Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860029
    Anonym
    Host

    HAŇULKO, velká gratulka od nás letí k Tobě! A manžel je príma, jak psala Veverik, mohl to klíďo napsat na vrata i zvenčí, však jsi chytrá! Určo zvládneš všechny zkoušky výborně.

    Moje sestřenka udělala včera poslední státnici a je z ní MUDr. Tak jsem na ní taky náležitě pyšná.
    Jen mě mrzí, že podmínky pro čerstvé doktory u nás nejsou nic moc tak i sestřenka brzy odcestuje – zatím do Německa aby nachytala zkušenosti a byla taky za to náležitě ohodnocená.

    #860030
    Anonym
    Host

    Hani, jsme na tebe hrdí. Každá kráva bude spokojená, až se pustíš do práce. 😀

    #860031
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Majo, dobře že to vypadá na dobré cestě! bez kapaček je to taky určitě už lepší. Čím se tam zabavuješ? Manžekl je hodný, že doma obstarává přípravu pro mimi.

    Cuco, díky za tipy…pomalu to prozkoumávám, ale ta kosmetika od paní vypadá dost dobře. Má tam i nějaké kapky na rýmu pro mimi a tak…

    Hani, moc gratuluju! Ty jsi číslo, jsi dobrá, že takhle studuješ. Jái jsem ráda, že můžu být doma a mít čas konečně vymýšlet,jak a co v bytečku přeměnit a tak… Manžel super, že tě takhle vychválil:)

    Jinak zatím taky žádné žehlení a praní u mě, čeklám též na skříň, která nebude dřív jak v polovině února. Čekáme, jestli se vyplatí od truhláře, nebo koupíme i Ikey, ale truhlář se zatím nevyjádřil.

    Dneska jsem si vyrobila k obědu zeleninový boršč….někdy na něm docela ulítávám:) Tak jsem ráda, že Juli dostala něco zdravého:) Jinak mám totiž spíš chutě na ty míň zdravé záležitosti.

    Káťo a kdy se dozvíš, jestli je to holčička nebo chlapeček?

    #860032
    Anonym
    Host

    Hrusticko, ono je asi jedno jestli to dostávám v kapačkách nebo v prášcích. Radši nepočítám kolik tablet denně spolykám. Vzhledem k tomu, že mi dávají i diazepam, tak tady docela hodně spím a jinak se snažím číst a přemýšlím dost silně nad reversem. Možná se domluvím příští týden s lékaři aby mě už propustili. Přeci jen to dělá dost s psychikou a nevím co je pro mimčo horší….jestli být pod dozorem a hrát si na chodící inkubátor, ale taky si párkrát denně pobrečet a nebo ležet doma a být v pohodě s tím rizikem, že by se aktuální stav mohl zhoršit. Příští týden už budeme ve stádiu, kdy by se o mimčo měli umět postarat v místní nemocnici, tak to asi risknu…..Tím, že necítím žádné bolesti, nekrvácím a nemám pocit, že by mi něco bylo tak ten pobyt snáším podstatně hůř. Ikdyž je tady úplně super personál, tak doma je doma.

    #860033
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Šárko, kojení se neboj! Musíš hodně chtít, trošku se snažit a půjde to, uvidíš! 🙂 Tak to byl teda KAUF, to ti povím!!! Paráda
    Jity, zase mě děláš chutě 😀 Dala bych si ledový salát s tuňákem a ředkvičkama!!!! 😀 A cože prodává ta paní z MMB, Saloos nebo Hádka? To bych zájem měla.. písneš dokaz? To mě mrzí s plenkama, ty jsi na ně byla taková nažhavená z nás všech nejvíc! 🙁
    Májo, to jsem ráda, že se s prckem držíte!!! 🙂 Vydrž ještě týden dva v nemocnici, ať jsme v klidu!
    Raduzko, tak vítej do klubu trojkolek 🙂 😀 A co takhle foto?? A v kolikátém týdnu byla rodící kamarádka? S chlapem to mám taky tak, asi by něco připravit zkusil, ale pak by si zavolal mamču, tak je aktivní a ochotná až moc 😀 Myslím, že nám tady i umyla nádobí a uklidila, než jsem se vrátila s malou z prodonice, abych se hned na začátku nezbláznila 😀 Jo jo, tak to mám… závidím všem ženám trošku přizpůsobivějšího jednice opačného pohlaví…:)
    Baru, ta sada na otisk tlapek je fakt moc pěknej dáreček! 🙂 Jiank jsem kojila do 17 měsíců, Karolínka se odstavila sama, nechtěla ráno, pak večer a do týdne bylo po koju, ale myslím, že i tak úspěch a jsem za to vděčná! Takže jako Jíťa! 🙂 Kde budeš rodit, už jsi rozhodlá??? A kde jsi byla s malým? S tou pujičkou děs, jak si dávaj na čas že? Kolikrát mě to přijde, že ty musíš všechno a oni nic! Jsme dali malé spoření s Liškou na 500,-/měsíčně, za 6 let tam bvude mít asi 36 tis. naspořeno a + oni a stát nám dají snad 1.700,- To je k vzteku,taková almužna, za to, že tam leta spoříš a oni disponují s tvými penězi!!!! :@ síla co?? Doporučuju dát dětem nějaký jiný produkt, promyslete to! Mě uiž se ovšem nechce přijít o peníze za zřízení.. to je taky mimochodem pěkná ptákovina a ne zrovna levná!!! Asi 1.500,- TAK TO SE NÁM OPRAVDU VYPLATILO! :@
    Hruštičko, to je jako u nás s tou škříní, manžel je truhlář, chce si ji udělat sám, ale není moc korunek, zasr*** auto!!!!!! 🙁 Už mě to zase bere!
    Hani, velká gratulace, jis šikulka!!! Přeji stejné známky i k dalším zkouškám! 🙂
    Jinak holky, právě jsem si volala na gynekologii a nemám moc dobré zprávy 🙁 Dostanu nějaké čípky, našli při té kultivaci nějaký zánět 🙁
    Jdu vzbudit malou, včera nespala odpo vůbec a to jsme spěchali kvůli tomu autu a dneska spí jak šípková Růženka 🙂
    Pěkný podvečer všem, dnes odpo tu i vysvitlo sluníčko, není možná! 🙂
    Právě sháním na MMB ten podpůrný pás, nemáte někdo zkušenosti??? Ať neprohoupím! A asi už konečně objednám takovou krásnou sadu do porodnice, když to tady tak čtu, jak se činíte 🙂

    #860034
    Anonym
    Host

    Ahojky kočky, tak se hlásím po poradně, byl to děs zase jsem tam tvrdla 2 hodiny:@ !
    Ale dopadlo vše jak se patří, mimčo si drží linii růstu – norm. jsem 28+5, Dr. říkal že je to tak 29+0 takže je to od začátku pořád stejný. Mimísek si hověl – ještě není otočený hlavičkou dolů, jinak placentu mám krásně na zadní straně, Dr. byl spokojený. A na další poradnu jdu zase až za 4 týdny. To pak ale už bude hroznej fofr, když si uvědomím, že budu 32+5. Holky začíná se to tak krátit, užívejme si ještě našeho stavu jak to jde.

    Rybízku, ta maminka prodává Atok – je to v podstatě to stejný jako Hádek, myslím, že z jedné větší firmy vznikly tyto dvě – Karl Hádek a Original Atok, prohlížela jsem i nabídku Hádka a až na názvy se to v podstatě neliší. Ceny jsou taky podobné, jen ta maminka z Mimibazaru jak jsem psala tak má o něco nižší ceny. A hlavně si účtuje poštovný do 65,-Kč – obchodní balík pojištěný a ne jako ty e-shopy kolem 100,-Kč. Já vždy napíšu kámoškám, jsme tak 3-4 a objebnám to najednou, tak si poštovný rozpočítáme a každá si k sumě za výrobky přičte jen třeba 16Kč. Za tu kvalitku to fakt stojí, já mám pár výrobků, který tam beru pravidelně + ty éterický olejíčky do aromalampičky. Na ty nedám dopustit. Něco na suchý kašel, něco na vlhký kašel, něco na rýmu, na bolení bříška, nebo jen tak na osvěžení vzduchu. Fakt jsem spokojená a můžu tu kosmetiku i éterický oleje doporučit a nechci aby to byla nějaká násilná propagace.

    Přeji hezký zbytek večera, já padnu za vlast po tý poradně a ráno nás čeká výlet do Liberce k ORL lékařce s Danulkou. Prozatím jsem nasadila domácí léčbu – nahřívání ruček po lokty v horký vodě + kapičky Sinupretu. Jsem zvědavá co nám k tomu na zadní rýmu Dr. přidá. Držte palečky, ať se vyhneme rentgenu a nějaký drastický léčbě. paaaa

    #860035
    Anonym
    Host

    Kurňas … na dvakrát :o))))

    Ahojky holky,

    tedaaaa jeden den přes den nezapnu kompa a takhle to dopadá, pak dočítám a nic si nepamatuji :-((( chjoooo ….

    HANIČKO – NOOOOOOOO ty jsi naše holka šikovnáááá – obrovitánská gratulace !!!! super, jen tak dál, jsme na Tebe pyšníííí !!!!

    MAJO – Holka zlatá, jak já Tě chápu, čím teď procházíš a vůbec se Ti nedivím, že přemýšlíš nad reverzem … je to ale těžké viď ??? … udělej jak sama uznáš za vhodné, je to tvé rozhodnutí, ale mysli při tom na Mimíska … a jestli se rozhodneš jít domky, tak buď hooodně moc opatrná !!! … Vím přesně jaké to je Zlato, já rok 2009 strávila skorem celý po nemocnicích – byla jsem ten rok dítě štěstěny :-((( .. a nemocnici od té doby nesnáším, proto se modlím, abych v porodnici byla co nejkratší dobu … Nejdříve jsem tam skorem 2 měsíce ležela s nožkou a to na mě zkoušeli jen zázraky, odsávání hmoty, injekce atd … a to jsem do toho nemohla chodit … pak jsem tam ležela se slepákem … rozháněli mi ho to jsem tam byla cca 3 týdny … no a pak jsem šla na laparoskopii vaječníků … tam byl menší zádrhel, tak jsem tam taky skejsla na měsíc :-((( no a v neposlední řadě mám za sebou jeden neúspěšný pokus o umělé oplodnění a jelikož jsem to já .. tak se to nevyhnulo bez komplikací a chytl mě hyperstimulační syndrom po odběru vajíček … takže další měsíc v nemocnici, takže vím přesně co prožíváš :-(((( ale vydrž Prťka vydrž … za nedlouho budeš mít Prcka v náručí a na vše zlé zapomeneš … držím palečky :o)

    RYBÍZKU – no s tím kojením se stejně bojím :-((( já vím, že to chce trpělivost, ale když to slýchávám, jaký je to tlak na maminky, jak se s tím trápí atd … no nevím, snad to zvládneme …
    Jinak je mi líto, že Ti našli zánět … já na tom budu určo stejně cholka zlatá :-((( už se na to psychicky připravuji :-(((

    Jinak holky díky za pochválení super KAUFU 😀 … jj takových více :))) ještě ten monitor dechu … a klokanku :o)))) jelikož jsem byla dnes na ortopedii a radila jsem se s doktorem, jestli smím nebo nesmím – tak smím, ale né pořád, tak jsem mu vysvětlila, že nechci aby ze mě byla indiánská babička, že Princeznu nosit pořád nechcu, ale že budou určo příležitosti (nákup, atd.) tak toho chcu využít … takže etě tyhle dvě věci …

    #860036
    Anonym
    Host

    Dnes celý den mi příjde, že se asi Princezna otočila … nebo nevím … ale cítím jiné kopance … a dnes v intersparu jsem zůstala v předklonu u mražáků … dostala jsem pořádnou ďahu do žaludku … až se mi udělalo mdlo … uffff ještě že to hned přešlo …

    Odběr pupečníkové krve – já o tom shodou okolností četla předevčírem … ráda bych jí darovala, určitě né uschovala pro sebe, protože je to šíleně finančně nákladné … ale kdyby někomu pomohla, tak proč ne … jenže se mě to netýká – porodnice, kde budu rodit to nenabízí :-((( takže nic :-((( ale jinak bych pomohla určo … celý život jsem chtěla darovat krev a nebylo mi to umožněno z důvodů mé chudokrevnosti … a ta se upravila až před rokem … no a když jsem chtěla jít poprvé darovat krev, byla jsem už těhotná, tak to taky nevyšlo … tak snad až porodím a budu O.K. … jestli mi zase někde něco nenajdou … Mě příjde, že vždy když jdu k lékaři – jen tak – jak se říká – preventivka atd … vždycky mi něco najde a odcházím nemocná :))) minimálně s receptem … no umím si to vybrat, proto tam chodím jen za 5 dvanáct jak se říká, a to je to rodinný přítel – můj obvodní lékař :o)))) – ještě že razítko a ekg do těhotenské průkazky už mám … aj zubaře, tak prosím prosím … už žádné doktory do porodu :o))) snad se mi to vyplní ….

    Holkyyyy dneska jsem si dala vynikající večeři :)))) normálně jsme se nabouchali všichni až k prasknutí :))) napadlo mě udělat zapečené palačinky s tvarohem a horkými malinami 😀 … mňaaaam, pozvala jsem na večeři i bráchu Aleše s přítelkyní, tak celá zapékací mísa padla a nikdo se nechtěl zvedat od stolu :)))) a završili jsme to s Martinou pořádným zmrzlinovým pohárem :)))) juj :))) to by nebylo abych nepřibrala :)))))
    Tak já jdu juknout směr FCB a pak asi TV … přeji krásný večír a miminkům klííííídek do bříšek :o)))

    #860037
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata Haňulko seš šikulka zkouška za jedna a to si z toho měla takovej strach co?To pak budeš mít po ruce to čerstvý mlíko každej den.Jestli sem to dobře pochopila?Já totiž nevím co si mám za tou tvou zkouškou představit za povolání:^) .Ale koukám že tvůj manžel je srandysta co? Cucaracha:To s tim primářem je teda síla.fakt hnus takovej přístup.Takovej člověk nepatří do porodnice ale na jatka a i tam bych se bála že z něj ty zvířata budou v depresi.Tobě taky gratulace ke zdárnému absolvování poradny.A Danulce na zítřek držím pěsti aby to natom ORL dopadlo dobře a rychlé uzdravení. Barusko:Se stavebkem mám stejné zkušenosti jako Ty.Dělají jako by ty peníze vypláceli ze své kapsi:@ .Ještě sem se chtěla zeptat jestli nevíš kde se dá sehnat ta sada na otisky? Hrusticko na boršč chodím ke kamarádce je to ruska a já se po něm vždycky můžu utlouct.Jedla si někdy zelenej boršč?Ten se vaří ze šťovíku. Rybízku:to že máš zánět mě mrzí já zrovna dobrala poslední čípek a už mi zbejvá jen pět dnů na dobrání prášků. Šárko rok po špitálech děsná představa.Kamarádka byla taky na mnělim oplodnění a narodil se jí krásnej chlapeček.No a druhá to podstoupila snad už po páté a bezvýsledně:( .Jiná kolegině už to vzdala a zkouší adopci. Holky to je šílení jakym martýriem si lidi co chtěj adoptovat dítě musí projít.Tak děsně ponižující otázky co sou v dotaznících.Oni se v nich dokonce ptaj jak často ten pár provozuje sex.Jako by to mnělo něco společnýho s dítětem co je bez rodičů:( . Jinak já sem dnes dělala bramboráky,dostala sem na ně děsnou chuť:D .Mňam s uzenym a kysanym zelim:P .

    #860038
    Anonym
    Host

    Ivčo, chci do těch Bohunic, už jsem to někde psala. Chci tam jít na informační schůzku, za kterou se teda platí, což mi příjde úplně na palici. Dále je tam předporodní kurz, který se samozřejmě taky platí a cvičení je jen na Obilňáku za 55,- na hodinu. Přece jen jsem tam už nebyla přes 13 let. Ty finančí produkty jsou.. no.. :S Mám právě pro Nicka založený stavebko, asi to dospořím do jeho 19-ti let, aby tam něco měl, bude se to hodit na studia. Ale kdybych to nechávala na spořícím účtu, tak je to to stejný. A pro malinkou nebudu zakládat.
    Tom je taky truhlář. 🙂 Jj, to je výhoda. Právě bude dělat ten přebalovací pult, není to velký, takže si na to bere zbytky z práce. Mají tam teď i různobarevný lamino, tak nevím, ať to nevypadá jak v cirkuse. 🙂 Do ložnice se to nehodí, spíš potom do pokojíku.
    To jste holky dlouho kojily. No uvidím, jak se tentokrát zadaří. A nebojte se toho, mamky, někdo asi problémy má, ale my to zvládneme.
    Jo, Ivi, asi jsem to někde přeskočila. Oni ti brali v poradně stěry, nebo jsi měla problémy? Ale buď v klidu. Zánět je potřeba dostat pryč, určitě ti nedávají žádnou sračku, kterou bys nemohla. Mně teda nedělala ani cytologii, nic, tak nevím.
    Eviku, sady na otisky jsem viděla třeba ve fotu nebo ve velkých papírnictvích.
    Cuco, co ouško?
    Sakryš, taky mám chuť na bramboráky, ale nechce se mi dělat s bramborama. 😀

    #860039
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak se Vám musím pochlubit včerejší 4D UZ, bylo to něco užasného. Ten náš krteček sice moc nespolupracoval, ale nakonec máme i jednu fotečku a 25 min videa. Dlouho jsem přemýšlela, proč mě tak bolí levá kyčle a už je mi to jasné, malá je hlavičkou zavrtaná přesně v ni a hezky mi do ní tlačí:D Měli jsme štěstí na bezvadnou PA, popsala nám snad každou kostičku kterou jsme viděli, byla hrozně trpělivá a nakonec nám ještě dala slevu, za to že mimčo moc nespolupracovalo:) Na 98% máme potvrzenou holčičku, tak snad se na sále nebudeme divit:D
    Šlo krásně vidět jak má baculaté tvářičky a dlouhé prstíky, zřejmě po mamince 😀

    Dneska jsem si všimla, že mi jdou hodně špatně sundat prstýnky, tak doufám, že to nebude pokračovat ještě dál:S

    Včera jsme se zase bavili o jménech a líbí se nám Barbora, jenže se tak jmenuje Michalova exmanželka. Co myslíte není to hloupé aby se jmenovaly stejně?

    #860040
    Anonym
    Host

    Ahoj holčinky moje!

    Tak jsme doma z Liberce, kontrola dopadla skvěle, Danulka nemá žádný zánět dutin, jen nateklou sliznici a malinko zvětšené krční mandle. Proto si jí hůř dýchá a jakoby huhňá. Sinupret prý ani dávat nemusí, když nemá nikde zastydlou tu rýmu, ale máme stříkat Nasofan, který měla Danulka minulé jaro, když se rozjela pylová sezona – jak má tu pylovou alergii. Tak mi zase spadl kámen ze srdce.
    Ouška taky úplně v pořádku, ani zalehlá nebyla no prostě mám radost největší. A hezky se snažila u paní Dr. povídat o Vánocích, co dostala od Ježíška a jak se těší na miminko…je to moje šikulka, zaslouží si nějakou odměnu (objednala jsem jí kalhoty na jaro od H&M, protože už jí jsou zase všechny kalhoty krátké). Musím taky myslet na ní princeznu, ne jen na miminko:) s oblečkama.

    Evíku jo jak píšeš ten primář je fakt hrozný „hovádko“, neumí mluvit slušně je arogantní. Nechápu jak si ho má kamarádka může chválit, chodí k němu i na pravidelný kontroly. Ale tam je to asi jiný vztah, oni se dobře znají, tak k ní se určo chová úplně jinak. Já bych si tak přála, aby mě rodil můj gynekolog – ten je tak příjemnej, včera když mi dělal UTZ, tak jak to studí, tak se mírně opřel rukou o stehno – ta byla oproti tomu UTZ krásně teplá tak jsem se nerozklepala zimou jako minule. Jo někdo holt umí být empatickej a někdo úplně naopak.
    Jo a Evíku s těma bramborákama jsi mi zase udělala taky chutě. Ale mám je v plánu v sobotu – jak máme přesunutou dětskou oslavu pro přátele a jejich dětičky tak budu zítra vařit gulášek pro kluky a pro holky naložím kuřecí nudličky na čínu a k nim udělám mísu bramboráků. Až se všichni pomějeme:D . Zítra taky upeču koláč – Hraběnčiny řezy, mám hodně tvarohu a jablíček tak to bude ke kafíčku zase dobrůtka. Já teď nějak moc peču, ale manžel je spokojenej, on to rád. Asi už „zahnízďuju“, nebo jak se tomu říká, že i kolikrát těhotné maminky které obyčejně moc nepečou a nevaří, tak před porodem je to taky chytá.

    Veveriku, já bych to jméno klidně dala – Barborka se mi taky moc líbí a když to nevadí Tobě, tak je to naprosto v pořádku. Ještě co na to tatínek a když ani jemu to nevadí tak bych malou tak klidně pojmenovala. A super, že jste si užili 4D UTZ!

    Jo ještě ty otisky jsem viděla v hračkárně Pompo a určitě to taky nabízí někdo na Mimibazaru, stačí to tam jen zadat a vyběhne jich několik nabídek.
    Asi to taky pořídíme, je to opravdu krásná památka a líbí se mi to ve spojení s rámečkem na fotečku.

    Tak se holky opatrujte všechny ať se mimískům daří a netrápí vás žádné záněty a neduhy!
    Odpo čekáme babičku na návštěvu a ještě taky švagra, tak se na comp asi nedostanu.

    #860041
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Holky,

    jste zlaty,ze jste mi rekli vase zkusenosti ohledne te pupecnikove krve. Prijd mi,z plakaty si c visy vsud mozne, ale pristup nemocnic a informovanost teda nic moc:( .
    Docela me to zarazi, kdyz vsude se uvadi, jak to muze zachranit zivot, ale nemocnice to rozhodne nejako nepropaguji…asi za to nic nedostanou,tak proc to propagovat…nerozumim tomu.

    Rybizku, odkaz na kocarek jsem sem uz jednou davala, asi s tema trojkolkama budeme jedine, ale myslim si,ze pri te hromade snehu, ktera napadla tenhle rok,budeme s kocarama bojovat vsude stejne:( .
    http://www.forbaby.cz/vyrobce/20415/-1/red-castle-sport.html

    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/tta3660.aspx

    #860042
    Anonym
    Host

    Raduzko, koukám na Tvůj metřík a jsme jen o 1 den – já jsem dnes 28+6. <:o)

    #860043
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,
    tak jsem včera úspěšně absolvovala test na cukrovku – vypít se to dalo, ale že by to byla dobrota to moc ne. A i přesto, že jsem doposud neměla žádné ranní nevolnosti a ani jednou jsem nezvracela, tak tedy byl problém to tam ty dvě hodiny udržet na ten lačnej žaludek 🙁 Ale povedlo se, taky jsem se pak celej den odměňovala.
    Dopolko jsem s trávila se švagrovou, zašli jsme na kafíčko a toastíky a pořádně pokecaly, konečně po dlouhé době se nám poštěstilo být sami ženské. Už mi balí vecičky pro malou, tak jsem to tam u ní prohrabali a prodebatili všechny problémy – bylo to mooooc fajn. 🙂 Pak jsem se stavila na skok v práci a nakonec budu ještě doma pracovat dále – měla jsem teď končit ke konci ledna, ale zase komplet měni org.strukturu, tak mi bylo nabídnuto – no spíše jsem byla požádána, zda ještě nechci pokračovat. TAk jsem souhlasila, ale hraniční termín jsem dala konec února – stejně pak nastoupím na mateřskou a hlavně už asi ani nebudu schopná pracovat u PC 🙂 Tak snad za mě do té doby někoho najdou. Mě to těší, budou penízky, ne jen holá nemocenská ale zase si pak už chci užívat to očekávání a chystání 😀 No a odpolko jsem nakonec šla ještě s kolegyní z práce si sednout, tak jsme si pak dali ještě večeři a pokecali. takže já včera super odpočinkovej den, mnoho informací 😀 Z domu jsem odjela ráno v 6 a vrátila jsem se skoro v 7 večer!
    Papa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,771. až 1,785. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist