Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890544
    Anonym
    Neaktivní

    Ahojky,

    najde se tady nějaká nastavající maminka, která čeká mimíska v prosinci? 🙂

    #890546
    Anonym
    Host

    Ahoj Kajko já sice nejsem těhule ale jestli chceš můžeme si psát. Aja

    #890547
    Anonym
    Host

    Ahoj holky jak se vede? Vy se snad bojíte že se jen kouknete a jdete pryč? to se nenajde nikdo kdo by si chtěl psát? Já něco napíšu o sobě. Mám 4 děti. Kluci mají 22-19-15let a princezna 2.5roku.Jak jsem starší tak si to užívám a klidně bych brala ještě jednu princeznu ale asi to už nestihnu.Tak se uvidí.Zatím čau a napište A.

    #890548
    Anonym
    Host

    Ahoj Kajko, najde 🙂 Hlasim TP 12.12.

    #890549
    Anonym
    Host

    ahoj Holky,ja mam termim 15.12. A melo by to byt prvni mimo,pisu to s budoucim casem protoze jsem teprve v 8+2tt.Za 14dni mam jit pro prukazku a za mesic nato na tripltesty.Tak snad to bude vse uplne ok.

    #890550
    Anonym
    Host

    Ahoj Terko, teď jsi mě malinko zmátla, protože já mám jak uz jsem psala termín 12.12. a podle pana doktora i kalkualčky jsem dnes 9tt + 1. Pokud máš termín porodu na 15.12., tak by ti to mělo vycházet k dnešnímu na 8tt + 5… ale ono je to asi jedno, ještě to určitě při dalších měřeních budou naši lékaři upřesňovat. Jen mě to zaujalo že to nevychází 🙂
    A jak jinak?

    #890551
    Anonym
    Host

    Nevim jak to počítají… Ale jak sem to pochopila tak týden sedí, ale ty dny oni počítají (pondělí +1 až pátek +5) Já v tom mám trochu hokej, ale včera sem byla na utz a tam mi to takhle řekly, tak fakt nevim…..
    Zrzundo Je ti dobře nebo špatně??

    #890552
    Anonym
    Host

    Tak podle UTZ je to určitě dobře. Možná ale že ti pak s průkazkou upraví ten termín porodu. Já to tak měla – dostala jsem ji minulý týden a posunuli mi to právě podle UTZ o 3 dny dozadu. Jinak špatně mi není vůbec – ale prvních pár týdnů jsem byla neskutečně unavená, jako ještě nikdy v životě. Pak se to zlepšilo a místo toho jsem zase měla šílené průjmy. No a momentálně ležím s virózou. Takže mě to rozhodilo taky pěkně, ale snad už se to začne spravovat 🙂 Jak ty?

    #890553
    k Kajka
    Registrovaný uživatel

    ahojky 🙁 jupíííí konečně se někdo objevil :)))))
    já sem dneska 8tt+0 takže TP 21.12. – to bude vánoční dáreček :))))

    #890554
    Anonym
    Host

    No ja mam jit na sepsani prukazky za tech 14dni,tak uvidime.Me je rano a vecer spatne.Co se Nemovi nelibi za jidlo tak nekompromisne to jde ven.Dneska to byl svestkovy kolac.Bohuzel se to stalo v praci,ale nikdo „u toho“nebyl,tak maskuju dal.:o)Ja sem ospala porad.Spala bych a spala.Ale je MS v hokeji a to musim videt i kdyby mi padala hlava.Jsem rada,ze je zalozeny prosinec na ostatnich diskuzich jsou maminy v pokrocilejsim stadiu a ja si s nima nemam co povidat.

    #890555
    Anonym
    Host

    Tak už jsme 3 🙂 Bezva. Ty Kajko, jak, jak to snášíš?
    Terko tebe chápu, to tutlání je hrozný, člověk to fakt nechce vybalit moc brzy, ale není až tak jednoduché to udržet v tajnosti. Držím palce a to i s tím zvracením, musí to být nepříjemné. Ale mňam, švestkový koláč bych si dala 🙂

    #890556
    Anonym
    Host

    My máme za sebou špatnou zkušenost z loňska, takže i proto to tutláme jak to jde. Ví to jenom mí rodiče a moje 1 kolegyně z práce na výměnu směn kvůli doktorovi. Jinak nikdo….
    Já ho mám taky ráda – švestkový koláč, ale nějak mi to nesedlo 🙁 Njn, snad to brzy přejde. 🙂 Mám jediné přání – aspoň nezvracet v práci a po Praze – jinak doma mi je to fuk….

    #890557
    k Kajka
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky 🙂
    no mě je už druhý týden špatně, neblinkám, ale i tak je to chvílema hnus… natahuje mě ale rozdýchávám to… u mě v práci to ví, pač sem na přelomu roku lítala furt po doktorech a vyšetřeních kvůli miminku…. na nevolnosti mi každou chvíli zabírá něco jinýho,… to dítko je teda vybíravý.. 😀 jeden týden to je banán a kola, teď zase jahody…. 😀

    #890558
    Anonym
    Host

    No ty nevolnosti vám teda nezávidím, musí to být hrozně nepříjemné… a tiše doufám že mě to mine (máma mi říkala že jí nebylo špatně v těhotenství nikdy, tak jsem to snad podědila po ní). Jinak u nás to neví vůbec vůbec nikdo – ani rodiče. Rozhodli jsme se že s tím půjdeme ven fakt až po tom 12. týdnu. Jsem zvědavá jak to zvládnem ten tutl, dneska jsem se nemohla dostat do svých oblíbených kalhot – a přitom jsem přibrala zatím jen kilo 🙂
    Kajko, u tebe je to taky první jako u Terky a mě?

    #890559
    Anonym
    Host

    Priznam se,ze poprve mi nic nebylo a cekaly jsme kluka,i kdyz to tehotenstvi nevyslo tak treba ted kdyz je mi spatne to bude vysnena holcicka.:)Ale Nemo mi dava fakt zabrat.Tak aspon vim,ze jsem tehotna:oD Jen by to mohlo brzy skoncit:)25.5.jdu zase k doktorovi.To by mi mely vzit krev a curanky,tak uz budou zacinat rerviky jak dopadnou vysledky.Pani doktorce jsem rekla svou velkou nerest a rekla ze to neni vubec prusvih,tak ji verim a cokoliv mi bude a nebude okamzite hlasim,i kdyz budu asi uchylna.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist