Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859939
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak vám sem holky, takay hodním odkázek na můj kočárek, abych nebyla pozadu :o) A
    dneska jsem na MMB poptávala 2 x použitou tašku na kočárek, tak snad to vyjde a bude
    moje, ještě jsem si napsala o míry 🙂 Dneska jsem na oběd dělal česnečku a uvařila jsem
    luxusní guláš hovězí, mňáám, to si Alešek dá, až se vrátí :-))) Fakt se mi moc povedl, jen
    kdyby mě u toho oběda tak nepálila žáha 🙁 Jinak Karolínka nemocná není, babička trošku přeháněla, prý nemohla po vyspání polknout, ale to měla si vyschlo v krku… takže dobrý 🙂
    http://www.detske-kocarky.cz/kocarek-casualplay-s4-uni-2010-playmoon-baby-zero-autosedacky–1503.html
    Sporťák budeme mít celý černý, jen vložku červenou a korbičku zase celou červenou.. tak to jen pro upřesnění… autosedačk aje kombinovaná..
    a ta taška http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37364001

    #859940
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Tak sem si dnes byla u doktorky pro recept na léky proti mikóze a ještě sem vyfasovala antibiotika čípky na zánět:( .Když sem se doktorky ptala z čeho to může bejt tak říkala že to v sobě můžu mýt i několik let a teď když sem těhotná tak sem citlivější a projevilo se to:S .Taky mi dala doporučení na vyšetření přítele aby se taky přeléčil.Prý se to přenáší pohlavním stykem ale vzhledem k tomu že to je chlap tak se to u něj nemusí vůbec projevit.To ste ho mněli vidět,čekal na mě v čekárně a já mu říkam tohle je pro Tebe.A dávala sem mu to doporučení k lékaři.Koukal na mě vykuleně a říká a proč? Mě nic neni:D .Sestřička ho slyšela a začala se smát.A on znovu že mu fakt nic neni a koukal při tom na tu sestřičku.No a já na to:Poď já Ti to vysvětlim venku.Nechtěla sem to vykládat před ženskejma co byli v čekárně.Venku sem mu to vysvětlila a on že s nikym jinym nic neměl.Tak sem mu musela vysvětlit i to že v jeho 39letech nejsem jeho první partnerka a že to v sobě může mýt už kolik let a neví o tom.Stejně tak jako já.A musela sem ho ujistit že to nemusí být jeho vina:| .Rozčiloval se že musí lítat po doktorech,že na to nemá čas:S .No a já ať se uklidní ale že se musí taky přeléčit jinak bude po sexu né na deset dnů ale na pořád:( .Na to už nic raději neříkal.Petsi:gratuluji k holčičce.Hanulko ty mě fakt těma řečma o hafanech dostaneš na kolena:D .A víš jak blbě se teď s tím břichem zvedá?|-) ,Jinaks tím autem fakt katastrofa to je fakt pech:S .No holky s těma kočárkama ste mě navnadili a budu to muset taky už začít řešit.O odsávačce na vysavač sem slyšela samou chválu a určo si jí taky pořídim.Chůvičky taky ale poptám se nejdřív kamarádek jestli by nezapůjčili.

    #859941
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj těhulky,
    teeda jste mi udělaly chutě s těmi řezy…chystám se na sypaný koláč s tvarohem. U nás jsem hlavně já ta,co má ráda ty náplně…takovy ty suchý buchty nic moc:)

    Jinak odsávačku jsem myslela na mateřské mléko:) Tak uvidím po porodu..píšete, že se to stejně pozná i podle mléka a tak..

    No s tou odsávačkou na vysavač – kamarádka taky říkala, že je dobrá…má dvojčata:) Já si to pořád neumím představit, trochu se bojím, abych malé pak nějak neublížila.

    Jedna stránka se mi hrozně šoatěn rozbrazovala, tak jsem tak hádala vždycky konce řádků. Nešlo mi s tím nic udělat:(

    Rybizku a jak to vypada s autem?

    My zitra stěhujeme skříň a druhou boříme(vestavěnou)… přidje pomoct kamarád , tak se jdu pustit do plněných paprik, ať máme co k snědku zítra. Už jsem je neměla ani nepamatuju…a budu je dělat poporvý, tak snad se povedou. Chci k tomu zkusit i domácí houskový knedlík, uvidíme:)

    Ledovka je venku pěkná, to je fakt…když jsem byla s Andym venku, tak jsem jen doufala, že nebude nakonci vodítka a neškubne…on je taková koza:) Ale dobrý.

    Já kočárek teprv vybírám, ale vypadá to na kočárky přes Aukro od jednoho pána z Přelouče. Naši tam mají chalupu, tak by je mohli i okouknout a má dost dobré ceny, tak to asi zkusíme.

    Jdu poklízet věci ze skříní, nosit do sklepa a jít kuchtit ty dobroty:)

    #859942
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    rybízku: Já jsem právě zvažovala koupi staršího monitoru přes aukro, už jsem se i na nějaké divala. Právě nevim kolik stojí to pujčení. Ale jestli je to tak jak píšeš, tak to ho raději koupím 🙂

    Eviku: Přeji Ti aby jsi se rychle uzdravila, ty čípky nejsou nic příjemného. Já jsem taky měla ze začátku těhu 2x čípky na zánět a musím zaklepet, že už se to nevrátilo a po dlouhé době mi konečně vyšla i cytologie dobře:)

    Holky s těma receptama jste mi udělaly chutě, hned si je taky napíšu a při nejbližší příležitosti vyzkouším. Michal právě taky jí jenom buchty kde je tvaroh, krém a ovoce.

    #859943
    Anonym
    Host

    Holky, hoďte ty recepty znovu. Na předchozí stránce to nejde přečíst.

    #859944
    Anonym
    Host

    Rybízku ty řezy co jsem pekla jsou přesně jak to popisuješ – jen místo 2 kysaných smetan jsem si zvykla ušlehat jednu šlehačku, do toho přimíchat kelímek zakysaný smetany a ty vanilkový cukry. Jinak je to némlich to samý.
    Takže suroviny jsou:
    Piškot- 4 žloutky ušlehat do pěny s 25dkg cukru, poté 10 lžic vlažné vody, 10 lžic oleje, stále šlehat pak přidat 25dkg hladké mouky s 1/2 prášku do pečiva a nakonec se vmíchá sníh ze 4 bílků. Těsto nalít na vymaz.+vysyp. plech a cik cak se tam přileje hotový vanilkový puding mírně zchladlý (přesně dle receptu – 1/2litru mléka a asi 2-3lžíce cukru). Dá se upéct cca 30min do předehřáté trouby na 180st.
    Zchladlé se to potře krémem s té šlehačky a zakys. smetany a 2 vanilkových cukrů. Navrch posypat skořicovým cukrem. Dá se do chladničky a je to mňamka. Piškot je druhý den hezky vláčný.

    Rybízku – máš štěstí, že je Karolínka fit, to Danulka přijela z Prahy a odpadla. Bolí jí v krku, kolínka a měla zimnici. Tak jsem zvědavá co se z toho vyvrbí:S . 4 dny ve školce a výlet do Prahy jí tedy zase takhle zmohl. Budeme muset zítřejší dětskou párty zrušit – posunout o týden. Ach jo. No co se dá dělat. To počasí těm virozám nahrává.

    Tak se mějte kočandy opatrujte se a pohodu do bříšek!

    #859945
    Anonym
    Host

    Barusko, tak ještě raz pro Tebe …

    Africké řezy

    Suroviny:

    3 vejce, 200g cukru, 200ml oleje, 125g rozmačkaného banánu, 125g jemně nastrouhané mrkve, 200g poloh. mouky, 0,5 sáčku prášku do pečiva, 1 lžička sody, 2 lžičky mleté skořice, 50g stouhaných ořechů – buď lískových, nebo vlašských

    Krém:

    150g změkklého másla, 150g mouč. cukru, 1 van. cukr, 250g měkkého tvarohu, 50g nastrouhaných ořechů – opět jakýchkoliv …

    Postup:

    Cukr a vejce v míse vyšlehejte a zašlehejte do pěny postupně olej. Dále přidejte banán rozmačkaný na kaši, jemně nastrouhanou mrkev, opět dobře promíchat a postupně do směsi zapravit stěrkou mouku smíchanou s práškem do pečiva, sodou, skořicí a jemně strouhanými ořechy. Těsto zlehka, ale dobře promíchat a nalít a rozetřít na tukem vytřený a moukou vysypaný plech – pečeme ve vyhřáté troubě cca 30 min na 175 st.
    Po vychladnutí rozetřete na jeho povrch krém utřený z másla s cukrem včetně vanilkového, do kterého jste zašlehali měkký tvaroh. Náplň uhlaďte stěrkou a povrch posypte nastrouhanými ořechy … Dobrou chuť :o)

    #859946
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    teeeeda se Vám musím pochlubit … jak má Aleš ty 12-tky ranní a není ráno doma, tak já spím, nějak neskutečně dlouho, to se mi už dloooouho nestalo. Včera jsem vstávala v 9:30 a dnes rekord v 10:15 :o)))) a jsem kráááásně odpočatá, až přespatá …

    Rybízku děkuji za info ohledně chůviček, tak asi určo kouknu na ty vícekanálové … je to opravdu lepší, bydlím v malém paneláčku, kde je 16 rodin, tak tu hrozí, že by se mi to mohlo křížit, takže juknu, děkuji … s tou odsávačkou, já fakt nevím … chtěla jsem si vzít tu po naší Renatě, ale praskla jí baňka – malá si s ní hrála a třískla s ní o zem :o))) … ještě, že už jí nepotřebovala … takže budu kupovat new …
    Kočárek budeš mít krásnej :o))) se to bude Vanesce, Beatce hezky hajat :o))) … a co ty jména ??? už máš ortel od numeroložky ??? …

    Hruštičko – bacha na tu námahu při stěhování, aby Ti večer nestvrdlo bříško … já jak včera docela lítala a uklízela, převlékala postele atd … tak večer mi bříško trochen ztvrdlo, ještě, že to nebylo až tak nepříjemné … raděj se už nepřetěžovat …

    Cuco – ty řezy, co jsi sem hodila, též peču … mě tedy moc nejedou, protože já osobně puding moc nemusím, ale Aleš je může – ten může asi vše sladké krom zemlbáby :D:D:D …
    Danulky je mi líto … ach jo, drobečci malý … tohle počasí je přesně pro ně, aby chytli viry, tak doufám, že se z toho rychle dostane … :o)

    Eviku – s mykózou mi ani nemluv … trpím na ní celé těhu – jen Ti musím říci, že už jsem měla jak čípky, tak prášky a nic nezabralo, i přítel byl přeléčenej, bohužel mi Dr. řekla, že já se s tím budu prát celé těhu :-((( ještě, že mě to nesvědí nebo nepálí … uffff, ale nepříjemné to tedy je … dělala mi už kolikrát výtěry a stejně nic :-((( bohužel prý to tak někdy je a je to tak prý hlavně kvůli hormonům …. takže já si budu muset nejspíše počkat na porod, abych měla klid, jinak ti doporučím Hypermangan …. malilinkaté množství rozpustit a oplachovat se – to jako fakt pomáhá … jenže mě to zabere tak na týden a je to zase zpět … ale aspoň je to lepší než čípky a ládovat se prášky … Hold mi ženské si fakt užijeme … a jak jsi psala o tom příteli … nooooo rozesmála jsi mě … líbí se mi jak to fakt nechápou :o)))) ten můj tedy takhle nereagoval, protože nemusel na žádné vyšetření a rovnoou mu moje Dr. předepsala stejné léky, jako mě a bylo to :o) … Tak držím palečky, ať se toho co nejdříve zbavíš …. :o)

    No a já si jdu připravit k obídku tuňákový salát s těstovinami a zeleninou …. mňam … zatím se mějte hezky papa

    #859947
    Anonym
    Host

    Ahoj maminy,
    tak jsem pro změnu celý víkend až do pondělka v práci,ale je to lešpí než lítat po barácích..včera jsme vyšlapali více než 700schodů 🙂 Budu mít fyzičku jako ďábel :o))))

    Receptíky si taky opíšu,jenom u nás jím sladké jenom já a to jenom občas 🙁 Chlap na to není,tak to nemá ani smysl péct,protože já to celý nemůžu sníst (ikdyž bych to zvládla).¨

    Včera jsem měla úspěšný den-sehnala jsem si příjemnou praktickou lékařku,tak tam příští týden skočím pro razítko do těhu průkazky a zrovna se zeptám na toho pediatra,abych to měla v jednom baráku.A koukala jsem v lékarně na osdávačku na vysavač a stojí necelé 300,-,tak to se dá..ještě se zeptám mamči,jestli taky nějakou nemají v lékárně.Když jsem o tom říkala chlapovi,tak na mě koukal a nevěřil,že se to dá dát na vysavač :o)))

    #859948
    Anonym
    Host

    Tak jsem mu říkala,co se tady zrovna rozebírá a o čem „tetčíme“ (jak on říká) a pa k se měl ptal,jestli existují takové diskuze i pro chlapy:D No tím mě dostal….jsem se smála….tak jsem mu říkala,že to s radostí přenechám jemu,tyto starosti co koupit a pořídit:)

    Jsem tak přemýšlela,jestli jsem si pěkěn nenaběhla s těmi odečty,protože jak celý den chodíme,tak je Karolínka strašně hodná,nekope,nezlobí…tak jen doufám,že po porodu nebude chtít taky chodit aby usnula,to by mě asi ranilo.Kamarádka říkala,že její švagrová se v těhotenství houpala na míči a malá po porodu až do dvou let neusnula jinak než na to míči.Tak to bych opravdu nerada-chodit po baráku s Karolínou v náručí aby usnula 😀 By mě taky brzy mohli odvézt na psychiatrii:)

    Tak hezký den,já čekám až mi muž doveze obídek do práce…dneska budou mé oblíbené čičiny (čevabčiči) a bramkaší…mnam

    #859949
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.Tak jak ste ztrávili sobotu?Já částečně v posteli a částečně u plotny.Ven sem nevystrčila ani patu tady od rána prší a na tom ledu co byl schpovanej pod sněhem je to vo hubu.No a vzhledem k tomu že bydlim v lázeňskym městě tak tady celou zimu jenom sypou pískem a nesolí kvůli pramenům.Tak si dokážete představit ty haldy sněhu.Ještě ke všemu tu šetří jak na odhrabování i na písku.O chodníkách ani nemluvím,na ty kašlou úplně,to raději ke každýmu chodníku píchnou ceduli že se cesta přes zimu neudržuje:S .S tim pečenim stemi udělali chutě a tak sem oklohnila bábovku8-| .Na nic jinýho sem totiž neměla ingredience:( .Malej spokojeně prospal celej den a sotva sem sedla k počítači tak datluje se mnou:D .No představte si že sem včera k večeři dělala gulášovku.Hrůza ta se tak povedla že z pěti litrovýho hrnce už neni ani lžíce.A to sem si říkala jak bude dobrá i k dnešní večeři krásně uleželá.No nic jdu vymyslet něco jinýho.Šárko:ten hypermangan znam a určitě ho vyzkoušim.Tuhle koupel sem dopřávala holkám vždy když brali antibiotika a měli agresivní moč.Taky se tahle koupel používá když má dítě neštovice.Naštěstí mě taky nic nesvědí ani nepálí.

    #859950
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Evi, taky asi budu mít nějakej problém, brala mi kultivaci, mám si zavolat za týden, tak snad nebudu vést podobné rozhovory s mým milým 😀 Jiank jsem měla teď na dost dlouho pokoj, tak snad to nic nebude!
    Hruštičko, no auto jsme chtěli reklamovat, tedy tu opravu tomu opraváři, ale nemáme již k němu důvěru, tak se na něj nejspíš vyprdneme a dáme to někomu jinýmu, protože co nám řekl do telefonu, že by to žhavení udělal nastálo, tak z toho se chytal jinej za hlavu, tak nevím co to je za hova** :S Možná by to pohnojil ještě víc a pak by nás to stálo několikanásobně víc!!! :@ Švica má taky Andyho psa 😀 (oříšek). Jak dopadly skříně??
    Cuco, díky za tip, příště to vyzkouším, ale až bude vánoční cukroví pryč, jinak nepeču! 😀 No Karolínka pokašlává, tak jsem jí radši dala jitrocelový sirup, už ho dlouho neměla, tak myslím, že jí neublíží… a máme příští týden to focení, tak ať je fit!!! O Danulce jsem to četla na Face, prosím tě, ať se babulka brzy uzdraví! 🙂 No počasí je děs a švica mi dnes říkala, že má být příští týden 11 stupňů!!! :S
    Šáry, nemám to zatím spočítaný, takže čekám, v pondělí si zavolám na tu matriku do Boskovic, abych to měla posichrovaný s tou Vaneskou … :o) Teď jsem právě na vážkách, dala bych Vanesku, Michalku a Beátku taky, sakra, proč nečekám tročátka holčičky 🙂 😀 To byl vitp! 😀 Asi to nechám rozetnout manžela, pokud vyjdou všechny jména dobře 🙂 Holka, ty teda vyspáváš, dneska jsem si na tebe vzpomněla! Odpoledne, když jsem četla malé po obědě před spaním, tak jsem měla u toho mirkospánek, tak jsem s Alešem vypila uvařený kafíčko a vyuthla jsem na dvě hodiny na sedačce, jen mě zakryl a šel do dílny 😀 A bylo to žůžo, ale doufám, že budu spát v noci, byla to taková přestávaka mezi mým maratonem, ráno brigáda v obchodě, pak prádlo a komplet koupelna a čištění krbu, pak jsem umyla mrazák a ohřála bohudík od včera uvařené jídlo, jinak nevím… pak jsem odpadla a odpledne jsem se hned po spaní najedla, měla jsem hlad jako bych rubala dřevo! a valila dodělat uklíd 🙂 , ale paráda, mám vše hotovo Zítra jen uvařím, vyžehlím a asi pojedeme ke tchýni na kafčo 🙂 Díky za pochvalu kočárku, asi ses mrkla jako jediná, je to můj miláček vytouženej! 🙂 Jsem ráda, že se ti líbí 🙂 Ten tip, co budeme kupovat je sand ještě hezčí Co Vanesce nebo Beátce se bude jezdit, té to bude jedno, minimálně v prvních měsících, ale mamince, té se bude jzdit 😀 Ty se už určo taky nemůžeš dočkat, až vyrazíš na cestu k vašim co??? 🙂 Na „tuňáčka“ chodíme ke kamošce, umí užasný, už dávno jsem s ní přestala“závodit“ A co tam dáváš?? S mykózou nestraš, myslela jsem, že když nemám pálení a tak, tak se bude výsledek negativní a já nic brát nebudu muset!? :^)
    Veru, to ani nestraš s balonem a uspáváním, já malé na bolonu čtu pohádky a říkadla a pohupuju se, takže vlastně čtu i druhé berušce 2x denně 🙂 Ale myslím, že nepřestalo fungovat, jaký si to uděláš, takový to máš… Nejsem na malou pes, ale nějaký režim mít musí a tak to chci mít i podruhé… Tchýně Karolínku doslova obdivuje ve srovnání s děckama od švagrové.. jak ji nemůusí uspávat a jde pryč a ona je tam sama, z toho je docela v šoku! A taky jak je malá samostatná, nají se, obleče a když má jednoduché botičky, tak se i obude, dokonce si umí obsloužit DVD 😀 a je kliďo bez problémů s i děděm a baví se se všema, to je podstatný rozdíl od její devítileté setřenice.

    Zítra uklohním na ovběd knedličkovou polívku a kuřecí prsa s nivou a opíkaný brambůrky, mňám, už se těíšm!! 🙂 No jo no, niva teď chutná víc než kdy jindy… zakázanýho největší krajíc nebo jak se to říká?? 😀 Ale prý tepelně upravená neva.
    Tak přeji všem hezký zbytek večera a pěknou neděli…. 🙂

    #859951
    Anonym
    Host

    Ahojky děvčátka!

    Tak abychom se nenudili tak jsme museli v 18.hod včera ještě vyrazit na ORL pohotovost, Danulce šplhala teplota až ke 40st., navíc si stěžovala že jí začaly bolet ouška a to je pro nás vždy signál, že musíme bezpodmínečně vyrazit na kontrolu, aby se z toho nevyvrbil zánět stř. ucha hlavně v tom implantovaném oušku, to je průšvih.
    Ale naštěstí Paralen zabral, dali jsme jí ho před odjezdem a v čekárně už se naměřilo 37.6, což tedy slezlo během 1/2 hodinky o 2 celé stupně a Dr. zkontrolovala ouška a dobrý, žádný ani počínající zánět. Tak nám spadl kámen ze srdce, fakt jsme se zas lekli, abychom nemuseli frčet na noc ještě do PRahy do MOtola.
    V noci se 2* vypotila, sice naříkala pořád bolestí asi celého těla – no beruška má nejspíš chřipajznu. Tohle při viroze nebývá. Když jí podáme něco na horečku tak to tlumí i bolest a spí celou noc, tohle už byla 2. noc, kdy jsme se téměř nevyspali.
    Aspoň si začíná můj organismus zvykat, že neprospí celou noc – za 3 měsíce to bude kvůli kojení to vstávání takže pak to nebude takový šok:D .
    Těším se, že si dnes po obědě taky dám šlofíka – jako jsi psala Rybízku a děkuji za přání snad se z toho Danulka dostane brzy. No ve čtvrtek jedeme na plánovanou kontrolu ORL do Liberce, tak aspoň to taky naše lékařka prohlídne, ať jsme klidní. Sestra na pohotovosti nám říkala, že včera se u nich dveře netrhly, s námi tam přijela ještě jedna rodina a chlapeček plakal bolestí ouška, takže jemu to nejspíš asi museli propíchnout:S :'( , jsou to chudáčci děti, když je tohle zlobí.

    Já jdu snídat a pak se dám do vaření, asi kuře na paprice, hlavně kuřecí vývar pro DAnulku, ona na to že je marod, tak má hlad a ten vývar jí vždy pomáhá posilnit.

    Pa pěknou neděli a opatrujte se, venku je to fakt jak psala Evík – klouzačka jak blázen!

    #859952
    Anonym
    Host

    ahojky maminky,

    tak jsem se tu včera vychloubala, jak se mi krásně 2 dny spalo … hm, tak jsem to zakřikla pěkně … jelikož jsem dokonce včera vytuhla i odpoledne na hodinku, tak v noci jsem skorem vůbec nespala :-((( každou hodinu jsem byla na WC na malé a do toho mi vůbec nešlo spát 🙁 Aleš opět jel na ranní, tak jsem dokonce ve 4 h vylezla s ním a udelala si teplé mléko s medem, aby se mi lépe spalo, tak to mi taky nepomohlo, vydržela jsem ještě ležet do 7 h a pak už jsem vylezla … :-((( tak jsem aspoň od rána začla vařit … táhnu si krásně silnej vývar z hovězích kostí a hovězího na rajskou omáčku … na tu už mám taky chuť dlouho, tak si jí na zítra dopřejeme :o)

    Rybízku: do tuňákovýho salátu dávám: vřetena, tuňáka, mix kápii, okurky, vejce na tvrdo, eidam, majolku, zakysanou smetanu, hrášek a kukuřici … já toto můžu, Aleš moc ne, ale je to mňam :o)
    Tvůj kočárek se mi líbil od začátku … kdyby byl jako čtyřkolka, jdu do něj taky, esteticky se mi moc líbí :o) a to si piš, že se v neděli už těším k našim na ten svůj vysněný :o) … zrovna mi mamka včera volala, že už přišla i postýlka s matrací (kterou bude mít Natálka jen tam) a už dokonce mi rozebrali PC stůl (bez PC) a místo něj postavili postýlku, takže se mám na co těšit, jak mi přestavěli můj pokojíček :o) … udělám tam pak pár foteček … ještě si teď u známé která dělá ve firmě, kde se šijou deky a polštáře objednala peřinku s polštářkem a i povlečení, tak jsem zvědavá … říkala jsem jí rovnou ať se vyprdne na nebesa, mantinel atd … to bude mít Natálka doma, tam stačí obyč vybavení :o)
    Jinak ke své dr. jdu 16.1. … tak mi též bude nabírat kultivaci, jenže mě už prášky na to nedá 🙁 protože mi stejně nezabírají – prostě to tak mám a budu mít celé těhu … a nechci tě strašit, ale mě nikdy mykóza nepálila, nesvěděla a stejně jsem jí měla 🙁 chjooo, to jsou problémy … už se těším po porodu, až se toho zbavím 🙂 jen se prý tou kultivací přesvědčí, že tam nemám streptokoka, aby se při porodu Prcek nenakazil, to bych brát antibiotika musela, tak uvidíme jak to vše dopadne, už se těším, až jí zase uvidím na UTZ a dr. mi řekne kolik váží :o)

    Cuco: teda … chudák Danulka, ta si toho taky protrpí, viď ? :-(((( ale je dobře, že ouška má v pořádku … já vím moc dobře co je to bolest uší, jako malá jsem trpěla na záněty stř. ucha a kolikrát mi je píchali – opravdu nic příjemného to není … přestalo mi to až v pubertě, od té doby mám klid … tak držím palečky, ať se z toho hodně rychle dostane a ty jí můžeš udělat kinder párty :o) ….

    Verunko nestraš s tím nošením při uspávání, já též se hodně klinbám na míči, už kvůli zádům … tak to by mě ranila mrtvice, kdyby si na to malá zvykla a já bych kejsla na míči při uspávání :o)))) snad to nebude tak hrozné, jinak tě obdivuji s těma schodama jako … já bydlím ve 4. patře a schody na ex … jak se říká, nevýjdu ani omylem, už ve 3. patře se zastavuji a pobírám dech :o) … teď toho docela lituji, že jsme nešli do přízemí 🙁 když jsme měli na výběr, jenže já se bála, že okna jsou nízko … jen jsem zvědavá, jak to budu dělat s kočárkem :-(((( neumím si to představit … tahat ho dolů, nahoru, když bude Aleš v práci a já budu chtít s malou ven … 🙁 z toho mám noční můry … asi si taky pořídím klokánku … i když bych fakt neměla kvůli své stavbě páteře … ale když budu chtít jen tu do krámu, tak přeci nebudu tahat kočárek dolů a pak nahoru … no uvidím, asi se ještě domluvím se svým ortopedem …

    Tak jsem se zase rozjela, koukám, jdu zkontrolovat vývárek, už se mi tam táhne 3 hodinky a voní až sem :o)))) tak zatím – hezké odpoledneeee – a raděj nevycházet ven, tady je šílená inverze … dokonce to hlásili v rozhlase, že těhotný, chronicky nemocní, senioři a malé děti, by měli být venku minimálně – ty elektrárny mi tady dávají záhul … hezké odpoledne a Mimískům klid do bříšek …. :o)

    #859953
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    Šárko já ty baráky taky nejdu najednou,ale pěkně na každém patře máme přestávky,ale je fakt že do dalšího patra se táhnu jako smrad…chlap si myslí,že zdržuju,ale chápe to 🙂
    Já dneska spala jak hozená do vody..dokonce jsem byla jen jednou na záchodě,což je u mě rekokrd.
    Cuca:Chuděrka Danulka,doufám,že jí bude brzo lépe…ono je to hrozné,když dítě stůně.Brzké uzdravení ať je vše v pořádku.

    Dala jsem na facebook pár fotek bříška,tak to snad nikoho nepohorší,ale když mě přijde,že v tom oblečení to nejde vůbec vidět.Nenosím žádné těhoteské halenky ani trička,protože jsem to nikdy nenosila a nosit asi nebudu (pokud to opravdu nebude nutností)..moc se mi to nelíbí,ale hlavně v tom vypadám jako kontejner 😀

    Mně dneska můj muž bude dělat k obědu bramboráky tak už se neskutečně těším….protože je přímo zbožňuju 🙂 A mám to i donáškou do práce 🙂

    Tak hezkou neděli

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,681. až 1,695. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist