Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,266. až 2,280. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860523
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,
    tak jsem chtěla prvně vyřešit mailovou schránku, ale prvně mě to stálo sem za váma .. :o)
    Tak to tady čtu o těch zubech a lituju vás všechny.. :S O zubech naštěstí nevím, ťuk ťuk, ale však víte, že já si „užívám“ jiných věcí jako je žáha (denně a vlastně od rána do večera), křečové žíly na nohách a jinde.. nejen z estetického pohledu je to hrůza, ale i křeče v nohou v noci apod., když je propnu, a jak komentovala Šárka, to moje tvrdnutí břicha, asi třicetkrát za den a bolestivě a to ať beru, či neberu magnesko!!!! Jsme se s Barčou zhodily, že to snad nefuguje ani, a křeče v břišním svalstvu, při otočení z boku na bok (hlavně v noci), taky žádný med.. takže toho mám tedy taky plný brejle a aby toho nebylo málo, ani nevím jestli jsem vám to tu psala ve zprávě z poslední kontroly, malá je otočená koncem pánevním :S Může se ještě otočit, ale taky nemusí. Chjooo 🙁 Jediná výhoda, že váha opovídá týdnu, takže i kdyby nebyla otočená koncem pánevním, nejspíš budu rodit normláně. Císaře bych nerada.. Ale samozřejmě, kdyby šlo do tuhýho, tak ať udělají, co bude třeba… Zkusím Jitčinu taktiku přemlouvání 🙂 A co víc.. nechápu, když mi tak tvrdne břicho, a to i u Karolínky, jak to, že když pak v 35. týdnu vysadím magnesko, že nepřijde teda porod. To už mě teda teprve přijde, že to magnesko nefunguje!? Určo ještě budu přenášet, jako malou a porod bude zase vyvolávaný.. A Evi, pěkně jsi to napsala, že doufáš, že si pak mimi budou uvědomovat, co jste pro ně vydržely.. nechci být skeptik, ale myslím, že jim to bude fuk 🙂 Jedině holčiny a ty si to uvědomí možná až ve svém těhu..
    Veru, musela jsem se smát 😀 Ty sis všimla, že by se po nás čísnice pokukovaly? Já ne, ale když jsem šla městem na srázek, tak jsem si tak říkala, že na nás budou možná koulat jako zjara 😀
    Šári, to mě by se mohlo o nádobí s Alešem jen zdát. Umyl je tak pětkárt za osm let, co jsme spolu, když jsem byla nemocná, nebo měla čerstvou francouzskou manikuru. On mi moc nepomůže doma, ale zase chápu, má toho dost kolem domu a v lese, momentálně dělá dřevo na topení a jinak je furt na dvoře, zahradě a v garáži, asi jako Jitčin chlap. Takže přijde na oběd, já mu naložím, poděkuje, sní, občas pochválí a jde zase makat. Talíř většinou odnese 😀 Na pořádek není vůbec, to bych ho zabila, hubu si můžu umlátit řečma a stejně to s ním nehne, o papuče se stejně ráno vždycky málem zabiju, sluha se mu převrací stejně jako přechozí den a deník do práce si neuklidí, nechá na akvárku a když náhodou uklidí, tak nedovře šufle… ejeeej, to jsem se rozšoupla co?? :o))))
    Teď se asi smějete pěkně… 😀 Ale já jsem si ulevila a možná řada z vás přikyvuje a písně mi, že jsou na tom podobě 🙂 Holky, já jsem tak ráda, že to mám komu říct (napsat) 😛
    Tak všem pěknou neděli a já budu píct, asi udělám drobnénkovou buchtu se švestkama a do toho úklid. Večer přijdou holky.. a nemá cenu při této oblevě stírat dřív než půl hodiny před jejich příchodem.. to je děs! Takže všem pohodu a pa pa… já sem zase kuknu buď zítra pozdě večer nebo až v pondělí dopo… Jdu napsat mailík ségře, která rodila koncem pánevním dvě děti ze čtyř, tak jsem zvědavá, co pozitivního mi napíše.. 🙂

    #860524
    Anonym
    Host

    Dobre dopoledne maminky,
    ja nastesti problemy se zubama nemam, jsem objednana ted ve ctvrtek k zubarce, aby mi dala to razitko do prukazky, tak doufam, ze bude vse v pohode.
    ad rybizek: taky mam krecove zily, horsi, jak s Filipkem, puncochy a detralex to jisti, taky to mas tak? a magnesko na to tvrdnuti bricha pozivam taky..
    a taky vas to holky az boli, kdyz se tam ty mimca vrti v brise? musim se nekdy az zastavit, kdyz neco delam a pockat, az to prejde..to jsem u prvniho tehu teda taky nemela…
    jinak se musim pochlubit, uz jsem taky zacala s nakupy pro miminko, koupila jsem postylku a prebalovak a nejakou kosmetiku..
    problem to teda bude s kocarkem…vubec nevim kterej…chtela bych nejaky lehky a skladny, nic co ma pres deset kg. nemate nejaky tip, nebo zkusenost?
    zitra jdu na kontrolu na gyn. a na odbery a tak jsem zvedava, co mi Dr.rekne…
    jak jste se bavily. kdyz je konec panevni, tak se prirozene rodi do jake vahy miminka? do 3 kg nebo i kdyz je tezsi? to premlouvani miminka se mi libi, kdyztak to taky zkusim, kdyby byl naopak..
    ja vcera pekla Salamouna, tak jsme s Filipkem uz k snidani mlsali…

    #860525
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne těhulky,

    tak jsem tu jen na skok, protože nevím co dříve 🙁 v půl 12 pro mě přijede brácha a odveze mě zase k rodičům – to lítání přestávám dávat … hrůza, takže tu ještě musím poklidit, připravit Alešovi jídlo do ledničky, připravit si věci sebou … no hnus …

    Rybízku – tys mě rozesmála … hned po ránu :D:D:D:D:D hezky si si postěžovala … ale takové stavy mám taky … taky se rozčiluji nad hovadinkama, které jsou dokola u nás doma a s těma papučema – to je nejspíše jejich nemoc, jelikož není den, aby se o ně někde nepřerazila – buď v koupelně, nebo v obýváku nebo v ložnici … a můžu mu to říkat dokola 😀 … ale tomu se spíše už jen směji 🙂 … dnes jsem tu špačkovala, protože se nasnídal a drobky od bábovky byly snad po celém stole, jak kdyby krmil slepice … 😀 takže asi tak 😀

    Jo holky tak jsem mluvila se zkušenou maminkou o tom hmatu … jak jste tu psali na otočení miminka … no a jsem si jistá, že do toho kdyby nádohou NEJDU ani omylem – bolí to jako sviňa to za prvé a za druhé to není 2x bezpečné – takže nazdar, to raděj císař … ten je bezpečnější … uf … se mi až udělalo zle, když jsem to četla :-((( takže e-e … zkusím též přemlouvat Berušku :o) … ale třeba bude na maminku hodňoučká a bude příští týden u doktorky otočená, no uvidíme …

    Tak všem přeji krásný pohodový dník – tady to zase vypadá na sluníčko … a krásné počasí … večer ještě nakouknu až budu u rodičů … jinak mamce se to nezlepšilo – zitra jde opět k doktorovi – je to divné, nemá rýmu ani kašel … v krku jí nebolí … ale na nohy se nemůže postavit a o bolesti kloubů už ani nemluví … takže už týden jen leží a pije čaje a bere léky, které jí vůbec nezabírají – takže jí nezbývá nic jiného než jít na neschopenku – toho se chtěla vyhnout na neschopence nebyla 20 let :-((( … tak snad jí dá už něco co jí 100% zabere – štve mi to už … chudák ….
    Tak papa a pohlaďte Mimísky :o)

    #860526
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    Ivet,já na ty číšnice přímo viděla a měly z nás legraci..se uhihňávaly jak pubošky a pak když jsme se fotily,tak se tam poplácávaly…:D No hahahaha….

    Šárko,tobě přeju,aby už to přejíždění skončilo….musí to být na palicia vůbec ti to nezávidím.:(

    Já jdu zítra na kontrolu (po14dnech,protože pak má doktor dovču),tak uvidíme co je nového.Včera jsem konečně pořádně uklidila byt,ale chlap alespoň vysál.Pak jsme šli na obídek do restaurace (to jsem si skoro vybrečela 😀 ) a pak jsme byli nakouknout do obchoďáku na věci na mimi.Už si musím sepsat věci,co ještě musím koupit,protože jsem zjistila,že tak jsem si myslela,že mám skoro všechno,tak moc nemám….pojedu podle seznamu 🙂

    Dneska je v plánu procházka (ale až skončí házená v telce) a pak oběd.Já mezitím vyžehlím (konečně ty 4pračky) a asi i něco upeču.A musím si navařit na 3dny do práce a vůbec nevím co 🙁

    Zatím paaa

    #860527
    Anonym
    Host

    Rybízku a Šárko,
    tak koukám s těma chlapama je to všude dost podobný, jsem se musela taky smát:D …jak jsi Rybízku zmínila ty papuče…Šárka drobečky z bábovky…no jak když to je u nás doma.
    Teď se manžel kurýruje, má asi něco jako Tvoje mamka Šári – protože ho bolí klouby pak i svyly, v krku ho nebolí a stále sráží horečku.
    No Danča začala v noci opět pokašlávat, já cítím krk, takže mám dojem že na mě to leze asi taky:S .
    Prolévám se čajíčkem, cumlám Mullerovy pastilky s lišejníkem a doufám, že to zažehnám!!!

    Jo a jak jsem dávala odkaz na FCB na ten kočárek, tak rozhodně už jsem se rozmyslela, že do tohoto typu nepůjdu.
    Musím se s váma podělit, kamarádka, které se minulý rok v dubnu narodila Sofinka, tak ta ten X-Lander má (tříkolku) je z něj úplně nadšená ale asi jí chápu. Když měli první Karolínku – tak měli půjčený kočárek od švagrové po 2 holkách takový starý typ, jen hluboký kočárek a dost věcí na něm už odcházelo. Tak asi když to kamarádka porovná tak je s tímto prostě naprosto spokojená.
    Ještě mi na FCB připomínala, zda mám připravenou zavinovačku do vajíčka-autosedačky, na to jsem jí napsala, že mi to přijde zbytečný přepych, protože Danulka byla narozená v lednu a nic takového jsme neměli. Je prostě vidět, jak se změní finanční situace v rodině (u nich rozhodně k lepšímu) tak si prostě pro druhé mimi pořídili víc věcí než u prvního, nepřijde jim to zbytečné vyhazování. Já prostě jen srovnávám – co jsme měli u Danulky pořízené, než se narodila a co bylo zapotřebí a tak nějak to asi budu mít stejné teď u druhého mimi, u nás se fin.situace nezměnila jsme na tom tak nějak stejně a od toho se to taky odvíjí že…
    Jako když něco může něco hodně ulehčit tak to si neodříkám, ale jinak je to prostě masáž reklamy, časopisů a nabídky v obchodech, aby z nastávajících rodičů vyždímali penízky jak to jen jde…a už jsme to tu myslím i jednou probíraly…zbytečně bych se opakovala.

    Šárko už aby jsi měla vše zařízené, to dojíždění Ti opravdu nezávidím a tak ať už máš vše za sebou! Ještě že nemusíš nějak cestovat veřejnou dopravou, kvůli bacilům a tak. Tak to zvládni!

    Lennycko, s tím kočárkem to zatím mám stejně (jen už teď vím, že se určo nevejdu s váhou kočárku do 10kg:) , ten co mám vyhlídnutý ten váží asi 15-16). Který už nechci to vím jistě – jak mi popsala Rybízek ten X-Lander, tak do toho tedy nepůjdu. Aspoň k něčemu jsem dospěla:D .

    Jdu pro brambory do sklípku a budu chystat na brkaši, máme vinnou klobásu, k tomu zelný salátek. Polívka je ještě od včera, tak aspoň tu česnečku dojíme.

    Děvčátka opatrujte se, pohodu do bříšek a ať se vám vyhýbají bacily!!!

    #860528
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Tehulky,

    tak preji hezky zbytek nedele, i kdyz ja co jsem doma,tak vnimam dny jen podle toho jestli je manzel v praci nebo ne, kdyz je doma je proste vikend:), porad se mi smeje, ze kolikrat nevim co je za den…nu coz.
    Jinak s tim uklizenim, je to vsude stejne, kdyz reknu manzelovi, ze by obcas to nadobi mohl taky z mycky uklidit nebo treba vysat, tak mi hned pohotove odpovi, ze ten neporadek dela schvalne, abych se doma nenudila…no clovek by ho zabil 😀 .

    Zuby, tak s tema jsem mela taky vzdy problemy,osmicka mi teda rostla jen jedna, ale asi 4 roky a pak sla hned ven, co jsem se s ni natrapila. Zacala jsem navstevovat dentalni hygienistku, ta mi konecne skorem ve 30 letech ukazala jak si mam spravne cistit zuby, vzdy my sunda zubni kamen (hodne na nej trpim 🙁 ) a mam pokoj…i u zubare a to mi drive zubar vrtal skoro kazdou navstevu. Ted v tehu jsem byla na kontrole jednou (byla jsem klasicky na preventivce) a dalsi prohlidka me ceka az zas ta preventivni, takze tuk, tuk mam pokoj. Sice jsem se zubama 4x rocne u zubare (2x hygienistka, 2 x zubar), ale mam klid..

    U nas se koncem panevnim klasicky rodi, kdyz tedy nejsou zadne dalsi problemy. Rodi to vzdy primar (je pry na to machr) a i kdyz je to koncem panevnim, tak se deti rodi s vysokym Apgar skorem. Ja mam teda maleho uz taky hlavickou dolu, tak doufam, ze se neotoci, ale kazdy vecer mu rikam jak je sikovnej, ze uz je pekne natocenej a ze na tech tehu kurzech daval pekne pozor jak ma byt nasmerovanej:D . Mozna jsem blazen, ale ja si s malym opravdu pravidelne vecer povidam a dokonce mu ctu kratke pohadky. Kamaradka mela maleho taky dlouho „spatne“ otoceneho, ale taky s nim mluvila, domlouvala a nakonec se ten malej prdik otocil spravne, tak to treba fakt funguje…nic to nestoji, tak kdyz to clovek zkusi,urcite tim nic neskazi.Kazda mame neco, ja mam prdolu zas velkeho, tak taky uvidim jak to nakonec pujde, nejak se netrapim jak,ale hlavne aby vse bylo v poradku. Kdyby me cekal cisar, tak bych spis nevedela jestli se mam nechat uspat cela a nebo se nechat jen tzv. znehybnit od pasu dolu a byt pri vedomi.

    Musim se Vam taky pochlubit. Vcera jsme konecne koupili pokojik. Chtela jsem nejdriv taky jen postylku, ale do nasich skrini se by nam nic neveslo, tak jsme vcera poridili cely. http://www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4175391
    Ale ceka nas to nejhorsi, jeste ho dat cely dohromady, je to tradicni demont, takze je rozebrany do posledniho sroubku…to zas budou nervy:).
    Sarko,to povleceni co mas na malou mam taky, ale mam barvu hneda duha…nemam to teda jako full vybavu, poridila jsem povleceni, mantinel, a nebesa. Jinak diky za odkaz na vak,manzel prisel v patek domu s tim, ze by chtel nejaky sedaci vak pro mimi a na sezeni (asi bude mimi sledovat misto televize 🙂 ),tak jsem hned hledala ten tvuj odkaz…teda dal mi zabrat,tak jsem hned taky jeden objednala, moc se mu libil…vybrali jsme zeleny hrosiky, prijde za 3. tydny, ale ja na to rozhodne nepospicham:)

    Pro dnesek se s Vami loucim,my jedeme na obed ke tchyni:D jako kazdou nedeli.

    #860529
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Krásnou neděli vám přeju.Tady u nás se sice čerti honí jak fouká.Včera sousedce odnesl vítr v noci stříšku nad balkonem tak si dokážete určitě představit jaká to byla rána když to spadlo sousedum na balkon.ŠÁRKO ten hmat je občas k něčemu dobrej ale v těhulkách halooo to jedný mamině dělal doktor snad čtyřikrát po sobě než to k něčemu bylo.Holky tam teď když už všechny porodili popisujou své porody.Je fakt že některé si dost užili než to své vysněné dítko porodili ale teď už na ty nepříjemnosti pozvolna zapomínají.Některé by zase mohli rodit pořád jaký mněli pohodovej a rychlej porod.Teď sem koukala na Únorové maminky a tam se to pomalu začíná rozjíždět .Zatím 1.2. holčička Johanka.No sem od přírody děsně zvědavá tak sleduju i únoračky a pak přejdu na březňačky než se rozrodíme my.Zatím se mějte jedem se mrknout do Varů možná narazíme na něco hezkého pro Matyáška.Pohlazení do bříšek a vám pohodový den.

    #860530
    Anonym
    Host

    Baruško, ten odhad z ultrazvuku je jen odhad a může se lišit i o 300 g. Nic si z toho nedělej, my měli ve 31+2 odhad 1900 – 2000 g, to je podobné jako u vás. Doktor mě uklidňoval, že je lepší větší mimčo než malé…. Mimčo se může otočit klidně do porodu, tak bych se tím zatím vůbec nestresovala ….v příručkách píšou, že se otáčí někdy kolem 34. týdne, takže máte ještě skoro měsíc čas. A ikdyby to nevyšlo, tak i císař má jisté výhody:-) Já osobně bych se za něj vůbec nezlobila:-)

    Rybízku, mě se jméno Beátka nelíbí:-( Ale naštěstí jsem v menšině:-)

    #860531
    Anonym
    Host

    Rybízku, ohledně magnézka mrkni na poradny na http://www.porodnice.cz Je tam poradna pana doktora Kouckého, který často opakuje, že magnézko nemá vliv a je to placebo…..já dostávala magnézko kapačkama a když je vysadili, tak jsem neporodila, pak jsem pokračovala práškama a ty jsem vysadila minulý víkend a ještě jsem neporodila……..

    Raduzko, pokojiček je nádherný….kde jste ho koupili? My občas jezdíme do tohoto obchůdku v Chemnitz.

    Jinak máte moc krásné fotky postýlek…..jen jsem se chtěla zeptat, jestli budete hned od začátku pro mimčo používat peřinku? Já mám taky koupenou peřinku i povlečení a také zavinovačky a spací pytle….a nevím od kdy je rozumné používat peřinku?

    #860532
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Majo, pokojicek je primo z Chemnitzcentra :), chystala jsem se na levnejsi (viz odkaz), ale ten nemeli vystavenej a byl jen na objednavku, tak jsme do toho nesli,protoze ja si vse potrebuju osahat. Tenhle jsme meli vyhlidlej a pak jeste jeden v Hofneru, ale ted kdyz nam ho zlevnili, tak uz nebylo na co cekat. Hlavne nas vysel na cca 6250 Kc, coz za tu cenu jsem tady zadny nikdy nenasla 🙁 a hlavne ho meli i skladem, tak jsme ho hned nalozili, teda spis manzel…ja ho jen dirigovala:D
    http://www.toysrus.de/product/index.jsp?productId=4621971
    My tam jezdime i normalne nakoupovat, prece jen jsme takove korpulentnejsi postavy a i kdyz nakupujeme treba jen v CA,tak tam pro nas maji vetsi vyber.

    #860533
    Anonym
    Host

    Dobrý podvečír těhulky,

    tak se musím přidat k Máje … já si to též myslím s tím magnéskem, že to tak je … jelikož jsem o tom též četla jeden článek a píše se tam, že hodně maminek ho bere a stejně to žádný vliv nemá a doktorka tam vysvětluje, že to spíše funguje jako placebo … a když to tu tak čtu, kolik jich denně spapáte a stejně vám takhle tvrdne bříško – nedivila bych se vůbec …

    Raduzko,
    máte nádhernej pokojíček … tohle vědět dříve, tak do toho Německa též sjedu :-((( myslela jsem si, že sestavy kord nábytku výjdou v Německu dráž než tady … a to tu mám ještě plno eura, co mi zbyli z Itálie … tak to je škoda … pokojíček už mám zařízený, krom jedné komody, tu ještě potřebuji na věcičky pro malou … ale fakt – nádherný výběr :o)))))

    Cuco, Verunko,
    no je to cestování šílené … ještě, že mám senzační rodinu a nenechají mě jezdit vlakem … a čekat na přestupu 50 min … to bych nedala už vůbec … dnes pro mě přijel brácha … no to byla cesta – on profesionální řidič kamionu a v osobáku se vždycky vyřádí a jelikož měl půjčeného fiata mareu od rodičů, tak toho využil a udělal mi okružní jízdu po sev. čechách :D:D:D cvok jeden :o) ale je pravda, že jemu jedinému na 100% za volantem věřím a vůbec se s ním nebojím i když jede rychle např. …. to u táty se bojím, přeci jenom není už nejmladší …
    No budu tu asi do středy pak zase zpět domky a v pondělí zase sem, to mám poradnu … takže fakt hnus 🙁 ale to už pojedu s Alešem jen na otočku – jede se podívat na velký UTZ a už se moc těší :o)

    Tak já si jdu dát tátovy čínské nudle … teď nám je dodělal, protože ví, že je s mamkou milujeme a kord doma dělané plné zeleniny – mňam :o))))) a zalehnu do postele k TV … hezký večer těhulky a pohodičku miminkům :o) papa

    #860534
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem se sem dostala až dneska. Poslední dva dny byly nějaké hektické 🙂
    V pátek na kontrole jsme dopadly relativně dobře. Nic se nezměnilo k horšímu a to je nejduležitější 🙂 Mám pokračovat v klidovém režimu a na další KO jdeme 18.4 bude se dělat i velký UZ. Ale dr. mě potěšila, řekla, že si myslí, že je velká šance, že to vydržíme až do konce, tak aspon něco:)
    Zvýšila mi dávky magnesia. Ale mě se zdá, že je po nich malá nějaká utlumená, myslíte, že je to možné? Normálně řádí jako tajfun, ale když si vezmu dva sáčky skoro vubec ji necitim. Máte s tím zkušenost?

    Rybízku: Tak to mě mrzí, že jsem Ti zase dala brouka do hlavy:D ale mezi náma, já už ho tam mám od té doby co vím, že jsem těhotná:D
    Mě se víc líbí Beata Burianová a to neříkám proto, že ji možná budeme mit taky:D Vaneska je krásné jméno, ale představovala bych si k němu jiné příjmení, takové exotictější:)
    Ted si mě trošku zaskočila, já myslela, že zaměstnavatel Ti „drží místo“ jenom 3 roky a pokud navážeš druhým dítětem máš smůlu. Z toho duvodu jsem taky myslela, že bych nenavazovala hned, ale šla bych třeba na rok do prace a pak bychom měli druhé. Nechci o tu práci přít. Ale je to teda jinak?

    Šári: U Tvého příspěvku se mi chtělo normálně brečet. Ty máš tak hodného muže:) Tohle se mi snad ani stát nemůže. Michal by mi před odjezdem akorát pomohl naskládat tašky do auta, at jsem co nejdřív pryč a on si mohl odpočinout:P
    Šari v klidu, já do porodnice nemám ještě ani nic koupeného, natož zbaleného. Chystám se, že zajedu na nákup někdy ke konci unora 🙂 No a kdybych to náhodou nestihla, snad to zvládne Michal:)

    Chystám se, že bych zitra zavolala do porodnice a domluvila se tam na tom předporodnim kurzu co je spojeny s přítomností otce u porodu. I když já už se k tomu chystám asi 14 dní, tak snad to do toho porodu stihnu 😀 Přijde mi, že co jsem doma, tak nic nestíhám, ale pitom vubec nic nedělám:D

    Tak se mějte moc hezky, jdu si dát něco dobrého na večeři 🙂

    #860535
    Anonym
    Host

    Raduzka, ta cena pokojíčku je nádherná. Já původně chtěla nakupovat taky tam, ale pak jsme využili toho, že jsme dostali dost poukázek do Ikea, tak jsme celý pokojíček pořídili tam….A nakonec jsem i ráda….máme vše veselé barevné a docela se nám to hodí do bytu. Jinak do Německa jezdím taky moc ráda na nákupy….ale už jsme dlouho nebyli, tak příště až s prckem:-)

    #860536
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Holky pokojíčky máte krásný jen co je pravda.My dnes jeli do těch Varů.Stavili sme se v Glóbusu kde mají 70%slevy.Koupili sme Matyáškovy džíny za 110kč .Sleva ze 399kč.krása ne?Jinak počasí krásný nohlo by to vidržet alespoň do konce března.Pohlazení bříškům.

    #860537
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Rybizku, abych tady dala svuj nazor co se tyce jmen. Mne se teda nejvic libi Daniela, ale je fakt,ze jestli to uz mate v rodine, tak davat ho by bylo „hloupe“, nevim jak moc se stykate atd. Taky jsme chtelapro chlapecka vzdycky jmeno Daniel,ale sestrenka ho pred dvema lety dala svymu synovi :(, sice se moc nevidame, ale je to proste rodina.
    Druha by u me vyhravala Vanesa, no a treti Beata….no vubec ti to rozhodovani nezavidim, ale jeste mas dost casu a nakonec te oslovi treba jeste i jine jmeno…uz vidim tveho manzela jak resignuje:D .

    Holky normalne me se teda dneska zdal sen. Cekame kluka, dva doktori nam to potvrdili a mne se dnes zdalo, ze jsem porodila holcicku a normalne, ze jsem se na tom sale s nima hadala, ze to urcite neni moje, at mi donesou toho kluka…no hruza a zatim mne by holcicka taky nevadila, hlavne kdyz to bude zdrave miminko :). No u nas by byla holcicka Vanda. Doufam, ze vam se takove blbosti nezdaji.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,266. až 2,280. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist