Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860193
    Anonym
    Host

    Šárko,
    tak kéž by to dědovi jen zahaprovalo na té kontrole a byl zase fit a čilý! V jeho letech to je super, že nesedí u TV a nestěžuje si na choroby. Přeju ať je děda brzy doma, ale rozhodně ať mu to v nemocnici pomůže!

    Já jdu baštit, pak vyrazím vyzvednout Danulku do školky, dnes nechám tatínka vyspat, zítra jede s Dančou na logopedii už dopoledne, tak toho moc nenaspí. Přijede babička a na véču jí zveme do Pizzerie, Danulka už se moc těší, dlouho žádnou neměla, tipuju, že si dá špenátovou:) .
    Taky dobrou chut´všem kdo se chystá obědvat!

    Šárko, já mám doma taky tu kuchařku – normy, ale už hodně starý vydání, kdysi jsme si ji museli pořídit – když jsem nastoupila na hotelovku. A je fakt, že to je taková klasika.

    #860194
    Anonym
    Host

    Tak zase sama doma … :o) … Aleš jel na odpolední, tak se budu zase poflakovat, snad zase skuknu nějaký ten filmik a pak usnu aspoň na 2 hodiny, když v noci toho moc nenaspím :o)

    Akinko – no já se tomu sama divím, že nepřibírám, protože nejsem žádnej střízlík, ale tendence k přibírání máme v rodině … mamča a vlastně všechny ženské v rodině od mamči jsou korpuletnější postavy a v těhotenství všechny nabrali více než 20 kg … strašili i mě, a hlavně jim to vše po porodu zůstalo … moje mamka když čekala mě, měla před těhu 60 kg … no a po šestinedělí chudák váha se jí zastavila na 95 kg a zůstalo jí to do teď … takže jsem s tím i počítala … ale jak říkáme my holky z rodiny, pořádná prdel – základ rodiny :o))) 🙂 sestřička když mi teď v poradně měřila pánev, tak říkala, že i přesto, že mám malou dělohu, tak pánev mám akorát na porod, že by se mi mělo rodit hezky – kéééééž kdyby :o)))) no uvidíme …. a jak říkáš ty – kila bych vůbec neřešila – pro mě je to vysvěné, vymodlené miminko … 8 let jsem na něj čekala … podstoupila možné i nemožné, včetně neúspěšného IVF … které nestálo korunu … a teď když se to povedlo jen tak z hůry, užívám si to … takže kdybych ty kila měla – nevadilo by mi to vůbec :o)))) nakonec třeba všechny zhubnete v šestinedělí a já budu přibírat :o))) možné je vše ….

    Cuco – děkuji moc za přání pro dědu … docela mu to tam utíká, je s ostatníma dědečkama na pokoji, sice prý poslouchá samé bolísty od nich, ale aspoň se nenudí :o) … dnes byl na nějkých testech a zjistili mu, že mu špatně fungují chlopně … takže dokonce dostal heparin na ředění krve a cítí se mnohem lépe … uvidíme, prý při nejhorším to vyřeší vše kardiostimulátor …
    Normy jsou senza – fakt je to klasika a když vaříš z nich, je to vidět na výsledku :o) … já mám doma i normy studených pokrmů tam jsou veškeré saláty, pomazánky, aspiky … mňam …. hodně využívám :o)
    Jéééé vy jdete do pizzerie – závidím :o))) mě navnazuješ, abych si objednala domky jednu na večer :o))) tu tak 200m je skvělá pizzérie a mají po městě dovoz zdarma :o)))) mňam !!!!

    Hezké odpoledne maminky – tady začalo sněžit – padají snad dvacetikoruny :-((( hnus tohle …. !!!!

    #860195
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pekné odpoledne holky,
    snad jste si pochutnali..já mám teprv oběd v troubě a manžel teď dorazil domů, takže tak akorát to bude. Hledám po vedčerech na mimibazaru recepty, takže dneska máme zapečené těstoviny s kuřecím,žampiony a smetanou.Většinou tahle zapékám se smetanou jen brambory a masem, ale s těma těstovina jsem na to zvědavá.

    No moje bříško s Juli se poslední dobou začíná zvětšovat a poslední měsíc je to nějaký hup:)

    Šárko, děda je teda jinak ale pěknej fit…to je bomba. Moje babi teda taková není, furt si stěžuje a je nespokojená, většina času u TV, občas jde ještě do práce, když ji zavolají „na brigádu“.

    S tou Ordinací to je teda pěkně blbé:) Ale což, prostě počkáme…

    Rybízku s tím autem to je teda hloupé…na kolik to tak přijde?

    Evíku s rodounou to máš teda těžké…ale snad vám to radost z mimi nezkazí. Ale člověka to zamrzí:( Bohužel rodinu si člověk nevybírá…

    U nás je největší nákupčí moje mamka, která řádí na aukru a kupuje…

    Veru a Veveriku….jak snášíte být v práci?

    Běžím k troubě…pak ještě budu reagovat na další:)

    #860196
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    Veveriku, myslím, že jsi to vystihla úplně přesně, je to auto za trest! :S Z krásnýho snu (tak strašně jsem ho chtěla) se stala noční můra!!! Břicho me tvrdne jako prase! A to beru magnesko 3x denně! Jedině zvýšit dávku na 6 tbl. Uvidím, domluvím se na kontrole, ale jdu až za 14 dní… Krásný povlečení si maličké objednala 🙂 Recepčí je jedna z mála povolání, co bych si dovedla představit dělat 🙂 Mám ráda kontakt s lidma 🙂
    Eviku, tak u vás jsou to stovky za psa (čímž jsme si nedávno kvůli oku taky prošli), u nás tisíce za auto :S Taky si říkám to stejný, že už jsem mohla mít věcí pro malou a máme velký ho*** a budeme rádi, když se toho za PÁR KORUN zbavíme a když odečteme ty orpavy, tak to nebude ani taková nadsázka 🙁 A to jsme za to dali přes dvěstě tisíc (opravy nepočítám) :@ a máme to čtyři roky v květnu. Jinak vítej do klubu, nám taky rodina nic nekupuje, teda tchýně už plete, teda i přesto, že jsem jí řekla, ať neplete, jelikož mám plno svetýrků s čepičkama po malé a já si na to nijak zvášť nepotrpím, ale nedá si říct!!! :@ No jo, zbytečnosti, ale koupit takhle plínky, soupravičku do porodnice nebo se zeptat co, to ne, nechápu… 🙁 Pro Karolínku jsem dostala soupravičku z práce 🙂 Jinak psovi dáváme kosti úplně normálně, naštěstí si ještě nic neazpíchl, ťuk, ťuk!
    Veru, tak to byl suepr kup, nechceš mi taky jeden sehnat?? Ikdyž já bych asi radši Babysens, ale za takovou cenu bych brala všema deseti i Nanny.. kdyby jste na něco holky natrefily, hned mě dejte echo ju? Díky! Velká výhoda, že je ještě v záruce!!
    Šári, buď ráda s autem.. mě už to pomalu ale jistě pokládá 🙁 Četla jsi v mým příspěvku komentáře k té kosmetice atd.? Díky moc za receptík, zkusím 🙂 Myslíš, že bych mozhla použít tlakáč? Tím pádem bych to nemohla obracet, hodně ho používám, zvlášť na hovězí…aby bylo měkoučký! 🙂 Jinak normy znám, šivca je taky kuchařka 🙂
    Cuco, pochutnejte si na pizze, my jdeme s Karolínkou zítra, tak už se moc těším!! Já miluju Hawai. Máme sraz s holkama ze střední ve Vaňkovce a bude tam i jedno miiminko čtyřměsíční, tak si pochováme 🙂 Aspoň uvidím Karolínčinu reakci 🙂 Dneska se mě přitulila k bříšku a říká: Mami, já ležím na miminku 😀
    Tak teď očekávám netrpělivě poštu, má mě dojít balíček, buďto těhu pás nebo kojící podprda, tak jsem zvědavá na Anitu..:)
    Tak u Vás Šárko tak padá?? Tady nic, byli jsme se malou a Cidem venku a nic.. Malá se zase překonala, capkala pěkně takový kus bez pípnutí! A vychajda, kterou chodím sama tak půl hoďky, nám trvala tak 40 min. , což je super a to jsem si myslela, že se pořádných vycházek nedočkám a budeme pořizovat kočárek na jaro pro dvojčata 😀 Na to že má 2,5 roku je fakt turistka Začla chodit až ve 14ti měsících, což není zrovna brzo, ale pak byla za pár týdnů na vycházce schopna ujít i 500 metrů 🙂
    Hruštičko, já to ani nepočítám radší :S Já mám kuřecí prsa na zítra v plánu a smetanu mám taky i zakysanou, nechceš dát tip, jak to zpracovat?? 🙂 Staví se na kafčo dopoledne kamoška, tak abych kolem toho nemusela moc skákat, vyhovovalo by mi, nějak to zapíct… vytáhnout a sníst a pak valíme do Brna s malou, tak aby to všechno časově klaplo! 🙂
    Tak pěkný den všem, večer ještě nakouknu… na oběd jsem dělala smažený kuřecí stehna, to manža miluje, tak se těším, až mu prostřu 🙂 Očička mu budou zářit, jako děcku při vánočním stromku 😀 A pak juknu na ty balíčky, doufám, že se nezhorzím! Přeci jen mám vždycky obavy.. fotky zkreslují. A pak voláme kvůli tomu autu, snad nebude dusná atmosféra doma 🙁

    #860197
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, přidávám se…moc pěkné!:) My nebude mít sladěno takhle všechno…shodli jsme se s manžou, že nebudeme dávat ten mantinel kolem postýlky. Mě to přijde takový, že nikam nevidí. Přehodím tam deku, když bude spinkt, ale jinak ať se pokouká, až někam uvidí dál:) A Andy se na ni taky bude moct podívat… Ale taková sladěný pokojíček/postýlka je úžasná<:o)

    Rybízku…klasiku určitě znáš, ale trvá to vcelku dlouho v té troubě – brambory,maso, nějaký česnek,třeba bazalka nebo provensálké(jestli ráda) a zalít smetanou. Ais to někdy zkusím i s pórkem nebo těmi zampiony.
    A nechceš tam jít radši dřív kvůli to,u tvrdnutí bříška? Mě se to stane občas, magnesko mám doma, ale zatím ho ani nijak neberu…

    Chtěla jsem ti se hodit odkaz na to, co jsem včera našla, bylo to zapečení kuřecí s broskví (jakou kousky, ne ten klasický plátek), ale asi to někdo vymazal:( A zrovna jsem tenhle chtěla zkusit…

    U nás je trochu poprašek, ale jic velkého…..jhá už bych brala klidně jaro. Někdo slyšel, že bude dlouhé jaro? To bych brala, už by se mi teplejší počasí klidně zamlouvalo:)

    Pizzy si holky užijte!!! Pizzu miluju, mohla bych jí hooodně často:$

    #860198
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata hlásím že v těhulkách halooo ke čtyřem chlapečkum dnešnim dnem přibyla jedna holčička.Jdu si přečíst co jste napsali.

    #860199
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Tak sem to všechno přečetla a stejně si prd pamatuju:( .Momentálně vnímam hlavně to že se Matyášek pekelně mrská až mam z toho břicho jako šutr.Kuba to nejspíš vycítil protože ke mě přišel oblízl mi tvář a svalil se mi na klávesnici s výrazem NECH TOHO PSANÍ A RADĚJI MĚ PODRBEJ.Tak jdu drbat:) .Pohlazení bříškům.

    #860200
    Anonym
    Host

    Rybízku – jj sníh tu padal od 11 h do 14 hod … vločky jako blázen … naštěstí to na zemi tálo – UFFF … už nechci sníh :-((( stačilo ….
    Jinak tlakáč klíďo použij, není problém, též ho někdy používám …
    Co balíčky, už došli ??? a jak jsi spokojená ???
    Mě dnes došli též z lékárny ty vložky a kosmetika co jsem objednala … no a dnes jsem si udělala opět radost a objednala jsem si něco pro naší malou Princeznu … toto:
    http://www.fler.cz/zbozi/uzasny-sedaci-a-valeci-pytel-vak-185740
    Navnadila mě na to Irča na FCB už před několika dny, tak jsem dnes neváhala a objednala :))) to bude váleníčko … a pak to malá využije do pokojíčku … takže super :o) Sice je majitelka firmy teď v Rakousku u nemocného manžela, ale volala mi že do 14 dní to pošle – už se těším :o)))))
    No a včera jsem Berušce objednala z aukra plyšovou lampičku do pokojíčku s projekcí hvězd a souhvězdí na strop a zdi, uklidňující pro mimísky a za senza cenu 300,- kč i s poštovným … kamarádka to má a já byla nadšená když mi to ukazovala :o))))

    Cuco – jinak samozřejmě jsi mě s tou pizzou tak navnadila, že jsem si jí objednala … takovou MEGA … 50cm … která má 1 kg … :)))) a tu co miluje Rybízek – Hawai … tu můůůůžu :)))) a jen za 194,- Kč … super ceny … tak ještě bude mít Aleš až příjde dom – to bude koukat :)))))

    Eviku – jéééé v těhulkách halooo se majíííííí – že gratulujeme :o)))) super

    Copak je s Haňulkou ???? dlouho nepísmenkovala …. už se mi začíná stýzkat po těch jejich zážitkách :o))))) šup Hani nešmíruj a písej :o)))))
    Hezký večer všem …

    #860201
    Anonym
    Host

    Ach jo, já nic nevím. 😛 Jo, s tím tvrdnutím. Já zatím neberu nic, v úterý jdu na kontrolu, tak jí řeknu. Mám i jak menstruační bolesti. A v jednom místě mě bolí břicho úplně hrozně, když kašlu, nebo chci kýchnout, tak mám pocit, že mi pukne. Ale minule doktorka nic nenašla. Tak nevím, co tam tlačí. Jéé, Ivi, vy jedete zítra do Brna. Jsme se mohli vidět, ale Nick je nemocnej, tak raději ne. Dostal včera antibiotika na 3 dny. Hned je vidět, že se to zlepšilo. Už se to bez nich nedalo, co se dá dělat.
    Šáry, na ty hory jede jen malej s našima. Já bych tak daleko nejela. Vždycky to objednávají na podzim, tak jsem řekla že ne a udělala jsem dobře. Měla bych strach. A když nemůžu lyžovat, to by bylo pro mě utrpení. 😀 Kurňa, ale zalyžovala bych si jak sviňa. My máme pizzerku v baráku a mají teď dlouhodobu akci pizza za 99,-. Ale je velká, jak jsou takový ty dřevěný otočný talíře, fakt obrovská. Tak toho využíváme. Borec nám tam i naháže, co si řeknem, třeba po půlkách. To jsou starosti s autama. No to naše zatím jezdí, ale je tam rozbitý už kde co. Já už s tím ani nemůžu jezdit, nefunguje posilovač, urvaný zpětný ¨zrcátko, teď se neotvírají dveře u spolujezdce. Ale do toho investovat se nedá.
    Ivčo, já bych taky raději Babysense. Ale vypadá to, že si půjčím. Nevýjde to dráž. Buď 1200,- nebo 1800,- na rok. Podle toho od koho. A jsou stále kontrolovaný, servisovaný, půjčují právě Babysens. I s tou zárukou je to na prd, když to koupíš z druhé strany republiky, pak to někam posílat. A hlavně říkají, že se to může cestou poškodit, jak je to citlivý na nárazy a tak. Navíc, když teď koupím starší, tak pak se bude ještě hůř prodávat, akorát starosti. Takhle půjčím, když nepojede, vyměním hned za další a hotovo. Fakt nad tím uvažuju. A na inzerát jsem po Brně a okolí se zárukou a dobrou cenu nenašla.
    Dá se zapíkat i se zakysanou smetanou? Právě jsem taky čekala, co Hruštička vymyslí. Taky mám zrovna doma. 🙂
    Eviku a jaký mají porody holky? V pohodě?

    #860202
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Tak děvčata u těhulek halooo během dneška narodila v poledne holčička a teď v devět další chlapeček.Děvčata až na jednu zasloužilou maminku maj porody celkem rychlý a jsou vpořádku jak maminky tak miminka.Jé holky já se těším až ta porodní aktivita vypukne tady u nás.hele jestli se nemejlim tak mám termín jako poslední dubňačka 24.4.nebo se mýlim?Písněte sem vaše termíny ať si v tom udělám přehled prosím.

    #860203
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Já sem to napsala špatně.Všechny miminka i maminky jsou vpořádku jenom jedna rodila celej den jinak ostatní maminky měli porody celkem rychlý.

    #860204
    Anonym
    Host

    Evíku, já to mám složité, pohybujeme se někde mezi 6.-27.3 🙂

    #860205
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, díky za receptík, bramobry takhle dělám, ale je pravda, že většinou s uzeninou a sýrem, bez smetany a koření, tak by mohla být změna, ale nějak se mi tam namíchaly ty těstoviny… tak jsem dostala chuť právě je nějak papíct s tím kuřecím a smetanou… neporadí někdo jiný?? Jinak tvrdne mě pořád stejně, myslím, že by mi nic jinýho nevymyslela, než zvýšit dávku… takže to jí můžu i zavolat.
    Šári, pytel viděla jsem na FB, ale myslela jsem si, že je to nějaký odkaz na článek jen… tak jsem na to nereagovala, promiň.. Tak to bude mít Natálka super válečku… No Háňu už jsem taky povzbudzovala nic 🙁 Nechytá se.. Balíčky došly a těhu pás je super, měla jsem ho pár hodin a dobrý, teď ho nemám a začínají mě boelt záda, jen mám strach, abych se neschoulostivěla a neochably mi poslední svaly, co používám 😀 Bych měla začít cvičit!!! Přeci jenom bříško už se pronese! Jinak ostatní věcičky jakž takž, sice na fotce vypadaly líp, je to bundička flisová a šustka zimní pro Karolínku, ale já to chtěla spíš na ven, takže za ty korunky docela dobrý. Jedna mikča se mi zamazala od olejíčku na hráz 🙁 , paní ho do ní zabalila, nachápu!!?? aby se nerozbil, asi neměla po ruce ubrousek :S Snad půjde mikča vyprat! A knížku zdrama už jsem nakousla a zdá se být dobrá „I tohle je manželství“ třeba se pobavím a něco se dozvím o životě :-))) A co ty s lékárnou, o.k.??
    Baru, no s tím trvdnutím a bolestí… to mi povídej, kolikárt úplně zasyčím!!! Ale dr. říkala, že to jsou tý úpony, co drží v břiše dělohu.. nenaděláme nic! :S Břicho mě dnes bolí jako na menzes celý večer, nevím, co to je?? No hele, ráda bych tě viděla! Tak třeba to ještě stihnem, do Brna celkem jezdím, však tam mám dr. a na kontrolu jdu 3.2. tak co udělat menší sraz, třeba by se ještě někdo přidal na kafčo z brňaček, však už jsem sem jednou psala.. a nikdo nečtl asi.. Ten monitor asi přeci jen koupím, starší, ale je pravda, že to může být citlivý na náraz a komu to pak chceš reklamovat, jedině nálepka „křehké“, aby se to dalo v případě potíží vyreklamovat, ale kdoví, jak by se k tomu i tak postavili. Taky můžou říct, že už to polámané bylo, to je slovo proti slovu. Budem zkoušet brňačky, aby jsme si mohly dojet.
    Evi, já možná nakousnu duben dle PM 1.4. a UTZ 5.4. A Mája s Haňulkou jsou určo přede mnou..
    Tak pořád přemýšlím, jak že ty prsíčka zítra ukuchtím… 🙂 Pořád mě láká ta smetana s těma těstovinama nějak.. Ještě sem ráno mrknu, kdyby mi přeci ještě někdo něco písnul.. 🙂
    S autem zatím nevíme, čekají na trysky či co.. :S hrůza, nervy.. Tak zítra. Aleš si dal smažený stehýnko a byl spokojenej 🙂 Musím se, holky, pochubit, jen tak jsme s Karolínkou od taťky dostaly každá krásnou růži a čokoládu, šupla jsem fotečku na FB. Jsem koukla a přemýšlela, co je az datum :o)) Nic není, bylo to jen tak… 🙂 moc milý 🙂 Karolínčina vlastně úplně první, tak to by byl hřích nevyfotit na památku :o) Tak dobrou všem… pohlazení na pupíky… 🙂

    #860206
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Šáry ten vak je suprovej já sem ho měla když se mi narodila první dcera a pak sem ho využila i při druhé.Mimčo si tam super pohoví a ty máš jistotu e se nikam neskutálí dobře drží tvar a malé má rozhled.Já ho využila i při kojení tehdy ještě nebyli ty kojící polštáře. rybízku já dělám něco podobného ze syrovích brambor. Syrové brambory na kolečka,maso hodně cibule na kolečka brambory a takhle střídáš vrstvy.Prosypáváš to samzžejmě solí a pepřem někdy na maso nastrouhám i nivu nebo aidam.No a zaleju nakonec smetánkou.Dám zapéct.Je to bašta. Ta Haňulka se fakt dost dlouho nedostala. Pozdravy a gratulace na halooo těhulky vyřídim.

    #860207
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Dobre rano tehulky,

    ja si tady s vama pripadam jak hypochondr, vzdy tady nektera z vas napise jake ma potize…ja si nejdriv lebedim a rikam si,jak je super,ze konecne taky neco nemam a sup do tydne se nemuzu hnout:(. Zatim ustavam utoky na stitnou zlazu, ale je fakt,ze ja behem dne vypiju pomalu litr mleka), tak doufam, ze to mi alespon pomaha a tuk, tuk…ustavam tvrdnuti bricha, ale bolest zad a kycli me uz take potkava, nastesti se mi to dari vzdy rozhejbat..i kdyz si pri tom pripadam jak duchodkyne pred smrti jak u toho vzdy hekam.

    Hanulka urcite sprti na zkousky,prece jen psala,ze jich ma jeste asi pet nebo sest pred sebou,tak ma co delat,aby to vsechno stihla.

    Eviku,take gratuluji k rozvodu, jde videt ze ta soudkyne to mela v hlave v poradku, kdyz nedelala problemy. Z toho, ze te rodina zrovna moc nepodporuje pro tvoje treti tehotenstvi, bych si hlavu nelamala. Zivit a satit budete Matyaska vy,tak at ti vlezou na hrb…stejne az se malej narodi, tak se z neho urcite pekne poprdi:D . Znam ve svem okoli dost holek,ktere sli nakonec do tretiho a meli uz odrostle deti a muzu ti rici, ze mi prijde,ze to na ne pusobi jak omlazujici kura:) a nemuzou si to vynachvalit jak si to ted uzivaji.
    Moji rodice me tehotenstvi taky nejako neprozivaji a bude to jejich vlastne prvni vnouce, spise vsechno probiram s tchyni, ta je natesena az me to desi (taky to bude jeji prvni vnouce)…a porad se ubezpecuje,ze ji ho budeme davat na hlidani, tak alespon z jedne strany podpora je, ale u tech nasich me to mrzi vic…doufam,ze az se malej narodi, tak se taky proberou.

    Sarko tobe taky zavidim, ze vubec nepribiras. Ja jak mam tu stitnou zlazu,tak do tehotenstvi jsem sla pomalu s dvaceti kilci navrh,zatim jsem pribrala sedm, ale doufala jsem ze mimco bude sat vic ze me a ja pak budu zase stihla holka:) . A to , ze mas rodinu,ktera vam pomaha financne na mimco je super a je urcite lepsi, kdyz se te ptaji co potrebujete nez aby vsichni kupovali stejne,takhle budes mit alespon vsechno:)

    Ivet,ja testoviny s kurecim masem delam, ale nezapikam je. Osmazim jen kureci maso na panvi,pak pridam brokolici nebo zampiony, uvarene testoviny, zaliju smetanou a necham podusit…a ochutim jen soli a peprem, ale se zakysanou smetanou jsem nikdy nic nezkousela…pozivam vetsinou tu ke slehani.

    Koukam, ze opravdu tady bude prevaha holcicek :). My sice jmeno mame vybrany, ale uchovavame to do porodu a rikame malemu Hrosik, nejak to vzniklo hned ze zacatku a me se to proste libi:)

    Dneska me ceka taky dopoledne sedanek, jdeme si sednou s dvema kamaradkami..oni,uz maji deti, na kavicku, tak se taky tesim:). Skoda, ze je Brno pro me hodne z ruky…hned bych se na ten babysrazik dubnacek priritila taky.

    Akinko,jak jste se rozhodovali o jmene Sandra Amelie? Vzdy me zajimalo jak prijdou lidi na dve jmena (jestli se treba nemuzou dohodnout?) a jak na to koukaj na matrikach. Vzdy jsem se u dvou jmen vetsinou setkala u celebrit 🙂 i kdyz kamaradka je Simona Anna, ale ta si nechala dat do obcanky jmeno ze krtin. U me by byl spis opak…bylo problem vybrat jmeno jedno natoz, aby byla dve…ale treba by to bylo lepsi ja jedno manzel jedno a oba by jsme byli spokojeni.

    Tak vam preji pekny den…Ja nic moc velkyho dnes vyvarovat nebudu. Chutnaji mi ty omacky Uncle Ben’s a manzel je nerad, tak si dneska jednu udelam s kurecim masem a ryzi.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,936. až 1,950. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist