Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890560
    Anonym
    Host

    Ahoj holky Terko já mám celkem 4 děti. Když jsem čekala kluky tak jsem ani nevěděla že jsem těhu. Žádné nevolnosti nebyly ale jak jsem čekala princeznu tak jsem jak já říkám umírala jak mi bylo zle. Tak doufám a přeji Ti tu princeznu. Já bych klidně ještě jednu brala. Ája

    #890561
    k Kajka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, jj pro mě je tenhle cipísek první…. přeju si holčičku, tak uvidíme jak to dopadne :)))

    #890562
    Anonym
    Host

    Kajo,pro me je to taky 1.miminko.No jeste 3.mesice a snad mi to reknou:)

    #890563
    Anonym
    Host

    Je, tak vam moc přeju ať se vám to všechno splní. Já teda preferenci nemám, ale manžel touží po holčičce 🙂 Zatím jsme oba odhodlaní, že si to ani nenecháme říct, tak uvidím jestli to vydržíme 🙂 No a jinak aby u nás nebyla nuda, tak po týdenní pauze se mi opět vrátily průjmy – chjo. Asi přece jen budu muset vyrazit k doktorce, myslela jsem si že už to je za mnou a zase bez nějaké zjevné příčiny je to zpět.

    #890564
    Anonym
    Host

    No tak to ti nezávidim… já mám zase ráno zvracecí stavy… nejčastěji když si čistim zuby a pak když vylezu z mhd… To je peklo. :-S Ale jak sem psala, aspon vim, ze sem tehotna….

    Holky odkud ste a kolik vam je let? Me je 28 a jsem z Prahy.:-)

    #890565
    Anonym
    Host

    Ja Brno a 30 🙂

    #890566
    Anonym
    Host

    Takže hl.město Moravy 🙂 Taky supr.
    Co je u vás novýho? Mě čeká teďka ve středu odběr krve. Snad to půjde protože jsem dneska měla rýmu jak cikán šálu…. Tak uvidíme :-)))

    #890567
    Anonym
    Host

    Já jdu za týden na první UTZ screening, tak jsem taky zvědavá, chci vzít s sebou i manžela. Co vy dámy, už máte na toto vyšetření termíny? A Terko krev? Hm, asi je to všude úplně jinak, mně ji teda ještě nebrali vůbec, tak uvidím kdy to na mě vybalí…

    #890568
    Anonym
    Host

    ja mam jit na krev zitra + s curankama.Pak 30.5.do 1.poradny a 13.6 mam ulz na vyvojovy vady.Rikaji tomu tripltest a downuv syndrom.Kamaradka mi rikala kdyz je sijovy projasneni o 1-3 tak je to dobre a down.syndrom nehrozi.Jinak furt zeru.Uz nevim kdy nejim.Jsem uz pekne nafoukla a mam pocit ze budem mit holcicku,protoze bedarama jsem osypana jak v puberte.No uvidime.A platite neco za ten downuv sydrom?Po me chteji 500,-tak to neni takova raketa.

    #890569
    Anonym
    Host

    Ahojda,
    já jsem v 10+3 a termín mám zatím 18.12.2011. Jinak nevolnosti mám hlavně v dopoledních hodinách, ale doufám, že nás to brzy přejde.

    #890570
    Anonym
    Host

    Ahoj Milčo,tak to máme hodně podobné.Ja myslim že jsem na konci 10týdne a termín mám 15.12.Moc si,ale přeju abysme už na vánoce byly dávno doma.Ale uvidíme co malej Nemo vymyslí.:)

    #890571
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko,mám smutnou zprávu-Lucka.Jukni k nám

    #890572
    Anonym
    Host

    Nazdar děvčata, je tu nějak ticho po pěšině, ale snad je to tím že je vše ok. Terko já asi nebudu platit nic, mám to předepsáno z rizikové poradny, tak to snad nebudou brát jako nadstandard, ale jako součást prevence. Ale jak píšeš, stejně to je věc u které člověk ty peníze moc neřeší… Podle výsledků už to pak řekneme rodině, přece jen už mi to bříško začíná trochu vykukovat oproti normálu 🙂

    #890573
    Anonym
    Host

    Týýý jo, tak u nás to bude ještě hodně dlouho trvat než to řekneme rodině, protože sice sem ve 3.měsíci, ale víš jak….dokud nebude po kritickém termínu – 2. test na vývojové vady mám přísný zákaz to komukoliv říkat, ale už to ví moje rodina – teda kromě bráchy ten je v cizině. A od přítele jenom maminka. Jinak pár známých se kterýma se stýkám hodně tak aby po mě nechtěly panáky alkoholu 🙂 ale jinak nikdo. Zítra se jdu na Nema podívat tak snad všechno bude oukej!
    Je tu nějak mrtvo – holky – NOVINKY U VÁS!!!!Když to tak vezmu tak je to takový deníček o našem těhotenství 🙂 🙂

    #890574
    Anonym
    Host

    Tak mám za sebou UTZ ve dvanáctém týdnu… bylo to úplně úžasné (a vše vypadá ok 🙂 . Dámy, jestli to jen trochu půjde, vemte tam svoje chlapy s sebou, budou nadšení!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist