Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890740
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky Evíku, jasně, že nám nevadíš, vítám Tě. Matyášek je Tvoje první mimi?

    #890741
    Anonym
    Host

    Je Kryštofe, je škoda že prarodiče nemají trošku více pochopení… přece si tím každý sám prošel a pak ještě jednou s dětmi… ale je dobře že od tebe jako mámy cítí podporu! No držím palec, pátek bude za chvilku a pak si užijete krásný výlet.

    #890742
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Taky mě to mrzí, navíc švagrová je je ještě mladinká, je jí 22let, tak by si to mohli pamatovat. Ale snad bude líp. Spíš mě to mrzí za dceru. Není jí tam dobře a příští rok už jí tam nedostanu. Má dlouhou paměť a tím pádem už pro ni vlastně zážitky s babičkou a dědou končí. Tím, že bydlíme vedle, tak z každé návštěvy po chvíli uteče ven. Takhle si to zbytečně zkazit. Ach jo. No, pátek je za chvíli.
    A do konce týdne snad už bude i v bytě vše hotové, na to se taky hrozně těším. Už, aby to bylo.

    #890743
    Anonym
    Host

    Teda Kryštofe to koukám. Nejsou takhle tak trochu náladoví oni??? Nebo jsou tak netolerantní??? Co je na tom, že chce být člověk chvilku sám a nebo nemá chuť jíst zrovna v tu danou chvíli??? No to asi nikdy nepochopím… Všude je něco. Můj muž zase není schopen své mámě říct, že košile co mu kupuje jsou tak trochu „dětkovské“- tchánovi by jistě byly naprosto super, ale pro mladýho chlapa to fakt není. No a on mlčí, protože by se urazila… Tak to doma skladujeme v krabici. Taky nepochopitelné
    Tak snad tam kočka ty zbylé dny ve zdraví přežije. Hele tto máš tak mladého bráchu nebo si našel takovou mladici?

    Zrzi- takový poostup co ty tu píšeš jsem taky někde našla. Už jsem nadhodila drahému, že mi s tím možná bude muset ke konci těh. pomoc- no tvářil se rozpačitě, tak uvidíme. Jinak vím, že se ta hráz dá naprosto dokonale rozmasírovat. Ale občas prostě nepomůže ani svěcená voda a stejně musej nastříhnout.

    #890744
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    😀 , no mí i manželovi rodiče si pořídili dítě taky déle, takže on má 22letou sestru a já 23letého bráchu (mám ještě 31letou sestru). Bylo zvláštní být po pubertě, mít vlastní děti a sledovat bráchu právě v pubertě . Navíc na něj přišla dýl a jako pravý kluk si ji i užil :$ . Manželova sestra ji neměla tak bouřlivou. Ale brácha si našel holku, docela mladinkou, ale má to holka na svůj věk v hlavě srovnaný a pěkně si ho vychovává 😀 a to myslím v dobrém. Jen mu to prospělo.
    Je to asi dědičné – mezi mými dětmi bude rozdíl 12 a 9let 😐 .

    A k té hrázi, manžel chce pomáhat už teď 😀 a rozpačitá jsem já :$ . No je ještě čas 🙂 .

    #890745
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak kontrola dnes v poradně proběhla v pořádku, vše ok. Jen mi návážili místo 1,5kg navíc jen 0,5kg. Člověk si 2x dojde na záchod a má to takovýhle efekt :O :O 😀 😀 . Doktor ale nic neříkal, tak asi dobrý.

    #890746
    Anonym
    Host

    se tak někdo má, když nepřibírá… mluví ze mě bledá závist:) já jdu do poradny až za 2týdny…
    jak pokračuje debordelizace???

    #890747
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ono to přibírání přijde a ještě budu brečet :S . Břicho už mám pěkný.
    Máme vymalováno – konečně a teď už jen vše vrátit na původní místo. Něco už mám, zítra budu ještě dodělávat. Největší bordel dělá všechno oblečení, co mají holky vytahané. Zítra se těším až to doklidím, dám nohy na stůl a budu se z toho jen těšit. 😀 😀 😀
    Doufám, že už si nic nevymyslím 😐 , to by manžela kleplo. *-)

    #890748
    Anonym
    Host

    Neboj Kryštofe vymyslíš… určitě vymyslíš… toho bych se nebála…:P 😛 😛
    no mě každej říká jakej máám hezky malej pupíček a není prý krom prsou a břicha vidět že bych přibrala, ale já si už ted připadám jak bílá velryba… navíc mi vypadla umrtvovací vložka ze zubu a k zubařce se nemůžu dovolat… zatím to nebolí ale bojím se aby to nezačalo o víkendu… no budu to zkoušet.

    #890749
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    😀 😀 😀 .
    No mě taky každý říká, že to není moc vidět. Jenže mi PĚKNĚ :'( narostla prsa – manžel je nadšený, já někdy zahazuju jedno tričko za druhým (a to jich zase tak moc nemám), že takhle nevylezu na ulici. A tím to břicho schovávám 🙂 .
    Jednou jsem se nechala přemluvit a šla v tričku s větším výstřihem. Manželovi se moc líbilo. No…………nikdo mi nekouknul do očí ani jinam 😐 :^) 🙂 . Hmmmmmm a to jsem byla na kremaci, bylo černé a jiné černé jsem neměla. Víckrát jsem ho na sebe nevzala.
    Ale teď jsem si koupila 3 pěkné halenky – trička. I když mají výstřih a a jedno je obeplé, tak se v nich cítím dobře a ráda je nosím. I s tím výstřihem. Jsou pěkně střižené. Fakt jsem nadšená. Navíc vyšly levně, byly po jedné těhuli. Můžu je nosit i po porodu.

    #890750
    Anonym
    Host

    Páni Kryštofe, blahopřeju k dobré poradně a hlavně k té váze, to je fakt mazec. Mimochodem už máš naplánovaný test na cukrovku? Jsi mezi náma první na řadě jestli se nepletu…

    #890751
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jdu 30. 8., vezmou mi i protilátky, jsem Rh negativní a manžel Rh pozitivní.
    Co mě na tom testu DĚSÍ je, že vypiju tu sladkou vodu a na záchod půjdu až za HODINU. Jsem zvědavá, jak to vydržím, jsem jako průtokáč. 1x se napiju a 2x jdu na záchod. Bude to super.

    #890752
    Anonym
    Host

    No s tím čuráním to mám stejně… to jsem ani nevěděla že nemůžeš chodit čurat… no nazdar. Já teda termín ještě nemám, ale ještě je čas. S tou krví to máme doma úplně stejně, ale u nás se rovnou dávají injekce na srovnání, první ve 28tt aniž by se to testovalo, doktor říkal že to dělají automaticky všem Rh- maminkám, tak koukám že je to přece jen odlišné podle zdravotnického zařízení…

    #890753
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No, ráno přijdu už s močí a vezmou mi krev, pak to vypiju a za hodinu znova odběr krve + moč a za další hodinu znovu. A mezitím by se nemělo na záchod jít. Prý to některé maminky nevydrží, tak se pak i z toho musí brát vzorek. Doufám, že to vydržím.
    To s tou injekcí mě překvapilo. Mě dávali tu injekci ještě v porodnici asi 2dny po porodu a potom ještě jednu, když bylo holkám – teď nevím – asi půl roku………..to už si přesně nepamatuju. Ale určitě byli 2 injekce a až po porodu.

    #890754
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Holky, oficiálně hlásím konec debordelizace!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
    Věci jsou vytříděné a uklizené. Hlavně Sábina skříň to pocítila, to bylo hadrů ze kterých vyrostla :S . Ale dost jí toho i zůstalo, takže dobrý.
    Jsem ale hrozně ráda, že je po všem. Zítra jedeme na výlet a neděli Lukáš věnuje dodělávkám. Zamalovat fleky, co už se objevily (děti na návštěvě), přidělat dětem v pokojíčku na zeď televizi + dvd, apod. Prostě ty drobnosti, proti tomu, co jsme dělali 🙂 .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist