Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,146. až 2,160. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860403
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Krasný večer…tedy nebo spíš krásnou noc…???
    Jen v rychlosti jsem nakoukla abych se drobátko odreagovala od tý hnusný statistiky, to je fakt neskutečně dementní předmět!
    Bříško změřim zítra, teď už se mi nějak nechce hledat metr.
    Šárko, taky moc děkuju za včerejší pokec, byla fakt sranda, nemělo to chybu 😀 …máme společnýho mnohem víc než jsem si myslela 🙂 . Jo a jen tak mimochodem, Standa zas udělal smutný hezký voči, takže žije 🙂

    Tak dobrou noc…já se zas ukážu, papa

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27817.png

    #860404
    Anonym
    Host

    Ahoj holky v novém týdnu!

    Šárko, kouknu se po metru a změřím se, ale to bude numero – sama vidím jak pupík pořád roste.
    Váha taky šplhá ach jo, já asi dám těch 16kg jako u Danulky.

    Jinak nic moc nového, nechala jsem si Danulku doma, o víkendu každý ráno trošku pokašlávala a čeká nás ve středu zubařka a příští týden logopedie v Liberci a zápis, tak ať mi do té doby neonemocní. Tak budeme spolu hospodařit doma. Chystáme se na chvilku přes poledne ven – zajedeme na poštu pro balíček a musíme koupit pečivo.

    Holky já teď večer usínám s Dančou, pak se třeba proberu, jdu kouknout na manžela co sleduje v TV v obýváku a zase vytuhnu, připadám si jako sedmispáč:D . Ale asi si tělo říká, dokud to jde tak holka spi do zásoby.

    Evíku to je hezký od těch kamarádek, určitě je to krásný, zvlášť když rodina je v tomto směru chladná. Toho je zapotřebí si vážit. Já mám taky kamarádky, které mi nabídly půjčit kdeco, takže jsem moc šťastná, že je mám a doufám, že jim to všem budu moct oplatit. I když některým jsem už taky půjčila když něco potřebovaly. Já mám půjčenou autosedačku – vajíčko, budu mít ještě přebalovák, lehátko pro mimčo, koupací kyblíček, šátek na nošení.
    Takže ke kupování nám zbývá kočárek – už mám vyhlídnutý a tento týden ho objednáme – tedy manželovi rodiče – protože nám to navrhli už na podzim a teď už se poptávají kdy to chceme zařizovat, když už se to tak blíží. Teď se mi zalíbila kombinace čokoládově hnědé s oranžovou tak asi zvolím tu (místo oranžovo-tmavomodré původní). Ale typ je to stále stejný – Hoco Austria, čtyřkolka, kombinovaný.

    Rybízku, no já taky vždy dám závazně objednat na MMB, už se mi též jednou stalo, že ačkoliv jsem byla 1.zájemce, tak v ten moment objednal ještě někdo a věc mi tzv. vyfouknul, ale to jsem zjistila až když mi ta prodejkyně napsala. Bylo mi to líto, ale to se holt někdy stává. A jak psala Šárka peníze posílám až když mi přijde zpráva s platebními podklady nikdy dřív. No uvidíš jak to dopadne, určitě by Ti v takovým případě peníze poslala zpět, když by bundu přislíbila té druhé paní.

    Tak přeji všem těhulkám krásný den, pohodu do bříšek ať miminka krásně rostou a zakulacují se!

    #860405
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    jen zatím v rychlosti – Šári, si mě taky nahlodala s měřením, že mě to začalo zajímat:) Mám 95cm
    Rovnou házím i ukazatel:) On teda není takový, jak mi to přesně říkají v poradně, ale asi den rozdíl…no dneska si to zas porovnám, za chvíli pádím.

    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/ttcf839.aspx

    S taťkou mě to mrzí, je zvláštní, že nemůžou dělat nic víc:( Taťka je statečnej, že to tak snáší…pěkně mamku rozptyluj:)

    Rybízku, já tomu moravskému taky nerozuměla…dokonce jsem zapřáhla manžela, ale on je ze Slezska, tak tam tomu asi říkají zase jinak:) Ale angrešt by to mohl být..ten miluju a když jsme byli v létě ve Finsku, tak tam byl VYNIKAJICI A ty jejich trhy u moře
    Tenhle týden se taky asi k těm palačinkám nakonec dostanu a s tou zakysankou to není špatný nápad:) Oba s manželem ji milujem a jahůůdky…jen nemáme čerstvé:(

    haňulko, ty jsi dračice….přeju,ať se ta statistika dobře uhnízdí!

    Evíku, přesně ale super, že máš takové kamarádky! Někdy zastoupí rodinu líp…a člověk má taky rodinu trochu „jinou“ i než jen tu biologickou. To je moc fajn, jinak by na světě bylo ještě o hodně víc smutných a opuštěných lidiček..

    Cuco, na podprdu jsem koukala, díky za tip. ale bohužel nemají mojí velikost:) Jinak bych ji vyzkoušela.

    Joooo a mám radost, že se vám daří připravovat hnízdačka pro mimísky…já jsem zvědavá, jak se to tenhle týden rozsekne se skříní pro malou.

    Teď už musím pádit se nachystat do poradny, ale pak zase nakouknu a ještě něco zareaguju,co jsem nestihla:)

    Zatím se mějte pěkně takhle na začátku týdne:)

    #860406
    Anonym
    Host

    Rybízku, díky – tak už vím jak říkáte angreštu – já znám jen tenhle název:o):) . Rybízu říkáme rybíz, angreštu angrešt, jediný co máme dvojí název je pro mirabelky – těm se říká i špendliky. Je to něco podobnýho jako třešně, jen to rostě ponejvíc jako plané ovoce u cest a jsou buď žluté, nebo takové vínové. A je to moc dobrý, dělám z toho i džem. Jen jdou dost špatně vypeckovat – oproti třešním.

    #860407
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Cacaracho, diky za tip na podprsenku, ale mam stejny problem jako hrusticka…moji velikost uz nemaji :'( …mam to pech a vypada fakt pekne.

    Rybizku, ten kocarek na aukru tam za tu cenu maji znovu. Teda presne za 8549 Kc,novy od firmy Qbaby, tak je mozne se podivat jeste na jejich stranky obchodu. Ale jak tak koukam, tak maji udelene i dost negativni komentare 🙁 .Jinak jsi me prekvapila tim, ze by to mohl byt nejaka kopie z Polska…to by me ani nenapadlo. Jak se pozna original?

    Holky, ja ani nevim, ze se na mimibazaru da nekde kliknout zavazne objednat…to asi musi byt clovek nejak registrovany. Vy jak jste ho tady chvalili, tak me to nedalo a mrkala jsem taky na kocary…a podaril se mi superkauf…ja jsem teda zas koupila obracene jak rybizek. Koupila jsem pouzity sportak a dokoupila novou korbicku a autosedacku. A misto 24000 me kocarek vysel cely i s veskerym prislusenstvim (nanoznik,plastenka, slunecnik,taska atd.) na „pouhych“ 12000 a ten sportak je fakt jak novy, ale my jsme si taky pro nej tenkrat jeli, bylo to cca 60 km, takze tak…ale je fakt,ze jsem s pani mluvila jen emailem. Ale byla to pro me super koupe a jeste mam kocarek,ktery jsem chtela.

    Jinak jsi me rybizku s tema palacinkama zas navnadila:@ , ale nic nebude az nekdy priste:D .

    Hanule drz se na zkousky a hlavne se moc nestresuj.

    Minuly tyden se mi podarilo sehnat pediatra pro naseho hrosika, tak jsem si zas mohla dalsi vec ze seznamu odskrtnout. A byla jsem se v patek fotit, tak jestli fotky budou alespon trosku pekny, tak se s nima rada pochlubim.

    Pres bricho mam presne 1 m :), ale uz tak 2 mesice…spise mne ted zacala rust zadnice…:(…asi telo potrebuje vyvazovat. Na kila mam o 8 kg navic, ale jelikoz jsem mela cca 20 kg nad svoji vahou pred tehu (mam poruchu stitne zlazy…takze veskere boje s vahou jsou tabu, clovek muze cvicit kazdy den a stejne si telo dela co chce :S ), tak jsem doufala, ze Hrosik bude vic sat ze me, ale asi mu ty tuky moc nechutnaj…no hlavne, ze je prdolka v poradku a kdyz se nevratim do sve velikosti, tak si clovek bude moci hned za odmenu koupit na sebe neco hezkeho 🙂

    Dnes me ceka tehu cviceni a po ni masaz…tak bude dnes takove relaxacni dopoledne.

    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/ttd5e7a.aspx

    #860408
    Anonym
    Host

    Hezké odpoledne maminky,

    teda konstatuji, že se mi tu spí nejlépe … :o) i přesto, že tu občas šňafnou ty moji čtyřnozí miláčci :o)

    Hruštičko – teda, ty máš malinkaté bříšánko … a to říkají, že ho mám já … e-e … ty :o) … ale co jsem neměla celou dobu, tak teď to doháním … s kilama tedy né … ještě Veverik … jak pak je na tom těhulka s nejmenším bříšánkem ??? … dlouho se neukázala potvůrka jedna – hezky dodržuje klidový režim – to je dobře :o)

    No jinak taťku zase opět dnes pustí – jak jsem psala 3 dny na kapačkách mu to uklidní aspoň na měsíc – ale bohužel opět to začne na novo – šílenost a to se říká, že kdo nezná bolest vnitřností, tak že vlastně neví co je to bolest … já neznám ani bolest žlučníku … ničeho … a hlavně jsem takové střívko, že když mě prostě bolí břicho, tak mě bolí břicho – Aleš se mi vždycky ptá, ale co tě bolí ??? … podbříšek, žaludek, žlučník …. co??? … no a já nikdy nevím … neumím to rozeznat – krom bolesti vaječníku … jinak nic, takže až mě opět vezme slepák, tak prostě nevím :-((( … ale jak říká mamka – život tě naučí – ta zase trpí na žlučník – asi jako Rybízek psala … :-(((

    Cuco – tobě musím poděkovat za odkázek na podprdu – no jasné, že jsem si jí hned objednala … mé číslo měli, tak jsem ráda, že budu mít jednu obyč aspoň do zásoby … teď budu schánět, nějakou tu lepšejší, hezčí ….

    Teda tady ráno bylo -8 stupňů … ta zima snad nikdy neskončí, nebo cooooo … už mi to s…! 😀 …. já chci teplo … chci sedět na zahradě, opalovat se … jůůůůů …. no to si ještě počkám …
    Jinak pořád špatně mluvím, furt rýma … a to jí už mám … 10. den :-((( sice už smrkám tak 6x denně jen, ale huhlám pořád … a nejhorší je, že jsem asi nakazila mamku … protože ráno vstala a má 37,5 horečku a není jí dobře, tak se nákupy a město odkládá a vyhnala jsem jí zpět do postele s čajíčkem a medem … fakt to počasí nahrává virům a bacilům .. jednou nad nulou, jednou mrzne jak blázen !!! … UF …

    Dneska udělám ještě objednávku na lekarne.cz … ještě je pár věcí, které potřebuji, hl. do lékárničky pro Natálku a pak musím zkuknout nabídku nějakých prodejen nábytku – Jysk, Jamall, Paul … atd … potřebuji už nutně ještě nějakou komodu do Natálčinýho pokojíčku, protože ty věci mě tam už sejří, že se nikam nevejdou :-((( takže to chcu ještě stihnout koupit do konce února – pak vše vyperu, vyžehlím a uklidím … no a tašku do porodnice ….

    Joooooooooooooo … včera ve 22 hod se narodila mé kamarádce holčička Petruška … a to před termínem … termín měla 1.3. – jako první datum a druhé datum měla 18.3. … takže docela předčasně … ale obě jsou holky zdravé a krásné, prý … psala její sestřička, která rodila před měsícem taky :o) … obě sestry a mají obě holčičky … a jména dali po maminkách …. Romanka a Petruška :o) … tak se těším na míry až písnou …

    Krásný dník a dobrou chuť k obídku … u nás dnes vaří děda :o) on strašně rád … tak dělá řízečky (opět, jeho nejoblíbenější jídlo), bramborovou kaši a okurkový salátek :o) … MŇAM !!!!
    papa zase přes den nakouknu …

    Hruštičko – písni pak co v poradně nového :o)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27827.png

    #860409
    Anonym
    Host

    Šárko, že nevíš co jsme s Dančou měly dnes k obědu??? Řízeček a bramborovou kaši. Už se ani nedivím, že jíme stejná jídla když jsi doma natož abych se divila, že jíme stejná i když jsi u rodičů:D !

    To je dobře, že měli aspoň Tvojí velikost v tý podprdě. Já si jí taky vezmu, využiju, že mají mojí velkou velikost. Určo se to neztratí a za takovou cenu.

    Hlavně že tatínkovi pomohla kapačka a cítí se zase líp! A přeju ať se mamča z toho dostane, ať to vyleží a můžete vyrazit na nákupy.

    Kamarádka mi dnes psala, že má malá Jůlinka opruzený zadeček a co už vyzkoušela, bohužel nic jiného dalšího jí poradit nedokážu. Asi s tím bude musek k Dr. jestli jí něco napíše co ještě nezkoušela. Malá jí v noci přes 2 hoďky nespinkala tak je unavená.

    Já v lékárně budu obj. až mi přijde zase rodičák – určitě tu odsávačku na vysavač a ještě nějaký věcičky, možná i krabičku těch jednorázových kalhotek – jednu doma mám tak ať mám ještě jednu.

    No jinak jsem četla na baby-café.cz info že snad mají zavřít na naši porodnici?!:@ tak jsem z toho taková rozhozená, musím tam zavolat, když mám sepsaný porodopis tak že by to aspoň mohli dát vědět (telefon si paní na mě brala). Jako to se mi už zdá docela neférové jednání, když jsem se jí ptala jak to bude při těch změnách, tak řekla jen že kromě primáře všichni odcházejí, ale že se odd. nezavírá. No mazec. Tak pokukuji a čtu názory na netu o liberecké porodnici, asi by mi nic jiného nezbylo, kdyby ta naše byla skutečně zavřená. Zase já nejsem nějaká náročná, ale prostě už jsem si tak nějak v poklídku žila že budu rodit zde, kde se narodila i Danulka. TOhle je čára přes rozpočet…

    No nic pojedeme na poštu a trochu se nadýchat čerstvého mrazivého vzdoušku s Dančou a zase sem juknu na novinky. paaa a krásný odpolko!

    #860410
    Anonym
    Host

     BabyFetus Ticker

    #860411
    Anonym
    Host
    #860412
    Anonym
    Host

    Tak první pokus vložení se zase nezdařil 🙂
    Závidím vám, že můžete jíst – já jsem stále ještě trochu běhala v noci na záchod, takže to nepokouším. Ale mamka mi poradila, ať si uvařím mrkev a rýži ve vodě a jím to, ať mám aspoň nějakou stravu – tak jsem poslechla maminku a už toho trochu snědla – nic moc, ale aspoň trošku do žaludku.:D A to mi volal tchán a zval mě dneska na obídek – taky řízeček – bohužel jsem musela odmítnout, to by asi můj žaludek nezvládnul 🙁 Doufám, že už to bude brzo dobré.

    Chtěla jsem zítra jet na první lekci předporodního kurzu, ale nevím nevím, zda budu schopná – asi začnu až příští týden a posunu si to tak do března.:) – naštěstí je to možné, je jedno kdy člověk začně, prostě má zaplacené 4lekce a je jedno, kdy si je vybere.

    Zima je u nás teda taky velká – vylezla jsem z postele až nějak po 9 a teploměr za oknem mi ukazoval minus 13 – takže nikam nejdu! Brrrr….. No jo, už jsme podhůří, jak říká mamka – kousek do Orl.hor!

    #860413
    Anonym
    Host

    Cuco … mě už to nepřekvapuje vůbec s tím jídlem … akorát jsem se zase zasmála … máme krásnou shodu … já jsem se pěkně přejedla :o)))) mňam … zítra budeme mít játra na roštu s bramborem, tak běda :D:D:D …

    #860414
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka,
    já jsem tak strašně unavená, že nemůžu ani psát. :S Jituško, prosím tě, ty sis kupovala někde v drogerii pláštěnku na kočárek. Mají v Rossmannu za 100,-, ale vůbec nevím, jestli to na kočárek obleču. Jaký máš zkušenosti? A ještě jedna věc pro všechny. Kdo jste byly na UTZ ve 30. týdnu, má cenu si dělat fotku, je tam ještě vůbec něco vidět?
    Nechám vás napospas včil a jdu čučet do stropu, protože na nic jinýho nemám sílu. Zdarec. 🙂

    #860415
    Anonym
    Host

    Baruško: no já tu pláštěnku koupila protože je univerzální a doufám, když nemám žádný extra kočárek, prostě klasiku, že se pláštěnka na něj vleze…ale poznám to až kočárek přijde a pak to teprve můžu vyzkoušet…to bude v horizontu 14 dní-3 týdnů.

    Petspi: určo by Ti rýže a vařená mrkev měla pomoct. Ještě je dobrá hořká čokoláda – hodně procent kakaa ta kvalitní, no černý čaj už jsi určitě zkoušela. Taky probiotika nějaká – z lékárny aby se Ti střevní mikroflóra zase navrátila do rovnováhy, v lékárně poradí. Je to nepříjemné, já díkybohu a taky díky užívání Chlorelly nevím co je průjem ani zácpa.

    Jsme z pošty doma, punčocháčky jsou prímový, ta nejmenší velikost je tak mrňavoučká, ale jsou hrozně příjemný ty od Rewonu tak snad budou mimískovi pohodlňoučký, prý některá mimča moc punčocháčky nemusí, že jim je líp v dupajdách. Ale já to koupila hlavně kvůli cestě z porodky, když mám ty polodupačky takový teplejší tak chci pod ně dát ještě ty punčocháčky a už nebudu do porodnice tahat kombinézku. Tohle bude myslím na jaro stačit, když ještě mimi bude přikryté dečkou i ve vajíčku.

    Jdu si dát svačinku a pak budu odpočívat a vezmus i příklad z Barušky. Baruško, tak jen ať je to taková těhulkovská únava ať jsi jinak v pohodě!!!

    #860416
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky 🙂
    Tak tu máme nový týden… my ho začaly s kamarádkou při kafíčku 🙂 Stavila se hned ráno, resp. dopoledne, ale my spaly s Kájou do devíti, takže nás skoro budila 😀 . Byla jsem moc ráda, moc často se nevidíme. A zase zlobila, donesla mi čokoládu, já budu jak stěhovák 😀 No samozřejmě už jsem ji načala.. No uvidíme ve čtvrtek v poradně :o)) Posledně jsem měla 9 kg. Pěkně jsme si pokecaly. A jak tady čtu tak i Šárka s kamarádkou ve vinárničce, to je potřeba, občas! Šári, gratulka kamarádce k holčičce, ale to brzo teda a s jakou váhou se narodila??
    Holky, ad MMB, tak paní se mi ozvala, že se mnou počítá jako s prvním zájemcem a že už jsou penízky připsané a bundu posílá dnes , takže ve čtvrtek do pordny nahatá nepůjdu 😀 Tak je to dobrý, nic o další zákaznici se závaznou objednávkou neříkala, tak nevím, jestli si to neodklikla sama, aby jí na to už další nepsali … Teď jsem zvědavá na ten kočár z Aukra.. už napsali, že si vložku můžu vybrat a nánožník je černý, cena je 8.549,- a doba dodání je dva dny, skladem je mají. Ale já moc nevěřím té oblasti, stahuje mě to pořád na to polsko, dokonce i paní měla takový divný jméno… neměly by jste taky obavy, nebo už jsem paranoidní..??? Poradťě mi, prosím, co si o tom myslíte… 🙂
    Hruštičko, tak koukám, jak jsem vám všem dala se srstkama, vůbec jsem netušila, že by jsme mi nerozumněly… A ty jsi byla ve Finsku? A kde přesně? Já též, na polárním kruhu v Rovaniemi. Máš nějaké fotky na FB? Já ještě ne, ale chystám se už dlouho 🙂 Co v poradně? A pak napiš, jak jste se rozhodili se skříní, u nás už je jasno.. manžel udělá, materiál se bude nakupovat během týdne, teď jen vybrat odstín, během února bych chtěla, aby to bylo a zač. března, chystat a prát věcičky a taky tašku do porodnice 😀 , jak psala Šárka. Dnes zavolám kamošovi skrze ty matrace, aby na to měl časový prostor a nehonila ho na poslední chvíli.
    Jity, taky díky za tip na šprndu, hnedle se mrknu, je za super cenu! Špendlíky znám, taky mi moc chutnají 🙂 Jinak taky přemýšlím, zda dát miminku punčošky a nebo raději oblíct dupajdy a dát tenkou kombinézu či oteplené kalhoty!!?? Máme na autosedačce nánožník, to je taky jedna ze super vychytávek Casualu.. A nechce se mi vše krámovat ze šatny z krabic, když to nemám kam dát… Asi to budu řešit, až budu vše prat a rovnat do komody, už se na to moc těším 🙂
    Raduzko, díky za podívání na kočárek! No kopie mě napadla, protože je Polsko nedaleko.. A jak se pozná originál nevím 🙁 Možná tak, že už mi na otázku mailem, odkud je berou, neodpoví… 😀 Jinak mrknu na ty špatný komentáře, nerada bych se spálila a měla nervy, to si radši připlatím tady v Brně. Díky!!! A jaký kočárek jsi koupila? No já právě mám strach jít do starého sporťáku kvůli podvozku, gumám, brzdě atd. … takže já to udělám zase tak, že sporťák nový a korbička, která se jen tak miminkem nezničí a autosedačka v autě taky ne, navíc vše používané cca čtyři měsíce a skoro za polovinu ceny Celý komplet by vyšel přes dvacet tisíc a mě teda přijde na nějakých čtrnáct, max. patnáct s novým sporťákem 🙂 Jéé, závidím cvičení i masáž 🙂 A s mírama a přibráním jsme na tom podobně V pase metr a na váhu 9 kg. Těším se na tvoje fotečky s bříškem! 🙂
    Holky, jaký rozměr kapny bych měla pořídit pro Karolínku do nové postýlky? Rozměr bude 160x70cm. Asi neještě velkou že? Ta by ji mohla padat z postele. A nemáte někdo nějaký tip na netový obchod? Možná bych rovnou přídila i nám nové… A stejně tak povlečení pro malou.. předem díky!!
    Baru, já jdu ve čtvrtek, takže neporadím… jdi odpočívat, ať jsi fit na čtvrteční kafíčkoooo :o)))
    Všem krsáné odpolko :o)) aleš se každou chvíli vrátí z práce, tak se najíme, rizoto, mňammm 🙂 A pak asi musím skáknout do obchodu, takže si jdu napsat papírek, páč jinak zase donesu úplně něco jinýho než jsem chtěla 😀

    #860417
    Anonym
    Host

    Tak teď se cítím přesně jak psala Barushka … fuj … jsem se na hodinu a půl natáhla a je to snad ještě horší … unavená, otrávená, bez síly … :-((( no to mám radost, takže se zahrabu do peřin a skouknu si nějaký film v booku … nejlepší na takové stavy …

    Rybízku skrze kočárek a polsko … já tedy nevím … asi bych se toho nebála a když už jo, chtěla bych telefonický kontakt a tam bych se domluvila a kdybych poznala, že je to napodobenina, tak bych chtěla vrátit peníze – na to by se měla stahovat záruka – pokud ti potvrdí, že jde o originál – miluji tohle klamání spotřebitele :-((((( … a panaroiní určitě nejsi … ale jak říkám, já bych se asi nestrachovala … přeci nemůžou použít značku zbůhdarma … a vydávat to za origoš …

    Já do porodky vezmu Natálce polodupajdy – ty nejmenší + košilku a navrch ten teplej overálek, jak jsem měla na FCB … vyřešeno :o) jinak punčocháčky vel. 56,62,68 … mám též myslím, že je to výhoda … ale jak říká mamča, asi se budou špatně oblékat – ale bude to chtít určo jen chytnout ten grif … samozřejmě s polodupajdama a dupajdama to bude lehoučké …

    No jdu se natáhnout, večer ještě juknu … papa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,146. až 2,160. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist