prosinec 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 157 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m monika.t a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 157)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845323
    Anonym
    Host

    ahoj 🙂 díky vám všem za podporu, ale nejsem žádná hrdinka. mám stavy, kdy vůbec nevím kudy kam. je to příšerné, žít neustále ve strachu. je tak malá a ještě vůbec nic neprožila! život prostě není fér. nejdřív, když nám řekli, co Amálce je, tak jsem tomu nechtěla vůbec věřit. potom jsme hrozně dlouho věřili tomu, že se rychle uzdraví a bude žít normálně. ale teď doktoři Amušce dávají jen malé šance, že se někdy doopravdy uzdraví. asi před 3 měsíci nám naznačili, že už tu dlouho nebude, že se máme připravit na to, že prostě umře. ale Amy je velká bojovnice, drží se a zrovna se začala trošku zlepšovat. má různé stavy, je to jako na horské dráze, jednou nahoře, podruhé dole… teď jí máme doma, snažíme se jí maximálně věnovat, ale není to nic moc život, protože k ní nemůžou moc jiné děti, kvůli oslabené imunitě…

    to je dobře, že jste zatím všechny v pořádku. Marci, to s Jonáškem mě mrzí, je to nemilé, ale neboj, bude to v pořádku. úplně tě chápu, všechen tvůj strach. nejhorší je ta bezmoc….

    držím palce, vy mně je držte také, prosím

    #845324
    m Martina_H
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    gratuluji k úspěšně absolvovaným screeninigům. Nás to čeká za 2 dny, takže jsem nervózní, aby to dopadlo dobře. Do toho jsme ještě o víkendu skončili na pohotovsti v Podolí, protože jsem začala lehce špinit, naštěstí už to téměř přestalo. Mimčo je v pořádku a prý se neví z čeho to je, prostě se to stává. No pěkně mě to vyděsilo, protože se mi to ještě nestalo. Jinak nevolnosti už jsou skoro pryč, takže snad už přijde to pohodovější období.

    S tím zdravím je to pravda, je to to nejdůležitější v životě, čím dál víc si to uvědomuju. Každopádně vždycky je potřeba bojovat, takže držím palce. Mějte se všechny krásně a držte se.

    M.

    #845325
    m Vlaďka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky,

    tak jsem se konečně vrátila ze super dovolené. Všem Vám moc děkuji za rady k cestování s prckem. A musím říct, že jsem si snad ještě nikdy žádnou dovolenou tak neužila. Je teda prvada, že každý den mi bylo blbě, ale i přesto to bylo super. Už se těším na příští rok, kdy pojedem ve čtyřech.
    Bohužel jsem ještě nestihla přečíst všechny vaše články. Pěkně jste se rozjely, což je super, tak se držte a pozdarujte mimča.

    Vlaďka

    #845326
    d diva.bara
    Registrovaný uživatel

    ahoj Vlaďko, užila sis dovču? jaké jste měli počasí? tady bylo teda pořádné horko…. Mína už je na tom trošku líp, v pátek by nám ji už pustili domů, ale vzhledem k tomu, že máme malý děti, tak si jí tam asi ještě nechají. tak jsem to za ni obrečela. Mína je překvapivě statečná, slíbily jsme jí nový telefon, ten její jednak blbne (je úplně nemoderní :D) a jednak si ho vážně zaslouží, chudinka malinká. chce appla, zítra pro něj jedeme hned po vyšetření, tak mi držte palce, ať je vše v poho, prosím. mějte se krásně, přeju Vám pěkné dny strávené s bříšky a partnery 🙂

    #845327
    Anonym
    Host

    ahojky,
    chci jen podpořit ty co momentálně řeší zdravotní problémy…Baru, Emily…moc na vás myslím.
    Starosti tohoto typu nás asi budou trápit pořád. A s dětmi je to opravdu drsné, když je něco
    špatně. Fakt ta bezmoc je šílená:-)) Budu držet palce!

    #845328
    Anonym
    Host

    Holky jak se máte? Opalujete svá bříška? Nějak nemáte čas napsat 🙂
    papa a opatrujte se.

    #845329
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Marci 🙂

    Máš pravdu, nějak není čas psát 🙂 Venku se dělá krásně a tak mě to spíš táhne ven, než k počítači 🙂 Například dneska jsme vyrazili na borůvky, i když mě kamarádka kvůli strachu z klíšťat odrazovala. Ale já si myslím, že když se člověk prohlédne hned, tak je riziko minimální. Navíc klíště můžu chytit i na procházce v parku, tak je to asi jedno 🙂 Nechce se mi sedět doma, když už je mi konečně zase dobře. I pleť už je jakž takž.. pupínky sice jsou a asi i budou, ale už se to dá.

    Jinak drobeček roste jak má. Ve čtvrtek jsem byla u doktorky, tak mi konečně řekla výsledky krve a vše OK. Ještě půjdu na 3. 7. na krev kvůli cukru a pak až 26. 7. na další screening. Ale jsem v klidu, když doteď bylo všechno v pořádku 🙂

    Vladi, to je super, že jste si dovču užili. Nás teprve čeká – v srpnu. Budeme někde tady v Čechách, maximálně na Slovensku. Jezdíme pod stan, tak doufám, že to i letos půjde 🙂 Hlavně aby nebylo chladno a nepršelo.

    A holky – Baru, Emily a Marci.. držte se! Přeju co nejvíc sil a hlavně pozitivní energii, abyste to všechno zvládly!

    Tak já zase běžím. Mějte se všechny krásně a hlavně opatrujte bříška! 🙂
    M.

    #845330
    Anonym
    Host

    děkuju vám, za vaše povzbuzování, jste moc hodné. teď je to docela fajn, Amálka vypadá daleko lépe, dokonce už jí zase začaly růst vlásky. chodíme s ní k babičce na zahradu, dokonce se i cachtala ve vodě, hrozně ráda plave. je to takový náš andílek 🙂 tak děkuju a přeju vše dobré, je fajn, že jste všechny v pořádku 🙂

    #845331
    Anonym
    Host

    Ahojky přidávám se k prosincovým maminám máme termín 29. prosince 🙂
    Ted jsem13+2 tt takže si to užívám naplno 🙂

    #845332
    Anonym
    Host

    Ahoj, já sice zatím nejsem těhotná, ale mám ráda Baby web a všimla jsem si, že Emily má nemocnou holčičku. Emily, držím ti palečky a hlavně Amálce, aby všechno dobře dopadlo a holčička se vám uzdravila a taky hlavně abyste měli zdravé miminko! To je dobře, že plánujete odběr pupečníkové krve, pokud bude mezi sourozenci shoda, tak pupečníková krev mívá velmi dobré dlouhodobé výsledky, a děti se často úplně uzdraví. Ti malí drobečkové vypadají sice křehcí, ale ve skutečnosti jsou strašně odolní. Přeju vám hodně štěstí a zdraví!!!!!!!!!

    #845333
    m Martina_H
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Verčo,

    tak to Tě vítám do „klubu“ :-), máme úplně stejný termín :-). Zrovna tuto sobotu se jdu zaregistrovat do porodnice. Naše mimčo je teda momentálně velikostí o týden dál, tak uvidíme zda se nám to nakonec neposune. Odkud jsi a jak to prožíváš?

    Mějte se všechny krásně, užijte si léto a hlavně se opatrujte!
    Martina

    #845334
    b Vierka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky tehulky,

    Verčo vitaj v medzi tehulkymi :). Ako to prežívaš zatial?

    Emily tiež sa pripájam k dievčatám, držím Vám palčeky. Amálka je určite veľká bojovnica a ona to zvládne a vy s ňou.

    Mám konečne výsledky testu krvy a všetko je absolútne vporiadku. Dievčatá som tak šťastná a cítim sa skvele. Som uz v 14+5 fakt sa cítim výborne. Doktor mi síce posunul termín na 23.12 ale moja gynda mi povedala že 2 dni nič neznamenajú, takže to nejak vidím priamo na Vianoce :D. A to sme si zabudli spravit fotečku prcka. Boli sme s toho taký rozčarovaný, že sme proste zabudli.No co už stáva sa :D. Ďalšiu kontrolu mám až vo 20 týždni (teda sono). Tak sa tešíme.
    Holky a čo vy ako sa cítite a ako sa maju prckovia? Rastú už brúška?

    Ahojte

    #845335
    Anonym
    Host

    Moc vám všem děkuji, je to hrozně povzbuzující, slyšet, jak nám držíte palečky a myslíte na nás. Děkuji Aničko i tobě, Vierko.
    Vítám tě, Verčo a přeji v těhotenství i po něm vše nejlepší. To je skvělé, že tady máte zatím všechny skvělé výsledky. Mně už bříško trošku poporostlo, sice to není žádný balon, ale když mám nějaké obtažené tričko, a stoupnu si před zrcadlo, vidím jej docela jasně. Amálka se teď má o mhoho líp, vypadá to s ní teď fakt dobře, ale je to jako na houpačce, takže se moc neraduji, protože vím, že za týden může ležet zase na JIPce. My vlastně všechny budeme mít vánoční dárečky, co? Tak se opatrujte, užívejte si léta a teplíčka a pohlaďte bříška. A nezapomeňte, že když se budete opalovat, tak jedině s krémem s UV 50 (minimálně) a pozor na bříška, hlavně nespálit! 🙂

    #845336
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahojda 🙂

    Všechny moc zdravím a doufám, že se máte dobře 🙂

    Jdu jen na skok mrknout, jak se vám daří a zároveň se zeptat, jestli jste už někdy byli na 3D ultrazvuku. Jsem teď ve fázi, kdy se s přítelem rozhodujeme, kdy na něj jít, protože to, že chceme jít, jsme se už rozhodli :-)) Já jsem nejdřív chtěla jít dřív, aby bylo mimi vidět celé. Ale pak jsem mrkla na http://www.youtube.com na pár videí a jsem nalomená jít dýl, protože později už je si mimi docela podobné a je pěkně vyklubané 🙂 Co myslíte?

    Tak se mějte kráásně a užívejte si léto s bříškem 🙂
    M.

    #845337
    Anonym
    Host

    ahoj, já jsem tu teď dlouho nebyla, chodím už na leden, ale určitě bych šla už teď. Já bych se na to ták těšila, že bych to asi nevydržela! Ale je to můj názor…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (z celkem 157)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist