Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #891264
    Anonym
    Host

    Tak už i my se překulujeme :)))) Jupíííček

    #891265
    Anonym
    Host

    Teeeeeda tady je ale mrtvo… co je holky?

    #891266
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    No jo, opravdu mrtvo…:$ . Asi už není tolik času *-) . Gratuluju k překulení, je moc šikovný 🙂 .
    Áďa je šikula, koulí se po obýváku, otáčí se jako hodinové ručičky. Je fakt šikovná. Jen blinkání jí pořád drží, tak občas někde poblinká i koberec, když se odkoulí z deky 🙁 . Ještěže jsme nepořizovali nový. V noci se spinkáním začala docela zlobit a budí se několikrát za noc, i když jí jen 1x za noc. Jinak je to ale pořád moje sluníčko – mamánek. Chce být u mě a projevuje je to jednoznačným JEKOTEM A BREKEM. Každý to vzdá a letí ke mě, abych si ji vzala 😀 .

    #891267
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    U nás je to podobné s tím,že každý si ho vezme,ale pak mi ho hned vrací..,jinak mamánek není,uvidíme okolo 8měsíce.
    Se spaním je to u násuž dobré,skoro se nebudí,jen asi jednou.
    A včera se Maxík sám posadil.
    Zítra náš velký den půl rok a první lžička.No a já to asi obrečím,že to tak rychle uteklo

    #891268
    Anonym
    Host

    Holky,tak to my už přikrmujem…
    Je strašný jak to všechno rychle uteklo. Kubovi bylo 5.měsíců a je už to samostatná jednotka a obávám se že i u nás je to mamánek. Nejraději se nosí a nevim – když je v náručí tak je to ok a neřve, ale jakmile ho položím do kočárku tak se může zvencout a řve.
    Takže nic moc … Ale kolikrát se tím nadáváním utahá a spí rychleji.
    Já asi obrečim to, že bude sedět..

    #891269
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    To my stále jen ochutnáváme lžičku, tzn. nemá to jako oběd, ale jen jí dávám ochutnat. Zatím toho moc neochutnala, jen bramboru, mrkev, špenát a chystáme se na brokolici. Nedávám jí to ani každý den.
    Na sezení se tak trochu těším. Ádě se v kočárku nelíbí, když nemá spát. Jak se vzbudí, chce ven. Hrát a povídat si vydrží jen chvilku. Takže v tomhle počasí, když ji nemůžu vzít ven na deku…chtěla jsem jezdit dlouhé procházky s kočárkem, tak jsem se na to těšila. Tak doufám, že až bude sedět, bude to lepší.

    #891270
    Anonym
    Host

    Ahoj Holky, jak jsou tyhle vedra, tak našeho Kubu dáváme na deku v obýváku a ten šikula malinký se snaží zvednout zadek a ruce a plazit se, ale vůbec mu to nejde. Jedině zvednout zadek to jo. Ale aby zapojil ruce – na to ještě nepřišel, naštěstí.

    Jak ste na tom se zubama???? Rostou? U nás asi ještě NAŠTĚSTÍ ne!:D

    #891271
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    ahoj.Terko to je taky šikula jako ten náš pacholek.Na začátku května se sám posadil,jedenáctého jsme začli s příkrmy a 19.5 se mi postavil a td už chce pořád stát..Já ho mám pořád na zemi užod února na dece a nad ním jsem měla hrazdičku.Jednou když jsem byla v práci podepsat nějaký papíry tak kolegyně řekla,že ty děti který jsou na dece jsou více pohyblivější než ty který jsou v postýlce.U ní se to potvrdilo-Ona měla děti na dece a brzo lezli a ségra jen v postýlce a nelezli-byli líní.No mě se totaky potvrdilo jak u dcery tak u syna.Počkej až se naučí lízt tak to bude tóčo.Já musím dávat v kuchyni vše nahoru,protože nemám dvířka -nejsou penízky na jejich pořízení

    #891272
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jo, mě se deka na zemi taky osvědčila už u holek, takže Áďa je taky už dlouho na zemi na dece. Už se zkouší postavit „na čtyři“ 😀

    #891273
    Anonym
    Host

    Hoolky, tak deka je u nás taky hooodně osvědčená věc 🙂
    Na skoro půlročním měření a vážení měl náš drobeček: 65cm a 7kilo 🙂
    Jak rostete vy???
    Jsem ráda, že to tu trochu „rozpovídalo“. 🙂 Ale asi zase bude na dlouhou dobu tady mrtvo co? 😀

    #891274
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, my máme 7, 720kg a 69cm přesně na den v 6ti měsících. Už se postaví na čtyři a zkouší most – stojí na rukou a špičkách nožíček prohlá do oblouku 😀 . Bože, je to ale mamiňák čím dál víc. A to jsem myslela, že to není možné. Bojkotuje pití z láhve. Zatím jí jen v poledne a ještě u toho začala občas zlobit, u jídel, která jí i chutnala .

    #891275
    Anonym
    Host

    Jsem ráda, že se to tu trochu hnulo a mám o vás nějaké zprávy 🙂
    Každopádně my deku využíváme hooodně moc a vypadá to že se KUba brzy začne plazit :))
    Jinak dneska má půl roku – letí to letí ach jo. 🙁

    #891276
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    ahojky.Tak nám je v pondělí 7měsíců a už jeto raubíř.jak stojí u gauče tak ho už obchází a zkouší se pouštět jednou rukou takže i pády jsou.
    V šesti měsících měl 68cm a 9kg.
    dneska měl dobrotu,že to chutnalo i mě brambor+cuketa+mrkev+kmín-uvařit,rozmixovat a přidat kysanou smetanu no mňamka

    #891277
    Anonym
    Host

    Tak náš Kuba miluje: Kuřecí maso, kořenovou zeleninu, brambor a hrášek.
    Sice po hrášku děsně prdí a taky už patřičně smrdí, ale táááák mu to chutná, že vždycky sní celou velkou přesnídávku a rozčiluje se, že to došlo 😀
    Všechno si vařím sama protože ty kupovaný jsou drahý jako mrchy. Tak si to vždycky uvařim nadávkuju do skleniček od přesnídávek a zamrazím 🙂

    Hooolky, ten náš malinkatý by se tak moc rád plazil, ale zatím mu to nejde. Neumí si ty ruce a nohy sehrát. Tak se strašně rozčiluje… A ve finále mu to rozčilování přejde v pláč… Chtěla bych mu pomoct, ale vím, že nemůžu, že si musí pomoct sám.

    #891278
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko nepomáhej on na to musí přijít sám.

    Já nemrazím teda jen to kde není brambora,protože brambora do mrazáku nepatří takto nafrkám do skleniček a zavařím.Když pojedu někam bafnu skleničku jako koupenou

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 721. až 735. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist