Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891039
    Anonym
    Host

    tak to jste mě moc nepotěšily….
    Já na to celkem sázim…. 🙁 Cpu se všim možným i kořeněným – jenom abych ho vyprovokovala k nějaké akci… Ale kdo ví, třeba my budem ten časopisový prototyp,kterýmu to po milování vyjde 🙂 Děsně se děsim toho, že i já budu přenášet a náš malej se narodí třeba 23.12 nebo nedej bože 24. to by mě děsně mrzelo. :'( Ale nenapadlo nás počkat třeba měsíc nebo tak.. Byly jsme děsně šťastní, že to po půl roce vyšlo.
    Holky co vidí moje bříško, tak říkají, že si myslí, že porodim dřív. Tak uvidíme. Už mám spostu věcí vypraných tak třeba dneska budu žehlit abych mohla malýmu připravit oblečení do porodnice. A sobě začít prát taky… Takže kdyby to vyšlo tak, že bychom třeba za 14dní jely rodit, tak bych byla „připravená“. Jenom mě teda překvapuje ta teplá vlna, malej má kombinézy a spoustu teplýho oblečení – tak mám takový divný pocit, aby to vůbec mělo smysl a aby to měl aspoň dvakrát na sobě.
    Peťul, a když půjdeš do porodnice, tak to si tě tam už nechají???

    #891040
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko mě taky říkali,že to porodím dřív a ejhle spletli se,prcek ven nechce.
    Vůbec nevím co mě zítra čeká.Jestli si mě tam už nechají nebo mě ještě na noc pošlou domů s tím,že když do rána neporodím tak ráno nástup.Ikdyž bych tam po dnešní informaci od přítele radši zůstala.Tchýně a babička (přítelovi) se k nám chystají a mi s přítelem s tchýní nevycházíme a to ještě má dcera třídní schůzku.

    #891041
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek holky, tak se hlásím z kontroly. Podle monitoru by se prý doktor nedivil, kdyby to bylo už dnes :O . Byla tam jasná děložní činnost. Jinak je vše ok. Já se cítím dobře. Je fakt, že cítím stahy už tak 3-4 dny, hlavně večer. A dnes to byl jen slabý odvárek toho, co se děje večer :^) .
    Doktora jsem ale rozesmála. Nejdřív jsem mu jasně vysvětlila, že rodit teď vůbec nehodlám – protože víkend jedu na konferenci a ve středu jdu do kina 😀 . No a pak jsme mluvili o té mojí cukrovce, jak to bude u porodu a pak. Tak jsem mu přiznala, že už mám zabalenou Margotku v tašce do porodnice…………….a dnes jsem si přikoupila ještě 2 Snikersky 😛 😛 😛 . Smál se ještě dobu potom, co jsem se oblékala 😀 🙂 🙂 .
    Tak jsem teda zvědavá, kdy to bude.

    #891042
    Anonym
    Host

    tak to mě čeká 16.11. 1.kontrola v porodnici. Jsem fakt zvědavá co mi řekne. Protože když jim řeknu o těch křečích a pocitu, že mi padá pupekk – tak doufám, že mě pustí domů a nebudu muset být napojená na monitor nebo si vést deníček kde všude mě chytne křeč :-)) Fakt netušim jak to mají ve Fakultní nemocnici na Vinohradech 😀
    Kryštofe tak to je ftipný – to bych být doktorem bych se smála taky :-DDDD

    Dneska dám prát bílé prádlo a prostěradlo aby měl prcek už postýlku sakumprdum připravenou – ne jenom, že to tam bude mít hezký :-)))
    Minulý týden porodila kamarádka a skoro sousedka……Tak sem se jí ptala na porod. Říkala, že rodila 38hodin a pak stejně musela císařem, protože sice otevřená byla, ale malýmu nesestupovala hlavička nebo tak něco… Jsem zvědavá jak to bude probíhat u nás :-)))
    Škoda, že nejde přesně určit kdy porodíme…. takový to – v tolikátém a tolikátém týdnu porodíte… Hmmmm holt matka příroda 🙂

    #891043
    Anonym
    Host

    Tak dneska naposledy u mojí paní Dr. v pondělí kolečko s papírama, ale ofiko jsem už taky na mateřský. Do porodnice jsem objednaná na 21, ale vzhledem k dnešnímu nálezu doufám, že tam nenaběhnu dřív a to rovnou na sál. Není to nic hroznýho, ale asi se prostě může stát- prý se mi bude alespoň dobře rodit:O :O :O jinak nevím jak vás holky, ale pro mě už to vyšetření je celkem nepříjemné a i poněkud bolestivé a to mám doktorku s malýma rukama:S Nedovedu si předstaavit, že by mě měl vyšetřovat nějakej doktor s lopatama:'( :'( :'( takže sex jakožto „urychlovací metoda“ u nás nepřipadá v úvahu…

    #891044
    Anonym
    Host

    A Kiku, co ti řekly že máš za nález, že bys šla rovnou na sál????
    Uvidíme jak to s tím sexem bude 😀 Zatím to vidim optimisticky, ale ví bůh jak to bude až skutečně dojde na věc 🙂

    #891045
    Anonym
    Host

    Nic hrozného- že bych musela ležet nebo tak, ale tak nějak mi bylo naznačeno, že když se to narodí ted tak už se nic neděje 🙂 🙂 🙂 ale tak to vím sama moc dobře. myslela jsem to tak, že by se klidně mohlo stát, že ještě před první kontrolou v por se můžu ev. klidně rozrodit… poslíčci jsou, břicho mi tvrdne a čípek se zkracuje atd:) 🙂 🙂 ale nemyslím, že bych to třeba za týden měla vyklopit… no až to přijde, tak to přijde:P 😛 😛 uvidíme:P 😛 😛

    #891046
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek holky, tak jsem stále 2 v 1 😀 . Konferenci jsem zvládla, i když v pátek to vypadalo na odjezd – tak to byli jen pravidelné poslíčci, i když dost silné a zase to odešli . Chtěla bych ještě vydržet na to kino a pak hurááááá do porodnice <:o) <:o) <:o) .

    #891047
    Anonym
    Host

    Nevim jesli jsem měla poslíčky nebo se mi to jenom zdálo. Ale měla jsem pocit, že mě děsně začly brát křeče do bříška. Ale bylo to v noci… Tak nevim jestli se mi to jenom zdálo nebo nene… 🙂
    V úterý jdu na kultivaci a ve středu do porodnice. 🙂 Tak tam mi snad řeknou jestli mám naději porodit dřív… Protože čím dýl jsem na mateřský – tím víc se bojim, že budu přenášet a malej se narodí na ježíška.
    Holky – vy ste takový chytrý a vzdělaný… Jak maximálně dlouho se může přenášet??? I 10dní? Nebo je to týden (7dní) a do tý doby se mimčo musí narodit – i kdyby ho měly vyvolávat?
    Mám z toho normálně mega hrůzu:'( :'( Nejde o mě – mě je „jedno“ jestli budu na štědrý den v porodnici, ale neumim si představit, že se malej narodí na ježíška…. To by byl chudák.

    #891048
    Anonym
    Host

    Tery pokud vím tak pokud je prckovi dobře, tak to nechávajíi do 42+0- teda do té doby by se měl narodit. Já se už začala nalejvat maliníkovým čajem a dlabu lněný semínko. Hlavně bud v klidku a neboj on na svět přijde včas:)
    Já mám ted takové nápady jako, že bych se nejraději šla projet na koni, nebo někam na výlet a taky vygruntovat celej byt- což jsem už taky po částech udělala… Prostě ještě udělat všechno na co pak nebudu mít čas. Jo narazila jsem na tzv „bezplenkovou metodu“- mimi nosí plenky jen jako pojistku a jinak ho necháváš čurat a kakat na nočník-je to celý takový systém jak to funguje, tak se tím ted zabývám a asi to zkusíme. Tím, že je to naše první, tak na to bude čas:P 😛 😛 alespon tak budu moc dávat látkovky, protože normálně bych na to neměla prostor, ale takhle jich nebude potřeba tolik a na cesty atd budu dávat papírovky:P 😛 😛

    #891049
    Anonym
    Host

    Kiku, tak to asi určitě – si prcek řekne kdy chce na svět sám. Ale fakt bych byla šťastná, kdyby se narodil třeba začátkem prosince nebo koncem listopadu 😀 Ale 42 týden? To je děsná doba přece ne? To sem si myslela, že je to do 40 týdne a pak to vyvolávají …. Hmmm, zase sem o něco chytřejší 😛 😀
    My asi nebudem řešit tu bezplenkovou metodu – spíš to bude plenková metoda 😀

    #891050
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko tak jsem mamina. 11.11.2011 ve 21:25 se mi narodil akutním císařským řezem kluk Maxim a 53cm 4560g

    #891051
    Anonym
    Host

    Peťule, veliká gratulace.

    #891052
    Anonym
    Host

    Kryštofééééééé jak jsi na tom????? Nějak dlouho o sobě nedáváš vědět, tak kdo ví jestli už náááhodou nejsi 1+1 místo 2v1:O :O :O :O
    tak dej vědět! já ještě stále dva v jednom- taky mám ještě 3týdny do termínu, takže to taky muže být až za 5:) 🙂 🙂 a nebo taky třeba zítra:| 😐 😐 kdo ví kdy to nastane:P 😛 😛

    #891053
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek, jsem stále 2 v 1. Dnes jsem byla na další kontrole a na porod to víc vypadalo minulý týden než tenhle :'( . Chystá se to, tak uvidíme. Jsem omezená tou cukrovkou, nenechají mě přenášet ani den. Takže pokud neporodím sama, tak 1. 12. nástup do nemocnice a vyvolávačka :'( :'( :'( . Ach jo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist