Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890980
    Anonym
    Host

    Co s padáním vlasů? To vůbec nevim…..

    #890981
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Vlivem hormonálních změn ti pár měsíců po porodu můžou začít padat vlasy. Mě padaly hrozně (po obou dětech jsem dohromady přišla o půlku vlasů :S ), takže jsem chodila na gyndu na injekce, které hodně pomáhaly. Bohužel je zrušily a jiné prý nejsou. Takže jen vitamíny v lékárně. Což nemá takový efekt. :'( :'( :'(

    #890982
    Anonym
    Host

    ty jo tak to sem vůbec netušila, že to může probíhat až takhle… myslim vlivem hormonů….

    #890983
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jo, tohle je dost nepříjemné. Proto doufám, že mě to teď mine *-) . Ale nemusí to mít každý. To že jsem tím trpěla já, neznamená, že budeš taky. Třeba budeš mít naopak krásný vlasy – holt hormony umí někoho potrápit a jinému naopak přejí 🙂 .

    #890984
    Anonym
    Host

    Tak vypadávání vlasů se taky trochu bojím, protože nikdy člověk neví jestli mu pak zase zhoustnou nebo ne… Ale víc se bojím toho jaký budou mít vliv hormony na pleť. První 4měsíce jsem byla pěkně kropenatá a ted jak jsem si všimla začínám znovu… Ne že by to bylo zatím nějak dramatické to ne, ale postupně se to začíná objevovat. Hele holky co prsa? Posledních pár dní mě zase začaly trochu víc bolet a dneska jsem našla na košili malý flíček, tak doufám, že se to nespustí už teď… No ale vložky do podprsenky už mám v pohotovosti:^) :^) :^)

    #890985
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jóóó, pleť – to je taky kapitola sama pro sebe. I když jsem teď v pohodě, normálně trpím na „beďárky“, tak jsem zvědavá jestli se to po porodu zase nevrátí. Já mám prsa zatím v pohodě, spíš bych řekla, že mě i přestaly bolet a jsou v klidu. Doufám, že to není známka, že kojení nepůjde .

    #890986
    Anonym
    Host

    Myslím, že to s tím nesouvisí… Mě se „na prsou ukazuje“ každá hormonální změna. Týden před menzesem mě bolej a fakt stačí cokoliv a hned o nich vím (stačilo si vzít dvě pilulky hak- když jsem zapomněla) a hned jsem o nich věděla…

    #890545
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No doufám. Já je jinak taky mám takhle citlivý. Bolely mě 4-7dnů předtím než jsem to měla dostat.

    #890987
    Anonym
    Host

    Já mám citlivý akorát jedno prso, a trochu víc zduřelý 😀 Ale nic mi z něj neteče a jsem za to ráda….. Takže u mě zatím čudliky oukej 🙂

    #890988
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko je to hodně co jsem přibrala,ale nevím jak je to možné.U ledničky nekempuji,večer už nejím jen si dám ovoce,chodím 3x týdně plavat a ještě teď kdy mám zítra 38tt a to plavu 50minut svým tempem a doma na pr… nesedím,pořád něco dělám-před týdnem jsem sázela túje a o víkendu jsem myla okna -pomalu jen vždy dvě a pak jsem si odpočinula.Jsem z toho hotová,ale držet dietu nebudu.Snad to schodím-teda alespoň něco.

    #890989
    Anonym
    Host

    Tak už máme Nema oficielně úředně přihlášenýho.. Myslím, že bude mít příjmení po Tatínkovi 🙂
    A holčičku jsme zvolily Janičku.. Tak jsem ráda. Ale stejně je to kluk, tak je to jenom formalita co na tom papíře musí být.

    #890990
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, tak jsem ofiko na mateřské dovolené!!!!!!!! 😀 😀 😀
    Papíry už mám v práci odevzdané, tak doufám, že nebudu na mateřskou čekat dlouho. Kamarádce to účetní dlouho poslala a čekala na peníze 2 měsíce :S 😐 :'( .

    #890991
    Anonym
    Host

    tak gratulace Kryštofe:P já jdu na mateřskou až ty 4týdny před TP. Bude v tom dobrej hokej, prtože budu mít kus měsíce ještě neschopenku a pak teprve mateřskou- vlasně podobně jak to máš ty ted. Musím uznat, že naše mzdovka se fakt snaží a všechno posílá včas- i lístky na peníze atd. První nemocenská mi přišla normálně hned jak má.:P ale stejně jsem zvědavá kolik ta mateřská bude.

    #890992
    Anonym
    Host

    Kiku, tak to máš dobrý, že můžeš jít 4týdny před porodem. Mě řekly, že musím jít 6-8týdnů. Takže nastupuju 2.11. To už je jenom 7 pracovních dní.. ty jo – uteklo jako jelen.
    Já byla dneska prošmejdit sekáče co jsou u nás u práce a nechala jsem tam 145korun za jedny tepláky, jedny lacláky (látkový) a jeden overalek ….
    Takže zase hadry:D

    #890993
    Anonym
    Host

    No mě to bylo celkem jedno, ale ono to tak nějak vyšlo samo. Co vím tak holky co byly v neschopnosti taky šly až ty 4týdny. Já bych šla klidně těch 8 předem, ale kam pospíchat, když jsem stejně doma 😛 😛 😛

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 436. až 450. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist