Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860178
    Anonym
    Host

    Verunko, jen k těm kočkám….My už máme postýlku složenou, bylo to překvápko, když jsem se vrátila z němocnice…manžel asi moc nepočítal s tím, že se vrátím ještě sama:-) A náš kocour jí zkusil navštívit všeho všudy 2x a manželovi se podařilo mu vysvětlit, že do postýlky nesmí a opravdu tam nechodí. Sama jsem z toho překvapená…..Za posledních pět dní jsem ho v ní neviděla ani jednou.

    Šárko, díky za ten link….já zase nakoupím víc věcí než bude potřeba, v tomhle jsem hrozná:-)

    #860179
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, to máš pravdu.. taky by mě zajímalo, kde děti energii berou,asi z čokolády a proto ji bude papat radši jenom máma 😀 Dneska jsem koupila nový program na př. týden a v úterý je Diskopříběh a pak Hříšný tanec, tak nevím, co se děje… :S Takže ani příští týden Veveriku… Co jsi vymysella na ten oběd, taky už mě neba vařit a jístu furt ty stejný jídla..
    Veveriku, s autem moc dobrý zprávy nejsou, diagnostika nic neukázala, komprese bouhžel ano, asi to vypdá, že odešel jeden válec :S , právě to kuchají, zítra budeme cyhtřejši.. Chjoo :S Jak dopadlo stěhování? Břicho mi trvdne až hrůza!! Všude, i ve vaně :S A paradoxně ikdyž jsem v klidu vleže na sedačce. Teď mě v sedě ztvrdlo tak, že se mi to vyvalilo na jedné straně, o dost a bolelo to až do zad, božeee 🙁 Jauuuu…. Je to vůbec možný? Daleko horčší než s Karolínkou.. A mám je taky docela nízko, i švica když viděla fotky pupíka od fotografky, tak říkala, že ho mám docela nízko. :O Veveriku, já mám taky slídu (jak psala Barča) automaticky ke kočárku, jen pak musím dokoupit nánožník ke sporťáku, ale to až s fusakem na podzim. To zase bude pro mě výhodnější, budeme trošku zásobění více penízkama z mateřské, než teď z rodičáku, to se blbě nakupuje 🙁
    Veru, tak konečně si začneš taky užívat a věnovat se taky sama sobě! 🙂 Tak ať se ti to líbí a kde jsi zjistila, že nebude Ordinace do konce ledna??
    Raduzko, tak to by bylo ještě dobrý, kdyby se pak malej budil v deset a pak v pět ne? 🙂 Gratulka k dobrým výsledkům! Malá už se mi taky asi začíná přetáček hlavou dolů, dneska nad ránem, právě kolem páté 😀 , jsem cítila nožičky v oblasti pasu na pravé straně, tak byla asi podélně, jestli je to možný..? :^) Ikdyž teď mi přijde, zrovna běži maraton 😀 , že kope nožičkamaa dole, tak snad se do 14ti dnů, do příští poradny pěkně otočí a bude hodná holka! 🙂 Tak to je spuer, jsem ráda, že se na focení těšíš, pro mě to byl zážitek a výsledek ještě krásnější!!! Kalendář s Vaneskou nemám :S Kam jsem nahlídla, tak fakt nebyla, no ještě to zkusím mrknout, jak půjdu nakupovat.. tak by mě to potěšilo..:) Nechi, abych ti přidávala starosti s posílám, sakryš, tady taky snad musí být k sehnání ne? 🙂 Jinak jsem mluvila, jen v rychlosti,s numeroložkou po telefonu a říkala, že Vaneska je ze všech jmen nejmenší zlo, co tam vychází, tak asi to bude Vaneska, příjmení měnit nehodlám, by mě asi manža poslal na vyšetření s hlavou 😀 A vy už máte jasno se jménem pro malýho? Chlapečka čeká ještě Mája a z těch, co sem moc nepíšou, to taky nevím… Hruštička čeká taky holčičku Julinku myslím 🙂 Rybilku bych taky nedala 😀 Bephanten to jistí 🙂

    #860180
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Šári, hoď receptík, Znojemskou miluju, ale uvařit neumím 🙂 Nivea je super všechna, jen mě nepasoval krém na opruzeniny, moc hustý :S Nešel po té bolavé prcce ani rozmazat a nechtěla jsem jí to dřít, tak jsem to radší vyhodila a koupila jiný krémík 🙂 Gratulka k postýlce, pak mrknu na odkaz.. S dědem držím pěsti!!! Žáha taky mazec! Včera jsem s ní usínala a ráno v pět už jsem zase otevíralal lékárnu! 🙁 Blee, musím to jíst po půlkách, jinak bych hrubě překračovala denní dávku 🙁
    Baru, ať se Nick uzdraví a nepřijde o Itálii, to by byla škoda! Já bych taky tak jela někam :S Ať si to tam užije!!! Jinak Karolínce říkám občas Kájo nebo Káji, ona si říká Kájinka 😀 , i ostatní, ale když jí švagrová vymyslela Karoli, tak to mě málem vezli 🙁 To jsem zatrhla hned na začítku!!
    Májo, s něčím do koupele si nedělej starosti. Já se naší pediatričky ptala v každé poradně, jestli už jí můžu něco přidat do koupele a ona se na to pořád netvířila, tak jsem jí sand poprvé dala až v půl roce něco do koupele a o nic jsme nepřišli 🙂 Já budu asi pořizovat Saloos, jen mě neba, že jsou to přírodní proudkty a ty musí být bohužel v lednici a často jsem si je zapomínala nachystat a mažel se pak něběhal (kuchyň s lednicí dole, koupelna a ložnice nahoře 😀 )
    Malá asi někam utíká, teď tak dlouho pravidelně kopala, to jsem ještě nezažila, krásnýýý, jako by cupitala 😀
    Veru a Šári, no radši jménem ještě neříkám, kdybychom to náhodou změnili, ať si nepřipadám jako blázen 😀
    Haničko, copak je s tebou, dlouho jsi nám nic nenapsala, snad se Staníkovi nezachtělo jít na svět?? 🙂
    Dneska jsem čkala balíček s těhu pásem a kojící podprdou a nic, tak snad zítra 🙂 Holky, kdyby jste viděly ty moje křečáky, začínaj mi normálně vylízat :S Nevím, co s tím…

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27661.png
    letí to letí… 🙂

    #860181
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    já mám dneska den blbec, hned od rána. To zas bude. Pacoši mi lezou na nervy jen co vejdou do dveří, asi bych udělal nejlíp kdybych se zahrabala doma do postele a ani nevylezla:P

    Šarko: Objednala jsi krásnou postýlku. Taky jsem nad tímto povlečením uvažovala. Já jsem dneska objednala tohle http://www.tomi-trutnov.cz/3112-vybaveni-postylek/26949-405-kacer-h-140/?pg=1
    Taky s nebesama, sice z nich uplně paf nejsem, ale budeme mít postýlku blízko okna, které sice neotvíráme, ale pořád ho máme na mikro a myslím, že ty nebesa tršku malou ochrání:)

    Rybízku: Ty máš to auto za trest ne? Jak to tak čtu, napadá mě jedině se ho rychle zbavit.
    Mě právě taky tvrdne i když jsem uplně v klidu, už se mi to dokonce stalo i při sexu:S No ale zitra už jdu na KO, tak doufám, že mi dr.napíše aspon magnesium, zatím neberu vubec nic.
    Včera jsme akorát přetočili koberec. Dneska Michal přiveze postýlku a postel v krabicích. Montovat to budeme odpoledne, jej to zas bude. Michal se vždycky tak hrozně vzteká, když něco dělá, je to takový nerváček:D

    Holky já Vám tak závidím, že máte ve jménech jasno. My furt nic. Švagrová mi ted slibila tu knížku Jak se bude jmenovat. Tak doufám, že potom už to nějak rozlouskneme:P Taky ji zatím neříkám žádným jménem, vždycky nejakou zdrobnělinou a zřejmě ji to nevadí:D

    Přeji všem hezký den:)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27667.png

    #860182
    Anonym
    Host

    Dobré ráno 🙂 ,
    Veveriku,co děláš za práci?Že pacoši?Taky to znám,někdy mi lezou neskutečně krkem….ale zase mě uklˇidňuje,že už to nebude moc dlouho trvat 🙂
    Já jsem zase dneska jak praštěná polenem….pojedu si pro potvrzení,že můžu ve svém stavu cvičit,pak si udělám obídek-kulajdu a zapečenou brokoličku s bramborem..už se těším,pak navařit a upéct něco na zítřek a odpoledne zase odečty (ale už předposlední den!!!! Jupíííí)

    #860183
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko: Ja dělám na oční klinice. Tak víš o čem mluvím, teprve 9h a nám už snad přišli všichni kteří byli na celý den objednáni8o|
    Taky mě uklidňuje jedině myšlenka, že už jenom měsíc a tyden. Asi si koupím nějaký adventní kalendář a budu hezky počítat, možná mě ta čokoládka poránu navnadí 😀

    #860184
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    ahojky děvčata teda vy ste se s tou diskuzí pěkně rozjeli.Já když mám doma toho svého tak nějak nestíhám.Včera ráno sme museli s naším hafušou Kbou na veterinu.Moje máma mu poslala chrupavky a připletla se jí tam i kostička která se mu zasekla za zadní stoližky.Nešlo to ven a začao mu to v tý papule hnít.Dostal narkozu akdyž mu to doktor vyndaval tak zjistil že mu už pěkně stihla rozedřít dásně.No a když už byl v limbu tak mu sundal i zubní kámen.Dostal antibiotika na zánět a ještě mu celou papulu vydesinfikoval.No docela radost nechali sme tam 800kč ještě že je ten veterinář Peťovo spolužák ze základky jinak nevím kolik by sme platili.Místo aby sme kupovali věci na Matyáška tak vrážíme peníze do psa.No ale hlavně že už je Kuba v pořádku vždyť je to taky člen rodiny.Když sme nad tim teď tak dumali tak si stejně ten náš život bez toho psiště nedokážem představit. Koukala sem že řešíte krém na prdýlku,tu rybilku mám vyzkošenou a je fakt bobrá. Jo taky ty jména co řešíte náš malej bude Matyášek ale to už sem sem psala.Jména u dcer sem vybrala já kokala sem hlavně na to aby se mi líbyla a taky jak se dá zdrobnit.No a taky aby se nedalo skomolit nebo znetvořit jak je známo děti dokážou být zlí a místo jména požívají různé přezdívky.Tak sme taky přistupovali i ke jménu Matyáška. Tady to vážně vypadá na přesilovku holčiček ale nabojte holky na těhulkách halooo řeší zase opačný problém,tak si myslím že se to nakonec srovná. 27 jdu na ten test cukrovky.Moc se netěšim hlavně kvůli tomu že nejsem a ani sem nikdy nebyla na sladký.No douchám že to ustojím.Matyáškovy sme koupili krásnou deku,froté osušku a nějaké to body. Holky já vám závidim to vaše příbuzenstvo co se může přetrhnout aby pro važe miminka koupili něco nového.Moje máti ta se rovnou distancovala a rovnou mi řekla že pro malého neuplete ani čepičku to raději plete a háčkuje pro cizí.Ségra ta furt brečí že mají málo peněz.Z Peťovo strany určitě něco bude ale zatím se nikdo neptal co by sme asi tak potřebovali.Jen jedna kamarádka už od začátku hlásí že určitě něco koupí. Buďte v pohodě a pohlazení do bříšek.

    #860185
    Anonym
    Host

    Jeee,Veveriku,tak to jsem ani netušila 🙂 Takže lékařka? S tím kalendářem to není špatný nápad 🙂

    #860186
    Anonym
    Host

    Tak jsem zrovna koupila monitor dechu 🙂 Nanny za 700,-…je starý devět měsíců,tak snad bude vše v pořádku.Mám radost 🙂

    #860187
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Jéé to ne, jsem recepční:)
    Teda veru to je skvělý kup. Přes co jsi ho koupila?

    #860188
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    tak jsem poctivě dočetla příspěvky a že jich bylo:^) !

    V noci se malá vzbudila, že jí bolí kolínka asi zase roste, tak jsem jí dala 1/2 Paralenu naříkala chudinka asi hodinu pak usnula a ráno dobrý, skoro o ničem nevěděla. Já se bála, aby se z toho zase něco nevyvrbilo. No a já díky tomu byla v noci skoro 3 hodinky vzhůru, hroznej opruz když se nedá zabrat.
    A to jsem si šla udělat uklidňující čajík. Mimís se taky pěkně vrtěl, to jsou teď takový dloubance i při chůzi, dříve jsem to cítila jen v klidu a teď se tam ještě převrací, dokud je trošku místa. Za měsíc už bude asi mimču ouvej až zase přibere nějaký deka.

    No včera jsme odpoledne byli na Dni otevřených dveří na základce, byli jsme všichni unešení, moc se nám tam líbilo, v prvních 3 třídách mají na zemi zóny s kobercem, děti nemusí celou vyučovací hodinu sedět striktně v lavicích, mají tam super vybavenou školu PC, taky interaktivními tabulemi, prostě opravdu škola na úrovni. Je malá přesně jak si pro Danču představuju. Ředitel s učitelkami nás vítali na chodbě, podali ruku, představili se a provedli školou, odpovídali na co jsme přišli a pak jsme se zúčastnili ukázkové hodiny prvňáčků, kde bylo i pár dětí, s kterými do loňska Danča chodila do školky.
    Jen je potíž, že nejsme spádoví – že patříme do školy vedle:S a ta je dle mýho gusta moc velká – sídlištní. NO rok máme ještě čas, když teď bude odklad, třeba příští školní rok odejde víc žáků a přijmou zase 2 první třídy, toto září otevírají jen 1.

    Peču štrůdl, k obědu si udělám asi dušenou brokolicí s mrkví a pohanku.

    Evíku, tak to jste měli včera náročný – s pejskem na veterině, hlavně, že mu to Dr. ošetřil a už má pejsek pokoj od bolístky.

    No už jsem toho zase sesmolila, nevím na co jsem pořádně chtěla reagovat tak zase příště snad vzpomenu.

    Krásný den a pohodu do bříšek!

    #860189
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    tak jsem zase měla príma noc, opět mě žere ta žáha … celou noc a i teď !!! fakt hnus …

    Veveriku, já též nechtěla nebesa k postýlce, ale též jsem si řekla, že pro Natálku to bude lepší díky větračce atd … takže dnes jsem objednala, do týdne bych jí měla mít doma, pak udělám fota na FCB :o)

    Eviku – přesně tak děti jsou někdy zlé a vymyslí zkomoloninu jména pěkně … a kord když k tomu nahrává příjmení … njn tomu se asi neubráníme 🙁 Cukrovku zvládneš, neboj … je to pohoda – teď už to napsat můžu … ale taky jsem z toho měla panickou hrůzu, díky tomu že sladké nejím a nepiju … ale v pohodě, hlavně jsem se bála, že mě chytí neskutečně žáha, ale nechytla – super :o)
    Jj rodinu mám skvělou, a hlavně si to uvědomuji, když vidím u ostatních jaké to mají – např. ty … docela mě to zamrzelo … je to děsné … ale vy to zvládnete i sami … musíte :o) držím palečky … já si zase připadám hloupě, když vše kupují, ale opravdu jim to zakazovat nebudu, to je nad mé síly … tak jsem za to alespoň moc vděčná a doufám, že jim to jednou Natalinka oplatí :o) a bude hodná vnučka, neteř atd …

    Barushko – tééééda tu Itošku Ti závidím … miluji Itálii, jsem tam každý rok … ale loni jsem to nestihla, protože jsem marodila, tak jsme aspoň vyrazili v létě do Krkonoš … za letos to též nestihnu kvůli Natálce, ale určo za rok vyrazíme opět … miluji jak Italské hory tak jih Itálie – Kalábrii … nádherná příroda, krásné moře … prostě luxus, tak držím palečky, aby se z toho malej dostal … a mohli jste vyrazit :o)

    Verunko – jéééééé super kauf toho monitoru … já denně lítám po bazarech na netu a hlídám a hlídám a nic 🙁 tak snad ještě uspěji … 9 měsíců starý za tak skvělou cenu – tiše závidím … bomba

    Rybízku – tebe to auto jednou zničí … :-(((( to je šílené a já myslela že takovou smůlu na auto můžu mít jen já … a ejhle jsi v tom semnou … narozdíl, že mě zatím dalo pokoj a šlape jako hodinky – hned to zaťukávám … musí vydržet, teď jdou penízky jinam a nehodlám je vrážet do auta … sice Aleš říkal, že teď chce koupit 2 nové letní gumy, tak mám fakt radost … njn ale je to potřeba … loni se kupovali 2 na zadek, tak ještě předek ….

    #860190
    Anonym
    Host

    Děkuji za držení palce pro mého dědu, včera jsem mu volala … leží v nemocnici na pozorování a má kapačky a léky na upravení srdeční akce, tak snad to bude v pořádku, oni doktoři říkají, že kolikrát za život se člověku stane, že srdíčko zahapruje … tak je možné, že zrovna se mu to stalo na kontrole a jinak že je to O.K. … no musíííííí … děda je príma a nechci aby ležel dlouho v nemocnici … sami víme jaké to tam je :-(((
    K receptíku na znojemskou … jelikož je Aleš kuchař … teda vyučený, tak mám doma kuchařské normy – vešchny a většinu jídel co vařím, tak je vařím z nich – přesně tak jak mají být a vypadat … a můžu ti říci – nejlepší kuchařka všech dob !!!! sice drahá jak blázen ale výsledek stojí za to … tak Ti mile ráda opíšu receptík na znojemskou omáčku, tak jak má přesně vypadat podle českých norem a tak jak jí vařím já :o) … přidám nakonec :o)

    Já se dnes rozhodla udělat kuřecí nudličky se smetanovou omáčkou a žampiony s těstovinama … francouzský brambory jsem si rozmyslela 😀 ty já fakt nemusím :o)))))
    Tady je teď nádherné počasí … už od půl deváté krásně svítí sluníčko a venku je 11 stupňů … super jen tak dál – ať se jim vyplní předpověď, že letos bude jaro dlouhé :o)))) ať si ho s Prckama hezky užijeme :o))))
    No nic ještě sem hodím ten receptík pro Rybízka a půjdu vařit – odpolko sem ještě kuknu určo :o)
    Hezký dník a brou chuťku k obídku … vy co jste v práci cholky, šetřete se … už to máme za pár :o)))) papa

    Hovězí znojemská pečeně :o)
    suroviny:
    hovězí maso zadní
    slanina
    sůl, pepř mletý, cibule, tuk, voda, mouka hladká, okurky sterilizované i s nálevem
    postup:
    Maso prošpekujeme, osolíme a opepříme. Cibuli oloupeme, nakrájíme jí na plátky a částečně jí osmahneme na 2/3 tuku. Přidáme maso, v základu je krátce opečeme a zalijeme trochou vody. Nádobu přiklopíme a maso dusíme do měkka. Během pečení maso obracíme, přeléváme šˇávou a podle potřeby doléváme teplou vodu.
    Měkké maso vyjmeme, šťávu vydusíme na tuk, zaprášíme prosátou moukou, mírně zasmahneme, rozředíme vodou, dobře rozmícháme a povaříme. Šťávu procedíme přes hustý cedník, podle potřeby dochutíme solí …. Sterilizované okurky nakrájíme na malé kostičky, krátce je podusíme na zbývající dávce tuku a přidáme do omáčky ….

    Já to občas obměním tak že nezaprašuji moukou, ale udělám si klasickou zásmažku a přidávám jí nakonec … a samozřejmě přidávám masox – silný :o)

    Tak a teď už mastím vařit … a tu znojemskou si hodím zítra :o)

    #860191
    Anonym
    Host
    #860192
    Anonym
    Host

    Dekujeme s Amalkou vsem za mile privitani 🙂

    Sarkaemail… nejsem zavistiva, ale to, zes nepribrala ani deko… to docela zavidim, ja uz mam za tech 30 tydnu navrh 14 kilo… ale pry to na me neni videt, jen brisko… no ale ted ma Amisek zacit hodne nabirat… a uz ted si pripadam jak velryba… dost neohrabana… tak nevim, ale neresim, Amalka je vysneny miminko, tak proste to tak ma byt 🙂

    Jinak jak jste tady mluvily o masazi hraze… my s tim zacali tento tyden… a erotickeho na tom neni (alespon pro me) nic… manzel se tomu divil, kdyz jediny, co jsem citila, ze to je divny… a chvilkama to bylo i neprijemny… a mazem to eukalyptovym kremikem od JUSTu… ale pry je na to specialni, ale to budu mit az za 14 dni, protoze segra to objednala ted a uvidime se spolu az za tech 14 dni.

    No ja chci tak v polovine unora jet k nasim, mame tam hafo veci od moji segry po detickach (ted neter 5 a synovec 3 roky), kocarek uz mame a chci to dat s mamkou nejak dohromady, protoze bydlime 170 km od nich a pak uz nechci jezdit, protoze jsme z toho se Sandinkou pak hrozne utahany… ze bychom tam stravili cely tyden a daly to vsechno dohromady… a protoze jeste neni jisty, jestli stihneme dostavet barak tak, abychom tam mohli po porodu byt, tak mozna budem ze zacatku u nasich… tak to tam taky pripravit na prichod naseho andilka 🙂

    Jdu se prichystat do prace (jsem na neschopence, ale obcas tam jeste behem vychazek zajizdim) a jdeme a Amouskem cvicit na predporodni kurz. Tak nam jdu pripravit nedo k papu a vyrazim. Mejte se krasne a davejte pozor na mimisky… uz zase zacalo chumelit a pry to klouze… 🙁 tak udivim, no kdyz to nepujde, tak se zase vratim, je to sice jen 25 km, ale nazaptek pojedu az vecer a to to bude asi nakulovejsi 🙁

    Ve1runka: dekuju moc 🙂 za mailika 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,921. až 1,935. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist