Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890575
    Anonym
    Host

    Já du toho 14.6., ale jde tam semnou máma. Já se totiž od posledně děsně bojim a drahý se už moc bojí:-)
    Jééééééééééééééé to mám radost, že ti to dopadlo dobře…:D 😀

    #890576
    Anonym
    Host

    Halo holčiny, kampak jste všechny zmizely? Tobě Terko držím moc palce, až se to blíží… věřím že budeš mít z prohlídky krásný pozitivní zážitek 🙂 Zbytku bych ráda též popřála, ale nevím kdy kdo jdete…

    #890577
    Anonym
    Host

    Já taky nevim, jak to kdo má… protože sem holky vůbec nepíšou…..
    Jdu zítra a už budeme muset s drahým řešit komu to řeknem, protože mi začne asi růst pupík, tak vymlouvat se a maskovat brzo nepůjde. :-(( My jsme od určitého data velmi opatrní na to komu to řekneme, ale snad to pochopí a řeknem to známým :o)) A taky rodině…
    Vy už ste to doma a u přátel řekly?

    #890578
    Anonym
    Host

    Ahojky, já už jsem to řekla – minulý víkend. Obešli jsme oboje rodiče, zbytek už se tak nějak roznese sám. A bylo to právě proto, že už je to na mě vidět, nechtěla jsem aby se to rodiče dozvěděli od někoho kdo mě potká na ulici a pak to na ně vybalí, to by byl trapas. Teď ve druhém trimestru už máme snad to nejriskantnější za sebou, i když člověk to nenaplánuje, že… No držím moc palce!

    #890579
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, jsem v 16.t., termín mám 1. 12., můžu se k vám přidat?
    Čekáme třetí mimčo a starší děti jsou nadšené.

    #890580
    Anonym
    Host

    Ahojky, jasně, vítej! Moc nás tu není, tak každý přírůstek je fajn. Navíc nám nezkušeným budeš umět určitě poradit, když se něco naskytne 🙂

    #890581
    Anonym
    Host

    Tak ultrazvuk za sebou a všechno je oukej… A dokonce paní doktorka říkala, že to vypadá na kluka 🙂 Sice sme si oba přály holčičku, ale kluků je prej méně, tak se musíme snažit je plodit aby to bylo vyvážený 😀
    Vítej Kryštofe123 :-)))) Jak máš staré děti???

    #890582
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek, mám dvě holky – nyní staré 8 a 11let. Starší jde již do puberty, je z ní už velká slečna. Až se mimi narodí bude jim 9 a 12let.
    Jinak už mám za sebou těhotenský screening a vše vypadá ok. Mimi je na UZ mnohem živější než byly holky, je to nádhera to vidět 😀 .

    #890583
    Anonym
    Host

    Tak dnes same dobre zpravy, obema gratulace k dobrym vysledkum testiku 🙂 Snad nam to takhle poslape po celou dobu tehulikovani 🙂

    #890584
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Taky doufám. Přiznávám, že teď potřetí mám větší „strachy“, aby vše bylo v pořádku, než u holek. Asi je to tím, že mám možnost – díky internetu – získat více informací a pak se člověk bojí, co vše se může stát :^) .

    #890585
    Anonym
    Host

    Jo to mi povídej Kryštofe 🙂 A myslíš, že budeš mít zase holčičku? Nebo cítíš, že to bude kluk 🙂 Ve finále je to fuk, jen aby mimčo bylo zdravý.

    #890586
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No, od začátku mám pocit, že to bude kluk, ale asi bych radši zase holčičku. Co si, po dvouch holkách, počnu s klukem??? 😀 .
    A co ty by jsi radši? Máš už doma nějakého drobka?

    #890587
    Anonym
    Host

    Nene, kromě psa a drahého mého doma nikdo není. 🙂 Takže je to naše první Nemo 😀 <:o)
    Já ti nevim, sice mi paní doktorka řekla, že to asi bude kluk, ale ve finále je mi to fuk. Říkala sem si, že kdyby to byl kluk tak s ním jeho Táta může hrát fotbal (on sám ho hraje – pro radost) učit ho spoustě klučičím věcem kterým jako holka nemůžu přece rozumět. 😀 A i můj táta, říkal, že by mu dal svoje zkušenosti a učil ho hrát třeba na kytaru atd. Prostě spoustu věcí.
    Kdyby to byla holčička – tak to bude princezna, kterou by asi všichni nosily pomalu na rukách,protože drahý má bráchu a moc holčiček v naší rodině není. Tak se za měsíc potvrdí to a nebo ono. Ale každopádně se těšim až si objednám na aukru nebo nějakém bazáči jeansový lacláče a mikinu s kapucou pro prcka 🙂 TO jo, to si moc přeju aby měl(a). :-)))))

    #890588
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Já mám doma ještě kocoura a samozřejmě manžílka.
    Starší dcera Sabča s manželem jezdí na fotbal – ten i hraje – i na hokej – ten nehraje. Sabča sice fotbal nehraje a takhle si to vynahrazuje. Já i mladší dcera Kristýnka – Kika jsme totální antisportovci a užíváme si klídek doma. Kika ale jinak vidá za hromadu kluků, je to čertík, pořád špinavá.
    Taky se už těším na nakupování. Mám vyhlédlé v Kiku maličké rifličky a takovou chlapskou košili a mikinu. Mám strach, abych ho (kdyby to byl kluk , neoblákala trochu jako holku 😀 😀 😀 , ale tohle vypadá fakt chlapsky 🙂 . Za cca 3týdny bych měla jet do Hrdce K. na hloubkový UZ a tam nám řeknou co to bude, už se těším. 🙂

    #890589
    Anonym
    Host

    Juj, tak to my jsme odhodlaní nechat si to jako prekvapeni, i kdyz jak to udelam s nakupovanim, to teda vazne nevim 🙂 No stejně nejsem fanoušek do růžové, doufám že až mrknu do obchodů, najdu tam i jiné pěkné barvičky, které budou „neutrální“. Na druhou stranu stejně se asi nedá nakupovat moc dopředu… nebo ano? Jak to budete řešit když budeme mít ta naše mrňata na zimu, v obchodech zatím asi moc zimních věciček stejně nebude…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 31. až 45. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist