Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860238
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, díky za receptík!
    Šárinko, teda ty máš štěstí, teď sháněj pro mě ju?? 🙂 Hmm, tak to máš složité, ale musí se to nějak překlepat a pak už budete mít vše jako ze škatulky!! 🙂
    Májo, tak držím pěsti na pondělí!! Ale už jsi 34. týden, což je super!!!
    Veru, vůbec v tom nevidím problém, je to jen na tobě, můžeš jít o osm týdnů před termínem na MD. Nenech se případně odbýt!!!
    Holky, tak se vás nemůžu nezeptat, jak to děláte, že máte takové skvělé nákupy?? Mě se nic tak hned nepoštěstí a co mi došly teď ty bundy, byly sice za dobrou cenu, ale když je dnes viděla kamoška, tak řekla, že i tak ta paní přestřelila s cenou za 50,- a 99,-, že je mohla dát i levněji, jsou fakt dost nošené, je to vidět, buhžel z fotek nebylo 🙁
    A pak se vás taky musím zeptat, jak to že hubnete!!?? Navíc, když čtu, jak tady vyvařujete?? Já jím asi tak pětkrát denně (počítám i jablko nebo jogurt), normal porce, vůbec se nepřejídám a 1-2 sladkosti za den, toť vše, si myslím, že žádná katastrfa ne? A to už mám nahoře 9 kilo!!! 😐
    Jak to pak chcete udělat, až se nám bude bllížit konec března či duben? Dáme si telefony na sebe, nebo to bude překvapení, až potom některá z nás přestane dávat příspěvky a za prá dní napíše, že už je doma z porodnice?? 😀 Aspoň by to bylo o to napínavější ne?
    Baru a Veru, jste mi neodpověděly na ten srázek..?:) Teda nechci být vtěrka, ale možná jste to v mém přspěvku přehlídly nebo jste zapomnlěy při tom množství příspěvků reagovat… 🙂
    Tak já si jdu pohrát s výběrem těhu fotek na FB a taky do Happy fota, co chci udělat na papír, mám akci do pondělka na 10×15 cm za 1,95 a na fotokalendáře, nechám udělat i babičce (tchýni), bude mít radost 🙂
    Dneska jsem byla naposled na brigádě v obchodě a už je mi smutno teď 🙂 Jsme si z toho dělaly s Janou srandu, že za nima budu chodit v sobotu ráno na sedm na kávu a pokec 😀
    Zítra valíme na oslavu ke švici, synovec má 20 let! Mazec, jak to letí!! Si pamatuju, jak jsem ho vozila v kočárku, měli takovej tmavěmodrej šusťákovej 🙂
    Přeji všem pěkný zbytek večera a krásnou neděli!!! 🙂

    #860239
    Anonym
    Host

    Ivi, určitě se sejdeme. Poprvé jsem to nečetla a teď už jsem to zas začetla. 🙂 No podívej s těma nákupama. Já jsem taky párkrát koupila něco, co mohlo být klidně levnější a nebo neodpovídalo úplně vzhledově. Třeba za 250,- jsem loni koupila jeden teda hezkej sametovej novej overal, kabátek s dupkama (to bylo bavlněný a ne moc pěkný) a 4 obnošený body, no ty byly šeredný. Taky blbej kup. Ale celej leden, vlastně už v prosinci, jsem koukala na mimibazar i Aukro a hledala věci, co potřebuju. Furt dokola, jak dal někdo něco novýho, furt jsem sledovala. Už mě to i sralo. 😀 Kolikrát mi něco uteklo o pár korun, o chvilku, že mě někdo předběhl. Teď je náhoda, že to bylo tak zároveň. A tu hrací deku jsem vyhrála o 1,- a 2 vteřiny. 😀 Ta druhá ženská asi musela být naštvaná, no ale mně už se to stalo mockrát. A je to v Brně, tak nemusím platit poštovný. Ale taky jsem byla zoufalá, že nemůžu na nic narazit. A vidíš, třeba ty fotky za tu cenu, to je moc dobrý. 🙂

    #860240
    Anonym
    Host

    Rybízku,

    tak s nákupama jsem na tom stejně jako Barushka … už od začátku prosince nedělám nic jiného ve volném čase, než že lítám po netu a sháním po všech možnejch bazarech (aukro, bazos.cz, mimibazar, modrykonik atd.) … nebo jen napíšu do vyhledavače použitý monitor dechu koupit … např … a vyjede mi toho plno … a jak psala Baru … jednou se to povede po druhé ne … musíš jen vydržet … kolikrát jsem praštila s myší, že mi to nevyšlo :o))))
    Jinak s hubnutím … já nevím jak to dělám … sice vyvařuji pořád a peču … ale já osobně to moc nejím … denně sním 3 jídla … ráno snídaně – vždy sladká, oběd – klasika (malá porce) a večeře max. 2x rohlík s něčím, nebo jen salátek … během dne nic moc … a když už něco, tak se donutím do jogurtu, ale to jen kvůli vápníku, já osobně bych to nemusela … fakt co jsem těhu nějak nepociťuji hlad ani chuť … už jsem to říkala i své gynekoložce … prý je to vše v pořádku, někdo se může utlouci a přejídá se … druhý hubne …. co člověk to jiný typ … Ale co píšeš ty, tak se určitě nepřejídáš … ba naopak zdravé těhulkování

    Dnes je opět ze mě noční zvíře, nějak se mi vůbec nechce spát *-) … tak aspoň vy klidnou nocku :o)

    #860241
    Anonym
    Host

    zish … hlava děravá … jinak Rybízku jak jsi psala o těch porodech … no sama jsem zvědavá, jak se domluvíme :o)))) ale bude to pecka pak :o)

    #860242
    Anonym
    Host

    Ahoj holčiny!

    Tak my jsme včera užívaly karnevalu, bylo to fajn odpoledne. DAnulka se vyřádila s kamarádkou Anetkou a jejím bráškou Adámkem (Anetka už sice chodí do školy, ale i tak přišla v masce andílka). Bylo spousta soutěží, tombola, moc se nám tam líbilo.
    A manžel se svým taťkou se pustili do náprav stropů – první koupelna a chodbička. Brousili, sádrovali, dnes to snad doschlo, tak to ještě musí přebrousit a pak finiškou natáhnout. Je to prachu, ale manžel si dal dost práce s přípravama a zakrýváním. Už se těším až to bude vymalované a uklizené, ale i tak jsem ráda, že se do toho už pustili.
    Zateklo nám do domku když jsme sundali střechu tak jak byly svátky v červenci tak nám tu hezky propršelo do domu, jinak bylo léto na výměnu střechy přímo ideální s počasím. NO stejně bych chtěla malovat než se mimi narodí, tak sice to je o dost náročnější s těma stropama, když se to musí poopravovat, ale co.

    Dnes budu vařit rajskou s telecím masíčkem, už se těším na omajdu.
    Jo a Rybízku nesmutni, 9 kg to je ještě krásný. Já už mám 10-11kg. Záda mě tedy nějak neberou (ťuky ťuky), mě teď pobolívalo od konce týdne v podbřišku a často chodím na malou, tak doufám, že nejsem nějaká nastydlá či co. V nejhorším bych musela s močí k mýmu obvoďákovi.

    Zítra čekám kamarádku s klukama – staršímu budou na jaře 3 a benjamínkovi budou 3 měsíce nějak v týdnu. TAk se na všechny moc těším. Kamarádka ač na podzim ještě bydlištěm v Praze rodila v místní porodnici, tak se jí chci ještě na pár věcí pozeptat. A přiveze mi nové balení Chlorelly, už mi dochází.

    Šárko, žáha mě teď každý večer zase zlobí, ale zabírá mi opravdu hrnek studenýho mlíka (a to ho tedy opravdu nevyhledávám) tak ani Rennie nekupuji. Mlíko máme doma pořád, manžel ho obvykle pije na litry.

    Tak krásnou neděli všem! POhodu do bříšek

    PS-Evíku, ten vtip je opravdu vydařenej, taky jsem se tu mohla potrhat smíchy, mimčo se v bříšku asi pěkně natřásalo:D .

    #860243
    Anonym
    Host

    Šárko,

    přeju ať jsi zase rybička – hodně pomáhá urychlit vše co obsahuje vit. C – šípkový čaj, rakytníkový sirup, zázvorový čaj s citronem a medem (z čerstvýho zázvoru) akorát slabší – protože dost zahřívá organismus tak abys to nepřehnala! To počasí je opravdu na marodění, tak se drž v teplíčku a čajíčkuj!

    #860244
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    koukám, že všichni užíváte pohodovej víkend a nakupujete věcičky pro naše drobečky 😀
    Já jsem včera odpo byla na výletě – nejdříve jsem se podívala na dědu do důchoďáku, to jsem mu udělala radost – i když na druhou stranu mi vynadal, ať už nikde necestuju:) Ale chtěla jsem ho ještě vidět, dokud to trochu jde. No a pak jsme s manželem a tchánem – kterého jsme vzali na výlet ssebou – zašli do kina – takže super odpoledne. Jen jsem si myslela, že se stihnu pokoukat i po nějakých obchodech, ale na to nějak nedošlo 🙁 – no aspoň jsem ušetřila peněženku – to já to napravím jindy! Koupila jsem pouze potraviny, víc nic. Ale teda musím říct, že už mě to pěkně zmáhá. Večer jsem padla jako zabitá a spala jsem 12hodin:D – i když tedy párkrát jsem samozřejmě byla na záchodě – to už jinak nejde! Ale opravdu jsem byla úlně KO.
    No a dneska odpočívám, jsme doma, venku je teda ošklivo – takové šedivo, pod mrakem – trochu mě bolí hlava, tak se jen tak povaluju a relaxuju. Doufám, že na mě něco neleze.
    Mějte se fajne a pohlaďte bříška 🙂

    #860245
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    rybizku do Brna to mam neco malo pres 300 km…trochu z ruky :'( .

    #860246
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    Cuco – děkuji za typy, zítra vyrazím do lékárny pro nějaký ten sirup, protože je mi dnes ještě hůř než včera … nos mám pořád plný, z toho mi taky pěkně bolí hlava a začínám mít prosáklý krk, čajíčky piju, ale lítám okamžitě na wc jak je to močupudný 🙁 no hrůza v noci jsem spala 2 hodiny a teď přes den jsem to dospávala … oči mám rudé jak králik a nateklé … ach jo nesnáším nemoce :-(((((((( 8o|

    #860247
    Anonym
    Host

    Rybízku, díky moc. Ale jsem teprve 33.týden. Porodníci to počítají podle ukončených týdnů a ne jako my, že když jsem 33+1 že by to byl 34. týden. Jinak jsem přeborník v tloustnutí…já mám nahoře už 14 kg:-) a rozhodně nic nekupuju výhodně:-) Taky by mě zajímalo, jak to ty holky nakupují….

    Dnes jsem sbalila věci do nemocnice/porodnice. Říkám si, že když to bude doma sbalené, tak určitě vydržíme do toho 36. týdne. Jinak jsem dnes poprvé vyzkoušela sterilizátor a vysterilizovala dudlíky, ale vše ostatní pro prcka už mám sbalené…..docela mě štve, že u nás pro prcky nedávají oblečení, to přijedu z porodnice a budu hned muset prát:-( Jinak se chci zítra v nemocnici zeptat, jak to bude u nás v porodnici od března. Kromě jednoho doktora dali výpověď všichni. Jsem z toho trochu nervózní.

    #860248
    Anonym
    Host

    Majo … stále čekám na tu fotečku na FCB bříška … šup šup … pochlub se :o) … a 14 kg není moc … moje kamarádka je týden předemnou a už má 20 kg … tak nezoufej, hlavně, že se má Mimísek dobře :o)

    #860249
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem poctivě dočetla všechno co jste psaly a zase nevím na co jsem chtěla reagovat.
    Všem Vám moc děkuji za podporu, je pravda, že mě to vzalo hlavně psychicky, ale už je to lepší, snažím se být v klidu a doufám, že to vydržíme co nejdéle.
    Mě to ani pořádně z postele nepustí, jakmile vstanu, okamžitě mi ztvrdne břicho. Tak si mě asi malá hlídá abych hezky ležela 🙂

    Majo: Já beru přesně to co jsi psala, takže jsi mě uklidnila, že to není tak hrozné:)
    Jinak já jsem včera začala 29tt což je hodně málo a termín mám 16.4. jo a mám už nahoře 3kg:) A myslím, že ted to ještě poroste, za ty ti dny co jsem doma mám furt nějaký hlad:D

    Včera Michal přivezl postýlku a přebalovák, tak konečně to máme všechno v pokojíčku a já můžu být klidnější, že bude vše nachystáno. Chudák to všechno musel tahat sám, tohle je hrozná nevýhoda mezonetového bytu.

    #860250
    Anonym
    Host

    Veverik,
    jéééé tak to jsem moc ráda, že už je ti lépe, po té psychické stránce, super, jen tak dál – my věříme, že to dokážete vydržet hajat a hlídat se … a ty kila neřeš, za prvé to na tobě stejně není vidět a za druhé aspoň hezky nakrmíš Drobečka :o)
    A gratulka k postýlce a přebalováku :o)))) …. já budu mít postýlku zítra … tak se též už těším, též jí bude Aleš tahat sám do 4. patra 🙁 njn nedá se nic dělat ….
    Jéééé a termínek máš 3 dny po mě …. tak Verunko jsem zvědavá, která z nás bude prgo :o)))
    Drž se holka :o)

    #860251
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    tak nejdřív maminy z Brna a okolí…já se s váma určo moc ráda sejdu :o)))

    Už taky vím,co je tvrdnutí břicha a moc příjemné to tedy opravdu není 🙁 My dneska s chlapem koupili šmirgl papír a Verunka bude ve volných dnech šmirglovat postýlku,aby ji potom mohla natřít nějakou hezkou barvičkou pro Karolínku…přeci jen má postýlka už skoro 30let a je po několika dětech 🙂
    Taky jsem šmoulince koupila přes net nějaké hračky od Lamaze za super ceny..hračky jsou to úžasný,ale ty ceny jsou šílené 🙂
    Zatím se mějte,papapapapa

    #860252
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy,
    tak koukám, že se činíte.. 🙂 Já jdu nahrát fotky s bříškem na Face a pak dočtu všechny příspěvky. Tak kdo chcete, mrkněte se na moje fotekčy od fotografky. Třeba se necháte ještě inspirovat.. 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,981. až 1,995. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist