náhradní výživu?!

    S pozdravem Jarka Stará
    http://www.pokladorlicka.estranky.cz
    pokladorlicka@centrum.cz

    #841996
    m Mili
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Holky, tak mě čeká kontrola ve čt, tak jsem zvědavá, testy vyšli pozitivně, tak snad bude vše oki :-D:) 🙂

    #841997
    j Terka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Holky,
    chci se zeptat – v minulém týdnu jsem byla na gynekologii a na 1.fotce utz mám 5+2, ale podle kalendáře bych měla být v 6 a tento týden začít 7…
    Jak s jistotou budu vědět v jakém týdnu jsem? Díky moc.

    #841998
    Anonym
    Host

    ahoj Terko,tehu se pocita podle utrazvuku,takze bych brala ten 5+2na dalsim ultrazvuku az bude mimi vetsi ti to povrdi.Mne to posunuli o 4dny drive podle ultrazvuku.uzivej brisko!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 36)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist