Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,741. až 1,755. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #859999
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    jakmile otočím na druhou stránku, už absolutně nevím na co jsem chtěla reagovat :o) ….

    Andy – s tím spaním jsme na tom asi všichni stejně … a o žáze nemluvím – už není u mě den, abych nevycucala denně tak 4 pastilky Rennie a nevypila půl litru mléka … hrozné, řešila jsem to i obvodním lékařem + gynekoložkou – na to prostě nic nepomáhá, jelikož léky na sklidnění žaludku nesmíš v těhu max. helicid ten s nejnižší dávkou, ale nechtěla jsem to riskovat, takže jen rennie … těch prý můžu denně tak 8 pastilek – naštěstí zabírají. Ty hormony nám dávají … pak pomáhá hodně podložená hlava – spíše celá horní půlka těla a dr. mi ještě poradila spíše když pocítím pálení žáhy ležet na zádech, než na boku, prý se ten žaludek lépe zklidní … docela mi to pro usnutí pomáhá …

    Káťa – já jsem se zátěžového testu bála, jelikož sladké fakt nejím, to už musí být, ale musím přiznat, není to tak šílené – jak se zdá … snad prvních 5 minutek si připadáš jak tekutá cukrová vata, ale pak dobrýýýýý, mě spíše naháněla strach ta moje žáha, aby mě nevzala … ale nevzala a Natálce v bříšku se moc nelíbily ty 2 hodiny hladovění, ale pak jsme si dopřáli …takže zvládnout se to dá v pohodě, neboooooj, pak budeš ráda, že to máš za sebou – jen nepij moc na ex, aby Ti nebylo zle … Jinak moc držím palečky, aby jsi měla vše v pořádku, když už jsi měla tolik nesdařených pokusů, ale neboj Prcek se nedá … s těma klukama jsi mě pobavila :o)))) tohle vždycky říkal můj strejda, že umí jen chlapáky :o))) a to chtěl holčičku, tak si na ní musel 20 let počkat, než mu ty jeho 4 frajeři přivedli domů slečny :o)))) hezkýýýýý ….

    Eviku – s banánama jsme na to nastejno :o))) teda do doby mého těhu … já banány vůbec nemusela a už vůbec nééééé koktejly z nich – no a pak boooom, Aleš je miluje a pořád si je dělá, a jednou jsem je takhle ochutnala … no a mňam od té doby je jím a piju taky :o))), takže asi chutnají Natálce :o))) ale před těhu bych to nedala :o))))

    Cuco – gagarin je taková oválná houbička, která se dávala do trubek v kravíně pod tlakem na pročištění … lítalo to po celém kravíně pak a čistilo to trubky od dojeného mléka … jako děti jsme z toho vždycky měli prču :o))))) a já myslela že jsme si ten název vymysleli my tam a ono je to zažitý název :o))) super :o))))
    Jinak tě obdivuji, že už pereš :o))) … já zatím ještě vyčkávám … to bude tak minimálně 5 praček a jako ty na baby care … jsem zvědavá, kam to budu věšet, přemýšlím, že bych si věcičky vzala k mamče na barák a tam si to vyprala a usušila a vyžehlila, tam je místa dost, já tu doma mám pouze jeden rozkládací věšák :-(((( … ale už se těším na žehlení :o)))) joooooooo a strouhané mléko mě hodně pobavilo, zrovna jsem pila čaj a normálně jsem to tady vyprskla na stůl … takže jsem to tu uklízela 😀 … Aleš si ťukal na čelo, když mě viděl … a když jsem mu to přečetla tak se rozesmál taky … prý už hezky blbneme z těch písmenek tady :o)))) njn neuděláme nic … ale aspoň se krásně zasmějeme …

    Barusko – ty zavinovačky jak jsi o nich psala – též jsem jednu dostala … no je náááááádhernááááá, ale nevím nevím, zda jí využiju … max. na vítání občánků, aby malá byla činaná, jinak nevím na co jiného – křtiny u nás nehrozí … Tahle zavinovačka je snad po mojí mamce a tetě :o) … takže skorem 60 let stará :o))) ale nádherně sněho-bílá … je vidět jak o ní naše babičky pečovali :o)

    Tak já mám dnes nařízeno od Aleše odpočívání – hahaha .. dělá jak dkybych tady denně skládala uhlí … ale dělá mu starost to moje nespaní … např. včera jsem usnula až v jednu hodinu a vzhůru jsem byla každou hodinu na wc, pak jsem zase minimálně 20 min usínala … no a od půl sedmé jsem vzhůru – katastrofa – asi nácvik před nočním kojení, bo já nevím … takže se prý mám hodit do režimu klíííííídek a odpočinek přes den :o))) ….
    Tak zatím papa a užívejte dne … tady zase hnus – inverze – ach joooooo a to jsem se chtěla jít alespoň na půlhoďky projít :-(((((

    #860000
    Anonym
    Host

    Ještě jsem Vám chtěla něco napsat … njn ta moje hlava děravááááá 😀

    Moje kamarádka porodila ve 30 tt … já to vůbec nevěděla, myslela jsem že je v pohodě a tzv. celá … jo houby, včera si mě přidala na FCB a přidávala fotky miminka – Dominika … já čuměla jako blázen … a pak mi píše, tak už jsme doma … tak jsem to nějak rychle spočítala … a nedávalo mi to smysl … noooo holka hezky se to užila … šla po schodech k rodičům v paneláku a z ničeho nic jí začla téci plodová voda, prý pomalu … tak jeli okamžitě do špitálu do Žatce a tam jí řekli, že miminko musí jít ven … 10 týdnů před … tak jí vezli hned do Mostu – tam mají prý nejlepší vybavení pro předčasně narozená miminka v severních Čechách … Ona chudák neměla kontrakce nic … vyvolávačka jí nepomohla nic … tak jí museli fiknout císaře, nejdříve jí nemohli uspat a pak to šlo rychle … malej se narodil a měl 40 cm a 1100 g … tak šel hned pod přístroje a do inkubátoru, až na ty plíce bylo vše v pořádku … Katka byla sice po císaři 3 dny nepoužitelná, jenže stejně jí kojit nenechali, takže to vše mohla vyležet … v nemocnici si jí nechali celých 9 týdnů … 2 dny před propuštěním malý dostal oboustranný zápal plic :-(((( takže ho ještě piplali z tohoto – prý je to normální u nedonošených dětiček … no holky, když mi to vše vyprávěla a psala já měla husí kůži snad až na perdeli … ale říkala mi, že jsou teď oba už v pořádku, malej prospívá a jsou zdravý … je to takovej nádhernej malilililičkatej drobeček :o)))) …. jooo a prý za dobu co byla v nemocnici na vlastní oči viděla, jak vypiplali miminko předčasně narozené a vážilo pouhých 700 g … takže super, ještě že se ta medicína zlepšuje … uffffff :o)
    tak ještě toto jsem vám chtěla sdělit … tak papa

    #860001
    Anonym
    Host

    Šáry, to je teda mazec s těma nedonošenýma dětma. Já byla vděčná za 24. týden, že kdyby něco, tak už medicína zasáhne. Jinak děkuju za každej den, kdy přežijeme ve zdraví v děloze. 🙂 Jo a zjistila jsem, že máš termín 1 den po mně. 😀 To bude sranda.

    #860002
    Anonym
    Host

    To jsem ráda, že vás taky někdy rozesměju:D , strouhaný mlíko se mi tedy povedlo!!!

    Tedy Šárko, to si kamarádka užila s malým – Dominičkem. Ale hlavně že to takhle dobře dopadlo a malej prospívá! Opravdu už je dnešní lékařská věda tak daleko, že umí krásně pomoct když je potřeba.
    Ale jak píšete, každý den se počítá! Co si já pamatuji, tak když měly kamarádky miminka kolem 2,5 kil při narození, tak krásně přibírali, třeba Danulka měla 3,75 kg při narození a než se mi pořádně rozjela laktace a pěkně jsme si spolu sedly s tím kojením tak to docela trvalo, myslím, že tak 14 dní jsem měla nervy, aby se to pěkně rozjelo a já se rozkojila. POřád to bylo dojíždění do poradny k Dr. na převážení. Přikládala jsem co si DAnulka řekla, žádný pravidlo po 3 hodinách nebo podobně. PRostě když se ozvala. A pak se to rozjelo už krásně a začala se spíš přepíjet. Tak doufám, že se mi teď laktace rozjede líp, je to někdy boj.

    No s tím praním to byl takový momentální nápad, hlavně jsem to udělala kvůli tomu, abych věděla co máme doma a co ještě potřebuji – taky kamarádky mi nabízí tak kvůli tomu abych fakt nekupovala zbytečně. Je možný, že to budu ještě jednou přepírat, no podle času.
    Je to u nás v zimě v baráku docela taky sušení na prdlačku, už aby zase bylo hezky, těším se na sušení prádla venku na terase. Takže už začínám v předstihu, protože mám co dělat, abych měla kam pověsit naše oblečení, tak teď když jsem sundala suché DAnčino oblečení tak se uvolnil sušák a naštěstí se to vešlo.

    Štrůdl jsem upekla až dneska, včera jsem byla bez hladký mouky, tu mi přivezl manžel až večer.
    No tak už se těším až vychladne, abych si kousek dala ke sváče, než vyrazíme s kámoškama do kina. Jestli nám vyjde čásek, tak si dám i nějakou horkou čokoládičku nebo tak něco bez kofeinu. Přeci jenom abych pak večer usnula.

    Jo to jsem vám včera zapomněla napsat, Danča včera prohlížela můj pupík a bavily jsme se jak se miminko rodí, tak ona si myslela, že se rodí pupíkem:D . Tak jsem jí vysvětlovala že nee, a kudy tedy vykoukne když jde vše jak má – tak se tedy podivovala, nejde jí to nějak do makovičky, když se jako dole čurá a vzadu kaká tak jak to mimčo vlastě odkud se porodí….no není to jednoduché vysvětlování. Ale už jí je 6 roků, tak myslím, že to nějak pochopí. Máme v knížkách zatím jen obrázky spíš ohledně těhotenství (jako dětské kreslené), ale k porodu nic, tak možná se ještě v Knize poohlídnu po nějaký vhodný knížce, kde by to bylo tak nějak srozumitelně zobrazený:) .

    Káťo, no přála bych Ti holčičku, když už dva kloučky doma máš! Ale důležitý je zdravíčko, na pohlaví nesejde. Já si teď přeju taky spíš kluka, aby nám vyšel páreček, nenechali jsme si taky říct pohlaví, aby bylo překvápko – stejně jako u Danči. Oblečení mám tak nějak namíchaný, něco po Danče do růžova, ale i do modra a taky neutrální, takže o nic nejde. A už jste Káťo přemýšleli o jménu? Já když jsme čekali Danču, tak mě všichni tak nějak zpracovali, že to bude kluk a měl to být Tomášek po tatínkovi. No máme Danielku a teď když by se narodil kluk, tak manžel nějak Tomíka zamítnul, ale máme zatím vymyšlený – buď Matouš, nebo Šimon.

    Tak se zatím zase loučím, odpočívejte pokud to jde a dejte si nějakou dobrou baštu ať mají miminka z čeho růst:o)))!

    #860003
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte ženy,
    Evi, díky za pochvalu fotek, Francii na památky mohu jen dopručit!! Byly jsme tam 14 dní a ikdyž nedostala sestra dovolenou, tak jsme toho zvádly hodně a jsem za to vděčná, že jsem to mohla vidět! Kdoví, jestli se tam ještě dostanem někdy… Chlast je sviňa! O tom vím své! Teda ne přímo na vlastní kůži.. a tomu, kdo ho prodá do ruky dětem, šibenici!!!!!
    Jtiy, tak to jsme na tom stejně s tím mlíkem 😀 Ale teď, kvůli pálení žáhy dávám aspoň to studený z ledničky a musím říct, že to decela pomáhá, třebaže jen na chvilku.. a pak zas :S Chlap je šikulka, to Aleš by koupil vše za draho, na ceny se prostě nedívá, to by jsme daleko nedošli 😀 Jinak čtu, že nemáš ráda mlíčnou polívku, tak to by jsi neuspěla s trdičním jídlem ve Finsku, taky to byla jakási mlíčná s bramborem a lososem, zní to dost hrozně, mě ale teda mooooc chutnala 🙂 Ty už pereš, to jsi dobrá, já se na to chystám, až budeme mít novou skříň v ložnici, malé dáme tu naši a Karolínka dá komodu miminku… stěhování národů se tomu, myslím říká… 😀 Gagarin je takový gumovopěnový oranžový váleček, co se po dojení prohání pod tlakem potrubím na mlíko, aby se vyčistilo na další den 🙂 Taky jsem koukala na strouhaný mlíko, myslela jsem, že nějaká tvoje specialita 🙂 😀 Ad rozkojení… taky mi to trvalo, porodila jsem ve čtvrtek a domů jsme šli v pondělí, teprve v pondělí ráno jsem nakojila první třicítku Snad to bude tentokrát rychlejší! Karolínka měla taky 3,5 kg a zhubla skoro na 3,1 kg :-(.
    Veveriku, ať je UTZ krásný zážitek a cesta v poho! 🙂
    Hani, zase jsi nezklamala …prý plémě hadí… 😀 😀 😀
    Šárko, co ponožky, ale zkus si nasadit ty stahovací punčochy, co nosím na žíly! A bude hůř… :S Já tak zase sleduju slovenský Panelák, taky jsem třeba dokoukávala tři díly.. cca 2,5 hod. 🙂 Gratuluju kamarádce, je silná a statečná! To už ti naši prcci mají tolik?? 40 cm?? 🙂 Já začínám 30. týden pozítří… 🙂
    Andy, je to síla co?! Mě žáha víc pálí, než nepálí, holky to taky ví, že si furt stěžuju a tak jsem to měla i u Karolínky.. 🙁 Ke konci těhu, jsem nemohla spát, ale až tak posledních pět týdnů, hledala jsem polohy, nebo objímala záchodovou mísu právě díky žáze 🙁 Tak se drž! Zkus mlíko nebo to Rennie. A na uklidnění je dobrý prý mlíko s medem, vlažný nebo čajík z meduňky.
    Káťo, tak vyřiď chlapovi, že bohužel za ty kluky „může“ ON !! Na chlapovi vždy totiž záleží, jaká spermie u vajíčka bude případně první nebo která tam vydží do ovulace a to jsou ty holčičí… My čekáme druhou holčičku, tak jsme spolu probírali, že je taky možný, že jeho spremie nevydží tak dlouho a „umí“ prostě jen holčičky 🙂 Na ženském vajíčku to opravdu nezáleží… U testu na cukrovku se nalačno (12 hod. předím nejíst a nepít sladký, takže vodu nebo slabounkou šťávu, ale já pila radši jen vodu) vypije půllitrový sladký nápoj a před a po berou krev. Výsledky jsem měla do druhého dne. Naštěstí dobré
    Baru buď v klidu, já budu prat tak nejdřív koncem února, dřív nábytek rozhnodně nebude a nemám to jinak kam dát. :S Jiank taky nestíhám moc psát, ani čist.. ale snažím se … Včera večer na sedačce mi tvrdlo břicho tak po 5- 10ti minutách, hotové kontrakce 😀 , tak nevím, jeslti už mám zvýšit dávku hořčíku?? 🙁 A to podotýkám, že jsem byla v klidu! 24. týden je sice pro dr. hranice životaschopnosti plodu, ale chtějí to posunout na 25. ukončený, slyšela jsem debatu doktrů v TV. Takže jak říkáš, díky za každej den v děloze… to nejlepší pro mimi!

    #860004
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem se teprve naobědvala, sladkou tečku jsem si dala už před oběděm, bo jsem chutí nemohla vydržet, tak padl za vlast Brumík a dva pásky čokolády a možná si ještě dám, jéžiši kriste! 😀 Já budu jak Pučmeloud 😀 To už jsou zase asi nervy z auta, odpo jedeme do servisu a po cestě něco málo nakopíme. Tak jsem zvědá jaký bude verdikt pana opraváře zase :S A hlavě ta částka mě zajímá!! Ale jsme jak v začarovným kruhu, polámané to neprodáme, to by jsme tratili hodně peněz :-((
    Karolínku jsem dala spat už v jednu, aby byla do tří o.k. a ona ta mrška ještě stále nespí, slyším ji vykládat a to už si myslím, že ani nebude, chjooo, snad neusne v autě nebo u babičky. Tak paaaa a myslela na mě!

    Na jednou se mi to nevešlo…

    #860005
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pěkné odpoledne,holky!

    Taky mám trochu problém, že obrátím na další stránku a nevím, co chci komentovat.

    Káťo, vítej! To neva, že nejsi ukecaná, přidej, co chceš:) Hlavně taky přeju,ať se ti tu líbí.

    Cuco, máš nějakou stárnku o té aromaterapii? Mám ráda voňavý domov a zaujalo mě, že by to mohlo i třebas pomoci při nachlezení, nebo tak.

    Hani, to jsou prevíti v té škole! Držím palce na zítra!

    Teda problémy se spaním vám nezávidím 🙁 zatím s tím nemám v podstatě problém, párkrát se mi stalo, že jsem se vzbudila a nemohla jsem nějakou dobu spát, ale naštěstí to přešlo.

    Vzpomněla jsem si na vás včera na kontrole, když říkám doktorvi, že mě občas zlobí pálení žáhy a ona, že je na to docela brzo, že to až tak po 30.týdnu…

    Jinka tuňáka mám ráda, ale zatím jsem nejedla salát, který by mi chutnal, já ttotž moc těstovinový saláty nemusím…udělat je neumím a jinde k nim moc nepřijdu 🙂

    No a proto, že nevím, co jsem všechno chtěla, tak si to pak pročtu ještě jednou a dodám další komentář:)

    Jinak skříně dopadly dobře…kamarád hodně pomohl a já skoro nic nedělala… Dneska odpo bdueme nejpíš malovat předsíň, teda doufám, že se do toho manželovi bude chtít… A\´t to vypadá aspoň o něco líp 🙂

    #860006
    Anonym
    Host

    jj holky svatá pravda s těma lékařema, kteří umějí vypiplat takhle malilinkaté miminko … tihle lékaři ať klidně berou 100 tis – ti si to zaslouží – zachraňují životy !!! aleee néééé tahle země jim nedopřeje ani dobře zaplatit, za dobře odvedenou práci – uffff, tak tohle jsem rozebírat nechtěla, ale to je zase téma pro mě – grrrrrrrrr :-(((((

    Rybízku … noooooooo ty punčochy bych asi nedala :))))) uf 😀 teda s tím rozkojením mě holky dáváte :-(((( nějak se začínám víc a víc bát … mi stačilo co jsem viděla u tý naší Renči co jsou to problémy s kojením :-((( ach joooooo

    Jinak Cuco – zase jsi mi udělala chuť s tím štrůůůdlem !!! mňam … já dnes ještě sesmolím bábovku, aby bylo ráno na snídani … africké řezy padli už včera a to já z nich měla jeden jedinej kousek :)))) no chlap noooo :o)))

    #860007
    Anonym
    Host

    Tak manžel už dorazil z práce, uvařila jsem mu kafíčko, připravila moučníček, aby mu to hlídání hezky začalo:) .

    Rybízku, tak ať je mechanik z levnýho kraje a nechce po vás nějakou přemrštěnou cenu. No máš pravdu, že to musíte nechat udělat, když to potřebujete prodat.

    Hruštičko, co třeba zkusit si přidat tuňáka do ledovýho salátu – když Ti nechutná těstovinový.
    Já třeba ráda právě natrhaný ledový salát, uvařený vajíčko, nastrouhám někdy i sýr – cihlu, nebo balkán, nakrájím ředkvičku a do toho dám konzervu tuňáka ve vlastní šťávě (zálivku z oliv. oleje a balzamikovýho octa). To je moc dobrý i přes léto, dost to zasytí a je v tom i bílkovina.

    Odkaz na aromaterapii – já kupuji od Atoku olejíčky jsou 100% přírodního původu, žádná chemická výroba a tam je u každého oleje napsáno na co se nejlíp hodí a kdy se nesmí používat (je tam omezení v těhotenství, u malých dětí, epileptiků, nebo že jsou fotosenzibilní), tak přidávám odkázek, pokud se budeš chtít mrknout:) .
    Jo a nakupuji je od jedné maminky z Mimibazaru, má lepší ceny než v e-shopu přímo od výrobce a levnější poštovný. Ona to nakupuje u nich a má slevu jako velkoodběratel, takže si může dovolit to prodávat levněji, tak kdybys třeba pak chtěla i na ní kontakt, můžu poslat.
    http://eshop.originalatok.cz/ProductMain.aspx?RootNodeCode=N01030000000&Category=1&MenuID=1
    Taky vyrábí kosmetiku pro děti i dospělé, je to vše přírodní – sice jsou vyšší ceny, ale zase je to pro pokožku jako balzám, už mám koupený i koupelový olej Baby a pro sebe do porodnice olej na intimní hygienu, je to šetrnější než ty gely na intimní hygienu z drogerky, i když já nikdy neměla nějaké problémy po normální kosmetice, na období po porodu chci něco přírodního i kvůli hojení. Tak Ti třeba něco padne do oka.

    #860008
    Anonym
    Host

    Krásný večer maminky,

    Udělala jsem hodně dobrej kup na bazaru v modrým koníku :D:D:D …
    koupila jsem si chůvičky 2 měsíce používané, se zárukou na 2 roky, pořizovací cena 1500,- a slečna je prodává za 500,- … že je dostala a nepotřebuje je :o) – supeeeer mám radost. Mají dosah 2 km ve volném prostoru a 8 kanálů :o))) tak ještě ten monitor dechu, odsávačku a jsem happy :o)))

    Cuco – ta přírodní kosmetika zní hodně lákavě … určo i já juknu :o) jenže s olejíčkama to asi u mě nepůjde, docela trpím bolestí hlavy i při vonných svíčkách, takže se toho bojím, doma nějaké olejíčky a aroma lampičky mám, ale vůbec je nepoužívám … bojím se že mi chytne migréna … a ta když mě chytne – chodím a zvracím … mám šílený průběh. Ale ta kosmetika jak pro Mrňata tak pro maminky vypadá bomba :o))))

    Nakonec jsem se vyprdla na bábovku a upekla kakaový koláč s tvarohem – toho je aspoň víc, bábovka by tu akorát zasyčela a byla by fuč :o))))

    #860009
    Anonym
    Host

    Ahoj holky
    Děláte mi fakt chutě jak pořád něco pečete,taky bych si něco dala.Jenže když něco upeču chlapi sní jen trošičku a zbytek bych musele dojídat já a to bych se pak už neunesla.I tak se mi zdá,že nyní přibírám víc a hlavně mám velké břicho a to mi ještě zbývají tři a půl měsíce.Pořád si říkám,že je to ještě hrozně dlouhá doba a vy už tady perete oblečení a chystáte věcičky.Nestrašte mě.:| Je pravda já mám všechny věci po klukách,takže ani nebudu nic shánět, i když asi těm uplně maličkejm oblečeníčkům neodolám a něco málo pořídím,ale kočár,postýlky,vaničku,odsávačku,monitor dechu mám.Chůvičky jsem nikdy neměla a tak se kluci ,chvilku poplakaly,když se probudili a já jsem byla třeba na zahradě ale dá se to zvládnout.

    Cuco – já mám doma stejný problém starší syn Vojtíšek 7let se taky zajímá jak se miminko narodí,
    zatím jsem ho nechala přitom,že vyleze tam odkud čůráme.Myslím ,že zrovna klukovi to nemusím vysvětlovat do podrobna,i když on je hrozně zvědavej.Hlavně se těší jak budu kojit.Hrozně rád to pozoroval a napodoboval když byl malej Tomula.
    Na kojení se taky těším i když to ze začátku hrozně bolí,stojí to za to vydržet pak není nic pohodlnějšího. Kluci když se narodili měli 2,7kg a když jsme po třech dnech odcházeli tak už přibrali.
    Taky nesouhlasím s tím,že by maminky měli jít po dvou dnech domů,to je hrozně brzo a třeba dětská žloutenka se teprve rozjíždí,to by se pak stejně vraceli zpátky na svícení.Takle jsou alespoň pod lékařským dohledem.A je v klidu maminka i mimi.

    Jména ještě vybrany nemáme,mi se budeme definitivně rozhodovat až při cestě do porodnice,zatím to tak vždy bylo a do papírů jsem to psala až na chodbě v porodníci akorát podruhé to musel psát manžel,protože já bych to už nestihla.Mě se ale líbí Šimon nebo Matyáš tak uvidíme co projde u holky pak Eliška ale ještě to budeme probírat.

    #860010
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,

    tak u mě nic nového. Pořád v nemocnici. Zítra to bude už 14 dní. Ještě pět dní a bude jistota, že už mě nemusejí odvážet do jiného města a pak už jen další dva týdny a konečně budu ve 34.týdnu a propustí mě. Dnes mi paní doktorka dělala ten poslední screening a prcek se zdá být v pořádku. Odhadovaná váha je mezi 1900 a 2000 g, rozměrově odpovídá 32+3, ale přepočítané stáří je ke dnešnímu dni 31+2. Dobré je, že se ten nález nezhoršuje, asi opravdu bude něco na tom ležení. Kapačky už nemám, ale beru spousty prášků, všichni mě uklidňují, že prckovi nemůžou ublížit, tak jim budu věřit.

    S tím jídlem mi docela děláte chutě, mě už ta nemocniční strava leze i ušima a to není vůbec špatná.
    Jinak výbavu už máme tak nějak po kupě a můj nejlepší manžel začíná prát a žehlit, kdyby přece jen prcek chtěl na svět o něco dřív.
    Sarko,gratuluju k dobrému nákupu.

    #860011
    s sarkaemail
    Registrovaný uživatel

    Majuško,

    tak vidííííš, bude vše v pořádku, jsem ráda, že jsi se ozvala a že víme že jste oba v pořádku :o) … jen tak dál, neboj čas ti tam uteče a zanedlouho budeš doma … termín se ti krásně blíží, koukám :o) … hezky se šetři a odpočívej, nabírej sílu na porod :o) … a chválím Ti manžela – super, že ti takhle pomáhá, takhle by to mělo být :o) ….
    Drž se … papa

    #860012
    Anonym
    Host

    Šárko, díky moc, jsi zlatíčko. Já tady spíš nabírám strach z porodu. Ležím kousek od porodních boxů, takže mám porody v přímém přenosu:-)

    #860013
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky holky.Celej den mě brala šílená migrena a tak sem nahlížim až teď.Momentálně mám asi blbej tlak takže sem jak na kolotoči jak se mi točí hlava. Majo konečně ses taky ozvala,to je fajn že už nejsi na kapačkách.Ležíš ve Varech?Na ginekologickém oddělení předpokládám.Možná si udělám výlet do Varů a třeba Tě i navštívím teda jestli máš zájem. Bože ta hlava se nechce přestat točit tak to raději vypnu.Buďte v pohodě děvčata .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,741. až 1,755. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist