Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,056. až 2,070. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860313
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Teda Šári, Ty nemáš štěstí jenom na super rodinu, ale i na kamarádky 🙂
    Nevíš za kolik prodává ten monitor dechu?

    #860314
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    No vida,myslím,že Šárčinu kamarádku ještě využijeme :o))))

    Jo a Veveriku,jsem ráda,že v těch depkách nejsem sama 🙂 A ty už teda seš doma?Já ještě do práce chodím,ale dneska se chci domluvit s dotorem,aby mi napsal mateřskou už 8týdnů předem,tak snad nebude proti

    #860315
    Anonym
    Host

    Cuco – tak teď jsi mě hodně rozesmála :D:D:D:D … jak je to možné, že jsme se takhle trefili … též šlehačková bábovka … a povedla se mi :))))) a špagety byli mňam :o)))) hezká souhra …

    Veveriku – je mi líto, psala jsem jí SMS … prodala ho za 700,- Kč, prý hned jak to dala na FCB byla to první věc co byla fuč … se taky nedivím za tu cenu Nanny dohromady tak 20x použitý … škoda ….

    Verunko – no já mám teď kolem sebe samé těhotné nebo kojící maminky kamarádky … nějak jsme si to naplánovali :o))))

    #860316
    Anonym
    Host

    Ach jo, tak jsem vás dočetla a absolutně si nepamatuju na co chci reagovat:-( Verunko, co se týká toho nástupu na MD, tak je na tobě, jestli to bude 6 nebo 8 týdnů. Doktor tam vypisuje jen předpokládáný termín porodu. Pak je tam druhá část, kterou vyplňuješ ty…nějaký prohlášení a datum kdy nastupuješ.

    Co se týká těch depek, jak se bude všechno zvládat, tak včera jsem na tom byla podobně. Ale dnes už je to lepší.

    #860317
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    :'( Holky, tak takove spliny, jak se to vse zvladne me chytaji taky, hlavne kdyz jsem si spocitala co budeme mit za penize az nastoupim na rodicak…na porodny narok nemame, na to jsme moc bohaty :(, ale kdyz clovek poplati co ma..tak si moc vyskakovat rozhodne nebudem.
    Ale tak si rikam, ze kdyz to zvladli jini, zvladnem to snad taky. Skoda jen, ze moji praci ve firme nemuzu delat z domova :(…no uvidime jestli budeme mit nekoho z rodiny na hlidani a treba bych alespon nastoupila na castecny uvazek.

    #860318
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    No holky, super – už druhý den za sebou – napíšu příspěvěček:) a pak tam není :'( Když už reaguju a jsem ráda, že jsem si na něco vzpomněla, kolik toho je…tak mi to takhle zkazej.

    Babovky letí . já dělala včera. Na špagetky bych taky měla chuť, ale dneska to bylo zapečené maso,brambory a smetana:) Jsem ulítlá na věci se smetanou, kromě jiných:D

    S tou registrací v DM – myslíte, že mi přijde ta knížečka domů poštou, když se registruju přes net?

    Raduš, taky gratuluju k výsledkům, jen tak dááál <:o)

    Občas mě přepadne taky, jak to uděláme s penězi a že teď už přijdou jen dvakrát do té doby, než budu potřebovat mt na malou vše a to nevím, nevím, jak udělat… Čím budete mazat prdelku, když nebude mít vyloženě opruzeniny?
    Hodně věcí nám na malou nakoupila mamka, což jsem fatk vděčná, finančně to hodně pomohlo a taky už mám v podstatě všechno z oblečení. Když jsem pracovala, tak jsem nějak neměla náladu ani čas koukat pořád někde na aukru a sledovat nejvýhodnější akce 🙂

    #860319
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    Jo jo holky všechno zvládnete uvidíte dneska se dá spousta věcí pořídit levně v bazaru dřív to tak nebylo nebyli takové možnosti jako teď internet… všechno se dědilo a nebo pujčovalo. Před 13 lety jsem měla rodičovský příspěvek kolem 2500,-a tyky jsme to zvládli 😛 Hlavně si toho malého mimíska užijte doma a nežeňte se hned do práce ty dědičky tak rychle vyrostou a už se ty nejkrásnější chvilky nevráti pak přijde puberta jako těm mým dvěma a to už mě tak nepotřebují mají kamarády apod. Tak mi jsme to teď vyřešili tím třetím a zase bude veselo né že by teď nebylo ale je to už jiné… a aspoň vedle toho mímíska omládnu, že bych vypadala na 25 a né na 35 😀 no to by asi chtělo i pomoc plastického Dr. aby to bylo vidět 😀

    #860320
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    …jejda holky já psala do mojí diskuze srpen a teď koukám že jsem tu s váma dubňátkama:D a přidala to sem… sem ale trdélko… no jo když si u toho psaní odskakuji na buchtičku do kuchyně 😀

    #860321
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Šarko: Tak to je vážně škoda, no nedá se nic dělat, musím hledat dál:)
    Verunko: Já jsem doma od pátku kvuli těm problémum. Kdyby bylo vše ok, jsem v práci a do 1.3.

    Hrusticko: Myslím, že by Ti určitě měla přít. Ale budou po Tobě chtít naskenovat těhotenskou prukazku. Taky jsem se na to koukala a pak mi přšlo jednodušší tam zajit osobně, měla jsem to po cestě.

    S těma příspěvkama se mi to taky už několikrát stalo. Vždycky si ho radši ještě před odeslání zkopíruju. A když se to neodešle, aktualizuju tak dlouho než to jde 🙂

    #860322
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    …no mě se zase podařilo příspěvek vložit dvakrát 😀 někdy selže net a někdy asi já 😛

    #860323
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    …no mě se zase podařilo příspěvek vložit dvakrát 😀 někdy selže net a někdy asi já 😛

    #860324
    Anonym
    Host

    Tak jsem se vrátila z kontroly…všechno v pořádku,Karolína má 1300g..takže za 3týdny 0,5kg nahoře (to je jako maminka 🙂 ) Další kontrola 7.2. a sestřička mi vypíše i mateřskou….nastupuju 16.2. Nevím,proč jsem měla zafixovaný termín porodu 12.4.,když to je o den později…ale stejně…podle PM jsem dneska 29+3 a podle UZ 30+2,takže se to bude pohybovat asi různě.Už jsem se tak nějak smířila s tím,že malou uvidím až po porodu 🙁 Těšila jsem se na druhý velký UZ,ale dělal ho dneska doktor v ordinaci,tak jsem viděla prd:'( Ale hlavně že je vše o.k. a já jdu zpátky do hajan 🙂

    #860325
    Anonym
    Host

    Hruštičko…ta knížečka ti přijde domů,ale musíš tam poslat tu naskenovanou průkazku..taky jsem se registrovala přes net.
    Raduzsko,taky bych chtěla co nejdříve nastoupit aspoň na částečný úvazek,na hlídání snad bude jezdit mamča..ale uvidíme jak to bude.Ale s přítelovým platem 13tis. a mou mateřskou 7600,- určitě nevyjdeme,protože jenom za nájem platíme 10tis. a dalších 10tis jsou splátky….hehe a kde je jídlo a ostatní….no bude to zajímavé,ale dneska už na to raději nemyslím

    #860326
    r Raduš
    Registrovaný uživatel

    …holky já se tu dnes už vážně řechtám no nepodařilo se to zase vložit dvakrát….já nevím dnes ta technika semnou moc nespolupracuje 😀

    #860327
    Anonym
    Host

    Raduš,možná máš nějaký třes v ruce a rychle to poklikáš 😀 😀 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,056. až 2,070. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist