Prosinec 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 752 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Anonym a poslední změna proběhla 11 let, 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (z celkem 752)
  • Autor
    Příspěvky
  • #890635
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Terko,já chodím na plavečák do bazénu do rybníka bych nevlezla.Když si představím jak se mi nohu otře kapr tak mám husinu.Ještě bych tak vlezla do řeky,ale to jen v případě,že bych měla tampón.Dělají se do vody a nejsou to menstruační,ale na netu jsem našla,že je mají v droxi-nevím to jistě,chci se tam jet podívat zítra a jmenují se Senta protect.Jsou napuštěný nějakým olejem.Zítra to zjistím a dám vědět.

    #890636
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek Terko, a šla ta křeč z prava nebo z leva? A kolikátý jsi týden? Jestli to bylo jen jednou, tak bych počkala, ale kdyby se to opakovalo, tak bych určitě šla k doktorovi. Můj názor je radši 3x plašit zbytečně než 1x něco zanedbat. Já teď byla taky vyplašená, malinko jsem špinila a hned to přestalo. Stejně jsem šla druhý den k doktorovi a mám hodně nízko uloženou placentu, až k hrdlu a i mimčo je dost nízko. Takže zatím zákaz sexu a pár dnů nemám uklízet. Kdybych nešla a s manželem „bylo“, tak by se mohla placenta začít odlučovat. Buď by bylo hodně zle nebo bych skončila nadlouho jako ležák v nemocnici. A to jsem si v čekárně taky myslela, že jdu zbytečně a určitě si budou myslet, že zbytečně plaším.
    Mimčo si pěkně sedělo na té placentě, takže bohužel není vidět jestli je to holčička nebo chlapeček :'( . Za 2 týdny mám jít na další UZ, ale doktor si není jistý, jestli to bude lepší a bude vidět, co to je. Časem by měla ta placenta povylézat nahoru, jak poroste děloha. Tak doufám, že bude vše ok.

    #890637
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Jo, manželova maminka dělá na matrice, zjistím, kdy se má chodit.

    #890638
    Anonym
    Host

    Ahoj všem,
    Kryštofe, to mě teda mrzí, takové dramatické zprávy od tebe. Ale věřím, že budete oba v pořádku a všechno se to zvládne ohlídat. Moc držím palce!
    U mě nic nového, žádné pohyby, ale ani žádné problémy, cítím se teď opravdu dobře, takže jediné co mi kazí náladu je to počasí… brr, dnes jen 13°… no zítra už to má být lepší, nakonec budu plakat že je moc horko 🙂
    Plánujete mmch někdo nějakou dovolenku? My jsme původně chtěli na pár dní k moři, ale nakonec jsme se shodli, že to přece jen nebudeme hrotit, Može neuteče, ale mrňouse bychom si do smrti vyčítali kdyby mu ta cesta nebo cokoliv nesedlo. Tak se jen utrhneme na pár dní tady po Čechách…
    No mějte se všechny krásně a napište jak se daří, ať tu není tak smutno.

    #890639
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    kryštofe – už je to dobrý, ale to víš, hlídám se 🙂 JInak moc děkuju za budoucí zprávy z matriky,protože fakt nevim – co kdy kde a jak vyřídit.A taky jestli se za to platí.
    Jinak – abych odpověděla na otázku zrzundy. Loni jsem se ptala doktora,jestli můžu jet k moři resp. autem do chorvatska – a protože sem neřídila tak to bylo naprosto supr a říkal, že by to nemělo vadit.
    Jediný čeho se bojim tak že budu ležet ve stínu a ani sluníčko na mě nedopadne, ale uvidíme :-)))) Maximálně budu mít velký klobouk nebo čepeček abych se neuvařila, ale to je ještě dáááleko. 🙂

    #890640
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek Terko, tak na matriku můžeš jít tak 2-3 měsíce před porodem. Můžeš klidně i déle, ale kdyby byly nějaké problémy, tak aby jste měli vše vyřízené.
    Placení ještě zjistím, s mamkou mluvil manžel a jsou na dovolené.
    Jinak přesně za týden jdu na další UZ, už se těším, až mrňouse zase uvidím. Hlavně jestli se placenta nějak hnula nahoru, no a taky jestli už se hezky ukáže a budu vědět co to je 🙂 😀 🙂 .

    #890641
    Anonym
    Host

    Ahoj Krystofe,diky moc za zpravu.Je potesujici vedet,ze tam nemusim do 27.7.kdy jdu na druhy test vyvojovych vad.Dneska sem sla se zaregistovat,tak mam klid.Jinak se u nas nic noveho nedeje.Dneska mi rekly vysledky krve a ty jsou taky v poradku.Takze co vic si prat!Co je novyho u vas holky?

    #890642
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek, dneska poprvé mě kopalo mimčo do ruky. Cítil je i manžel 😀 😀 😀 . Jinak jsem je cítila uvnitř, ale ne, když jsem měla ruku na břiše. NÁDHERA 🙂 .

    #890643
    k krystof123
    Registrovaný uživatel

    Terko, gratuluju k dobrým výsledkům . To je super.

    #890644
    Anonym
    Host

    Jééééé Kryštofe,tak to je supr že už cítíš prcka. Já čoveče zatím nic ale už se nemůžu dočkat až bude bušit příteli drahému do rukou 😀
    Mno tak na to já si ještě nějakou dobu budu muset počkat :-))))

    #890645
    Anonym
    Host

    Ale kdo si počká – ten se dočká a pak budem slavit i my 🙂 <:o) <:o) <:o) 😀 😀 😀

    #890646
    Anonym
    Host

    Nazdar dámy, Tery tobě gratulace k výsledkům a poklidnému průběhu, Kraštofe, tobě samozřejmě k pohybům. U mě stále nic nového, do kontroly ještě daleko a pohyby zatím nikde – ale na ty taky ještě máme čas, jsem teprve v 19tt a všude píšou že u prvorodiček to ještě může nějakou dobu trvat…
    No jinak jsem dostala od manžela za úkol připravit si pomalu seznam všeho co budeme potřebovat, abychom to po další (snad úspěšné kontrole) mohli začít dávat dohromady. Na netu je toho hodně, ale některé seznamy se dost liší – nemáte některá nějaký fakt praktický, třeba i s doporučením co zohlednit v zimě? Manžel má pravdu v tom, že v říjnu/listopadu bude všude už zima, ošklivo a s tím velkym pupikem to nakupovani nebude nic moc, takže cca za měsíc bysme to vážně měli pomalu odstartovat… Jaký máze plán u vás?

    #890647
    Anonym
    Host

    Ahoj Zrzu 🙂
    No já sem dostala prve „seznam“ co všechno budu potřebovat a co ne… Ale protože ty miminka strašně rychle rostou asi nejideálnější je prý začít praktickýma věcma jako je fusak do kočáru, kočár, postel, atd. (máma mi říkala, že když uvidím někde prodávat za supr cenu látkový pleny, tak si je mám koupit,protože ty prej užiju taky moc moc moc.) Takový to, neutrální…..
    Jestli budu mít čas tak se ti kouknu doma po tom seznamu (to víš, prve to nevyšlo, tak sem to zahrabala hluboko – neli nevyhodila)
    Koukám pomalu na aukro :-)Tam je toho opravdu moc. Já bych měla údajně dneska končit 18tt a začít zítra ten 19. Nejsem si jistá jestli cítím pohyby nebo je to moje sugesce, ale myslim si, že až to přijde tak budu vědět 🙂 Já jdu na další poradnu 25.7. a teďka jsem koukala, že ten ultrazvuk na vývojový vady nemám 27., ale 29.7. 😀 Sem fakt jouda. :o)

    #890648
    Anonym
    Host

    Zrzu:-) Tohle jsem našla na webu…
    http://www.naseporodnice.cz/vybavicka-pro-miminko.php
    https://www.peceodite.cz/vybavicka-pro-novorozence.html

    Snad nám to těhulkám pomůže 🙂

    #890649
    Anonym
    Host

    Je, díky. Tos našla zase jiné než já. No všechno jsem si to vytiskla a postupně se tím proberu a ještě zkonzultuji s kamarádkami co už mají mrňousky. Výsledek snad bude dostatečně uspokojivý a praktický bez nějakých zbytečností. Ono spousta se toho dá dokoupit za pochodu určitě, i když přiznejme si ty Vánoční svátky nám to možná maličko případně zkomplikují… No uvidíme 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (z celkem 752)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist