Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858504
    Anonym
    Host

    Ahoj holky, musím se k vám přidat. Jsem v 7.tt, poslední ms jsem měla 13.7., termín by vycházel na 19.4.2011. Minulý týden (5+6tt) jsem byla na prvním utz, byl vidět váček, srdíčko zatím ne. Mám jít příští pátek, to bych měla být v 8+2 tt. Doufám, že bude všechno v pořádku. Otěhotněla jsem přesně v půlce 28denního cyklu, takže by to mělo sedět. Je to ok, že ještě nebylo vidět srdíčko? Ahoj Andy

    #858505
    Anonym
    Host

    Ahoj Andy, vítám tě mezi námi těhulkami.

    Já jsem měla poslední 6.7. , tak to máme kousek od sebe. Měla jsem periodu 35 dnů, takže mi vychází termín taky 19.4.:D -to je fakt náhoda.

    Mě taky nebylo vidět srdíčko. Na ultrazvuk jdu zítra, tak doufám, že ho už uvidím….

    A jak se cítíš, nějaké těhotenské nevolnosti nebo chutě:-)? Kolik ti je ? Mě 22……

    Měj se….

    #858506
    Anonym
    Host

    Zdravím Vás děvčata,
    konečně jsem našla odvahu jsem taky něco napsat. Pořád si na tu svou budoucí roli nemůžu zvyknout a docela se obávám co a jak bude.. jsem v podobných časech jako Andy a Andou (PM 9.7.). Když jsem byla před 14 dny na prvním vyšetření, co jsem zjistila, že jsem těhotná, tak mi lékařka řekla, že jdou vidět příznaky těhotenství (váček),ale v žádném případě se nedá hovořit o plodu, no a pak že mám přijít za tři týdny, že by mělo jít vidět a slyšet víc. Jsem objednaná na 6.9. a teda mám docela strach, co mi řekne a neřekne. Je to všechno zvláštní pocit, manžel je nadšen, ale nechceme se nechávat příliš nadchnout, kdyby se něco pokazilo..:(

    #858507
    p Kuřátko
    Registrovaný uživatel

    Zdravím ANDY a ANDU 😀

    holky, budu na tom asi podobně jako vy 🙂 Jak je ta naše republička malá, kolik stejných osudů 🙂
    PM 12.7, otěhotnění po 14 dnech, takže termín zřejmě taky v druhé půlce dubna 🙂 Máte zřejmě větší štěstí na doktory, mě ten můj asi tak často vidět nepotřebuje 🙁 byla jsem tam minulý týden – to jsem byla prý asi v 5. nebo 6. týdnu, ale další návštěvu mám provést až za 3 týdny áááchich a tak ráda bych měla nějaké nové informace, i manžel je zvědavý, chtěl po mě hned nějaké podrobnosti a já pořádně nic nevěděla :^) ale ten náš Dr. vystavuje údajně průkazky až ve 3. měsíci, tak musím vydržet… Viděla jsem taky jen váček, srdíčko ještě nee…

    Nevolnosti mě netrápí, jen to nafouklé bříško, pálení žáhy a prsa mě bolí….
    Je tu holky někdo ze severní Moravy?

    Pěkné odpoledne a držte se všechny, papa 🙂

    #858508
    p Kuřátko
    Registrovaný uživatel

    to Eve Anne:

    koukám, že naši doktoři jsou na tom s komunikací podobně, já taky čekala více informací napoprvé a néé jen že vidíme počínající těhotenství …. člověk se samou radostí třese a těší co všechno se dozví, a oni nás „odbydou“ trošinku stroze… úplně tě chápu, s manželem to cítíme taky stejně, člověk se má strach pořádně pro to mimiško nadchnout, protože neví, co vlastně bude 🙁 , aby člověk nebyl zklamaný, kdyby něco bylo špatně – ale myslím, že by chom měli být optimistické a těšit se na další kontrolu 🙂

    #858509
    a Andy
    Registrovaný uživatel

    Tak to je super holky! Že jsme se tady tak sešly :-). Já byla na utz 24.7. a dr. mi říkala, normálně byste měla přijít za měsíc, ale vy to nevydržíte, tak přijďte za 14 dní :-).. Sestra našla místo až 10.9., což budou skoro 3 týdny, ale vydržím to, kdybych šla dřív a to srdíčko nebylo ještě vidět, tak bych byla vyplašená, že se něco děje. V tom 8+2 tt. už předpokládám, že buď jo nebo ne a v tom případě to bude špatný.. Já to zatím řekla jen manželovi a kamarádce v práci (nějakou vrbu musíme mít, že?), jsem opatrná. Jsem podruhý těhotná, mám osmiletýho kloučka a je mi 36. Takže kvůli tomu věku zatím vyčkávám. Jinak jsem z jižní Moravy :-).

    #858510
    a Andy
    Registrovaný uživatel

    nevolnosti nic. jen od data ms bílý výtok skoro pořád a bolest bradavek, hodně citliví jsou…

    #858511
    a Andy
    Registrovaný uživatel

    To Anda: A víš kdy jsi otěhotněla, když jsi měla ms 9.7., já 13.7., termín porodu máme stejný, já měla ovulku 25.7., 15.den cyklu, jinak cyklus mám 28-29 dní.. Teda měla jsem :-)) A zítra jdeš na utz? Tak to mi musíš dát vědět, jestli srdíčko už buší !! To bychom teda měly stejně.

    #858512
    Anonym
    Host

    Ahojda, jak to tak čtu, tak jste na tom podobně jako já.Sice jsem měla poslední ms 30.6 ale byla jsem na kontrole 18.8 a ještě nebylo nic vidět jen váček:| . Tak mi doktor bral krev a říkal že to odpovídá tak 20 dnům, takže se nám to povedlo těsně před menstruací.Prý asi.Je to možný, protože jsem byla nachlazená, takže i ovulka mohla být posunutá.No nic, ve středu jdu na utz podruhé tak uvidíme.Doufám, že už tam taky bude srdíčko:) . Jinak průkazku zatím taky ještě nemám.:( tak uvidíme ve středu.Pak se ozvu.Jinak tp mám zatím 6.4.:) Jinak koukám že se tady dost množíme:-) To je dobře. Ať s evám daří a všechny prohlídky v pohodě………

    #858513
    Anonym
    Host

    Ahojte,:) zdravím všechny nové, pěkně se tu rozrůstáme.

    Andy já jsem z jižní moravy Uherskohradišťsko 😀

    Pár dnů jsem tu nebyla v pátek přijela sestřenka je taky těhotná v 21tt a ještě když došla ségra ta taky je v očekávání 16tt tak to bylo super probrali jsme co se dalo 🙂
    Já dnes 8+6tt ve čvrtek kontrola.

    Dávám sem odkaz na moc pěkné video 9 měsíců v bříšku tak kukněte

    http://www.youtube.com/watch?v=8Y1htXFtIMs&feature=related

    #858514
    Anonym
    Host

    Ahojte,:) zdravím všechny nové, pěkně se tu rozrůstáme.

    Andy já jsem z jižní moravy Uherskohradišťsko 😀

    Pár dnů jsem tu nebyla v pátek přijela sestřenka je taky těhotná v 21tt a ještě když došla ségra ta taky je v očekávání 16tt tak to bylo super probrali jsme co se dalo 🙂
    Já dnes 8+6tt ve čvrtek kontrola.

    Dávám sem odkaz na moc pěkné video 9 měsíců v bříšku tak kukněte

    http://www.youtube.com/watch?v=8Y1htXFtIMs&feature=related

    #858515
    Anonym
    Host

    Raduš,já bych dnes měla být 8+5 tj.o den míň než ty.Kdy máš termín porodu?Já zatím 6.4. poslední ms 30.6 😀 jdu na utz ve středu

    #858516
    Anonym
    Host

    Ahojík,
    koukám že se mi to tam vložilo 2x 😛

    Volantko, tak to máme o den 😀 posledni Ms 29.6. a termín mám podle ms 5.4, ale podle sona mi to tak nesedělo mimiško bylo menší, ale jdu teď ve čtvrtek tak mi řekne jak to je velké a pak napíše do průkázky termín 🙂 tak ve středu napiš jak jsi dopadla 😀

    Holky já jsem už kartičku dostala hned při první návštěvě 5.8. nechápu proč vám kartičku dávají později? Není přece lepší ji mít hned od začátku kdyby nedej bůh se něco stalo tak ať máte u sebe průkaz, že jsme těhotné…..

    #858517
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,tak se po delší odmlce přidávám i já :o) Nějak jsem i líná psát :o(((

    Andy a Anda-já měla PM 7.7. a u doktora jsem byla cca před 10dny a srdíčko už vidět bylo a tlouklo (ikdyž trošku horší viditelnost,ale šlo to).Ve čtvrtek jdu na odběry krve atd a 8.9. do první poradny….strašně se těším a bojím zároveň.Doktor říkal,že už dostanu i průkazku,tak uvidím.Jinak já už to řekla několika lidem,tak jsem snad nic nezakřikla,ale když já neumím lhát a když se mě někdo zeptá přímo,tak mu to prostě řeknu :o(

    Jinak někdo se tady ptal na cvičení…já hodně předtím běhala a teď jsem toho nechala,protože otřesy moc dobré nejsou.Tak si musím najít nějakou alternativu.

    Rybízku kofein prý moc dobrý není,ale slabý kafe neuškodí.Ikdyž já kafe už vůbec nepiju a nahradila jsem ho Carem.Něvím,jestli je to kec,ale prý po kávě jsou hyperaktivní děti (což po sladkém taky) :o)

    #858518
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte holky, zdravím i nové a přeji klidné těhu 🙂
    Raduš, díky moc za video, bylo opravdu nádherné, brečela jsem, asi ty hormony, ta mateřská láska je fakt neuvěřitelná!!! Jinak gratuluju, je sranda, jak jste v rodině všechny baby těhotné 😀 . Je některá nětěhotná? 🙂
    Veru, já piju jen instatní kafé a to slabé, a jedno, max. dvě za den, ale jsou opravdu miniaturní, takže je to jako jedno kafe 🙂 . Něštestí teď nemám moc chuť, tak se nemusím tak brzdit jako u malé!
    Už nevím, kdo psal o jídle. Vím, že se nemají jíst zrající sýry a snad ani saláty, kvůli listerióze. A také nejsou vhodná málo hotová vejce, a já je tak ráda na měkko :S Ale jinak komu co chutná, hlavně aby jste měly spokojená bříška 😛
    Já ujíždím stále na rajčatech, ale až nebude zahrádka, tak si myslím, že mě to rychle přejde, páč ta chuť je nesrovnatelná. Na zahrádce je toho dost, ale obábám se, že to nedozraje při téhle kose! To je co? Takovou zimu na konci srpna snad nepamatuju!
    Jinak pro holky nedočkavky … doktory v tomle docela chápu, že vystavují průkazky později, ze začátku je totiž těch nemilých věcí nejvíce, tak asi proto. A co se týká s pozváním třeba za měsíc … no aby tam dr. něco viděl a mohl vám už něco ukázat, tak si zpříjemněte čekání čtením, co se miminku právě vyvíjí, tak to dělám já 🙂 a dělala jsem i u prvního těhu. Je to paráda …
    I já mám na vás dotaz, včera a dnes mi tekla krev z nosu a docela špatně se mi zastavuje ( cca 10 min.), nevíte proč a jestli je to v těhu normální? Případně poraďte co s tím. Díky moc.
    Tak se mějte fajn … 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 241. až 255. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist