Otázky a postřehy k 6.-13. tt

  • Toto téma obsahuje celkem 36 odpovědí. Do diskuze (17 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 12 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 31. až 36. (z celkem 36)
  • Autor
    Příspěvky
  • #841999
    Anonym
    Host

    Ahoj holky….Tak už je to asi tak….Jsem 5+4 a jediný co mi je,že jsem hrozně unavená…Chodím jako mátoha,všichni zkoumají co mi je,kde že je ten můj věčný elán…..Maminka mi dnes volala,že bych měla držela dietu to ,že mi vrátí energii….|No nejsem z nejštíhlejších,takže má asi i pravdu,ale chudák tetuší,že ted to naopak bude horší a ne lepší 🙂
    Zatím to ví jen manžel. Chceme vše oznámit až po UZ až si budeme jisti,že e vše vpořádku,ale řeknu Vám to čekání je hrozný….
    Někdy mám strach pak zase jsem lepší…To budou asi ty náladičky….
    V podbřišku mě taky pobolívá,ale jinak musím zaťukat vše O.K.
    Chtěla jsem se,ale zeptat nevíte jak je to s kávou?
    Někde jsem četla,že by se neměla vůbec,někde jan dva šálky….
    to je pro mě trochu hrůza,do ted jsem byla závislák na kávičkách…:)
    Všem těhulkám krásné těhu bez stresu a potoíží přeje Káka

    #842000
    Anonym
    Host

    ne neboj nemusi ti bejt špatně

    #842001
    Anonym
    Host

    ne neboj nemusi ti bejt špatně

    #842002
    b evca,evik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj tehulky.Jsem tu nova,jmenuju se Eva a jsem 12 tydnu.Bohuzel nevolnosti neodesly jak jsem marne!doufala,teplota se me drzi jako kliste:| Musim ale rict ze je to ohledne toho zvraceni lepsi.Z pocatku jsem zvracela az 14!krat+o( denne az mi pan doktor vyhrozil nemocnici.Dnes jsem byla na ultrazvuku,a mlocek se ma kupodivu skvele.Mam doma jeste holcicku ktera je stara 10 mesicu,takze se docela bojim frmolu se dvema detmi.:( Mate nejaka zkusenost??Dekuju Eva:)

    #842003
    s salvaje
    Registrovaný uživatel

    Ahoj všem, tak v sobotu jsme objevili 2 čárky a ve středu jsem objednaná k doktorce. Tak jsem zvědavá… Trochu se bojím, ale snad bude vše ok… Jinak z příznaků zatím jen, že se mi točí hlava a popíchává v podbřišku… Tak snad mi nebude bývat zle, dojíždím do práce hodinu busem tam a hodinu zpět, tak bych nerada… +o(
    😀

    #842004
    m Minnie
    Registrovaný uživatel

    ahojky všem těhulkám já jsem se o miminko snažila dohromady asi 2 roky a ted to konecne vyšlo.Vynechaná menstruace,těhoteský test který vyšel pozitivně a pro jistotu jsem si udělala ještě jeden a taky vyšel tak jsem hned běžela na gyndu kde mi to pan doktor potvrdil.Zatím jsem nezvracela ai jednou,ale čekám že to přijde jsem teprve ve 4tt.Zatím mám pořád hlad a chodím často na malou a prsa už taky začínám cítit.Tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat a doufám že vše bude v pořádku.Držím vem palečky,aby vám všem všecho vyšlo 🙂

    #842005
    Anonym
    Host

    Ahoj, Terezo P. já si myslím, že nejsi hysterka. Ty bolesti hlavy, brnění v obličeji může dělat krční páteř, zajdi si k nějakému fyzioterapeutovi nebo na nějakou jemnější masáž šíje. To ti určitě pomůže 🙂 Já jsem taky fyzioterapeut, tak vím o čem mluvím.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 31. až 36. (z celkem 36)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist