Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,041. až 2,055. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860298
    Anonym
    Host

    Cuco, mě právě ta knížka domů už přišla…a to rodný list nemáme:-) Nakoupila jsem za to vánoční dárky v Litexu a pár věcí v DM.

    #860299
    Anonym
    Host

    Majo, to je ta první knížečka, kterou jsem zmiňovala – ta je ještě než se mimi narodí, já ji též dnes dostala od pokladní. S tím rodným listem je to tak, že pokud půjdeš do prodejny, tak ho asi chtějí a pak Ti začnou chodit ty další slev. knížečky – nebo se dá poslat n e-mail do DM info o narození (datum a jméno) bez rodného listu a taky Ti budou posílat ty slev. knížečky. Aspoň tak je to i uvedené na 1.listu v té knížečce, opravdu si nic nevymýšlím:) ! Je to jistě to stejný – protože poslední slevový kuponek je právě z Litexu – že při registraci na jejich stránkách máš nárok na slevu.

    #860300
    a AkinkaCZ
    Registrovaný uživatel

    hodne zajimavy clanek o vybavicce pro prcka i maminku 🙂 http://www.rodina.cz/clanek6395.htm

    #860301
    Anonym
    Host

    Cuco, asi máš pravdu. U toho Litexu ani není potřeba registrace, stačí nakoupit přes eshop a zadat tam heslo. Já právě rodný list nechci nikam posílat stejně jako nechci žádný balíček v porodnici…..Přeci jen za jednu flaštičku a pár vzorků kosmetiky potom odrazovat všechny ty nutiče věcí přes telefon….Ale DM mám ráda, tam registrovaná jsem a i tam ráda nakupuju.

    #860302
    Anonym
    Host

    Akinko,díky za super článek,konečně někdo napsal,kolik čeho a co :o)))) Tak se tak nějak cca podle toho budu i řídit.Hned jdu napsat mami seznma věcí lékárny,co budu potřebovat :o)))

    Dneska mám tedy volno a budu celý den ležet a léčit se.V noci jsem se i celkem vyspala,akorát jsem pořád lítala na záchod.Jen mi to asi sedlo na hlasivky:( .Odpoledne jdu na kotrolu omrknout Karolínku,tak mě snad doktro nevykopne,že mu tam lezu na chcípaná.Musím se tvářit zdravě.
    Obrovskou radost z toho,že jsem doma má i kocour,protože se mu můžu konečně věnovat……třeba mě bude zagřívat a vyléčí mě 🙂

    Zatím se mějte,papa

    #860303
    Anonym
    Host

    Jj, Akinko, ten článek je dobrej. Ale ta diskuse pod ním. 😀 Ty baby jsou někdy takový štěkny. 🙂 A holky, konečně nám někdo potvrdil, že oblečků není nikdy dost. Huráááá. 😀 To ovšem, Baruno, neznamená, že budeš nakupovat další. :@

    #860304
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Ahojík všem,
    tak jsem si to tady u vás trošku pročetla a vidím, že už máte pomalu na mimísky všechno nakoupené a nachystané. Tak taky se vám ten porod už pomalu blíží, duben tu bude za chvilku. 🙂 Tak já už jsem 14+0tt před týdnem jsem byla na screeningu všechno v pořádku testy dopadli na jedničku s hvězdičkou. 😀 Miminko bylo větší tak mi posunuli termín o týden tak jsem hned z 12+0tt skočila na 13+0tt. 😛 Děti jsou nadšené jen syn by chtěl bráchu a dcera zase sestru no, ale dvě v bříšku nemám 🙂 tak si to necháme říct abychom je připravili copak budou mít za sourozence a už i jména vybírají řeší a dívají se, že už mám trošku i bříško a kolik mimi měří apod. Manžel se jen usmívá 🙂 jak to s náma ty naše děti prožívají. Manžel má teď trochu starosti 🙁 s prací tak trošku stresu si prožíváme, ale on je šikovný a věřím že se mu bude dařit… zakládá si nakonec firmu sám na sebe tak jsme vymýšleli název, barvu loga reklamu www stránky a hledali se kanceláře zakládalo s.r.o. a do týdne by už měl začít fungovat. Jak se říká „život je boj“ a já věřím, že už bude všechno jen dobré. <:o) Jak jsem si to tu četla tak si asi budu chodit za vama pro rady. Například když vidím to množství značek kočárků tak jsem docela zmatená :^) co už vím ale jistě, že chci kombinovaný kočárek. Unavená už tak nejsem jen nevolnosti mám sem tam, ale je to o hodně lepší a přibrala jsem 2,5 kg 😛

    Holky tak se opatrujte a i své poklady v bříšku mějte se pěkně pá 🙂 Raduš

    #860305
    Anonym
    Host

    Ahoj Raduš,
    to je super, že to je v pořádku. Teď už jsi za vodou, za kritickým obdobím. Já bych se klidně vrátial o těch několik týdnů zpátky, abych toho měla ještě hooodně před sebou. No a kočárek… to je teprve první v řadě, určitě jsi četla, jak pořád něco vybíráme a nevíme. Někteří si neumí vybrat ani jméno, jako třeba já. 😀 Tak se mě krásně, ať dobře prospíváte.

    #860306
    Anonym
    Host

    Baru,nad tvým příspěvkem jsem se fakt zasmála 😀

    Raduško,jsem ráda,že se vám oběma dobře daří….jen tak dále Je to od dětí moc hezké,že to prožívají,aspoň budeš mít potom hlídače.Přítel chce taky zakládat firmu,ale nejsem si jistá,že si vybral nejlepší dobu:(

    Zrovna jsem si krásně pobrečela nad tím,jak to všechnos náma bude až se Karolínka narodí,jak to zvládneme finančně atd…no tyhle depkoidní stavy mám poslední dobou častěji a častěji:( Karolínka bude asi pěkný uplakánek…..ale pak si řeknu „nějak bylo,nějak bude…“

    Tak já jdu zase do pelechu a pustím si asi nějakou pohádku

    #860307
    Anonym
    Host

    Majo, tak to vyřeš tím e-mailem až se mimčo narodí – jen napsat jméno a datum narození, myslím, že DM je spolehlivá firma a nebude s údajeme obchodovat. Když už tam vlastně registrovaná jsi, tak jen kvůli mimču – až pak budou posílat ty slevový knížečky k vám domů. Když se blížily Danielčiny narozeniny – 1.,2.a 3. tak vždy přišla nějaká maličkost – knížečka co už dítko v tom věku umí, taky malá pozornost, myslím jednou to byla svíčka, pak nějaký jednoduchý puzzle a k tomu další slevová knížečka do DM. Určo ten rodný list není povinný – to asi kdo se chodí registrovat do obchodu, ale pokud to provedeš elektronicky, tak to jde obejít.

    Raduško, tak to gratuluji k negativnímu screeningu a přeji ať se podnikání rozjede co nejlépe!
    Jsem zvědavá až si necháte říct co čekáte:) ! Já jsem snad už jediná, kdo to vydržel a čekáme co bude – už to fakt letí tak ty 2 měsíce to jistě už vydržím!

    Akinko díky za odkázek, určo mrknu zda mi ještě něco podstatného nechybí ve výbavičce. Taky někdy koukám jak se diskuze rozvine, na rodině.cz jsou někdy hodně vášnivé, třeba jednou jsem tam četla článek zda si nechat mimi když vyjde screening pozitivní …. ale teď už to nečtu, nějak není kdy. Vždy kouknu sem, pak na FCB a do mailu a nechce se mi zase kdovíjak dlouho vysedávat u PC.

    Tak se děvčátka všechny opatrujte, pohodu do bříšek a bacily ať se vám obloukem vyhýbají!!!

    #860308
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko: Přesně vím o čem mluvíš, tyhle stavy mám poslední dobou hodě často. Tak z toho důvodu, jsem chtěla co nejdýl zustat v práci a ted když jsem doma, tak to na mě dolehá.

    Holky já jsem taky v DM registrovaná a tu první knížečku jsem hezky využila, sice jednotlivé slevy nejsou závratné, ale když to spočítám je to hezké:)
    Já to určitě potom udělám přes net, myslím, že se mi po porodu nebude chtít nikam do obchodu. Ale myslím, že i tak chtějí ten rodný list naskenovat.

    Raduško: Gratuluji k negativním screeningu. Jen tak dál 🙂

    #860309
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    jsem přišla na zlepšovák, pro mojí děravou hlavu :o))) … když nebudu stíhat vše tu číst najednou, tak si tu občas u vás někam hodím třeba hvězdičku, nebo středník, abych věděla kam a co jsem si dočetla :D:D:D:D … tady toho zase bylo :D:D:D … ale to je fain, že se tak činíte – super počteníčko :o)

    Tak já hlásím, že už jsem skorem vyléčená, ještě trochu rýma zlobí, ale už nesmrkám jak zběsilá a dokonce se mi nosík už hojí, už mi stačí tak 2 balíčky kapesníků na den … první 3 dny to bylo to celé balení z tesca – 200 ks na den – šílené, Aleš lítal s košem jen s kapesníkama … a navíc jsem měla strach aby to nechytl ode mě on … přece jen někdo musí chodit do práce a vydělávat penízky a hlavně s jeho chronickou nemocí je pro něj každá chřipka a nachlazení nebezpečné – takže ufffff, do teď se nenakazil, tak snad to tak zůstane ….

    Holky jak tu píšete o těch slevách v DM a knížečkách atd … tak já dostala od kamarádky celou plnou knížečku těch slev a bohužel nemám tu DM-ko … i když tu drogerii mám ráda – škoda jako blázen, jedině, že bych to využila jednou za čas, až pojedeme nakupovat vedle do města … ještě že ty kupony platí do 30.6. 2011 – tak snad to stihnu využít, a přemýšlím i o registraci :o)) no uvidím …

    Jinak ještě se s něčím musím podělit, přihlásím se na FCB a tam zjistím, že moje kamarádka, která rodila před půl rokem prodává veškerou výbavu na miminko, a jelikož vím, že je to slušná holka a všech věcí si váží a vše měla lautr nové, tak mi to šte – prodává kočárek x-lander i s autosedačkou, kolotoč od Fisher, hračky …., monitor dechu, chůvičky … no prostě ten klasickej základ … :-(((( tak jako to se může stát jen mě … když už jakš takš vše seženu, tak ono toto … no ale nejspíš k ní zajdu na kávičku a poohlídnu se co ještě má … něco málo nafotila na FCB ale má toho prý plno a už se jí to kupí, jelikož už má dva chlapečky a třetího vážně nechce :o))) tak se všeho zbavuje …

    Jinak se seznámkem věcí pro miminko – kukněte na porodnice.cz … tam mají též krásný seznámek, i s počtama věcí … taky super typ … už jsem si ho též vytiskla a budu se jím řídit … ještě doplnit tu lékárnu věcičkama na Mimíska … :o)

    Tak a už nevím co jsem vše chtěla psát :-((( … no tak jdu dopéci tu bábovku co mám v troubě a pak odpolko se sem vrátím a přečtu si znova příspěvky abych věděla … :o) … dobrou chuť k obědu všem – i Mimískám :o) … já mám dnes špagetky s mletým masíčkem a kupou eidamu :o)))) milujiiiiii těstoviny :o)))) zatím papa

    #860310
    Anonym
    Host

    Jooooo ještě Radušce chci gratulkovat k super výsledkům a negativnímu screeningu … jen tak dál :o)))) … držím palečky …. opatruj se a hýčkej si drobečka v bříšku :o)

    #860311
    Anonym
    Host

    Šárko, už jsem vytáhla šlehačkovou bábovku z trouby a k obědu si pochutnávám na špagetkách – jen se zeleninkou a kupou eidamu:D 😀 😀 , máme podobný nápady!

    Pročetla jsem seznam na rodině.cz – co dala Akinka odkázek a též diskuzi, prostě je to o tom, že se nezavděčíš všem a několikanásobný maminky to prostě už berou vše dost s nadhledem!
    určitě si to každá pak uzpůsobíme, co se týká typů – dupačky versus overálky apod. Ale rozhodě je dobrý mít od všeho aspoň 5 kousků od velikosti, protože miminko může ublinkávat po kojení a je pak celé na převlíknutí. No fakt některý ty mamči to tam zkritizovaly, až mi je maminky, co psala ten článek líto.

    Přeji dobrou chuť všem k obědu!

    #860312
    Anonym
    Host

    Tak jsem se prospala a zjistila,že mi to začíná pěkně sedat na hlasivky….ale hlavně že trochu povolily ty dutiny:) Teda Šárko ty máš štěstí s tou kamarádkou 🙁 Já nikoho takového nemám…a chybí mi třeba chůvička..tak kdyby měla kamarádka nějakou dobrou,tak mi dej prosím echo 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,041. až 2,055. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist