Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891099
    Anonym
    Host

    Kryštofe gratuluju a jsem ráda, že jste to takhle hezky zvládly holky <:o) <:o) <:o) <:o)
    já hlásím stav stále 2v1, ačkoliv už mám pocit, že už zaručeně musím prasknout ve švech… záda mě bolej jako čert, sotva se plazim a celkově si to „užívám“… tak doufám, že už brzy budeme tři… začínáme uzavírat sázky jestli to stihnu tenhle týden nebo až příští:P 😛 😛
    Zrzundo jak se ti vede??? Jak to zvládáš???
    Terko co včera kontrola?

    #891100
    Anonym
    Host

    Byla sem na kontrole už ve středu, protože na kalhotkách jsem měla cosi průhledného táhlého a rosolovitého. Tak sem se projistotu rozjela do porodnice protože sem nevěděla co to je, a jestli je možný, že by to mohla být zátka i když to bylo bílé s průhledným. Bez růžového zabarvení ani hnědého…
    Tak sem šla rovnou na klasickou kontrolu, kde mi doktor řekl, že můžu porodit každým dnem. Protože malej sestoupil fakt dolů – frnda kost bolí jako kráva. Když mi doktor kontroloval čípek tak sem myslela že se posr.. protože malej tlačí směrem dolů a dr.tlačil směrem nahoru.
    Nevim – všichni mi říkají, že mi padá břicho, tak že příští týden už bychom mohly být 1+1. Moc bych si to přála protože už je to dlouhý a trochu protivný….
    Jak si na tom ty Kiku?

    #891101
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko užívej za chvilku to budeš mít za sebou a už jsem se přistihla 2x že bych prcka nacpala zpátky.

    Kraštofo velká gratulace a závidím ti malý miminko.Já si velikosti 50 a 56 užila jen týden,poněvadž Maxík měl 53cm a i s váho jsme jako 3měsíční miminko ikdyž dneska jsou mu 3týdny a jelikož kojím asi smetanu tak v půl roce dr i já očekáváme,že bude mít 9kg

    #891102
    Anonym
    Host

    Terko tak když už jsi takhle na rozpadnutí, tak hopni na taťku a bude to :O :O :O já jdu na kontrolu po víkendu, tak uvidíme. bolesti mám každou chvíli, ale vždycky se to uklidní. chodit skoro nemůžu jak mě bolej záda a jede mi to do nohou, tak doufám, že už malá brzy vyleze nebo fakt už padnu. Dnešním dnem mám všechno nachystané- je tu opravdu všechno. Mužíček nebude muset nic dodatečně shánět.

    #891103
    Anonym
    Host

    Tak sem dostala čarodějnický tip na porod. 🙂
    Prý když budu baštit smaženici tak zaručeně porodim. Ale protože je zima, tak si nejdřív musím nechat nabobtnat usušený houbičky :-)))
    Já se pokusim dneska vygruntovat bydlení abych v týdnu nemusela nic dělat, protože drahý můj je furt v práci :-S A kdo ví – třeba si malej řekne, že se mu to nelíbí a začne se drát ven.
    Ale spíš s tim nepočítám …..
    Takže úklidu a válení – zdar <:o) <:o)

    #891104
    f fionka
    Registrovaný uživatel

    ahojky holky, jsem tady dobře????kdo má termín v prosinci??????

    #891105
    Anonym
    Host

    jj jsi tu dobře:)

    #891106
    Anonym
    Host

    Ahoj Fionko, vítej :-)))
    🙂

    #891107
    Anonym
    Host

    Tak protože tady není zase žádná aktivita – čekám, že se narodilo nebo v nejbližších hodinách narodí další miminko…. 🙂

    #891108
    Anonym
    Host

    No tak podle toho jak mě bolí neustále břicho, záda a vůbec celej člověk, tak bych čekala, že ta naše slečna už bude dávno na světě, ale zatím nic a podle gyn je to už dlouho stejné. Zkráceno pootevřeno, ale tím to hasne- žádnej posun kupředu. :S :S :S Tak jsem dneska uklidila celý byteček a ještě vyžehlím těch pár kousků co tu mám a večer si dám za odměnu teplou vaničku a jestli se to ani pak nerozjede, tak tam asi nejspíš zůstane až do maturity:P 😛 😛 (její mám pochopitelně na mysli :-D)

    #891109
    Anonym
    Host

    Tak to máme Kiku asi stejný ….
    Ale já se fakt asi divná… Hormony se valí celým tělem….. Jsem nevypovídaná a plná energie. Takže doma dělám všechno možný.. Což je sice oukej, ale ty jo.. Drahouš když přijde domů tak je nemluvnej. Nají se, sedne si do gauče a vypne. Nevim jeslti si chce povídat, ale mlčí. Já sem fakt děsná. Prohodíme spolu pár vět a on si zaleze do postele a buďto kouká na fotbal nebo usne. takže zase sem v obýváku sama. Do toho už chci aby malej byl venku, takže fakt doma u nás supr atmosféra …. Když sem sama doma a dávají cokoliv kde je jenom trocha emocí tak bulim jak malej Jarda.
    A to sem ještě před porodem – co bude v šestinedělí????Se asi scvoknu…..:S
    Sorry, ale měla sem potřebu to napsat.

    #891110
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčata, koukám že zatím ještě držíte pohromadě… každopádně vzpomínám a držím palce!
    U nás je vše ok, naše holčička je zlatá, za těch 5 týdnů po porodu přibrala oproti porodní váze cca 400g, což je na tak mrňavé miminko bezva výkon. Odhadujeme, že za cca 14 dní bychom mohli pokořit hranici 3 kila a když bude trochu slušné počasí budeme moci začít chodit ven. Jinak pořád plně kojíme, zatím se nám vyhýbají i problémy s bříškem, tak snad to tak zůstane.
    Mějte se krásně a hlavně ať jste pěkně v pohodě!

    #891111
    Anonym
    Host

    To víš Zrzu, my jsme s Terkou držáci:P jsem ráda, že se Tobě i holčičce, tak hezky daří. já si dala dneska pořádnou procházku a pak jsem si skočila na pálivá křidélka do KFC- asi poslední pikantní jídlo na dlouhou dobu. Ještě bych si mohla dát pořádnou koupel a pak sex a bylo by to raz dva venku:P jenže drahý se na ten sex moc netváří:'( :'( :'(
    Terko můj mužskej je na tom podobně. Myslím si, že už je prostě taky nervozní a unavenej a taky se trochu bojí, jak to všechno zvládneme. Moc o tom nemluví- jen sem tam něco. Snažím se ho brát trošku s rezervou. Má spoustu starostí v práci a doma ženu, které už těhotenství leze na mozek… Nemaj to jednoduchý. Tak snad už brzy budeme tři a všechno bude zase trochu jinak…

    #891112
    Anonym
    Host

    Ahoj Zrzu, to jsem ráda, že přibíráte a máte všechnou oukej.

    Kiku, přesně jako bys mluvila o tom našem dnešku 🙂 Já sem si dala dneska od číňanů kuře po Sečuánsku a malýmu se to evidentně nelíbilo – sem se málem poblinkla – dám si ještě ne sprchu ale přesně jak píšeš vanu. Vezmu si nějakou chytrou knížku nebo časopis…. Zítra mám být u dr. v 8ráno, ale čekám tam většinou hodinu než přijdu na řadu :S Tak snad mi prcek nebude na monitoru spát.
    My máme všechny papíry připravený a tašku taky – tak snad…. Ale sex??? To fakt dneska nehrozí – kouknul na 1.poločas Ligy Mistrů a usnul. Já zase balila dárky k Ježíšku, protože nevim kdy porodim, tak abych je měla aspoň zabalený… Táta můj se na malýho tak těší a je z nás všech asi nejvíc nedočkavý… Už se ptal na digitální kameru kde je a jestli funguje aby ho mohl co nejdříve začít monitorovat. Tak sem zvědavá jak dlouho to vydrží.
    Jediný, z čeho nejsem šťastná tak, že mi má na Vánoce přiletět brácha – normálně bych byla spokojená, ale má přiletět na můj termín porodu – tj. 14.12. Tak sem z toho taková rozladěná, protože si neumim představit sebe s prckem jak si na sebe zvykáme, mojí mámu která nám bude ze začátku pomáhat, drahouše který bude z malýho tak vykulenej a vykolejenej, že bude spát ještě míň než já a taky se bude starat o psa atd. Takže wwwwaaaaaaaw…. To budou předvánoční akce.
    Pokusim se dohodnout s doktorkou – jestli najdu odvahu, aby provedla ten Hamiltonův hmat. A snad se zadaří. Nemo tlačí hodně a cítím jeho škrábání tak nízko jako by mi měl každou chvílí procpat frndou svou ruku. Ale to je asi jenom planej poplach… :'( :'(
    Kiku kdy máš ofiko termín?

    #891113
    Anonym
    Host

    No tak na téma „planý poplach“ bych mohla opravdu dlouze povídat. Např. včera- dlouhá procházka, ostré jídlo- bolesti 3h o intervalu 20-15minut a pak konec. Termín mám zítra, ale už z toho začínám být fakt rozladěná. Jak už jsem „naštvaná“ že to trvá takhle dlouho- hlavně sotva lezu, tak už si začínám zoufat a být lítostivá… Přechází mě taková ta energie a optimismus na porod. Vím, že to není dobře, ale co mám dělat, když jsem unavená, takovým způsobem, že se mi z toho chce brečet. Pak se vždycky najde nějaký chytrák, který ti řekne „no jo, a bude hůř“ to bys ho normálně umlátila. Spánek stojí už dlouho za houby, ale ted ty dva týdny co mě chytly záda, tak opravdu vím o každém otočení, takže pokud spím víc jak dvě hodiny v kuse, tak je to rekord… Taky trochu doufám, že pokud nevyleze do příští kontroly, tak že mi Dr trochu pomůže tím hmatem- budu už po TP, ale pochybuju…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist