Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891249
    Anonym
    Host

    Terko vy máte 5kg??? To jste proti nám strašně malinký 😀 my máme kolem 6,5kg a přes 60cm 😀

    #891250
    Anonym
    Host

    No 20.3. bude zase měření,vážení a všechno. Takže budu znát aktuální stav. Ale myslim, že má tak 5kilo.
    Kiku já si už nepamatuju kdy se ti miminko narodilo, ale myslim, že asi tak měsíc před námi ne? Kuba se narodil 8.12.

    #891251
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko gratuluji,že jste to vyhráli a Kubík je na stránkách.Jak jsi ho tam přihlásila? že bych to také zkusila 🙂
    No a jak jsme dopadli my? jsme druhý a mám radost z toho druhého místa

    a jak jsi psala o pocení tak mimča se potí.Je to těžký odhadnout jak mimi navléct.Četla jsem,že mimi dá najevo,že je mu teplo pláčem,ale zimu nedá to se choulí a je z ticha.

    Maxík měl na tříměsíční prohlídce 14.2. 7.450g tak uvidím 21.3 kdy jdeme na čtyřměsíční.Včera jsem ho dala na váho jen co se s ní vážíme my a ručička tam ukazovala k 8kg.tak uvidím,ale asi si strhnu záda a nebo budu jak Strnad(pěkný křídla) reklama s Kotkem

    #891252
    Anonym
    Host

    Ne Terko já rodila až po tobě:) malá je o týden mladší než tvůj chlapeček:D

    #891253
    Anonym
    Host

    Kiku, ono je možné, že je malý proto, že ani já ani jeho tatínek jsme nebyly jako miminka nějací obři. 🙂 Ale pak se vytáhnul :DDD
    Peťul, tak to je supr že jste na druhém místě. :))) Co sem byla připojená tak sem posílala hlasy, ale bohužel na 1. místo to nestačilo… 🙁 Ale hlavně že nejste bramboroví. :DDD
    Teda 8kilo? to bych se asi pokakala. Kuba jak má asi 5 tak mám kolikrát pocit, že mi ty ruce při krmení upadnou. On se tou hlavou zavrtá dycky na nějaké místo na ruce kde mám pocit, že má tu hlavu snad 15kilovou – prostě těžkou jako blázen.
    K té soutěži. Jediné co tam můžeš vyhrát je právě tahle fotka na titulce nic jiného. Ale je to moc milé, otevřít babyweb a vidět tam Jakuba. Sem dycky moc hrdá :DDDD
    Když si dáš aktuální soutěže, tak je tam soutěž, vaše dítě mediální hvězdou 🙂
    Tam dáš fotku a pošleš hlas. Bohužel jde hlasovat jenom jednou z jednoho pc. 🙁 Ale jak chceš… Jestli tam budete dej vědět, pošlu hlas.

    #891254
    Anonym
    Host

    Tak atuální měření a vážení 59cm a 5,33kg 🙂

    #891255
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Super míry. My jdeme na vážení za týden, tak jsem zvědavá. Přijde mi, že Adélka spíš roste do délky a jinak si drží svou figuru, tak myslím, že tolik nepřibrala, ale nechám se překvapit 😀 .

    #891256
    Anonym
    Host

    Tak míry supr, jenom mě děsí jeho kyčle.
    Byly jsme na kontrole a tam dr. říkal, že tam ještě nevidí ty jadérka. Takže máme na noc dávat zase dvě pleny a když se to za 6týdnu nezlepší dostane tu dečku. Nevim co to je, ale přiznám se, že se toho děsim, protože prý je teplá a na teplo to není zrovna dvakrát dobrý.
    Nevim.
    Máma mi říkala, že sem to měla taky a nohy mám zdravé, ale nevim. Chtěla bych aby to měl v pohodě. Dneska jsem mu objednala ortopedické kalhotky na pleny. Tak uvidíme. Snad to dopadne dobře.
    Jinak co se týká té váhy, tak už ho musim dávat do sedátka,protože je tak těžký, že mám bolavou ruku když mu dávám najíst.:D

    #891257
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, mladší dcera měla široké balení – 3pleny do 6ti měsíců a v sedmi měsících se sama postavila, tak neboj. Kolik je vlastně malému – 3,5měsíce?
    Jinak aktulní míry malé jsou 65cm a 6, 560kg, přesně ve 4měsících. Takže tak akorát. Už jí mám dávat něco ochutnat – ne dát rovnou oběd a převádět ji na příkrmy, to vůbec ne, jen ochutnat občas něco ze lžičky – brambora, mrkev, hlavně nespěchat. Postupně si zvykne a nebude to potom, tak velký přechod, zvlášť kvůli ekzému. Tak uvidíme.

    #891258
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Holky, nepadají vám taky vlasy? Mě hrozně a už nevím co zkusit. Koupila jsem si Panthenol v tabletách i šampon, prý pomáhají oříšky a semínka – tak se tím taky cpu, ale výsledek…..0. Ach jo.

    #891259
    Anonym
    Host

    Kryštofe tak to mě padají taky hodně.
    je Jaro takže se mění – aspoň takhle si to vysvětluju,protože i psy a zvířata línají 😀
    A ač jsem šla na krátko,tak mi padají stejně. si řikám, že je to po těhotenství. Tak to chce asi nějaký čas než se tělo dá dohromady. Ale prej jsou dobrý syrovátka a takový věci. Nevim.

    #891260
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.
    S vlasama to musíme vydržet,mě také padají,ale v pořadu Sama doma říkali,že to jsou vlasy které měli vypadnout v těhu.V těhu nepadají nebo jen minimálně takže ikdyž budete brát vitamíny tak je to k ničemu-ty už tam dávno neměli být.

    Jo a váha a míra před týdnem 21.3.2012 to nám bylo 4měsíce a 10dní tak míra 65cm a 8200g
    Terko to víš,že se pronese,ale Maxík je hodný na dece takže odpočinek rukoum.
    Dneska se mi přetočil a nejednou.Dalo mu to sice práci se přetočit přes ramínko ,ale zvládl to.Když jsme byli na kontrole tak dr Maxíka zvedal za ruce do sedu,což Max zvládl suprově,ael co dr nečekal bylo to,že se mu Max postavil-strčil tam nohy a hup stál

    My měli kyčle v pořádku.Jestli je to tím,že látkuji nevím.Já měla strojek.Neteř měla tu dečku.Je to jako kdybys mu dala mezi nohy kus dost silný látky asi 1cm silný a má to od ramínek po bříško.Viděla jsem i chlapečka po šestinedělí a měl řemínky.Jak které dítě brzo chodí-musí do toho dozrát-nenutit.Ta neteř začla až v 13měsících.

    #891261
    Anonym
    Host

    Peťul, tak Kuba se přetočí jenom z pasení koníků na jednu stranu – zatím. Ale je už veselej, strašně nahlas a často se směje, takže je to hodně supr a fajn.
    Když sedí v houpačce tak už tu hlavu naklání, že by si sednul – asi ho nebaví sedět v alá vajíčku. Tak spolu trošičku cvičíme – asi 5x za den ho zvednu za ruce a on si sedne. Je děsně šťastnej když vidí ze sedu. Je to moc fajne, ale hned ho zase položím protože nechci aby měl špatnou páteř.

    Já mu koupila tu ortopedickou plenu tak uvidíme jestli mu zabere. Dáváme mu je na noc, protože to tak pan doktor nařídil tak snad. Někdo mi říkal, že se nemám nervovat těma jaderkama protože jsou mu necelé 4měsíce a vyvíjí se, takže stejně je mít bude, ale musí se jim pomoct 🙂
    Je to Kulihášek ten náš krasavec :)))

    #891262
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Tak jsme se ve 4,5měsících poprvé překulili na bříšky. Nejdřív bez plenky, ale už i s plenkou 😀 .

    #891263
    Anonym
    Host

    Krystofe tak to je pecka.Kuba se desne moc snazi se prekulit,ale protoze na noc dostava ty dve plenky a jeste ortopedickou,aby mu drzela ty nohy hooooodne od sebe,tak mam pocit,ze tu panvicku ne a ne prekulit se zadama:) Desne se u toho rozciluje,ze mu to nejde a po pomoci s prekulenim se desne smeje na konikach.Pak zase prepadne na jednu stranu a desne se rozciluje,ze mu to nejde samo.Ja doufam,ze se nam to povede taky brzo a nebudem muset tem nozickam kamennym nejak domlouvat nebo nedej boze cvicit vojtovu metodu aby byly dostatecne silne.I kdyz Kubula kope tema nozickama statecne hooodne moc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 706. až 720. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist