Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,251. až 2,265. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860508
    Anonym
    Host

    Rybízek: jsem také pro Beátku Burianovou 😀 – zní to krásně!

    Jinak vám musím pocháválit super těhu fotečku z vašeho srazíku, opravdu hezké a zajímavé porovnání 🙂

    Vy jste oproti mě napřed, už nastupujete na mateřskou – to já mám 8týdnů před až při příští kontrole tj. 24. února – ale ono to uteče, takže vám nemám co závidět. Doufám, že mi moje účetní bude taky nápomocna, abych to papírování zmákla a nezvockla se z toho.

    Dneska jsem byla v práci – zatím stále pracuji z domu – máme konec měsíce a uzávěrku – takže musím trochu makat a musela jsem zajet s papírama do kanceláře. Dozvěděla jsem se tam, že moje milá kolegyňka, která se nám v září vdala je na konci třetího měsíce a čeká přesně na mé narozeniny (tj. 12.srpna) miminko 😀 – super zprávička. Se nám to v práci pěkně rozpadá – momentálně je nás ve firmě už 5 těhotných! Holt mladej kolektiv, je mladej kolektiv. Ale mají docela problém shánět náhradu – za mě zatím nikoho stále nemají, jak mě informovala moje vedoucí – prý zájemci nic moc – asi má vedení vysoké požadavky 🙂 a to původní plán byl, že doma budu pracovat po dobu nezbytně nutnou než někoho najdou – jsem doma od září a stále pracuju a pracuju – ale dala jsem hraniční termín konec února – pak už chci pouze relaxovat (dokud budu moct), připravovat a těšit se na Terezku!!! 🙂 Tak uvidíme, zda najdou vhodnou nástupkyni.
    Manžel mi odjel na volejbal, tak jsem si dala vařit kuřecí vývar – ať nemám zítra dopoledne honičku. A zítra se chystám upéct štrůdlíček 😀 , abychom měli co mlsat o víkendu – pořád tady mluvíte, jak všichni pečete a mlsáte – u mě je to také tak – teď peču min. 1xtýdně a to jsme na to 2 (teda vlastně už 3 🙂 ). Jinak budu péct kuře na zelí a knedlík – to si vymyslel manžel, že na to má chuť, tak mu to ráda zrealizuji.
    Mějte se krásně, pozdravujte naše mimisky a užívejte si krásný víkend a pohodičku 😀

    #860509
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky do toho Sokolovského Děťátka sme taky nakoukli maj tam fakt výběr jako blázen.Dokonce tam dělá Peťovo bývalej kolega ze šachty.Nejspíš to je manžel majitelky.Taky nás odkázal na ty stránky ale mě se to podařilo najít až díky Tobě Raduzko.Díky všem za informace:) .Petsi já když sem byla v práci za holkama tak sem se dozvěděla že se pár kolegiň taky přidalo.Bhužel jedna o děťátko přišla.Je fakt že si nedávno prošla dosti těžkou operací žaludku a dlouhou rekonvalescencí a tak byla dost oslabená.Jinak když to spočítam tak sme bez ní zůstali čtyři těhulky.Šéf má určitě radost.Když sem posledně vyděla že nabral další mongolky a začíná nabýrat i vjetnamky.Levná pracovní síla co do toho že neumí žbleptnout česky.Kolegině sou z toho na prášky protože když něco zkazí mongolka nebo vjetnamka tak jim stačí dělat že nerozumí a projde jim všechno.Naše ženský odse…u všechno i za ně:( .

    #860510
    Anonym
    Host

    Holky, vůbec nemám radost z dnešního posledního velkýho UTZ. Pan doktor říkal, že je miminko hodně velký na tento týden. Jsem 30+3 a váží 1800 g a navíc je koncem pánevním. Sice říkal, že by se ještě mohlo otočit, ale že už je dost velké. Takže až budu chodit do porodnice na monitor, tak se uvidí, jestli se otočilo a když ne a pořád poroste, že bude ke 4 kg, tak říkal, že by to dopadlo špatně, tak by byl císař asi. No tak teď mám teda hlavu plnou všeho. :S

    #860511
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Baruš, to mě mrzí…hlavně,že to budou hlídat a i kdyby byl císař,nebála bych se toho…je to normal operace. S třeba se ještě otočí prďolka. A u větších dětí nedělají nějaký ten chvat,jak tady o něm někdo psal, aby se přetočili?

    #860512
    Anonym
    Host

    Já se právě teď bojím všech možností. Když zůstane KP a nebude mít velkou váhu, tak budou chtít, abych rodila přirozeně, když se otočí a bude moc velké, tak z toho taky budu mít strach a ten hmat prý strašně bolí. :'( Snad by bylo nejlepší řešení, aby bylo velké a neotočilo se, tak bych šla na plánovaný císař.

    #860513
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Cucaracho, jo jo, myslela jsem si, že to tak nějak bylo s tou mateřskou, ale i tak. Danka měla sedm teď v lednu a někdy neodpustí ani den, tak to je zaměstnavatel opravdu dobrý! Nechápu lidi, co by mohli jen na chvíli pomyslet, že by jste vyměnili peníze či dlouhou mateřskou za zdraví dcery, to bych si nemyslela ani vteřinu! Vždyť to zdravíčko je to nejdůležitější, co si můžeš pro miminko přát! Lidi bohužel dokážou být zlí :S Já vám moc fandím a držím pěsti, aby jste to zvládaly co nejlépe!!!! Užijte si oslavičku a návštěvu a celkově pěkný víkend! 🙂 Já mám pozvaný kamarádky a ségry na neděli večer, budeme dělat kapříka na grilu s opíkanýma bramborama, ale v troubě! 🙂
    Hruštičko, vím, že alergie může přijít v každém věku,ale atop jsem si myslela, že je spíš dětskou záležitostí a v prvních měsících.. No snad to nebude přímo atop :S Mažeme modrou indulonou a dávám jí Fenistil kapky a omezila jsem koupání, nedávám žádnou čokoládu ani kakao a citrusy, uvidíme v pondělí, možná půjdem do poradny. Hmmm, maso na medu, to zní dobře, jaké to bylo? Stejně to nepochopím, proč stát maminy nutí ke čtyř leté mateřské, vždyť by měli být rádi, že chtějí jít dělat ne? To je super, že jsi spokojená se šatkama z MMB, i já z bundy 🙂 Jo, v tom s tebou souhlasím, že je oplodnění hotový zázrak! a co jsi vystudovala?
    Šári, tak to je přítel šikulka a postýlka je moc pěkná 🙂 A je super, že jsi díky mě dostal chuť na kafíčko 😀 jsem se tady tomu musela zasmát 😀 Vyfotila nás kolegyně, která se zvěčnit nechtěla (30 tt.).. ale to je břich co? 🙂 Kam to asi poroste co? V pase oproti vám všem zase tolik nemám, ba naopak míň, ale jde mi to strašně dopředu asi nebo co… 😀
    Petspi, ty jsi taky údernice 🙂
    Baru, to mě moc mrzí a plně tě chápu, všas víš, jak jsem z toho byla včera špatná… 🙁 Ty jsi o 14 dní později s termínem a mimi máš o 150g větší!! No uvidíš, mě gynekoložka řekla, že se ještě nejspíš otočí, tak budeme doufat spolu ju? 🙂
    Všem moc děkuji za reakci na výběr jména, tak pokud si dobře pamatuju čtyři názory a čtyřikrát Beátka 😀 No já to mám fakt poctivě 50 na 50. Dneska jsem se zeptala Karolínky, ať to rozetne a ona řekla, že to bude miminko 😀 Takže zase nic.. 😀 Teď tam řádí jako čertice v tom břiše, dost často to i bolí.. A o tvrdnutí nemluvě, co jsem dočítala cca půl hodiny příspěvky teď, tak mi ztvrdlo břicho 3x a u večeře 2x, to se musím vždykcy opřít a připadnu si jako při klasické kontrakci. Říkala jsem to dr. a ona se mě ptala teda, jak často mi to ztvrdne a říkám, že co čekám v čekárně, než mě vzala ( mimochodem 1 hod. 20 min.!), takže že 3x mi určo ztvrdlo a ona to brala jako by v poho a pak se ptá: a za celý den? Já na to: nevím, to nepočítám, ale třeba třicetkrát, tak to už s ní hnulo a zvedla mi dávku na jednou tolik, takže už beru 3x2tbl. magneska denně. No děs! Jsem zvědavá, jestli se to zlepší..?? Paradoxně v klidu je to snad ještě horší :S
    Díky všem za pochvalu fotky ze srazíku, bylo to moc fajn 🙂 Určo brzy zopakujem! 🙂
    Tak pěkný večer a já se jdu natáhnout za manžílkem k TV 🙂 Ráno jde do práce, tak to nebude na dlouho.. a my s Karolínkou valíme nakoupit, pak prat a vařit, takže se budeme mít pracovně… 🙂 Pěkný začínající víkend!

    #860514
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Májo, díky moc za slevičku na Lamaze, ale teď jsem koukla na ty stránky a ani se slevou by to nebylo levnější než od jedné paní z MMB a taky to má nové. Emilka by mi u ní vyšla na nějakých 235,- a co se mi ještě líbil ten slon nebo štěně, tak by taky byly do 250,- a navíc je paní z Brna, tudíž žádné poštovné.. takže asi půjdu do tohoto.. dobrou Iv.

    #860515
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, tak nám začal víkend!
    Tady je hnusné počasí:( . Manžel včera přišel z práce a už to na něm bylo vidět, že to na něj taky v práci někdo prsknul. Takže asi chřipajzna. V noci mu horečka vylítla ke 40st., tak jsem mu udělala Paralen hot, kašle tak dostal ACC, vařím čaj do termosky a my s Dančou se musíme postarat o dáreček kamarádce, jedeme jí koupit sadu korálek, o které si řekla, když byla na naší oslavě. Ještě k tomu dostane legínky na tanečky a takový hezounký podkolenky.

    Rybízku, Danče bylo teď v lednu 6 roků, v práci mi to schválili do 7 let – proto jsem se do toho vešla, když mimi se narodí na jaře – takže jako na rodičáku. Kdyby Danče bylo 7, tak bych nejspíš měla smůlu a už bych na nic nárok neměla, kdybych se do práce nevrátila.

    Baruško,
    netrap se tím moc, oni ty odhady váhy nejsou úplně přesný. Mě při Danče ke konci Dr. říkal, že bude mimi přes 4 kila a nakonec měla Danča 3,75kg když se narodila. Je ještě pár týdnů do konce, některá miminka se otočí až úplně ve finále. Zkus to vzít tak, že prostě některá miminka si vyberou příchod na svět trochu jinak než bychom chtěly my maminky – kdyby to byl plánovaný císařský řez tak asi to miminko ví proč. A je to operace jak psala Hruštička, miminko je pak krásně čisťounký jak neprochází těma porodníma cestama, nemá modřiny /já jak Danču tlačila a porod byl překotný, tak měla modřinky na hlavičce – na víčku, na spánku, na temeni/. Ber to z týhle stránky taky. Pokud věříš na mentální spojení, tak zkus s miminkem promlouvat, že se může zkusit otočit aby se narodilo přirozeně (pokud si to moc přeješ)a chval ho jak je šikovný. Někdy zabírá to promlouvání, někdy ne. Přeju Ti abys nakonec rodila jak si nejvíc přeješ.
    Určitě chápu tvé rozpoložení, mě když tenkrát řekl Dr. že asi budu rodit císařem, kvůli nízko posazený placentě tak jsem taky byla rozhozená a to mi to řekl někdy v 18. týdnu což je brzy a neměl mě vůbec strašit, ale teď u druhýho těhotenství se to opakovalo a už mi nic takovýho neřekl, prostě jen že je ještě čas dělat závěry.

    Tak já budu končit, musíme se obléknout a frčíme do hračkárny pro dáreček.

    Krásnou sobotu přeji všem!

    #860516
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Holky byla sem minulí týden na kontrole u zubařky a ta zjistila že se mi kývou všechny zuby.Prý to může bejt od hormonů v těhotenství ale já mam z toho hrůzu.Nikdy sem neměla se zubama problémy na prohlídky chodím vždy jak mám.Když už mi doktorka vrtá tak to jsou zuby které mají staré blomby které mi dělal zubař ještě na základce.Vždycky mě doktorka chválí že přijdu potěšit a teď tohle.Doufám že to neni paradentóza ale fakt jen ty hormony.

    #860517
    Anonym
    Host

    Dobré ráno,
    už včera jsem vám chtěla napsat,jenže než jsem to dočetla,tak bylo devět a já musela zavírat krám :o))

    Ivet,jsem tak jednoznačně pro Beátku.A jestli věříš na numerologii atd. tak pokud má dítě jméno začínající na stejné písmeno jako příjmení,tak to posiluje všechny jeho pozitivní vlastnosti 🙂

    Raduzsko,myslím,že kdybychom se slezly všechny těhu z BW z dubna,tak by z nás měli asi atrakci….už tak po nás ty číšnice koukaly a měly prču….ale co….:)

    Dneska mám volno,jupíí..po dlouhé době volný víkend strávený o samotě s mužem.Moc se těším….dokouká Autosalon a něco podnikneme.

    Baru neboj…však ona se princezna umoudří a otočí a když ne,tak aspoň budeš znát přesný termín porodu a je to asi tak jak píšeš…raději aby zůstala tak,jak je…ty velké miminka stejně nejsou na rození moc dobrý…abys nebyla moc potrhaná.Jinak kamarádce se mimi přetočila pír hodin před porodem…doktoři prý nechápali.Ona tam teda byla asi 1,5měsíce hospitalizovaná kvůli potížím,a už ji posílali na císaře a nakonec se malý otočil.Takže jak říká Cuca…..mimčo si zvolí tu nejlepší cestu 😀

    #860518
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne maminky,

    Rybízku – dnes jsem byla napřed a než jsem začala číst tak jsem si to kafíčko uvařila :o))))) pro lepší relax … holka ty to s tím tvrdnutím máš tedy šílenééééé … vůbec Ti to nezávidím … mě ztvrdlo za celé těhu tak 3x … a nikdy to nebylo nic nezvládnutelného – spíše jen drobet nepříjemné … ale to co popisuješ ty – nooooo užíváš si to hezky … já magnesium beru jen 1x denně jednu tabletku, ale to jen pro to, aby měla Beruška nějaké magnesko …

    Baruško – neboj se nic … Mimísek se ještě může umoudřit … neboj … naší Renatě se Terinka umoudřila až ve 39 tt … týden před porodem, celou dobu jí strašili císařským řezem – jelikož Teri se narodila s 2340 g a naše Renča je strašnej prcek měří s těží 155 cm a váží 45 kg … a je šíleně uzonká – jako panenka a pozorovat u ní těhotenství bylo něco nádherného – též jí strašili, že i když bude mít Teri klasickou porodní váhu což je 2500g tak stejně bude muset rodit císařem, kvůli své postavě, že je na ní moc velká … a do toho ta poloha koncem pánevním … no a pak bum, vše ze změnilo ve 39 tt … princezna se umoudřila – otočila se a Renča rodila klasicky – tedy i když průběh měla šílenej – rodila více jak 48 hodin … ale to měla kvůli své postavě a kvůli tomu, že v Kadani jsou prostě pro přirozený porod … takže držím palečky, ale věřím, že se umoudří i tvůj Mimísek … oni ty zprávy o tom otočení budou tady asi častější – ono to vyleká každého a myslím si, že jen Veverik má Princeznu už otočenou … jenže není nic jistého já jí měla ve 28 tt též hlavičkou už dolů a teď už zase hajá podélně … tak nevím, nevím … dělají si z nás srandu :o)

    Holky, že si stěžujeme na špatně prospané noci, ale dnes jsem měla extrém !!! … šla jsem spát o půlnoci a nekecám do 6 hodin do rána jsem byla 10x na malé … to už se nedalo vydržet, šílené – takže jsem se vůbec nevyspala – Aleš mě tu litoval, ale s tím se nedá nic dělat, Natálka už je veliká a šíleně to tlačí na močák … mi připadalo, že musím jít na wc s každým otočením v posteli :-((( takže jsem se přiměla spát dnes až do 10 hod, abych trošku dospala tu noc … doufám, že dnešní bude lepšejší …

    Děkuji moc za pochvaly postýlky na FCB … snažila jsem se :o) … ještě se musím poohlédnout po jednom povlečení, ale jen 3dílném na výměnu … uvidíme co vybereme …

    Před chvilou mi zvoní telefon a tam kamarádka a směje se mi jestli už mám zbaleno do porodnice … :-OOOO … tak jsem říkala, že je čas, že až tak v 35 tt nebo podle toho jak bude vypadat velký UTZ za týden … no ona hned spustila, že už to musím mít přichystané … co kdyby náhodou … nesnáším co kdyby náhodou 😀 … nooooo dala mi zase brouka do hlavy – ještě nemám ty jednorázové kalhotky :-(((( takže až pojedu v pondělí na ÚP, musím se ve městě stavit ve veliké lékárně a už je fakt koupit, nebo mě něco překvapí – to je to poslední co už mi chybí …. Jinak už mi přišla podprsenka z Tchiba – tip od Cucy … a SUPER !!!! je krásně pevná a drží tvar – i když na tyto robustnější řešení podprdy nejsem vůbec zvyklá – širší ramínka, širší zapínání na 3 háčky … atd … no ale sedí perfektně :o))) takže Cuco … děkuji :o))))

    Tady je od božího rána NÁDHERNĚ … venku je 11 stupňů nad nulou … boží a když Aleš jel na ranní tak bylo 7 stupňů … no úžasné – to budou zase ty chřipkové viry lítat jak pitomé … proto jsem i odmítla jít do krámu nakoupit, tak se nabídl ALeš, že až pojede v 18 hod z práce, že se staví v Tescu ať mu napíši SMS co má pokoupit – tak jsem ráda – při mém štěstí bych hned něco venku vdechla :o( …

    Tak prozatím se loučím, jdu si dopít kávičku a pohlídat v troubě sekanou ať jí nespálím :o)
    Papa

    #860519
    Anonym
    Host

    Evíku,

    taky jsem dřív neměla problémy se zubama a teď od léta to začalo:S . Není to špatnou péčí, prostě působí hormony, dále taky mimi potřebuje vápník na vývin kostí a tak ho odebírá nám…s tím se holt nedá nic dělat, jen to hodně mrzí. Taky jsem spíš zvyklá chodit jen na kontroly, bez nějakýho vrtání apod. a teď mi začaly zlobit moudráky, takže mám naplánovaný až bude mimčo na světě nechat ty vrchní osmičky vytrhnout. Bojím se toho tedy moc, ale než to stále jen opravovat, tak bude lepší je vyndat.

    Jinak děkuji holky, že jste mi psaly jak nás s Dančou obdivujete, ale ono to je o tom, že rodiče se snaží pro to své dítko udělat první poslední takže to snad ani není co obdivovat, to byste dělaly stejně jako my. Holt chceme, aby to v dospělosti měla Danča co nejjednodušší, takže teď se musíme hodně zaměřit na rozvoj řeči, víte jak to je v životě. Když někdo jen mírně vybočuje z normálu, tak se stává středem pozornosti až posměchu. Na to taky musíme Danču připravit, že kolem sebe nebude mít jen hodné kamarádky a kamarády, že ve školce je to ještě dobrý ale ve škole už to může začít – prostě nějaké děti, kterým to doma rodiče nevysvětlí, nebo to ani neumí můžou být ošklivé kvůli tomu, že nosí něco za uchem a je jí hůř rozumět jak mluví.
    Ale jsme rádi, že má „jen“ tohle, když čtu příběhy některým rodičů, jak moc mají nemocné děti, tak si opravdu říkáme, že u nás to je ještě brnkačka. Takže tak.

    Vařila jsem česnečku, objednal si muž aby vypálil bacily, ještě jsem mu naložila cibuli s cukrem na sirup a zase mu uvařím termosku čaje.

    Ve městě to příšerně smekalo, je to teď ošklivý chození, jak je obleva. Korálky jsme nakonec v hračkárně sehnaly hezké dřevěné od Eichhornu v krabici laděné do modro-zelena, jinak měly přírodní a hnědé a to se mi zdá pro 6-letou holčinu takové fádní. Tak snad se jí bude dárek od nás líbit.

    Šárko jak jsi psala o Tvém partnerovi, ten je ale hodnej a šikovnej, že to doma tak pěkně nachystal, v pokojíku uklidil a připravil a ještě navařil. To si ho hýčkej, protože to takhle každá doma nemáme:) . Můj vůbec nevaří, jako na úklid když je zapotřebí tak to se na něj zase můžu spolehnout, ale jak má teď práci s těma nápravama škod po zatečení – opravu stropů a malování a ještě nás čeká od jara přes léto upravit ta půda, tak prostě domácnost musím obstarat já. Uvidíme až bude mimčo, jak se to bude zvládat, ale nějak bylo nějak bude. Ono ve starém domku je prostě pořád co dělat, když se to dělá svépomocí nebo jen za pomoci dědečků bez jiných řemeslníků tak to jde pomalinku…Tak ani nemůžu moc chtít aby můj muž ještě někdy vařil apod. Zase mě někdy přijde líto, že ani neřekne jé to jsem si pochutnal, prostě se nají a nechá talíř na stole. To si ho zkouším aspoň naučit, aby ten prázdný talíř s příborem vzal a odnesl do myčky. To když mi řekne, že mu moc chutnalo, to mě pak potěší ale jak píšu je to jen občas.

    Tak děvčata opatrujte se moc, ať k vám nezavítá žádný bacil domů, protože to asi teď propukne ve velkém jak se oteplilo!!!

    #860520
    Anonym
    Host

    Cuco – no jen ho nepřechval … má taky své stinné stránky … občas tak jak to bývá, bych ho nakopala do prdele :D:D:D ….známe to asi všici, teď se snaží, protože ví, že to mám za pár a strašně moc se těší na novou životní roli tatínka … zatím si to tedy neumí představit (což já taky ne), ale snaží se … on taky moc nevaří … nemá kdy, vždyť je pořád v práci … nepřetržitý provoz o víkendech 12-tky a teď se ještě snaží mrskat přesčasy, aby bylo více korunek … ale zase musím říci, že jídlo mi pochválí vždycky – dokonce tvrdí, že vařím nejlépe ze všech, prý ani jeho mamka takhle skvěle nevaří – já říkám, že když někdo vaří s láskou a baví ho to … no problema … a kord, když mi to pak pochválí a třeba si ještě přidá :o) … nádobí se střídáme, když je doma a má volno, tak mě ho nenechá mýt … na uklízení je blázen až perfecionista bych řekla – což též není pravé ořechové … ale což za těch 10 let jsem si už zvykla :o) ale jinak to též nemám jednoduché a růžové jak se říká … to asi nikdo …

    Danielka je chytrá holka určo, takže pochopí že na světě jsou i zlý lidi a nebude si z nich nic dělat … je super, že to takhle zvládáte … a to Ti ještě přibyde Mimísek … no říkám, klobouk dolů … jo a jak jsi psala o té Natálce, že se ti začíná líbit – noooo zasmála jsem se :o)))))))))) mě se to jméno moc líbí … a kord, když slyším svou kamarádku, též má Natálku jak jí oslovuje Natali :o) …. Alešův brácha jí neřekne jinak než … Oreiro, nebo Portman :o))) cvok :o) zrovna dnes mi psal SMS, jak se má jeho malá neteřinka Oreiro :D:D:D ….

    Jinak se zubama se k Vám holky musím přidat … od té doby co jsem těhu je to šílené … drolí se mi sklovina ze stoliček už tak zničených od mého bývalého zubaře, jak jsem už tady psala … a to si je můžu čistit po každém jídle, ústní vodu používám – beru vitamíny vápíník … tak nějak stravu bohatou na vápník a stejně nic … jednou – po porodu se zblázním až mi to bude dávat do kopy … 3 korunky a nemluvím o dalších určo zákrocích … :(((( takže nejste samy … dělají to opravdu ty hormony – musím zaťukat – ťuk, ťuk … že nic nebolí – to jsem si vybrala v prvních 2 měsících když jsem jezdila po celých sev. Čechách po pohotovostích zubních … no a dopadlo to tak že mě tedy vyrostly všechny 4 moudráky … a 2 horní už nemám … to byla bolest – nikomu nepřeji 🙁 … takže držte se holky ….

    Tak já jsem se nadlábla – zase dneska trochu později – ale já prostě nemám a nemám hlad … člověk se musí nutit, aby něco zbodl a teď mám na kamnech dusit hovězí masíčko na gulášek, voní celej byt :o) … tak to ohlídám a budu při tom kukat na Tv … Hezký dník všem a pohodičku do bříšek …. :o)

    #860521
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Šárko já sem si s moudrákama užil u dvou předchozích těhotenstvích.Dva mi totiž rostli při těhu s Míšou a druhý dva při Verče.Ještě teď pamatuju tu bolest když se prořezávali.Jinak sem si nechala zatím vytrhnout oba na levé straně až porodím tak půjdou i ty v pravo než začnou zlobit.Doufám že si toho naše dětičky budou vážit,co všechno museli jejich maminky podstoupit by se narodili.

    #860522
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak se po delší době hlásím.My problémy se zubama zatím nemáme, tak doufám,že ani nepřijdou. Co se týče špatné polohy mimíska, tak kamarádka má také malého obráceně a porodní asistentka říkala že se kolikrát opravdu stane že se otočí těsně před porodem, tak nesmutněte, stále se tam přece vrtí:-)) Evíku, já myslím , že to bude jen hormonama, na paradontozu bys musela mít zánět dásní, ten pak ty zuby vytlačuje:-)) Takže nesmutněte a užívejte těhu:-)))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,251. až 2,265. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist