Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,131. až 2,145. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860388
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    teda ženy, to je ovšem síla s tím zařením příspěvků, taky jsem zmatená jak lesní včela ve městě 😀
    Veveriku, se jménama mi mluvíš z duše, holka! 🙂 Přesně!!!, když se jen trošku začeme k nějakému uchylovat, tak skoro hledám důvod, proč je nedat a to mi dalo takovou práci manžela přesvědčit na tu Vanesku … Beátka se mu taky moc nelíbí (nemá to se mnou jednoduché, už asi rezignoval taky 😀 ), ale já taky úplně nevím, jestli bych ji chtěla, idkyž jste mě ujistily, že Beáta Burianová není blbý jméno.. nevím, proč to tak máme, Veru!? To je dobře, že ty problémy s čípkem celkem nijak nepociťuješ a kdoví, třeba přijdeš na kontrolu a bude to dobé, kéž by! 🙂 Uvidíš, že bříško by bylo pěkné na fotkách i v taové velikosti!, nebo ještě počkej, však máš jestě deset týdnů do termínu 🙂 Já jsem si nakonec musela těhu bundu objednat z MMB za 500,- , ač jsem si myslela, že to nějak zvládnu s vypůjčenýma, ale mě dělá zle, jak jsou mi velké v ramenách a dlouhé rukávy, když už se bříško vleze. Ale tak ji pak zase rpodám, no co.. 🙂
    Evi, gratuluju k holčičkám z těhulky halo. Úplně jsem si při Kačence vzpomněla na sebe, taky jsem se neotvírala a hrozili mi císařem, než mi píchli vodu a rozjelo se to fest!!!! Dobře, že jsou obě v pořádku! 🙂 Já doufám, že na podruhé, už bude moje tělo vědět, co a jak u porodu!!! 🙂
    Hani, díky za pochvalu fotek. Jsem se zase pobavila na tím, jak jsi zkritizovala administrátory 😀 To já se vyfotit dokázala, ale s odstupem času si říkám, že jsem je neměla dávat ne ten Face, teda ne všechny, některé jsou víc než odvážné a to podotýkám, že ty nejodvážnějíš jsme si fakt nechali pro sebe s chlapem. Ukázala jsem je jen švicám :$ Držím pěsti na zkoušky!!! 🙂 Co se týká shrnutí mého těhu, tak jsem od desíti k pěti! 8o| žáha… křečáky … tvrdnutí břicha… a do toho a to jsem si ještě před pár dny pochvalovala, že je to o.k., tak není! Začaly mi otíkat nohy 🙁 Děs! Já už pomalu nemám, co bych si na tom mohla užívat :S chjooo… A to nosím ty stahovací punčochy, to nevím, jak bych vypadala bez nich :S
    Šári, no to je hrůza s těma penězama, ale nechápu, proč je jako nebereš hned po narození Natálky??? To je fakt děs!!! :@
    Petspi, neva, že nedělal UTZ, hlavně, že je vše o.k.!! Gratulka!
    Hruštičko, a jak říkáš teda..? bříško?
    Jity, to je super zpráva z logopedie, moc gratulujem! Šikulka Danielka 🙂
    Takže příspěvky mám dočteny, dostala jsem sem až teď, jelikož jsme měly dneska s Karolínkou návštěvu, kamoška se 14 ti měsíční Deniskou, co chodíme ven, tak jsme nechaly holky pohrát v pokojíčku a musím říct, že až na nějaký to: To je moje! se Karolínka chovala k Denisce moc pěkně a kamarádka byla ráda, protože říkala, jak jí dávala její stejně stará, jako naše Karolínka, sousedovic Kamilka. Tak jsem byla ráda, že se nemusím stadět 🙂 Jinak mě pořád zlobí, chce si hrát s kočárekm pro mimi, jak ho má na očích 🙂 Asi ho budeme muset odvézt ke té tchýni. Než se otočím, má tam danou Chou chou i se včelíma medvídkama 😀 A to ne, jednak by to mohlo zašpinit a i kdyby ne nějak viditelně, tak zašmudlat určitě! Nejsem nějak příliš na sterilní prostředí, ale co je moc to je moc 🙂 Zítra se chystám na převlíkání a praní ložního, praní prádla a vaření, Aleš budou vozit s taťkem dřevo, aby bylo do krbíčku, tak sem zase juknu nejspíš až odpoledne nebo večer… tak mějte se fajn a pěkný začínajcí víkend! 🙂

    #860389
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Haňulko: Nakázali, nakázali, ale jsem neposlušný pacient. Jediné co opravdu striktně dodržuju je zákaz sexu. Příští pátek jdu na KO, tak doufám, že už to bude lepší, další tyden asi nevydržím:D
    Jsem doma, protože se berušce u mě přestává líbit, ale snad se za ten tyden umoudřila, zrovna tam dělá psí kusy:D

    Rybízku: Ty mě tak uklidňuješ, že nejsem jediná „divná“ 😀 Dneska i Michal přišel s Vaneskou. Je to moc hezké jméno, ale má jen dva tvary ne? Já bych ráda dala jméno, které bude mit spousta tvarů a ani jeden škaredý, ale jinak vubec náročná nejsem:D Dneska jsem si koupila novou maminku, tak první co bylo jsem sjela jak se jemnují dětičky jejichž rodiče tam posílaji fotečky, takhle to dělám pokaždé a k ničemu jsem ještě nedošla:D
    Ted hodně letí Elišky, to je moc hezké jméno, ale jednu už máme, tak mám smůlu:S Pokaždé když slyším nějaké jméno, okamžitě ho začnu skloňovat a uvažovat nad ním:)

    Našim sousedům už se narodilo miminko, mají holčičku Lindu. Tak jsem hned zkoukla co mají za kočárek:D Je fajn, že budeme mit holčičky skoro stejně staré, budou si spolu moc hrát

    Eviku: Všem maminkám z těhulek moc gratuluji. Ony se snad omluvily, že budou rodit blízko u sebe ne?

    #860390
    Anonym
    Host

    Ahoj kočky, přemýšlím, že se s váma přestanu kamarádit:o) Normálně nemám ráda bábovky a podobné buchty, ale po té vaší poslední výměně receptů jsem dostala chuť na bábovku takovou, že jsem se do ní dnes pustila:-) Použila jsem recept od Hruštičky a přidala nastrouhané ořechy a je úžasná. Nechápu, jak můžete tak málo přibírat, když vyvařujete a pečete takové mňamky…..Jinak jsem dezorientovaná nad tím řazením příspěvků:-( Přeju krásný páteční večer!

    #860391
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, vůbec nejsi divná. Já to mám fakt stejně.. Linda je taky pěkná, ale právě nevyšla dobře z pohledu numerologie. Já fakt nevím, se asi rozhodneme fakt až při vypisování porodopisu na příjmu 😀 Někdo neví, co bude mít a jména ví obě a my víme od NT screeningu, že to bude holčička a nemůžeme se rozhodnout.
    Dneska mě tak brutáně bolelo břicho, že jsem myslela, že to na mě jde.. :S Jako na menzes, ale hrozně!! Asi jako po prvním vyvolávacím prášku 🙁 Měla jsem ten zánět, ale mám ho přeléčený, ale ne zkontrololvaný. Tak jsem chvilku uvažovala, že bych zajela nechat se zkontrolovat do porodnice. Ale pak to asi po hodině přešlo, ale byl to fakt humus! :S
    Májo, taky jsem zmatená z řadění příspěvků, nic si z otho nedělej, asi fakt testují naši těhu demenci 😀 , jak psala Šárka. A bábovku si klidně dej, písnu sem recept pro Barču, tak můžeš zkusit v neděli udělat tu moji 🙂

    Bábovka:

    3 vejce
    10 dkg tuku (hera, máslo)
    20 dkg cukru (používám krystal nebo krupici)
    šlehat a přidat :
    1/4 mlíka (ne pplně studený)
    30 dkg pol. mouky s půlkou prášku do pečiva
    trošku citr. kury, špetka soli
    vlít do formy a do poslední cca 1/3 přidám kakao a je mramorová 🙂
    Píct asi na 175 st. 45 min. přikrytou a pak na 5 min. odkryju a dopeču, vypnu a ještě případně nechám v zavřené troubě, třeba ještě deset minut.

    Olejová buchta:

    30 dkg cukru
    6 vajec
    vyšlehat a přidat:
    1 dcl oleje
    1 dcl vody (ne úplně studené)
    24 dkg pol. mouky s 1/2 prášku do pečiva
    nalít to vymazaného a vysypaného plechu a přidat jakékoliv ovoce, nejlépe nějaký kyselý, aby to mělo smrnc! 🙂 Např. rybíz, jahody, ale už jsem zkoušila i s jablkama a dobrý 🙂
    Tak doubrou chuť Baru, a nejen tobě, budu ráda, když se zavděčím i ostatním 🙂

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27799.png

    #860392
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahooj holky!
    Jak trávíte víkend? Příspěvky pořád jedou obráceně:( přemýšlela jsem, že bych jim to někam napsala, ale nevím kam…tak zatím nic.
    My jsme jeli s manželem pokouknout do Varyády. Pro inspiraci jsem chtěla vidět nějaký miminčí věci naživo a nejen na netu:) a taky jestli nemají ještě slevy. A slevy měli, takže ženský máim hroznou radost – sehnala jsem něco jako dlouhou mikinu z příjemného fleesu a je dost velká, i když bříško vyroste:) Neměla jsem nic, když by se trochu oteplilo a v kabátu by mi bylo teplo. A pak ještě dvoje legíny 🙂 Super, ty se taky natáhnou, zkoušela jsem je radši. Původně jsem uvaživala přímo o těhotenských na aukru, ale co bych s nima pak dělala, tyhle využiji i potom a to já ráda takovýhle nákupy:)

    Jinak pár hraček pro malou koupím v Makru, mají tam medvídky Pú a jeho kamarády a za dobrý ceny.
    Jinak nevím,jeslti někdo sháníte pár obyč balvněných plenek..já jich pár nakoupím a našla jsem tenhle obchod, kde mají i s obrázky a přijde mi,že za dobré ceny.
    http://www.detske-dekorace-lunami.cz/detske-latkove-pleny/c-1142/

    S receptíkama si děláme pěkné chutě:D Nooo já dneska vyrobila Míša řezy…

    Danulka je šikula, že ji takhle chválí. Super

    Jinak teda nevím,jesltli se vám to stává, ale já i když dočtu všechny příspěvky,tak mi přijde, že m iasi nějaké uniknoul,protože občas někdo reaguje na něco, co jsem vůbec neviděla:O Ale to je možná taky ta demence:)

    JJ, bříško mi přijde dobrý pojem:$

    #860393
    Anonym
    Host

    Hruštičko, díky za tip. Asi tam taky vyrazím na nákupy. Já se dnes celý den flákám a vůbec mi to nevadí. V noci jsem moc nespala a ráno jsem dospávala až do oběda. Manžela jsem před chvilkou poslala s kamarádem na pivko, ať se taky trochu pobaví, jelikož se mnou už té zábavy moc není:-) To řazení příspěvků mě docela štve. Vůbec se v tom neorientuju. Nakoukla jsem i do jiné diskuze a tam se to řadí také opačně….takže to nebude jen náš problém.

    #860394
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    s tím zařením je to pěkně na prd! Jelikož já vždykcky dočítám a posunuju si to dolů a rovnou píšu příspěvek, takže i když jsou tam třeba jen dva, jako teď, tak jezdím jako pako po celé stránce 8o|
    Jinak koukám, jaký pěkný den jsme měly.. Hruštička byla samý nákup a Mája zase odpočinek 🙂 Je pravda, že já už taky víc odpočívám a taky teda nedám úklid na jeden zátah, třeba dneska jsem prala a vařila (výborný vepřový nudličky s klobásou v troubě) a vysála a zítra budu stírat, dovysávám podkroví a vyžehlím. Taky se chystám uklidit tři zimní budny, ze kterých už jsem vyrostla 😀 Už se těším na tu těhu, doufám, že mi dojde do čtvrtka, než půjdu do pordadny 🙂 Hustičko, já právě nesnesu, když by mě, byť jen elasťáky, táhly nebo sjížděly a pak bych je měla zase volnější, prostě musím mít vše akorát 🙂 , už jsem taková a to se samosebou prodraží :^) Ale věřím, že když věci nebudou prodarný nebo flekatý, že je ještě prodám na MMB Já jsem dneska nakupovala jen online, teda spíš jsem hledala nějaký levný monitor dechu ještě se zárukou a akce na Casualplay sporťák, kde by byl nejlevnější a s jakou největší možnou výbavou (nánožník, podložka atd. … což v základu není, pouze pumpička a pláštěnka) a přišla jsem na cenu asi 9.500,- i s nánožníkem a podložkou zdarma. Překvapují mě ty doby dodání. Nějde je dostupnost skladem, někde v kamenným obchodě i dva měsíce, tak to už nestíhám 😀 Když jsem kuppovala malé po vajíčku autosedačku 9-18 kg, tak ledaskde měli napsáno, že ji mají a když jsem si o ni napsala, tak se vymlouvali, že by mi mohli vyhovět pouze v jiné barvě atd., tak nevím, nač tam teda ta dostupnost je, na blbnutí zákazníků asi.. 🙁 A já když si vyberu typ a barvu, tak ji takovou fakt chci. Tak mám trošku obavu, abychom pak s první vycházkou nemuseli čekat na kočárek :O Ale je docela známý a má ho hodně obchodů, tak snad nebude problém. Nejraději bych si ho koupila v kamenném obchdě, abych nemusela pak řešit případné poškození dopravou.. uff, tak jsem se pěkně vykecala :o))))
    Půjdu si dát jahody, jelikož jsem dostala chuť na nějaký ovoce.. ještě že jsou v mrazáku 🙂 Dala bych si teda srstky, ale ty vážně nemám 😀 To jsou chutě 😀 Užívejte si víkendu 🙂

    #860395
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata nestíhám to dnes ani číst pokusím se zítra.Jen v krátkosti:v těhulkách halooo se narodila další holčička Sofinka ona i maminka Katka po dlouhém těžkém porodu jsou vpořádku a zdravé.Další těhulka Veke má porod rozjetej už jí odtekla plodová voda tak snad bude do rána další mimísek na světě:) .Jinak mě dnes poprvé otekli nohy tak mám místo lítek ještě jedny stehna:( .No hrozný u holek sem to nezažila tak s malim si užívám úplně všechno.:) .Pohlazení mimískům do bříšek a maminkám dobrou noc.

    #860396
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka přeji krásné nedělní dopoledne!

    Tak já včera měla odpočinkový den jako Maja:) . Danulka byla u babičky a dědy, v podvečer pro ni vyrazil manžel pěšky (má to na 35min rychlou chůzí přes město) a tak jsem četla knížku, brouzdala na netu, prostě relaxíček.

    Dneska jsem už nachystala na oběd – obalila řízky, ještě chci upéct stehna po provensálsku, snad někde najdu receptík, už jsem to dlouho nevařila.

    Hruštička mi udělala samozřejmě chutě s Míša řezama, tak se asi taky pokusím odpo něco upéct.

    No čeká mě odstrojování stromečku, protože nepadal – je to opravdu držák, jen šly větve dolů a ještě papíry na stavební spořitelnu, zdokladovat čerpání úvěru, už mě urgovali tak bych to měla dát do kupy.

    Na poště mám balíček – objednala jsem mimískovi ještě 2 páry punčocháčků od Rewonu, jedna maminka na MMB měla super výprodej – nové za 90,-Kč a jsou krásný s obrázkama a příjemná bavlna, kupovala jsem je vždy i Danče. Teď jí od Rewonu kupuji už jen termopunčocháče na zimu, v její velikosti (128/134)už totiž moc jiných výrobců ty s froté uvnitř nedělají.

    Jukněte na kojící podprdu od Tchiba – v e-shopu, je za skvělou cenu 129,- a není bavlněná, tak by se nemusela praním vytahat. Asi do ní taky půjdu.
    http://www.tchibo.cz/Podprsenka-na-kojeni-bila-p200005855.html

    No jinak nic nového, cítím se dobře žádný pnutí (ťuky ťuky hned preventivně zaťukám ať se to zase nevrátí), záda taky dobrý, neotékám (kromě prstů na ruce, nejspíš už sundám i snubák).

    Přeji krásnou pohodovou neděli a jeden dotázek – Rybízku – co jsou to ty srstky – to je nějaký druh ovoce? Tady takový terminus technikus neznám:) tak se prosím nezlob.

    Evíku, tak to je fajn, že se narodila další holčička těhulkám hallooo, má krásný jméno (kamarádka taky dala Sofinku, na zač.dubna jí bude rok, narodila se v úterý po Velikonocích). No já myslím, že my všechny tady taky letos do Velikonoc porodíme – jsou letos až na konci dubna.

    paaaaa

    #860397
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    tak se hlásím, a zírám, moc to tu nepřibylo, tak mi to ani nedalo práci dočíst – super :o) …

    Je hezké, jak relaxujete, tak by to mělo být, jen tak dál … jen odpočívejte, ještě nás čeká pěknej maraton, tak nabrat síly.

    Já jsem si opět udělala výlet k rodičům … nějak to na mě doma už padalo … nějaké depky … tak jsem si jela odpočinout, než tam prudit a čučet jak bulik, tady aspoň zase navštívím pár kamarádů – už mi nadávaji, jak jsem se takhle mohla odstěhovat daleko :o) … a navíc jsem udělala překvápko mamce a přijela na její výbornou rajskou omáčku, se kterou se tak vychvalovala, jak se jí povedla :o) …. tak si dnes dám do nosu.

    No jinak zpráva pro Vás, dědu už máme doma, naši ho přivezli ve čtvrtek, s tím, že musí dodržovat klidový režim se srdíčkem a docházet k doktoru na kontroly EKG … a bere nějaké prášky na stabilizování aritmie … no a co čert nechtěl … ve čtvrtek se nám vrátil děda a v pátek nám rychlá odvezla tátu … já už se na to vybodnu fakt … taťka už se léta potýká se slinivkou … je silný diabetik a slinivka mu už nefunguje vůbec, takže se mu to už chronicky vše vrací … v r. 2010 byl 10x hospitalizovaný v nemocnici jen kvůli šíleným bolestem – už s ním nic ani nedělají, jen napíchnou na kapačky, které mu vždy zaberou – a má na 2 měsíce klid – teď naposledy marodil půl roku 1.11. šel do práce a teď zase bum, musel na kapačky – hodnoty má úplně šílené rozjeté do nepatřičných mezí … vše mě štve – operovat se to nedá, inzulín mu nepomůže – dietu dodržuje a nic :-(((( je to smutné – navíc mu plný invalidní důchod nechtějí přiznat, takže se ještě s těma bolestma šílenejma potýká v práci … :-((( … tak jsem si musela postesknout a vykecat se … no a i proto jsem přijela sem, mamka už má všeho plné zuby, jen samé starosti a navíc si nemá s kým tzv. pobrečet … tak jsem tu :o) … aspoň psychicky pomůžu ….

    No a co dál? … včera jsme byli i u rodičů Aleše na celý dník, tak jsme si rovnou i přivezli postýlku – málem se nám ten šílenej balík nevešel do Punta :D:D:D nakonec jsme ho tam nějak narvali :o)))) a teď mi Aleš volal, že se pustil do sestavování postýlky … :o) jsem se nasmála, prý ať ho nejdříve nechám vystudovat ČVÚT a možná to sestaví … zase srandičky … když složil veškerý nábytek, tak postýlka nebude přeci problém :o))))) …. no jsem zvědavá až se vrátím :o) pak nafotím a dám na FCB ….

    Haňulko … o tobě jsem věděla, že jsi rebel … ale po včerejším písmenkováním na FCB do půl druhé do rána jsem si na 100% jistá :D:D:D:D super cholka jsi, hezky jsem se s Tebou nasmála :o)

    Eviku – do těhulek halooo posíláme pozdravy všem maminkám a mimískům … tam se to tedy pěkně rozjelo :o)))) jen tak dál … babyboom 😀

    Cuco – díky za tip na podprdu, určo na ní juknu :o)

    Užívejte si klidnou neděli a pohlazení pro Mimísky :o) papa

    #860398
    Anonym
    Host

    Těhulky,

    nové přeměřování bříšek … jak pak jsme vyrostli ??? … hlásím první … už 106 cm přes bříško … hezky jsme vyrostli od posledně … to jsme měli 97 cm :D:D:D:D waw :o) Tak měřte a pište :o)
    🙂

    #860399
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    koukám jak si všichni užíváte víkendu, to je dobře 😀 – dokud ještě můžeme! Já teda nic moc, od včera mě trápí bohužel průjem, takže jsem nic nepojedla, dneska jsem si dala suchou rýži protože už jsem měla hlad (co mi mamka poradila) a teda taky nic moc, stejně jsem na záchodě byla. Už mě to štve, ať už to přejde a můžu se normálně najíst. Vařit jsem stejně musela pro manžílka, tak to je trápení, nemoct se najíst s ním. Bohužel doma nemám ani žádné léky, co bych si mohla dát (aspoň černé uhlí), takže bojuju samovolně a doufám, že to přejde! 🙁

    Ale jinak už máme přestěhováno a v ložnici máme tak místo na postýlku pro naši berušku 😀 Manžel to včera odpolko zmáknul s bráchou všechno přestěhovat, jak jsem si to na ně vymyslela. Dneska nám tatínek ještě složil přebalovací pult a nad něj přidělal poličku, takže jsem za tento víkend maximálně spokojená, co se práce z manželovy strany týká – snaží se jak může. Však jsem na něj už taky naléhala, že je potřeba to složit a přestěhovat, abych mohla začít prát věcičky, které tady zatím mám v pytlích a krabicích – už to tady je jak ve skladišti. Takže se na to v týdnu vrhnu – teda doufám, že už mi bude líp! – a začnu přebírat a prát 🙂

    Šári nedalo mě to a změřila jsem si taky bříško – já mám tedy už 109cm! 😀

    Užívejte víkend a pohlaďte bříška:)

    #860400
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte,
    Cucaracho, ani nevím, že jsem to napsala po moravsku, že to mu nerozumínš 🙂 Ale popravde ani nevím, jak se to jinak jmenuje..:) , takže zkusím střílet.. angrešt? Už víš? Zelená bobule velikosti třešně, rostoucí na cca 120 cm keříku. 🙂
    Šári, to mě mrzí s taťkou.. mne zase zlobí žlučníček, tak tak trošičku vím, o čem je řeč 🙁 Jinak přes břich mám 100 cm, to není moc že? Máš sice víc, ale na té fotce se to tak vůbec nejeví, máš malý bříško! A Petspi má taky víc… chtělo by to i fotečku, pro srovnání, tak se čiň na FB! 🙂
    Dneska jsem konečně udělala celý týden debatou protřásané palačinky a jinak než normálně. Měla jsem povolený jahody, co jsem nesnědla včera a tak jsem je rozmixovala a přidala do zakysané smetany. Aby to nebylo moc kyselý, tak jsem palačinku prvně potřela marmeládou a pak teprvné zakyskou, zamotala a navrch dala šlehačku a skořici. Teda byla to ale mňamka, i Aleš se olizoval až za ušima a to není moc na sladká jídla! Malá zbodla celou! Takže možná malý tip pro vás.. mlsné jazýčky 🙂
    Včera jsem ještě chvilku pátrala na netu, přesněji na Aukru a našla jsem snad nejlevnější Casualplay, co jsem viděla, za osm a půl a navíc vložkou a nánožníkem zdarma, přesně jak jsem chtěla :o) Tak jsem hend reagovala, ale bohužel zatím žádná odpověď a to aukce dnes v pět skončila, tak nevím, zda by ještě ta cena platila. Nedala jsem „kup teď“, ani jsem nepřihodila, ale jen jsem poslala vzkaz prodejci, tak nevím, jak to dopadne, ale byla bych ráda, kdyby to vyšlo! Jen bych ještě musela prověřit odkud je, jelikož tento prodejce je z Havířova, tak aby to nebyla nějaká polská napodobenina! :@ Mám ale na ty nákupy v poslední době nějakej pech 🙁 Jak jsem si objdenala tu těhu bundu, tak jsem byla první zájemce na MMB, ale nedala jsem „závazně objednat“, peníze jsem odeslala v pátek ráno a dnes jsem si všimla, že je bunda v cizí rezervaci, tak jsem hned psala paní, jak je to možné..? Že jsem byla první zájemce já a hlavně, že už jsem jí peníze poslala. Tak asi pro příště, když budu peníze posílat, tak si u dané věci odkliknu „závazně objednat“ pro jistotu.. Snad o nic nejde a není paní křivák, že by ji prodala nám oběma.. ale člověk nikdy neví a mě se zmocní vždykcy takovej blbej pocit, než se ozve.. :S
    Tak dobrou všem nočním ptákům a já jdu ještě žehlit, zabalit dva balíčky a nachystat Alešovi svačinu :o) Takže minimálně půlnoc to jistí :o))) Ale dnes bolí docela křečáky, tak snad to dožehlím!

    #860401
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Tak brzo ráno se Veke z těhulek halooo narodil chlaprček Vašík 4,005kg.Děvčata už finišujou. Jinak my jsme předevčírem vyrazili ke známím a byli jsme tam až do včerejška.Mají čtyřletou holčiču a ta když si ráno uvědomila že mám v bříšku miminko tak celé dopoledne trávila tím že seděla vedle mě a poslouchala co malej v bříšku dělá:D .Bylo to hrozně krásný jí sledovat s jakým zaujetím pokládala hlavičku a poslouchá.Taky mě přemlouvala abych tam zůstala dokud se Matyášek nenarodí ze srdíčka:) .Dokonce našla i pár chrastítek které zůstali po ní s tím že ona už je nepotřebuje,tak ať je vezmu miminkovy.Odpoledne sme zase ztrávili u jiné kamarádky na narozeninách.Malej krásně bavil celé osazenstvo tím jak sebou mrskal až mi nadskakovalo bříško.Přišlo mi to jako bych spolkla rotoped a malej na něm jezdil:P .No a dnes ame se stavili u další kamarádky která mi sehnala plno krásných věciček na Matyáška.Když sme tam přijeli tak jen nahlásila že všechno už vyprala a vyžehlila tak už s tim nebudu muset nic dělat.No nádhera od bodýček po dupačky,čepičky a botičky.Sama k tomu všemu koupila dvoje nové dupačky a troje bodýčka.Ve středu spolu jedeme do Sokolova kouknout po dalších věcech.No krása vlastní rodina nemá zájem a cizí se můžou přetrhnout v tom aby našemu Matyáškovy nic nechybělo.Ještěže ty kamarádky mám.Pohlazení bříškům.

    #860402
    Anonym
    Host

    Krásný večer těhulky,

    nevím koho tedy zdravím, když už asi všichni spinkáte, ale což :o)

    Rybízku … no jako mě to všichni říkají, že mám malé bříško … tomu nerozumím, když mám krásných 106 cm … dnes jsem byla s kamarádkou ve vinárně na čajíčku a kafíčku a ta pořád na mě koukala a říkala: teda Šári, ty vypadáš jak ve 4. měsíci – dokonce číšnice si všimla a typovala mě na max. 5. měsíc :o)))) no … a když jsem řekla 7 a půl … nevěřila … tak já nevím tedy :o) … ale centimetry už honíme nahoru :o) škoda, že né ty kila 🙁 ale třeba ještě popolezou …
    S tou bundou, doufám, že Ti to výjde … já dávám tedy vždy závazně objednat – pak písnu zprávu prodávajícímu a když mi pošle č.ú. a souhlas, že můžu poslat penízky – pak teprve posílám … též se bojím toho, že by zájemců bylo více … a nejlépe si vyžaduji tel. číslo, že jsem nevěřící a ráda si to ověřuji, když už někdo něco prodává závazně a nestojí to korunu ….

    No mě čeká zítra den … musím do lékárny doplnit vitamínky a něco pokoupit … maliník atd … a pak chce jet mamka nakupovat – zase jí to chytá :-((( ale já jí stejně nic nedovolím, protože si myslím, že všeho mám habaděj už … teď začali zase s naušnicema … tak to jsem jasně zatrhla, že až se narodí, tak je pořád ještě čas … no zbláznili se asi všici :o) …. Eviku … to je mi líto, že vlastní rodina nic … a cizí by se mohla roztrhat, ale nevěš hlavu, lidi jsou různí, buď ráda, za skvělé kamarádky … :o) … též mám pár takových super … a těch si moc vážím …

    Petspi – mažel je šikulka … též to krásně zvládnul … taky jsem chválila toho svého … ještě pár maličkostí a pokojíček máme fungl hotový :o) a budu dokrášlovat :o) Doufám, že tě ten průjem přejde, on se nemá vůbec podceňovat v těhu … zkus čokoládu a čaj … ten mi to vždycky zastavil … a pak po trošičkách pravou colu … ta odmašťuje střeva a po průjmu je nejlepší – typ od mého dr. …. držím palece Péťo … snad to bude oki, kdyby né, zajdi si raděj k doktoru …

    No moje malinkatá Beruška mi dneska dává takové kopance, že to snad není pravda … kamarádka říkala, že budu mít tanečnici :)))) že vyvádí nádherně, dokonce zaznamenala škytavku dnes … a hrozně se smála … ona nemá ještě dětičky, takže to zažila poprvé :o) hezkéééééé jsem jí řekla, ať už do toho taky praští :o))))

    tak se s Vámi loučím … hezkou dobrou nocku všem a hlavně Mimískům … papa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,131. až 2,145. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist