Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,206. až 2,220. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860463
    Anonym
    Host

    Dobrý večer těhulky,

    Lennycko vítej mezi námi – šikovná holka, že jsi nás našla … jsme tu někdy ukecané, někdy utrápené a někdy otrávené … tak jako v životě … určo jsme rádi, že jsi se přidala :o)

    Káťo,
    teda obdivuji tě, jestli přečteš všechny příspěvky :o))) mě se jednou za čas stane, že se sem 1-2 dny nedostanu a mám co dělat abych to přečetla a zareagovala a nezapomněla na co :o)
    A vypovídat se tu u nás určitě můžeš, od toho tady jsme – jednou jsem v kelu já, podruhé někdo jiný … prostě se to tu střídá … dobré se špatným, jako v životě … a chápu že jsi naštvaná … mě se taky v poslední době vše sere … dnes to je prozměnu počítač :-((( to bude zase peněz … o autu nemluvím to musím zaťukat – ťuk, ťuk … zatím drží, jinak je to šílený požírač peněz – by jsme ti mohli s Rybízkem vyprávět, viď Ivetko ? …
    Pořádně se nadopuj vitamínkama ať to od kluků nechytneš … já mám zrovna období, že se z té chřipky nějak nemůžu dostat :-((( ještě pořád huhlám – rýma pitomá !!! a to se láduji vitamínama pořád … :-(((

    Cuco – s tou zubařkou jsi to tedy měla bomba … já ale na ty jejich cementíky moc nejsem – vždycky mi to po týdnu vypadne :-((( takže jsem tam vždycky musela znova :-((( tak držím palce, aby ti to vydrželo … aspoň tě to nebolelo – super …

    No a já mám zase den jako Baruska … teda já ho mám asi v poslední době pořád – unavená, otrávená … chjooooooooooooo … zase jsem spala 2 hodiny odpoledne a to je jak kdyby mi někdo dal kládou přes hlavu – a pořád si říkám, že spát nebudu – a stejně usnu !!! a v noci tu zase budu ponocovat s Rybízkem :o)))) včera do půl jedné :o))) a to já šla osobně spát ve 2 hodiny v noci 🙁 a stejně jsem spala tak, že když tu něco řachlo byla jsem vzhůru a každý 2 hodiny na wc 🙁 no nic jdu zalehnout k Ulici pak si udělám něco k večeři a snad se mi nálada zlepší … hezký večer těhulky ….

    #860464
    Anonym
    Host

    Veveriku,
    jéééé super, že máš radost z věciček, gratulkaaaa … a doufám, že jsi je tam sprdla :o)))) tak jak si zaslouží …
    Já bych se ráda mazala, ale jak říkám, nemám ráda mazání ani na sluníčku u moře, natož jen tak :o))) a to mi klidně můžou říkat že tento krémik mastný není – pro mě je mastný každý :o))) ale niveu na obličej používám – to jooo, ale na tělo e-e :o)))) mám hroší kůži :D:D:D

    Jinak s těma výtokama – jsem na tom stejně jako Veverik … celé těhotenství – nepálí, nesvědí, nebolí a pořád … měla jsem jak prášky, tak čípky a nic nepomůže – kultivace, stěry vše je čisté – což jsem se hodně divila … no a Dr. mi říkala přesně to samé co Veverikovi – to je těhotenstvím a pracováním dělohy … miminku to neškodí – hlavně to dělá hormonální změna v těle a ta se někde projeví vždycky – sice to otravuje trochu život, ale což nic neuděláme a cpát se zbytečně čípkama už taky nehodlám, tak mi Dr. řekla ať to vydržím do konce těhu, pak to v 6-ti nedělí zmizí samo … jinak ty Káťo si ale s tím nezahrávej, dokud nebudeš vědět, že to není zánětlivé, nebo kvasinkové povahy … to jsem o tom něco četla že v těhu kord na konci je to nebezpečné, takže to radši dr. vše řekni … ajestli to budeš mít jako já a veverik – tak vítej do party 🙁 …

    #860465
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Holky když už jsme u těch myček. Používáte je často? My taky máme, ale mě nabaví čekat než se naplní, jelikož jsme 2, tak to trvá 3-4 dny. Takže stejně všechno umejvám v ruce a myčlu použiju tak jednou za 14 dní

    Šari právě, že jsem je moc nesprdla, byl tam takový sympatický pán, který se na mě hezky usmíval. Tak jsem to na něj nemohla vybalit:D A i Michal byl v klidu, tak jsem si řekla, že si to schovám na příště, až tam zas bude nějaká sukupa:D

    Musím se Vám ještě pochlubit, konečně máme svatební album 🙂 Dneska jsem ho byla vyzvednout. Nakonec jsem nechala udělat CEWE FOTOKNIHU a je to nádhera 🙂 Ze začátku jsem byla trochu v rozpacích, měla jsem přesně zafixované, jak má správné svatební album vypadat, ale výsledek mě přesvědčil. Určitě to bude praktičtější než normální fotky:)
    Jo a taky jsem dnes začala berušcepsát knižku MUJ PRVNÍ ROK 🙂 Sice tam toho ještě moc napsané není, ale už tam má kdy jsem si dělala test, kolik jsem vážila před těhu a celý náš rodokmen 🙂
    Hodně jsem se pobavila u otázky na co mám maminka v těhotenství chut, jsou tam takové ty klasiky, na kyselé okurky, na sladké, na zmrzlinu… a já napsala za c) UPLNĚ NA VŠECHNO CO NAJDE, POŘÁD MÁ HLAD, TATÍNEK UŽ Z NÍ ŠEDIVÍ 😀

    #860466
    Anonym
    Host

    Ahojky mamče,
    tak se po dlouhé době hlásím..abyste si nemyslely,tak jsem vás poctivě četla každý den,jen jsem byla líná napsat :$ O víkendu jsme měli oslavy (mamča slavila 60) a taky byla ta seznamovačka rodičů..všechno dopadlo dobře a bylo fajn,jen pro mě už trochu únavné.Největší radost mi udělal otec,který nám oznámil,že peníze,které jsme si půjčili a psláceli a které ještě dlužíme už platit nemusíme….tak mi spadnul obr šutr se ze sdrce.Do porodu snad ještě stihnem dopaltit dluh u přítelových rodičů a budeme bez dluhů (doufám,že na dlouho 🙂 )
    Jinak jsem bla v práci převelena na jinou pobočku,kde prý budu mít větší klid..no klid možná,ale vedoucí vůbec netušila,že tam budu muset pořád zavírat,takže směny hezky do devíti do večera.Můžu vám říct,že mě to asi zabije….ale už „je“n 8pracovních dní a končím.To mě jediné drží nad vodou,jinak bych se na to vyflákla.Jsem unavená jak pes,protože se vnoci budím a třeba 3hodiny nespím a o to víc jsem mrtvá potom odpoledne,jenže v práci si zkrátka lehnout nemůžu 🙁

    #860467
    Anonym
    Host

    Taky mi už konečně došel ten monitor dechu,ale moc spokojená nejsem….paní mi neposlala ani navod,navíc to bylo zabalené v pečícím papíře…no nevím.Tak se chci zeptat-holky nemáte některá nějaký návod k monitoru dechu Nanny?Že byste mi ho oskenovaly a poslaly?Prosím? :$
    A už mám i všechny ty objednané hračky od Lamaze a moc se mi líbí :o)))

    Teď pro změnu řešíme trochu problémy s našim bytným,resp. pronajímatelem bytu a nechápu,co to na nás vymýšlí za kulišárny a vůbec se mi jeho jednání nelíbí.Uvidíme,na čem se s chlapem dohodnou…

    Tak pro dnešek by to stačilo,příště budu muset napsat dříve,protože pak bych nejraději popsala celou stranu sama 😀

    Opatrujte se a zítra se těším na kafčo 🙂

    #860468
    Anonym
    Host

    Veveriku, já zapínám myčku tak jednou za dva až tři dny. Nakoupili jsme v Ikea spoustu skleniček a talířů, které jsou opravdu levné a tak nemám ani problém s tím, že by mi ten druhý den chybělo nádobí. Jinak když náhodou vařím, tak myčku zapínám každý den. Bála jsem se, že budeme sypat peníze jen do těch tablet a ikdyž myjeme nádobí částo, tak tablety kupujeme tak jednou za 3 – 4 měsíce. A i co se týká spotřeby vody, řekla bych, že myčka je ekonomičtější než když myju nádobí já pod tekoucí vodou:-)

    #860469
    Anonym
    Host

    Verunko, tak vám to setkání zítra v Brně nakonec vyjde? No tak to je luxusní. Doufám, že uděláte nějakou skupinovou fotku pro nás přespolní:-) Krásně si to všechny užijte!

    #860470
    Anonym
    Host

    Ahoj,
    moc dekuji za privitani =)
    me teda bricho svedilo i u prvniho tehu a to jsem pouzivala ruzne kremy a mazala jsem poctive,aby nebyly strie a nastesti se neukazaly, ted mazu taky poctive a taky me bricho obcas svedi..
    myslela jsem, ze je to normalni, nebo ne??
    vy ste vsechny tak sikovny, jak uz hezky chystate!!! taky budu muset zacit!
    a jak to teda vypada chlapecci versus holcicky? ja se hlasim s klucikem =)
    mycku bych teda nedala za nic na svete a zapinam ji kazdy den..
    mate sraz v Brne? skoda, ze mam nemocnyho malyho, jinak bych se taky pridala..=) a je vas tady hodne z okoli Brna?

    #860471
    Anonym
    Host

    Lennycko,
    myslím, že převažují holčičky … ale nejsem si na 100% jistá … já hlásím slečnu – Natali :o)
    a Brňaček je tu dost … tak to máte cholky dobrýýýý já jsem ze sev. čech :-/ … jinak jsme všichni na Facebooku, tak jestli chceš můžeš přidávat do přátel – mě najdeš pod emailem: sarkaemail@seznam.cz

    #860472
    Anonym
    Host

    Sarko,
    uz jsem Ti poslala zadost na FB.
    Natalku bude mit i ted v unoru moje sestrenka, a je to moc hezky jmeno =)

    #860473
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Jity, moc díky za radu, vkládala jsem v tebe důvěru, že mi poradíš 🙂 Dnes už jsem volala dr., byla tam jen sestřička, dr. byla za miminkama doma, asi když se vrátí z porodnice (hned mi proběhlo hlavou, jak pak pojede za chvilku zase k nám 🙂 ), a sestra mi poradila promazávat modrou indulonou zatím a dávat Fenistil 3x denně, sečkat do pondělí a když tak dojít pro něco účinnějšího. Přesně tak, i z jídla to může být,takže žádný tropický ovoce ani čokoládu.. Ale mě spíš zaráží, že se jí něco udělalo, nikdy žádný problém nebyl! 🙁 O lipobasi mě psala kolegyňka mail, takže asi se to ještě dělá. Uvidíme, jak to bude vypadat koncem týdne… každopádně moc díky 🙂
    A co u zubaře, snad jsi moc netrpěla! Už to čtu… tak to je dobře! Ať to zítra všechno vyřídíš, i v práci, budu na tebe myslet. Nebo už to máš dnes vše poběhané? Moje dr. taky vždycky točí kolečkem 😀 Asi se jí tam nějak šikovně zobrazují týdny, termín porodu, nástupu na MD atd. 🙂
    Veveriku, dporučuju moc těhotenský olej od Saloosu, seženeš ho určo v DM, nebo na netu. Je úžasný, krásně voní a břich mě nesvědí.. Dneska jsem koukla na Jysk a našla tam pro Karolínku úžasné povelčení s medvídkem Pu, i nějaká tak kapénka by se dala koupit. Uvidím, ještě se mi ozvali z toho Vracova nakonec 🙂 My to v pokojíčku holkám plánujeme tak, že teď Aleš udělá jednu postel pro Karolínku a až maličká vyroste z postýlky, dodělá druhou, úplně stejně velkou a hodí je nad sebe, jelikož ten pokojík má tak 3x 4m, což není moc. Tak aby se uspořilo místo a do puberty by tam měly vydržet 🙂 Super, že jsi spokojená s věcičkama…
    Hruštičko, vzorník už je doma, tak už jsem předběžně koukala, ale za bílýho dne to bude lepší!
    Jéé, Šárko, miluáju Lasagne, dělá je švica, tak jsme na ně občas pozvaný s Karolínkou v létě k nim k bazénu na terasku :o) Též už nás bude víc, budeme tam už čtyři od tohoto léta vylepené :o))) Mají baráček do polí, takže klídeček, moc krásný to tam maj, jukni ke mě do fotek… 🙂 Vlastně na posledních fotkách ještě chyběly nějaké úpravy kolem domu… myslím. PC ať se dá co nejdříve do kupy!!! 🙂 Taky mi někdy chodily odkazy na fotky od známých, ale byl to vir, já na to klikla, protože jsem to nevěděla, ale nic se neotevřelo.. tak nevím :^) Jj, včera to byl super pokec do půl jedné 🙂 jen už se mi pak vážně chtělo chrpčit |-)
    Lennycko, to je super, že jsi se přidala, vítám tě mezi námi. To víš, že jo, přispívej, přispívej! 🙂
    Májo, díky za slevičku! Možná bych i využila, chtěla bych tu Emilku a když tak něco z té růžové řady a to už by přes 400,- bylo určo 🙂 Máš to na kód nebo by jsi mi ji musela poslat poukázku poštou? A březen je ideální, to už bude mateřská :o))) A máš to do kamennýho obchůdku či netovýho? Bacha na ten Excipial! Sestřička mi dnes řekla, že je v tom složka, co odlučuje z pokožky ty vrchní odůmřelý částečky a na ten ekzém to není až tak ready.. 🙁 My to měly napsané na Karolínčiny šupinky v hlavě, tam to bylo žádoucí, ale na tenhle problém, jak jsem psala, co má teď Karolínka, to prý moc není..
    Ad. Ordinace.. my to máme doma tak, že se Aleš dívá se mnou a nebo je rád, že uvolním na chvíli 😀 místo u PC, takže nakluše sem… 😀 Ale kdo máte doma dva PC, tak to u vás není taková vzácnost.. 🙂 Takže doporučku jeden vyhodit 😀
    Káťo, díky za provedenou statistiku, super!!! To ještě nikdo neudělal, ani já to jsem zakladatel 😀 Takže fakt díkec!!! 🙂 Co se týká polámaných věcí… vždycky je to do třetice, jen u nás se to motá stále kolem auta jen, ale ve slušných částkách!!! :@ Ano, Šári, tak tak!!!Jinak ať jsou kluci brzy fit!!

    #860474
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak mám počteno a půjdu se připravit na zítřek… ráno kontrola na gyndě, pak jedu ke švici na vlasy a pedikůru, už potřebuji jako sůl, pak do práce vyřídit mateřskou, pak do města kuknout po věcičkách pro maličkou, možná mi něco padne do oka … a pak s holkama, Barčou a Verunkou na kávičku, holčiny, už se na vás moc těšíííím :o)))) Májo, s fotkou mě to taky už napadlo, tak beru foťák, srovnáme i bříška možná 🙂 A pak jedu pro malou, jelikož hlídá úžasná babička, abych nemusela malou vláčet celý den s sebou.. 🙂 Je fakt za odměnu v tomhle
    Dneska mi dorazila poštou bundička, je super!!! Vůbec nelituju penízků, je krásná, moc!
    Tak všem pěkný zbytek večera a pěkný zítřejší dník 🙂

    #860475
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Lennycko, ty jsi z Brna, super! Tak to ještě jednou určo stázerk uděláme, tak příště! 🙂 Já jsem asi 20 km od Brna, Bukovina (u Křtin). Na fb jsem taky iveta.kk@centrum.cz, tak si mě taky můžeš přidat :-). Aspoň si tam vzájemně skouknem občas nějakou tu fotečku 🙂
    Já čekám holčičku, jméno zatím ve hvězdách :o)), termín 1.4. a dle UTZ 5.4.
    Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik hvězdička už váží a jak se jí daří.. měl by to být ten třetí velký UTZ. A taky jsem zvědavá, kolik pak kilo se to na mě nalepilo :o)) Poseldně to bylo 9.
    Dneska se mě sousedka ptala v MC, jestli nemám doma těhu test… 😀 Tak možná bude mít naše holčička sousedku kamošku skoro stejně starou, cca půl roku. Už mají dvě holčiny. Ani nevím, proč mě napadlo, že by měli třetí 😀 Švagr tvrdí, že tady na tom našem konci máme špatnou vodu, ha ha.. Obojí sousedi mají dvě holky a my druhou čekáme 🙂 Ta jejich durhá holčička je o tři měsíce mladíš než naše Karolínka. 🙂
    Tak už opravdu dobrou… nebo ráno nevstanu :o) a že toho mám zítra požehnaně… 🙂

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/27871.png

    #860476
    Anonym
    Host

    Ahoj Lenny, jéje, ty jsi někde od Brna? No však ještě něco bude. Veveríku, to sis koupila nějakou tištěnou knihu? Já jsem tak koukala po tady těch knížkách, ale zatím je to všechno od narození, na jak máš ty. Děcka, na ty Lamaze koukněte na mimibazar, myslím, že jich tam je dost a dobrý ceny a jsou v pěkným stavu.

    #860477
    Anonym
    Host

    Dobré ráno,spolutěhule,
    tak abyste věděly,tak už mi tady z toho pěkně šibe :o))) V noci jsem měla šílený sen,že jsme se všechny sešely a měly jsme postupně rodit…..první rodila Radka,pak Jitka..ta porodila chlapečka Tomáška,který hned po narození mluvil a byl teda nádherný a pak jsem měla přijít na řadu já….Ještě se tam z nějakého nepochopitelného důvodu objevil můj bývalý učitel z výšky….Naštěstí jsem se probudila,ale s hrůzou,to vám můžu říct:D No,asi začínají ty noční můry,jak o nich píšou :o))))

    Co se týče svědění břicha…je to prý normální…jak se roztahuje kůže a pak je to způsobeno járty.Mně taky občas svědí,ale nic strašného to zatím není.Ale kdyby to prý moc svědilo,tak honem k doktorovi,může to být prý známka preeklampsie.

    Mně teď čeká žehlení,pak hurá do práce,ale dneska to snad uteče 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,206. až 2,220. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist