Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,101. až 2,115. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860358
    Anonym
    Host

    Rybízku, co tu bundu vyřešit tak, že koupíš stejný zip jako je na té tvé bundě a kousek látky ve stejné barvě jako je bundička a přední díl nastavíš pomocí toho kusu látky a zipu a až se zase zmenšíš, tak ten vložený díl odzipuješ?

    #860359
    Anonym
    Host

    Tak já už taky hlásím, že mám vařeno … a navíc i uklizeno a můžu vám říct – jsem GROGY !!! nějak už to neudýchávám … ono nejdříve vysát celej byt, pak vytřít a to vše po maratonu u kuchyňské linky … pociťuji, že začínám být neschopná :D:D:D … no hezký jen tak dál :-(((( ještě tuhle depku a trefí mě šlak …

    Na zítra jsem uvařila francouzské brambory a česnečku – Aleš si řekl, tak pro mě lepší – jednoduché a rychlé … až na to veškeré krájení všeho :o)

    Baruško receptík na šlehačkovou bábovku máš tu:

    4 vejce, 1/2 hrnku cukru, 3 hrnky polohrubé mouky, 1 prášek do pečiva, 1 šlehačka … rychlovka jak blázen

    a nebo:

    3 vejce, 1 šlehačka, 1 a 1/2 hrnku hladké mouky, 1 hrnek cukru, 1/2 prášku do pečiva
    Vejce s cukrem utřít do pěny … pridat šlehačku a přisypat mouku s práškem do pečiva – zamíchat ….

    Obě varianty jsou mňam :o)

    Rybízku – tak ještě, že Ti ty korunky paní vrátí … to by mě taky štvalo … jsem ráda, že já bundu řešit nemusím :o) … zatím zapnu dosavadní – koupenou loni s kožíškem, tak jsem si oddychla – a už jí do konce zimy donosím a na jaro mám bund habaděj – ještě že tak … zatím nosím úplně stejné věci, jako před těhu … krom krátkých triček … z těch už mi leze pupík, protože jsem byla zvyklá mít vše do pasu … ale jinak si nestěžuji :o) tak doufám, že dobře pořídíš i s bundou …

    Tak a já si jdu též uvařit kafíčko a zahájit relax … berou mě záda z toho vysávání a vytírání … hezké odpoledne těhulky :o)

    #860360
    Anonym
    Host

    Baru,ty už máš vyřízené otcovství?Tak to mám dotaz…musí tam jít oba dva????Chlap má totiž úředky stejně jako oni,takže nevím,kdy bychom tam mohli zajít..tak možná z něj tat nebude 😀

    #860361
    Anonym
    Host

    Verčo, podepisuješ tam žádost a potom 4x prohlášení, který ta paní vystaví. Tedy podepisuješ ty i otec. Oba dva občanky, RL. Zkus tam zavolat, že by to všechno podepsal doma a ty tam s tím zase zašla. http://www.stred.brno.cz/file/52 Tady máš žádost, s tím bys tam mohla sama.

    #860362
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Akinko, já mám ty těhu fokty, jestli myslíš ty, na Facebooku, dle mailu jsem tam iveta.kk@centrum.cz A co se týká toho MMB a Aukra, tak to já mám určo radši MMB, ale možná je to na zvyku, na Aukru mě to přijde zbytečně složité a nedávno měli ještě na té hlavní stránce pidi fotekčy, ze kterých jsem nic neviděla, takže já zase radši MMB 🙂 Díky za odkaz, taky se mkrnu a jak to sem vkládáš, že na to jde rovnou kliknout, jiný odkazy si musím zkopírovat do jiného okna… ale takhle je to pohodlnější!
    Cucaracho, to mi právě napasuje, když chtějí někde kvůli hloupé registraci v nějaké drogistické síti ofocený rodný list, takový dokument!! Na co? Mě to přijde hodně ujetý, když se jím prokazuju na úřadech kvůli důležitým věcem a pak ho chtějí v hloupé drogerii.. Já jsem vkůli tomu omítla tu knížečku, u Karolínky po mě chtěli zase ofotit těhu průkazku. Co je jim po tom, ta je pro doktory a ne pro ně! Promiň, jen jsem se chtěla vyjádřit, příjde mi to postavené na hlavu!
    Andy, tak to jsi teda ďábel s tím lyžováním, taky bych si zalyžovala, ale měla bych ukrutnej strach o mimi, že se něco stane!! Tak si radši počkám. A ty jsi z Brna že? Nechceš s náma dát 3.2. kafčo?? Ty jsi neměla strach, že spadneš? to je hned!
    Veru, tak mi se s místem přizpůsobíme, ale to datum bych raději nechala, budu mít hlídání, tak to bude lepší víš… Tak souhlasíš?? A proč ne Bohunice?? Já jsem tam byla a chystám se znovu. Máš pravdu, nějak bylo nějak bude, každý asi na MD a rodičáku zažívá krušné chvíle… Já už se nemůžu dočkat mateřské, aspoň toho půl roku pomůže, když už nás náš výborný stát obral o porodné!!! :@
    Veveriku, tak jak je? Už je to lepší? Já jsem myslela, že se čípek dá zkontrolovat i přes břicho UTZ, ale nevím tedy, jsi mě trošku nahlodala… Odsávačku do nosánku obyč mám a je to krám! Vyhozený peníze, klidně bych vám ji někomu dala, ale pošta by byla asi dražší, než samotná odávačka! Takže jedině holky z Brna. U numeroložky vyšly docela dobře tři jména, nejlepší byla Beátka 🙂 , pak Daniela a Vanesa. Takže jasno nemám vůbec… už s tím Aleša ani „neotravuju“ protože mám pocit, že sotva řekne, že by se mu jedno líbilo, tak začnu přemýšlet o druhé možnosti, takže na tom budu asi stejně jako ty, stoprocentně to padne až na porodním sále 😀 Neboj 62 tuničku unosíte, to je tak do tří měsíců a navíc, pokud budou kratší rukávky, tak to v létě určo vadit vůbec nebude. 🙂
    Baru, jsem se musela smát jak si sama sobě říkáš, že to neznamená, že budeš nakupovat další oblečky 😀
    Raduš, tak to je výborný, že se miminku takhle daří a sourozenci se těší! 🙂 Manželovi, ať se daří v podnikání! Dneska je to boj, Aleš je taky OSVČ a kolikrát to jsou nervy! Všechno si musí koupit sám (zrovna dneska boty, resp. gumáky za dva litry!!!!) a práci zaručenou nemá, takže dneska investuje a neví, jestli zítra bude mít kam jít vlastně.. pořád nadává, že tento sát nic nezaručuje, jen by nás obírali! :S
    Šárko, prosím tě, za kolik prodává kamarádka monitor dechu?? By se mi šikl a jaký má? Má to někde nafoceno?? No tak nic, už to čtu, že ho má pryč 🙁 Mám smůlu … další dočtu později… :o)

    #860363
    Anonym
    Host

    Šárko já už se picnu – normálně já dnes taky manželovi zapékala francouzský brambory:D 😀 😀 .
    Tak včera to byla šlehačková bábovka, špagety a dnes zase stejný jídlo.
    Mám pocit že těhulky mají podobný nápady, jinak si to vysvětlit neumím:) …

    Rybízku, tak to je dobře, že se paní ozvala s tou vratkou penízků za podprsenku.
    Já už bundu pořešila – nosím tu ze který jsem minulou zimu zhubla takže nic nového pořizovat nemusím. A jsem za to ráda. Manžel má v únoru narozeniny, v březnu svátek tak budu pořizovat nějaký dárečky jemu a kdybych si měla ještě pořizovat bundu, tak nevím kde bych na vše vzala korunky. Už se mi tak nějak rýsuje něco v hlavě co by asi tak potřeboval tak jen to pak zajít koupit.

    Máme návštěvu tak zase mizim ale určo večer ještě nakouknu jak jste se činily a přispívaly tu. Hezké odpoledne všem!!!

    #860364
    Anonym
    Host

    Mně taky příjde blbý, že chtějí v DM RL nebo průkazku. Teď jsem se tam koukla a zaregistrovala a na konci je to napsaný, že to chtějí.
    Před chvílí mi došel monitor dechu a funguje. Navíc je dobrý, že má servisní místo tady v Brně. To je náhodička. 😀

    #860365
    Anonym
    Host

    Rybízku – už jsem tu psala – kamarádka ten monitor dechu prodala snad hned po 5-ti minutách co to dala na FCB … hned jsem jí psala SMS kvůli veveriku, že by ho chtěla, ale už mi odepsala, že bych hned fuč, byl to Nanny za 700,- kč po jednom dítku – škoda nooooo ….
    e js
    Cuco – ty mě nepřestaneš překvapovat fakt !!!!! stejné kuchařské nápady :)))) já teda ty francouzské brambory moc nemusím, ale ALeš je zbožňuje, nevím co je na tom mňam … ale dobře noooo, pro mě lepší, když si řekne a já nemusím nic vymýšlet no a na tu česnečku jsem měla chuť já … miluji jakékoliv polévky :o))) … a teď jsem mu ještě dodělala puding – je jak dítě – furt něco cumlat sladkého :o)))) takže vanilkový puding s piškotkama … tak běda jak napíšeš, že jsi ho tady dělala :D:D:D:D ….

    Též jsem si odzkoušela monitor dechu – ufffffff to je randál, jak to spustí ten alarm 😀 … to bude něco :)))) jinak dnes jsem měla mamku na skypu a zrovna přijela PPL s fusakem, tak jsem ho hned viděla na kamerce – supráckýýýýýý, tak ho hned mamka vyzkoušela do kočárku :o))) … nevím nač, když ho budu potřebovat až příští zimu … je na něm super, že je prodloužený, takže do sporťáčku bude bezva i s rozpnutím na botičky :o)

    No jsem nějaká zmožená celáááá …. Aleš mi ještě nedorazil, musel kvůli práci na rentgen plic, jelikož u něj v práci zjistili, že nějakej pán měl tuberkulozu – hezkýýýý noooo, tak na prvním snímkování byl v září a teď po půl roce musel znovu, jestli je to O.K. … tak snad – ještě tohle do baráku ….

    Hezký zbytek dne těhulky :o)

    #860366
    Anonym
    Host

    Tak jsem blázen já, nebo ten BW … sem hodím příspěvek a on se zařadí mezi staré … no nechápu … tak radši ještě jednou ať v tom není bordel :o))))

    #860367
    Anonym
    Host

    Rybízku – už jsem tu psala – kamarádka ten monitor dechu prodala snad hned po 5-ti minutách co to dala na FCB … hned jsem jí psala SMS kvůli veveriku, že by ho chtěla, ale už mi odepsala, že bych hned fuč, byl to Nanny za 700,- kč po jednom dítku – škoda nooooo ….
    e js
    Cuco – ty mě nepřestaneš překvapovat fakt !!!!! stejné kuchařské nápady :)))) já teda ty francouzské brambory moc nemusím, ale ALeš je zbožňuje, nevím co je na tom mňam … ale dobře noooo, pro mě lepší, když si řekne a já nemusím nic vymýšlet no a na tu česnečku jsem měla chuť já … miluji jakékoliv polévky :o))) … a teď jsem mu ještě dodělala puding – je jak dítě – furt něco cumlat sladkého :o)))) takže vanilkový puding s piškotkama … tak běda jak napíšeš, že jsi ho tady dělala :D:D:D:D ….

    Též jsem si odzkoušela monitor dechu – ufffffff to je randál, jak to spustí ten alarm 😀 … to bude něco :)))) jinak dnes jsem měla mamku na skypu a zrovna přijela PPL s fusakem, tak jsem ho hned viděla na kamerce – supráckýýýýýý, tak ho hned mamka vyzkoušela do kočárku :o))) … nevím nač, když ho budu potřebovat až příští zimu … je na něm super, že je prodloužený, takže do sporťáčku bude bezva i s rozpnutím na botičky :o)

    No jsem nějaká zmožená celáááá …. Aleš mi ještě nedorazil, musel kvůli práci na rentgen plic, jelikož u něj v práci zjistili, že nějakej pán měl tuberkulozu – hezkýýýý noooo, tak na prvním snímkování byl v září a teď po půl roce musel znovu, jestli je to O.K. … tak snad – ještě tohle do baráku ….

    Hezký zbytek dne těhulky :o)

    #860368
    Anonym
    Host

    No nechápu to – nějak to tu zase blbne :-(((( řadí se ty příspěvky špatně :-(((

    #860369
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Raduš, příspěvek byl sice 2.500,-, ale nebylo všchno víc než desetkárt dražší, jako je to teď! To se nedá takhle porovnávat!! :S Si vem jenom inkaso (máti platila třeba 500,- možná ani to ne a my 3.500,-) .. nebo pečivo a mlíko třeba, ty základní potraviny… na tom to je znát dost! Jinak výhoda bazarů na netu je ovšem super, to jo!!!
    Veveriku, taky si text zkopíruji nejdřív, než cokoliv udělám, jelikož někdy jsem ho měla hodně dlouhý, tak se to nenahrálo a musela jsem to rozdělit! A co se týká toho, jak si nic nepamatujete, co jste četly, třebai jak to psala Mája, tak já čtu a rovnou reaguju, protože za tři příspěvky bych neviděla už vůbec nic! 🙂 a pak čtu zase dál…
    Veru, tak to jsou drsný počty, Aleš má po veškerých odečtěch trochu víc, třeba 15. tis. a neplatíme nájem,ale zase hypotéku, ikdyž to zdaleka není tolik. Měli jsme vypůjčené jen na rekonstrukci. Co naděláš, na ulici nezůstaneš! Chjoo, nebude to lehké.. A to máme krb, takže 3/4 dne, topíme zadarmo. Ráno mě koš donese, abych se s tím nemusela tahat a pak už si pro pár polínek dojdu sama…
    Šárko, to je na prd s tou čtyřletou MD :S Já budu doma nejdýl tři, možná dva… To byl jsme finančně nedali! :S A to nemyslíš vážně s tím, že za půl měsíce nedostaneš nic!!!??? :@ To jsou takoví zmr**, pardon! Ale fakt! Jsem se úplně rozčílila!!!!!!!!! Hlavně, že když mi měli dát rodičák a dostala jsem zbytek mateřské, tak mi doplatili jen do výše 7.600,-, což bylo nějakých 1.600,- a to jsem byla na rodičáku už víc než 15 dní, cca 20!!! Ale jelikož jsem dostala zaměstnavatele těch šest, tak se s tím vůbec nepárali!!!!!
    Vy mlsouni! Taky jsem se chystala na plačinky, asi je udělám zítra, dneska dáme topinky, koupila jsem včera výbornou pomazánku, jenže bylo málo chlebíka, tak to bylo jen na olíznutí, musíme se dneska dodlábnout 🙂
    Baru, jo jo, svačiny, znám :o))) Dělám denně a myslím, že se ušetří… Pak mi povíš.. Jinak dělám hrnkovou buchtu i olejovku, recepty výbornýýý! Chceš napsat?? 🙂
    Cuco, ani nemluv, snad už jsi to rozdýchala… já mám dneska taky jobovku! Jsem ho poslala pro odložené rohlíky do obchodu, když nestíhám (mají otebřené jen do 10:30), písnu sms a Janča mi oddělá do sáčku, jelikož jinak jsou do odpoledne tvrdé, a místo 15ti dovezl 10 a když jsem se ho ptala jak to, tak řekl, že je normálně koupil, takže tam jel znovu a vzal ty odložené, jelikož by tam pak Janě zůstali, no stačíti to!? Děs! Fakt! Vůbec neposlouchá, co říkám! A ještě řekl, že si to mám teda obstarat sama 8o|
    Holky, jak to tady tak čtu ty slzičky, tak já snad brečím jen kvůli tomu autu no a v souvislosti s tím kvůli penězům!!! 🙁 Ale hormony taky pracují, všechno mě dřívv vytočí, jak tady píšete.. Dneska jsem malé i lupla na prcku, nechtěla papučky a má svou hlavu a to je hlavně teď nad moje síly!!!! Někdy spustím i na psa, jelikož žebrá a otravuje, tak když už je to s ním k nevydržení, prostě se neudržím!
    Jinak Lamaze se mi moc líbí, ale drahý jsou jako čert!!! :S Chtěla jsem už pro Karolínku panenku Emilku, tak třeba ji pořídím aspoň druhé berušce, když ne Karolínce.
    Májo, díky za radu, ale ikdyž jsem švadlena, to bych nedělala. Nesehnala bych ani ten stejný matroš… :S Ale za 500,-, to se dá a pak ji zase pošlu do světa 🙂 , ještě že ty bazárky jsou!

    #860370
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Byl tu tchán, tak jsem měla přetržku 😀 Bylo mu smutno po malé, tchýně je nomocná, tak ta prý běduje doma, že malou dlouho neviděla 🙂 ale ať se nabaží, příští týden jim ji tam dám už od středy, jedu ve čt na kontrolu, na účtárnu do práce vyřídit MD, na kosmetiku a vlasy ke švici, teda jestli bude v práci, jsou od včera na horách a natrhla si abychlovku! Už měla probléjmy předtím, že ji bolela. Mazec! Před měsícem sejmulo jejich syna auto a teď tohle, ale paradoxně se jí to stalo na chatě ne na svahu, ale to je jedno, prý to bolí jako čert!! 🙁 Chuderka moje… :S
    Manžel s botama do práce nepořídil, neměli je, prý nedodávají kvůli krizi, to je proti zdravýmu rozumu bych řekla, to právě maj vyrábět, když je poptávka ne?? Tak jel jinam, snad sežene… Takže kočárek mi ještě nedonesl, lítá kolem botů… se snad nedočkám 🙁
    Hruštičko, asi jsi to nečetla, jak jste dopadli se skříněma??
    Baru, no je to divný s tím rodným listem pro nějakou drogerku! Např. občanku prý po tobě může oprávněně chtít jen policajt.
    Holky, tak snad je to vše, co jsem chtěla. Trochu jsem si ulevila. ale nějak blbě se to řadí…

    #860371
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Jééé, to se řadí zvrchu, se na to vybodnu, doufám, že si to někdo přečtete… :@ 🙂

    #860372
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.jak se máte?To je tak na ho…když se to tu řadí obráceně:( .To vymyslel nějakej de…:S :@ .Já sem dnes byla na testu krs cukrovku.No fuj hnus fialovej velebnosti.Táákovej hlad sem měla a to si vedle mě sedla ženská která si došla na odběr a pak se v tý čekárně začala nacpávat pečivem a salámkem a sýrem.Bože ta mi lezla krkem.A nebyla sem sama byli tam se mnou ještě tři a ty taky byli naštvaný že ona se cpe a my hladovíme.A ještě to trojitý braní krve.Nesnáším jehli:@ .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,101. až 2,115. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist