Partnerská poradna

 • Toto téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel bsv wholesale a poslední změna proběhla 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #844094
  H HankaM
  Registrovaný uživatel

  zdravím holky, ženy… Ráda bych se vás zeptala na nějaké doporučení na nějakou poradnu, která se zabývá partnerskými problémy, nějak mi to v manželství nefunguje… děkuji…

  #844095
  K Kajkka
  Registrovaný uživatel

  Čaueec, a co vám přesně nefunguje, třeba bych mohla poradit, i když na to nejsem školená, ale přece jenom nějaký rok už mám za sebou 😉 jinak jsou docela dobré online poradny, kde ti poradí rovnou nebo tě v podstatě navedou co a jak dělat. Ale je jich docela i dost na osobní schůzku a to je asik možná i lepší. Probereš víc věcí naráz. 

  #844096
  H HankaM
  Registrovaný uživatel

  ahoj, co nám přesně nefunguje. No máme problém s tím, že si asi moc nevěříme a celkově vázne mezi náma komunikace. Mám pocit, že se mezi sebou bojíme komunikovat, či tak něco 😉 Jinak osobní schůzku s poradcem bych nechtěla… To bych ho do toho nedokopala… je takový stidlín… tak co mi teda doporučíš?

  #844097
  L Luuca
  Registrovaný uživatel

  A jejda, jak je problém v komunikaci… zkus kouknout na http://www.partnerske-vztahy.eu mně docela pomohly ty jejich rady, sice je to placené, ale mně se to vyplatilo 😉

  #844098
  L Luuca
  Registrovaný uživatel

  A jejda, jak je problém v komunikaci… zkus kouknout na http://www.partnerske-vztahy.eu mně docela pomohly ty jejich rady, sice je to placené, ale mně se to vyplatilo 😉

  #844099
  z zivot-pericko_113622
  Registrovaný uživatel

  Dobrý den,

   

  Chtěl jsem poradit, poznat názory jiných lidí ohledně vztahu a problémů, které řeším se svou partnerkou

  Se svou partnerkou jsem 13 měsíců, ale už máme skoro měsíčního krásného a zdravého chlapečka. Mi je 42 let a partnerce 40.  Pro moji partnerku je to první dítě (já už mám děti z předchozího vztahu a vidím kluky co 14 dní o víkendech – 11 a 16 let). Naše počátky byly nádherné, rychle jsme se do sebe zamilovali a prožívali krásné vášnivé chvíle.  Asi po 14 dnech se partnerka ke mně chtěla nastěhovat a chtěla mít se mnou dítě.  V březnu loňského roku otěhotněla (od května bydlíme spolu) a letos koncem prosince porodila.

  Po celou dobu našeho vztahu byla partnerka zvyklá spát 1 – 2 nic týdně u své maminky, která se zároveň stará i svou 98 – letou maminku (občas halucinace, a špatně vidí, ale např. práce na zahradě zvládá). Do práce to měla partnerka cca hodinu autem a bydliště maminky je cca 10 minut, takže to z práce měla partnerka k mamince výrazně blíže než domů. Navíc maminka partnerky (dále jen Věra) je velmi aktivní důchodkyně, tak jsem společně hlídali  babičku, zatímco Věra cestovala – někdy i na týden, někdy na pár dní. Pomáhal taky bratr partnerky.

  V porodnici se u ní objevili známky poporodní deprese /blues. Chtěla tam dítě nechat a jet domů. Toto jsme zvládli, byl jsem v porodnici od ráno do večera, pomáhat chodila i partnerčina maminka, sestřičky byly úžasné a pomohla i psycholožka. Po příjezdu z porodnice jsem pracoval více méně z domu a partnerka se už všechno naučila a dá se říct, že problémy s depresemi jsou pryč.

  Objevilo se ale něco dalšího. Partnerka mi cca 10 dní po porodu řekla, že nechce bydlet v místě, kde bydlíme (malá obec v Beskydech), že můj dům (8 let stará dřevostavba – standardní slušné vybavení) je na „hovno“, že je tam sama, jak kůl v plotě (přes den v té době nikdy sama nebyla), že ji schází babička a bratránci, její rodné město, kamarádi a kamarádky, grilovačky na zahradě u Věry atd. atd. Dále že máme daleko školu, školku… a že by chtěla bydlet ve svém rodném městě a že do domečku (splácím vysokou hypotéku) můžeme jezdit na víkendy. Dále, že bude jednou týdně spát u Věry. Věra taky chtěla, ať se 14-ti denní miminkem bydlí u nich část týdne, že tak může své dceři lépe pomoci a že můžeme s mimčem pendlovat sem a tam, že to tak pro Věru, ale i pro mimčo bude lepší.

  S tím jsem nesouhlasil a řekl jsem, že po šestinedělí může k Věře a babičce jezdit k babičce, třeba i více krát týdně (i když je to cca hodinu  autem), ale že by s malým měla být doma na noc. Dále jsem řekl, že když bude opravdu krizová situace, tak Věru s babičkou nenecháme na holičkách, a že se k Věře klidně odstěhujeme. Chci mít syna doma z těchto důvodů: prostředí i z pohledu hygienického není u Věry vyhovují (nepořádek, babička pravidelně se posmolí, nečistota a ani není kde si uložit věci pro malého ani pro nás) a navíc se domnívám, že minimálně v šestinedělí by mělo být miminko doma a mělo by mít řád, známe prostředí, klid a pohodu. A ne vystresovanou ječící Věru, která už psychicky nezvládá babičku.

  Po tomto návrhu se jsem byl obviněn z toho, že partnerce zakazuji rodinu. Pohádali jsme se a musím přiznat, že v rozčilení jsem partnerce řekl, že u mne nemusí být, a že když ji je vše přednější, než rodina náš tří, tak že má jít. Věra řekla partnerce, že mi nemá dělat krávu a když se tak chovám k její rodině, že se mnou skončila a už se mi vyhýbá a nechce se mnou mluvit. Při každé příležitosti mne Věra pomlouvá a snaží se Radku dostat k sobě.  Neustále ji připomíná, jak je tam u ní dobře a jak se tam její rodina má…

   

  Chci poradit a znát názor na to zda mám trvat na tom, aby dítě spalo doma a partnerka s ním dojížděla k matce a babičce, nebo mi má být jedno, že minimálně jedenkrát týdně tam bude spát, plus určitě časem přibude i hlídání babičky, takže doma bude zase minimálně…

   

  Děkuji. Petr

  #1099994
  a Alice Taylor
  Účastník

  Its really good information, i like your blog post. Thanks for sharing

  run 3

  #1138413
  stella jones
  Účastník

  All the questions related to my field are available on this website, so I have kept this site in my list of best forum sites. I will also give you a piece of advice on this matter which can be of use to you this winter, that piece of advice is the last of us joel jacket.

  #1138641
  stella jones
  Účastník

  I needed this consultancy for myself because I had convinced my wife to buy this Austin Powers Blue Velvet Suit since she is not talking to me properly so I need it.

  #1139147
  r r64759e293665f
  Účastník

  This sort of platform for information exchange appeals to me. I’ve added your website to my daily website visitation list. It is quite chilly where you reside in the United States, so you might find this advice helpful. This Star Trek Picard S3 Field Jacket is a classic piece that will last for years.

  #1139309
  d d648bd47a879a8
  Účastník

  It’s easy to play and it’s Drift Hunters free.

  #1139836
  bsv wholesale
  Účastník

  I also love to ride a bike this is really informational for us thank you. Also, i am looking for phrut vape

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist