prosinec 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 157 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m monika.t a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 151. až 157. (z celkem 157)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845398
    Anonym
    Host

    gulko, díky, podívám se. Můj mrňous je teď napříč, s tím, že hlavičku má zabořenou dole v levém boku poblíž pánve a nožičkama mě kope do slabiny v pravém boku. Nahoře má hřbítek a prdelku :-). To vypadá jako že se už otáčí. Gulko zkus to a lez, já taky lezu 😀

    #845399
    g gulka
    Registrovaný uživatel

    ahojky,
    tak dneska nám pan doktor řekl, že už se prďousek otočil tak jsem spokojená 😀 tak teď už si jen nachystat pomalu věci do porodnice a jen čekat 😀 ještě musím dokoupit nějaký dárečky a objednat té naší princezně dortík 😀
    Mám dneska radost, že je všechno ok 😀
    mějte se

    #845400
    Anonym
    Host

    gulko, gratuluji 😀 mně už se malej tak otočil: váhu v průkazce nemám, ale snad je vše v normě, když gyn nic neříkala…mějte se

    #845401
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Nazdárek 🙂

    Koukám, že jsme se všechny tak nějak rozutekly za svými povinnostmi a na povídání není moc času 🙂 Také nějak nestíhám, ale přišla jsem aspoň ve stručnosti napsat, co u nás nového 🙂

    Tak vlastně až doteď všechno v pořádku, krom toho, že je mrňousek maličkej. Dokonce prý až tak, že mě doktorka žene zítra na UZ do nemocnice, aby zjistili, jestli se k němu dostává dostatek živin. Prý kdyby se jim něco nelíbilo, tak buď mě už budou hlídat jen tam, ne moje doktorka a nebo mě dokonce poženou na vyvolání porodu už před termínem (ten mám 21. 12.).. Aby se malému nezastavil vývoj. Dokonce je prý možné, že to bude co nejdřív.. tak nevím. Ale doufám, že si mě tam zítra už nenechají 🙂 Ale zas pro drobečka všechno, hlavně aby byl v pořádku. .. I když si myslím, že bude všechno v pořádku.. Já taky měla porodní váhu 2980g, takže žádnej obřík 🙂 Našemu mrňouskovi odhaduje doktorka v 37tt 2200g, tak mi to nepřijde až tak tragické, když vezmu v úvahu tu odchylku, se kterou se u tohohle měření musí počítat a s tím, že by ještě něco do porodu povyrost. Ale uvidíme, nechám se zítra překvapit 🙂

    Tak já letím spát, abych na zítra nabrala síly. Mějte se moc hezky a ať vám to těhulkování hezky utíká 🙂

    M.

    #845402
    b Vierka
    Registrovaný uživatel

    Ahojte, tak sa ozývam po dlhej dobe. U nás je všetko vporiadku. Včera sme boli na prvom monitore a dopadlo to výborne. Maličká sa pohybuje v norme, srdiečko a cievky má v poriadku. Váži 2,850 kg (doktorka povedala že je menšia ale to nevadi aspon budem mat lachší porod). Ja som sa narodila a mala som 3,1 kg takže dobček ide v mojich kolajách :). Som rada, že neni velmi velká a ani, že neváži vela…ved ona to všetko doženie :). Prej mám čípok otvorený na 1 cm a porodné cesty sa už pripravujú, takže je možné ako hovorí doktorka, že sa maličká prihlási nasvet skor. Termín máme 21.12..no ale uvidíme ako sa jej bude chciet. Zatial sa mele a mele den aj noc :D, je to náš taký malý diablik. (mamka hovorí, že som bola tiež velmi aktívna). Moj manžel sa už nevie dočkat je s toho taký nadšený že všade vykrikuje už mám pohotovost nonstop :D.
    Som velmi rada holky, že aj u Vás je všetko vporiadku a prckovia sa držia. Pohladkajte brušká a nech Vás hlavne nezlobia. Zatial sa majte.
    Viera

    #845403
    g gulka
    Registrovaný uživatel

    ahojky, už sem nikdo nechodí, jsem si říkala kolik tu uvidím že se narodilo dětí na vánoce a nikdo nic nepíše 😀 tak my jsme se včera vrátily z porodnice, náš malej Míša se narodil 22.12. měl 3300g a 50cm, a furt jsme doufaly že se narodí jak naše první princezna 19.12. a že budou mít narozeninky stejně ale malej se o tři dny zpozdil 😀
    no doufám že u vás je všechno OK. tak se mějte,
    čau Verča

    #845404
    b Vierka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak malicka sa narodiila 24.12., 3:45 rano, vazila 3000g , meriala 46 cm a je zdravucka Vola sa Natalka 🙂 Mame nadherny darcek pod stromcek :). Vsetko je u nas vpohode a s porodnice sme sa vratili 27 :). Dufam holky ze aj u Vas.

    Verco gratuluju k Misovi at ste hlavne zdavucky a vse zvladnete vpohode :).

    Viera

    #845405
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahoj maminy 🙂

    Moc gratuluju k mimouškům 🙂 My už to máme také za sebou. Kubíček se narodil přesně na termín – 21. 12. v 1:45 hod. 🙂 Měřil údajně 51 cm (i když já myslím, že měl trošku míň, protože 51 cm mu Dr. naměřila dneska :-)) a vážil 2830 g. Všechno v pořádku, jen mi spinká u kojení a pak nechce moc spinkat když by měl 🙁 Takže i my s přítelem jsme nevyspaní. Už mám za sebou i pár uslzených nocí 🙂 Ale snad se to časem srovná.. Doktorka říkala, že je moc šikovnej a hezky prospívá, tak aspoň to mi dělá radost 🙂

    Také koukám, že už nikdo nemá moc čas sem chodit. Doufám tedy, že jste všechny v pořádku a mrňouskové vám dělají jen radost 🙂

    Všem přeju jen to nej do nového roku a kupu radostí s mimouškama 🙂
    M.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 151. až 157. (z celkem 157)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist