Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859879
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Rybízku, to je taky hezký…:D , jenže já do něj můžu tlouct hlava nehlava, ale to je jak mlátit do dubu, necejtí nic a chrápe klidně dál…kolikrát ještě přitvrdí. Teď jen pro zasmání – jeden náš kámoš mi dával radu prej ať mu strčim prst do zadku 😀 – vůl jeden 😀 – takovej fajnšmekr fakt nejsem:D 😀 😀
    Ty jo, asi bych se tedy taky měla začít informovat jak to s tou porodnicí v Pelhřimově je….já nevim nic…ale to bych nebyla já kdyby nebylo všechno na poslední chvíli 🙂
    To je pravda, že Matyášů je hodně…..u nás vim za poslední tři roky o třech a to jsem z vesnice 🙂
    Jo a s těma chůvičkama já neporadim, sdědila jsem po sestrách – a darovanému koni na zuby nehleď, takže ani nevím, jestli to bude kvalitka nebo co….ale jak znám sestry, tak ty by asi nějaký šunty nekoupily, jenže já už zas ani nevim kam jsem je zahrabala, tak ani nenapíšu co je to zač….???

    #859880
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Dnes sem si jela pro výsledky výtěrů které mi dělala doktorka při poslední kontrole kvůli vyloučení zánětu.Zánět prý může bejt příčinou toho mého tvrdnutí břicha:( .Výsledky ještě hotové nebyli zato sem se chtěla přihlásit na předporodní kurz a sestřička mi okamžitě vzala iluze.Prý že kurzy které probíhali v Chebské nemocnici byli zrušeny z důvodů rekonstrukce špitálu.Spojují prý oddělení a prostory které si porodní asistentka která kurzy dělala a sama na své náklady upravila jí zabralo jiné oddělení.To je k vzteku teď abych se poohlídla někde jinde:S .HAŇULKO:Bolest kyčlí je normální hlavně když čekáš první děťátko.Já sama si tu hroznou bolest pamatuju ještě dnes Jako by mi někdo mezi nohy vrazil rozvěrák no hrůza.Byla sem v tou dobou zaměstnaná jako prodavačka a na nohou sem se kvůli bolesti udržela sotva 5 minut a hned sem si musela na 10 minut sednout.Jinak Ti gratuluji k dobrému ultrazuku.Chrápání sem s bejvalim řešila taky šťouchancem a upozorněnim(mlaskání nepomáhalo)Současný přítel naštěstí takové problémy nemá a když tak pouze z velké únavy.To potom mlasknu a on se mi hned omlouvá že už chrápat nebude:) .Brouček jeden:) .Na ty lednový holky se taky kouknu abych se pobavila.ANDY: s váhou si zatím nic nedělej teď to teprve začne a pokud čekáš první tak je to normální.MÁJO :moc mne mrzí čím si musíš projít.Znám to omány nemusíš ale preventivně sem písni abychom neměli starost co je s Tebou a mimískem.Stačí sme ok:) .VEVERIK:Bratuluji k dobrým výsledkům testů na cukrovku.I k výběru jména pro chlapečka:) .ŠÁRKO:To mateřské centrum je dobrý nápad.U nás před lety když sem mněla holky malé nic takového nebylo ale ve školce mněli k dispozici volné oddělení pro nedostatek žáčků.Dali jej tedy jednou do týdně k dispozici maminkám s maličkýmy dětmi.Sice program žádný ale děti si spolu vyhráli a zvykali si na kolektiv a maminky si mohli spolu popovídat.Děvčata držte se a pozdravujte ty své miláčky v bříškách.JO A HURÁ PODAŘILO SE MI SPÁT S MENŠÍMY PŘESTÁVKAMY SKORO OSUM HODIN.

    #859881
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,
    tak nejdříve chci pozdravit Maju … a napsat jí, že jí držíme palečky, aby bylo vše v pořádku, hlavně mimi i ona – a věř, že je lepší býti pod dohledem lékařů, neboj bude dobře … ať Ti to tam co nejrychleji utíká … myslíme na Tebe :o)
    Zdravím i Andy … a nemyslím si, že by jsi sem nezapadala, každá to máme jinak, někdo lítá, peče, vaří, smaží, shání dárky, někdo ne … já byla do těchto svátků jako ty, neměla jsem na to čas a hlavně mě svátky jako Vánoce a Velikonoce nikdy moc neříkali – teď jsem je chtěla udělat hezké, kvůli tomu, že jsem konečně s přítelem ve svém bytě a vím, že on je má rád a hlavně, že už jsme 3 :o) … jinak já jsem dnes přesně 26 tt … termín mám 13.4. a s váhou jsem na tom úplně stejně jako Veverik – jen jedno kilo nahoře … nevím proč, ale je to tak, v jídle se určitě neomezuji, jím jako před těhu, ale žádné chutě mě zvláštní nechytají – dokonce mi moje Dr. řekla, že já osobně zhubla o nějakých 6 kg a vše si vzala Natálka … takže já hubnu a roste mi bříško … :o) … přítel mi říká, že za chvílu budu jako somálec s bříškem :o)))) … mě to neva, hlavně že vím, že Natýsek je v pořádku a má se dobře …
    Cuco: s tou stydkou kostí tě plně chápu … občas mě pobolívá taky … ale né každý den, jen při námaze … tak poslední dobou na to prdím a nepřetěžuji se … :o)
    Haňulko: s chrápáním jsem s Tebou !!!!! … můj chlap taky chrápe :o))) ale mám to jako Rybízek, stačí žďuchnout, nebo zařvat NECHRAPEEEEEJ a on se přetočí a přestane – občas mi nevěří, že chrápe – to bych ho uškrtila :o))))) Holky přála bych vám zažít chrápání mého táty :o)))) toho nevzbudí ani tanky … nic a když chrápe tak to slyší celej barák, mamka už bez špuntů do uší nedá ani ránu :o))) … docela jí v tomto lituji – chrápe v každé poloze ať už je na zádech, boku, nebo břiše, takže toto co zažíváme ještě jde :o))))
    Jinak tu v TP se porodopis taky sepisuje od 30 tt – 32 tt … objednám se telefonicky a rovnou zmákneme i předporodní kurz za 200,-, aby mohl být přítel u porodu a vše nám tam řeknou co sebou do porodnice atd … vrchní sestřička je super, už podle hlasu v telefonu, tak už se normálně těším :o)))) jinak ty věci k porodopisu jak tu psala raduzka … ty už mám nachystané všechny … jen prý ještě nějaký papír dává ošetřující gynekolog … takže to si vezmu teď při poradně, až tam pojedu :o)
    Jinak veverik gratulka k dobrým výsledkům cukrovky – to je oddych viď, že to máš za sebou :o) sladký hnus :o)))))
    No nic holky, já půjdu dovařit vývarovou polévku z kachních krků a domácími nudlemi a v troubě se mi pečou kuřecí stehna s bůčkem :o)))) na zítra … zítra už jen dodělám knedlík a špenátek :o)
    Zatím se mějte krásně a přeji pohodový večír … Mimískům pohlazení :o)

    #859882
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Evíku,
    jojojo, s těma kyčlema to mám přesně jak řikáš. A to tě pak už u dalších těhu neboleli???
    Gratuluju ke spánku….takhle dlouho bych nevydržela už jen kvůli tomu, že musim pořád běhat na malou….:( …a prý bude hůř….hmpf!!!!

    #859883
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Šárko!!!! Ty potvoro!!! 😀 Další provokatérka??? 😀 Tak znova: cihly do kapes, ověš se zlatem, nacpi se jídlem, pak stoupni na váhu a přijď nahlásit aktuální stav…..a to by bylo aby sme tam aspoň těch +5kg nedostali…!!! 😀 šup šup!!!

    #859884
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Tak takhle to zhruba vypadá, když nějakej chytrák vymyslí on-line skripta!!! Pak člověk sedí celej den u compu a samozřejmě ho to svádí čumět všude možně jen né do on-line učebnice Morfologie hospodářských zvířat a místo učení krafat a krafat a krafat…..ach jo….to se toho zase naučim…..no ale můžu já za to???? Jsem prostě drbna, no…..

    #859885
    Anonym
    Host

    Haňulko,
    … hele teď jsem snědla 2 javořické párky k tomu 2 rohlíky a mísu salátu (podotýkám nebyla jsem na velké) a stoupla jsem si na váhu … čoveče pořád stejně :o) … cihly tu po ruce nemám, bohužel a nějaké to zlato na mě visí :o))) … nebooooj, třeba naberu až ke konci těhu, abych se pak ještě nedivila těch kil :o))))
    Jinak hodně zdaru při učení :o))))

    #859886
    Anonym
    Host

    Ahojky holky, tak po delší době taky přispěju.
    Majo je mi líto, že musíš ležet v nemocnici, ale určitě je lepší být pod dohledem 😀 . Určitě to bude zase všechno OK:) . Chápu, že je to tam dlouhé a nudné, ale doma bys ten klid tak nedodržovala.
    Jinak s váhou patřím zatím k šárce, takže jsem nepřibrala ani deko – nejsem ještě ani na počáteční váze – a to jsem 26.týden 🙂 Ale bříško mi roste už pěkně! A to mi přijde, že se futruju něčím neustále, jelikož jsem doma.
    Jinak zítra jedu na druhý pokus na 3D ultrazvuk, tak doufám, že se tentokrát mimisek ukáže lépe než před vánoci. jede se mnou manžel, tak se na to těším. Pak si jedu k tetě pro postýlku a asi i autosedačku – vajíčko. Takže se mi to doma začíná postupně kupit a čím dál více si připouštím, že nás tady bude brzičko víc a hroooozně se těším 😀
    Určitě vám tady pak písnu, jak jsme dopadli.
    Pozdrvujte mimisky a hlavně klid a pohodu!

    #859887
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    budu se sem muset koukat pravidelnejc:) Někdy to provedu a to zrovna nikdo „neprihazuje“, a pak vynecham a je tu prispevku 🙂 Super poctenicko.

    Majo, zdravim do nemocnice a preju, at te brzo pusti…hlavne at jste oba v poradku.

    Teda holky s chrapanim partneru to mate docela vzruso. Muj nastesti nechrape, jsem za to moooc rada:)

    Co se chuvicek tyka, tak ja neuvazuju ani o chuvicce, ale o monitoru dechu…mame dva plus jedna, tak si myslim,ze chuvicky jsou zbytecne.
    Chystate se nektera kupovat odsavacku? Mate s tim nekdo zkusenost? Nevim, jak moc to clovek vyuzije,ale asi se to do kdyztak spis poridit po porodu, az clovek pozna, jak to zvlada a jestli by treba i odsaval.

    S pribiranim jsem na tom zatim dobre, teda tak jak si to beru ja, neco mam nahore, ale neni to zatim moc…nevim presne kolik, protoze jsem se pred tehu nevazila, ale tak mam nejaky obrazek od toho, kdy me poprve zvazili u doktora. Tak si myslim, ze mam zatim vic tak o 5 kilo.
    Záda jsem zatím dobrá od té doby, co mě chytnul houser. Posledni dobou me docela pali zaha, mohlo by být hur, ale i tak to je neprijemny. Zatim na to nic neberu.

    Tento tyden se snazim spacifikovat sklep, aby se tam mohli nastehovat kufry s oblecenim, boty a tak…aby bylo doma vice mista. V sobotu chceme znicit vestavenou skrin v predsini, tak jsem na to zvedava. Prijde nam pomoct kamarad, tak doufam, ze ji vyndame 🙂 Misti ni tam dame vetsi z loznice, abysme uz pripravovali misto pri Julinku:)

    No ja nekdy chute mam, narozdik od nekterych z vas,….treba ted:) ale nevim na co :)))

    #859888
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Jinak Hanulko, preju, at jde uceni dobre…ja skoncila se skolou pred rokem a jsem rada, ze uz se nemusim ucit:) Takze hodne sil a bourlive mozkove bunky! 🙂

    #859889
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    mno……hezký….tak víc papat!!!! A papkat pěkně kamínky, železo nebo radši nerez, ocel, cement, beton atd……:D Tak jsem se změřila kolem pasu, když už jste mě tak hezky nahlodali a mám 103 🙂 🙂 – už přes metr! Standa se tlemí a ptá se jestli mi může řikat: „ty moje bachyňko“? No nejni blbej? 😀

    #859890
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, děkuju moc, nicméně mám pocit, že mě všechny ty buňky, o kterejch mluvíš opustily….asi se nastěhovali z mozku do mléčný žlázy, jináč nevim…:)

    #859891
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Andy,jsem ráda,že jste s malou v pořádku a že jsi se ozvala 🙂 Nedělej si hlavu,já taky kolem Vánoc nelítala…taky si občas tady přijdu mimo,ale co..každý jsme nějaký,že?:D

    Zítra mě čeká glukozový test a pak jdu do práce to mě asi dorazí….vstávat v šest ráno a v deset večer se dostanu domů.Po dnešním dni mám nohy jako konve a už teda dost cítím únavu,ale říkám si,že nás čeká tento týden už jed jeden den,kdy budem celý den na nohách chodit a pak mám víkend v práci a další brigáda až v úterý odpoledne…to si konečně odpočinu 🙂

    #859892
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    HAŇULKO:ty kyčle mě boleli akorát při prvnim těhotenství doktorka mi tehdy říkala že se mé tělo připravuje na porod.Pánev se prostě sama roztahuje a bohužel se to neděje bezbolestně.Co si vzpomínam tak mi tu bolest později připomněl samotný porod.Ale nemusíš se bát ty bolesti přejdou a nemněli by trvat až do porodu.Já na ně trpěla snad 14 dnů a pak až při porodu ale to už se malá opravdu tlačila ven(taky se do 5minut narodila).ŠÁRKO:má bývalá tchýně se budila vlastním chrápáním a nadávala tchánovy že se kvůli němu nevyspí:D .Přitom ten seděl vedle mne a koukali sme na tv.Pak nám to taky nevjeřila:S .Nejlepší je těm dotyčnym nahrát jinak je nepřesvědčíte že je to tak děsný:( .Jo chtěla sem se kouknout na ty lednový těhulky ale nenašla sem je.Tak sem aspoň koukla na BUDU MÝT MIMINKO POD STROMEČEK.A tam sem narazila na Dr.Radku která dává rady na baby vebu té se začátkem prosince narodila dcera.Takže Těhulky z jejich diskuze mněli informace z první ruky.HAŇULKO:K tomu železu a nerezu přihoď ještě něco na zažívání a vyhýbej se magnetu:) .

    #859893
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Pravda Evíku, dík za doplnění…:D A ještě bych dodala, že ten cement pokud možno NEZAPÍJET!!! 🙂
    Lednový těhulky jsou Těhulky halooo, mají tam nejvíc příspěvků ze všech.
    Veru, jsi dobrá! Tě obdivuju, já bych se na takovýhle šichty už dávno vyprdla…..ty děláš v nějaké optice či co?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,621. až 1,635. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist