prosinec 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 157 odpovědí. Do diskuze (12 účastníků) se naposledy zapojil uživatel m monika.t a poslední změna proběhla 11 let, 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (z celkem 157)
  • Autor
    Příspěvky
  • #845353
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahojda 🙂

    U mě také vše v pořádku, jen není moc času na brouzdání 🙂 Teď jsem 17+6 tt a také jsem fit. Kalhoty už nedopnu ani jedny – asi o 5 cm :-)) Koupila jsem si zatím jedny trošku volnější pláťáky, těhotenské kalhoty jsou mi zatím ještě moc velké. Ale bříško už roste a prcek o sobě dává pěkně vědět. Tak doufám, že to neznamená, že se mu u mě nelíbí, když ostatní zatím nic necítí 🙂

    Jediné, co mě trošku trápí, je nižší tlak, ale ten jsem měla vždycky, takže žádná velká změna.

    Na screening jdu příští týden ve čtvrtek, tak se moc těším. Třeba se nám konečně drobek ukáže a budeme vědět, jestli je to holčička nebo chlapeček 🙂 Ale hlavně aby bylo všechno v pořádku, protože bychom moc rádi jeli ještě v srpnu na dovolenou pod stan.

    Tak se všechny mějte moc krááásně a užívejte si těhulkování 🙂

    M.

    #845354
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, už po druhé vás tu šmíruju, tak sem taky něco napíšu. Patřím sem správně, termín porodu mám 25.12. podle PM a 21.12. podle UZ – takže taky čekám Vánoční dáreček. Je mi 38 a je to moje první opravdové těhu. Tatínka jsem už stačila někde ztratit, takže na tom budu podobně jako třeba Lorraine, až na ten věk 🙂 Svobodná matka 🙂

    Co si tu čtu vaše příběhy, tak to je síla. Emily, co k tomu říct, všechno už napsaly holky přede mnou. Myslím na tebe a tvoji rodinu. Někdy je to těžký.
    Baruš, ty to nemáš lehké, takové těhotenství dá zabrat. Držím palce.
    Marci, prožila jsem něco podobného, ale u mě se snad ten plod vůbec nevytvořil a biologické těhotenství asi nenásledovalo, ale vím, že poprvé po potratu bylo taky dost krve…byla jsem zrovna někde mimo republiku, tak jsem to moc neřešila. Určitě se vám brzy zadaří další mimi 🙂

    Co si tady čtu, že se do ničeho nevejdete, tak já se vejdu do všeho a vypadám jen jako bych měla hodně nafouklé břicho, jako když se moc přejím, takže nosím vše svoje a od kámošky jsem si půjčila pár volnějších halenek, kterými pupek maskuju. Lidi mi zatím říkají, že si ničeho nevšimli, dokonce ani rodina to nevidí. Se těším, až budu mít pořádnější pupek.

    Holky, uvažovaly jste nebo máte někdo zkušenosti s dulou u porodu? Jak nemám partnera, tak přemýšlím, že bych do toho šla.

    Pa a buďte v pohodě…

    #845355
    g gulka
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky, jsem tu nová a taky čekáme vánoční dárek, termín mám 29.12.
    je to náš druhý vánoční dáreček, naše princezna bude mít 19.12. tři roky 🙂
    třeba porodím o deset dní dřív, to by bylo 😀

    #845356
    m Vlaďka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    u nás se toho taky moc nezměnilo. Bříško stále neroste a netloustnu, tak mě to trochu mrzí. Jinak to vypadá, že mám cukrovku, takže nesmim žádný sladký a mám strašnou dietu. Neříkám, že to moc dodržuju, ale aspoň trochu jo. Je teda pravdou, že je mi celej den strašně špatně, takže chvilek, kdy si něco dám k jídlu je fakt málo.

    Jak jste na tom vy? už cítíte prcka? Já už jo. Občas docela silně.

    Pohlaďte bříška
    pa
    Vlaďka

    #845357
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky.Nescháníte někdo toto lehátko?Kamarádka ho prodává za 800kč a je ještě v záruce
    http://www.babyhit.cz/lehatko-fisher-price/d-71006/
    tak kdybyste měla některá zájem tak napište na Luda.HDI@seznam.cz

    #845358
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Já vám můžu nabídnout Nanny monitor dechu za 800kč (+5Opošta),babyvak károvaný od českýho prodejce http://www.babycar.cz/katalog/klokanky–krosny–satky/klokanky–krosny–vaky/produkt/nositko—babyvak/_var=2933 za 35Okč(+5O poš.) a hrací deku http://www.detska-lehatka.cz/hraci-deky/261-hraci-deka-zoo-186183.html jen s tím rozdílem,že tam jsou domácí zvířátka a broučci,není to zoo.Je to neponičené-já jsem na tohle opatrná a to nekecám za 300kč (+50pošta)

    monitor jsem koupila na aukru,ale nepoužila ho-měli jsme obříka tak u něho nepředpokládali,že byměl problémy s dýcháním,babyvak jsem také nepoužila jelikož jsem byla po CS a on byl opravdu těžký tak se nedal tahat a tu deku tak z toho už jsme vyrostli,ale hrál si na ní
    Kdyby se to někomu hodilo ikdyž je to z druhé ruky tak napište na email Luda.HDI@seznam.cz

    #845359
    p Peťula
    Registrovaný uživatel

    Uklízím a našla jsem plastové lehátko do vany modré s kačenkou za 5Okč+ poštovný

    #845360
    b Vierka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky mamičky,

    tak u nás je všetko v poriadku. Dnes som bola na kontrole a som OK a prcek tiež (pani doktorka mi dala popočúvať jeho srdiečko 🙂 ). Bruško rastie a malý/á sa už hlási :), takže sa s tatinom tešíme. O dva týždne ideme na screening takže veríme že prcek sa nám ukáže v pravej kráse :). Drž te sa a opatrujte brúška.

    Vlaďka mrzí ma, že máš cukrovku. Dodržuj dietu a držte sa s prckom. Zvládnete to uvidíš :).

    Ahojte

    #845361
    Anonym
    Host

    ahojky,
    vítám další nové členky! to se to tu pěkně rozrůstá. je pravda, že ty naše příběhy jsou někdy rozmanité.
    Laduš, taky věříme, že se brzy zadaří, i když tomu teď asi necháme nějaký ten čas…už to bylo takové moc dostihové a to pak člověku trošku …jak bych to řekla…leze na mozek.
    Teď jsme byli u kamarádky a ty už tři děti zrealizovali…to poslední má tři měsíce a tam jsem se utvrdila, že mě myšlenka velké rodiny neopustila 🙂 .Tak uvidíme co na to příroda.
    S tvým partnerem mě to mrzí..určitě to musí být složitá situace, ale jestli třeba teď nebudeš šťastnější, když byl schopnej tě nechat…(to tak nějak odvozuji, nevím jaká je realita). Jsi statečná, že do toho jdeš a myslím, že mimi ti to bohatě v tom dobrém vrátí.
    Ostatním fandím, že jim rostou bříška a doufám, že i nějaká ta „kilíčka“ ať se miminka hezky mají.
    Tak si to holky užívejte.
    papa

    #845362
    Anonym
    Host

    Ahoj, nerada ruším, ale zkuste se podívat na naše stránky pro maminky http://www.facebook.com/pages/Mimi-e-shop/223089627710546

    #845363
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahojda holky 🙂

    Tak mám za sebou druhý screening a všechno v pořádku 🙂 Dnes jsem byla na UZ a konečně se nám drobek ukázal 🙂 Bude to chlapeček – trošku jsem doufala, že to tak bude, tak mám radost 🙂 Jen musím k doktorce ještě příští týden, protože je to paličák a nechtěl jí ukázat obličej a ona ho prý potřebovala vidět 🙂 Ale to mi vůbec nevadí, aspoň mimčo zase uvidím. Je to čertík, dost se vrtí a žďuchá do mě. Takže o něm skoro pořád vím. Je to legrace 🙂

    Mějte se všechny krásně, užívejte léta a maminy, pohlaďte bříška 🙂

    #845364
    m Vlaďka
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    Mončo, moc gratluju. Mám z toho fakt velkou radost. Já ještě čekám na ultrazvuk. Nevím dokonceještě ani výsledky krve – už 3 týdny. Je to docela k zbláznění. Ale snad to bude v pohodě (až na tu cukrovku). To je tak, když Vás doktor pošle na krev a odjede si na dovolenou na celej měsíc. To že potřebuju znát výsledky krve, než mě objednaj, nějak zapomněl.

    Já už chci taky na ultrazvuk. Jsem už strašně natěšená.

    a co vy ostatní? už něco víte? a jak se Vám vlastně daří??

    Vlaďka

    #845365
    g gulka
    Registrovaný uživatel

    My jdeme na ultrazvuk příští úterý, už ve 13 týdnu nám řekl že budeme mít kluka, tak jsem zvědavá jestli se to potvrdí 🙂 Jinak malej sebou mele o sto šest.
    Dneska mi začlo tvrdnout břicho, dělá vám to někomu taky?

    #845366
    m Martina_H
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    Mončo, také gratuluji k výsledkům a ke chlapečkovi. Nás čeká 2. screening za 2 týdny, tak doufám, že to bude OK. Jinak na další ultrazvuk jdeme příští týden, tak se nemůžu dočkat. Od minulé kontroly už víme, že čekáme chlapečka. Já jsem teda neměla moc tušení, co to bude, ale jsem ráda, hlavně že je zdravý :-). Zítra začínám 19. týden a pohyby zatím moc necítím, občas nějaké to ťukání, ale to si člověk není jistý, zda už je to opravdu ono, takže se těším na první pořádné kopnutí 🙂

    Všem přeji pohodové léto a co nejméně těhotenských obtíží a pozdravujte miminka 🙂

    Martina

    #845367
    m monika.t
    Registrovaný uživatel

    Ahojda maminy 🙂

    Nejdřív všem moooc děkuju za gratulace 🙂 Euforie ještě neopadla, i když si myslím, že bych stejnou radost měla, i kdyby to byla holčička 🙂 Prostě je to radost z toho, že už víme :-)))

    Vladi, to bych snad nevydržela, čekat tak dlouho. Teda ono ti nic jiného nezbyde, já vím, ale musí to být opravdu dlouhé čekání. Copak on nemá pan doktor nějaký zástup?? Co kdybys už měla před porodem a něco od něj potřebovala?? To jsou mi teda věci… Tak na tebe budu myslet, aby bylo všechno v pořádku. Ale ono určitě bude 🙂

    Gulko, tak to máme stejné 🙂 Prcek se také mele, jak kdyby mu bylo bříško malé 😀 Je možné, že já ho cítím tak dobře a často proto, že je nějak dost dole. Když jsem byla na UZ, musela jsem si kalhoty stáhnout pomalu až na stehna, aby se na něj mohla doktorka podívat 🙂 Tak doufám, že se to časem změní a že s tím nebude nějaký problémek. A jak přesně ti tvrdne bříško? Často o tom slyším, ale nevím, co si pod tím představit. To jsou jakoby křeče? Kamarádka říkala, že jí také tvrdlo a doktorka jí na to dala horčík. Prý to pomohlo..

    Tak se mějte krásně a ať nemáte žádné problémky 🙂
    M.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (z celkem 157)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist