screening v 1.trimestru

  • Toto téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (11 účastníků) se naposledy zapojil uživatel S Swordana a poslední změna proběhla 10 let, 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 17. (z celkem 17)
  • Autor
    Příspěvky
  • #841966
    m markéta5
    Registrovaný uživatel

    Ahojky, já na něm byla skoro před 14 dny. Sestra mi vzala krev a pak jsem šla za doktorem na ultrazvuk. Kontroloval mimi, pustil nám jeho srdíčko, no paráda. Jinak nevím, kde to je jinde, ale já si zaplatila 800 při těhu. průkazce, takže jsem měla screening zdarma + 3-4 fotečky za těhotentví + jsem dostala kufřík pro těhotné, ale ten dostala každá nastávající maminka….Výsledky z utrazvuku máš hned a na krev jsem si čekala týden…Byl to nejdelší týden mého života..

    #841967
    m mmmura
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky, na screening lze využít příspěvek od České průmyslové zdravotní pojišťovny. Dávají v těhotenství až 2000 Kč. Super ne? Jinak podrobnosti jsou na jejich stránkách http://www.manazerkamaterstvi.cz

    #841968
    S Swordana
    Registrovaný uživatel

    Ahoj to, ze nemas nevolnosti neni nic spatneho. Ba naopak bud rada. Ja uz jsem teda v 16tt, ale nezvracela jsem ani jednou a vse je v poradku

     

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 16. až 17. (z celkem 17)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist