Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,536. až 2,550. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860793
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Jooo na praní věciček se chystám..tak koukám, kolik toho máte. Jsem taky zvědavá, kolik toho bude, až to povytahám z těch různých koutů a zjistím, kolik čeho vlastně je:)

    #860794
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka, tak dnes koukám ponocuji já:D …ne to jen odjeli poslední hosté a teď už bude lehárko. Moje bříško si dnes vysloužilo moře pozornosti, hladily ho kamarádky, dcerka od kamarádky pořád dávala ruce aby cítila kopanečky a pusinkovala ho.
    Sešlo se nás málo, takže zbylo hodně jídla, docela mě zamrzelo, že se jedna známá ani nebyla schopná ozvat že s přítelem nedorazí…přijde mi to neslušný.
    Ale v tom počtu jak se u nás hosté sešli, tak se dalo hezky popovídat a tak to proběhlo všechno v pohodě a v dobré náladě.
    Já si dala malou sklenku červeného vína, hodně jsem baštila, to zase bude váha až si na ní stoupnu:S .
    Letí to holky, za necelých 6 týdnů už možná budu mimčo chovat…
    Tak se holky opatrujte, přeju dobrou noc a zítra zase nakouknu a přispěju!

    #860795
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veru, tak to jsem si spletla asi s Peťulou, ten močák…
    Májo, já měla klasickou vaničku, co jsme dávali do vany. Už máš objednáno??
    Hruštičko, no už aby to bylo, jak říkáš, protože co kdyby… 🙂 Jinak Agáta je blbka, to jsi řekla přesně! Mám strach se podívat na záznam s Krausem, že se u toho vyvrátím!!!! 😀 Mě stačilo, že se nemíní těhotenstvím omezovat, ještě ani neví, co to obnáší a už rozhoduje, co a jak bude.. :@ Termíny jsou dobrý že? Aspoň v tom bude přehled! 🙂 Ještě Mája se nenapsala..
    Šrái, tak to máš teda věcí 🙂 To Natálka nemá nárok unosit… 🙂 Díky za pochavlu na FB 🙂 ad. termíny, však už bylo načase, vždyť to brzy propunkne :o))))) Vidím, že Agátka je fakt oblíbená 😀
    Veveriku, určo dám vědět se šprndou .. 🙂
    Leni, neboj, jsme v tom spolu.. my dostali na mimi pouze Levelu na praní, čepičky a na vánoce papčuky a hračku, jinka taky žádný kvanta oblečení nebo peníze na kočírek… a k narození se ani nikdo neptal, co by jsme pořebovali… :S A potřebujeme ještě monitor dech a odsávačku hlenů na baterky, já na mlíko… tak uvidíš, třeba vás ještě překvapí! 🙂
    Jity, super, že se oslava vydařila, ovšem to je vrchol drzosti, se minimálně neomluvit! :S Taky si dnes moje bříško hladila v obchodě ředitelka školy 😀 Tak jsem jí říkala, ať toho nechá, aby se náhodou nenakazila 😀 Tak říkala, že to už snad nerhozí, má dvě velký holky, cca 15 let 🙂
    Pěknou neděli všem… musím valit na chat, nebo budu klečet na hrachu 😀
    Díky holkám za chat, učurávám smíchy!!!! 😀 😛 To zas bude do rána ne?? 😀 :O

    #860796
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, promiň to jsem si nevšimla. Hezky jsi se rozparádila nad blbkou 🙂 Jooo už to vidím kde jsi se ptala. Víš jak ono je těch příspěvků vždycky tolik, že v tom mám pěkný maglajs.

    Leni nejsi v tom sama akorát s tím rozdílem, že u nás to prožívám jenom já. Ani Michal to tak neprožívá, je to jeho druhé dítě, sice se těší, když po něm něco chci tak to udělá, ale, že by mě nějak hýčkal, s malou si povídal, sám od sebe něco koupil to rozhodně ne.
    Taky jsme všechno si skoro všechno kupovali nové, krom postýlky která je po jeho první dceři, to se mi nepodařilo vybojovat novou.

    Šari já myslím, že to budeš mít vyžehlené rychleji. Taky jsem si říkala, že si to rozložím na vicekrát, ale jak jsem k tomu sedla, za dvě hoďky bylo hotovo:)

    Holky my jsme vaničku nekupovali žádnou. Koupili jsme jenom látkové lehátko do velké vany. S tím, že kdyby se to Bětušce nelíbilo, dokoupíme vaničku kdykoliv.

    Včera jsem si napsala nákupní seznam do DM. To zase bude pálka. Chtěla bych na zkoušku koupit jedno balení plínek HAPPY, včera jsem na ně v nějaké diskuzi četla chválu, prý mají nejlíp vykrojený předek na pupík, tak jsem zvědavá.

    Jo a jen tak mimochodem, u nás už od včerejška nepřetržitě sněží 😛

    No jak teď koukám na ten metr. 55 dní, to je zachviličku, není to tak dávno co tam bylo hodně přes stovku:D

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28127.png

    Přeji Vám všem krásnou neděli 🙂

    #860797
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Mě se večer vrátil Peťa z Itálie a dovezl odtamtud přes tři kyla citrusů.Kdyby ste vyděli ty citrony no nádhera a ta vůně.O chuti ani nemluvím.Taky někde kde vykládal dostal čokoládu a bonbóny.To vám je taky mňamka.Sice čokoládu nějak extra nemusím ale tahle fakt stojí za hřích.Dneska peču kuřátko s br.kaší a k tomu mrkvičku,hrášek a kukuřici na páře.Mňam už se těšim.Před chvilkou sem se pěkně vytočila.To že vařim mi ani tak nevadí to mám nachystaný za chviličku ale stála sem půl hodiny nad dřezem s nádobim a myslíte že Peťu nebo holku napadlo se zeptat jestli nechci pomoct?Hlavně že nesmim nic dělat jen ležet.Tak sem to dodělala a poděkovala jim za pomoc.Koukali na mě oba jako by neuměli do pěti počítat..Mam pocit že nepostřehli ten ironickej tón v mim hlase.Nic zase sem si lehla a teď mi zase pěkně tvrdne břicho .Začnu nejspíš stávkovat a nebudu ani vařit snad jim konečně dojde že mi fakt neni dobře.

    #860798
    Anonym
    Host

    Veveriku, taky máme jen to lehátko do vany, kamarádka mi na vyzkoušení půjčí koupací kyblíček a když se mimi v něm nebude líbit koupání tak půjdeme koupit vaničku, to se naštěstí sežene opravdu snadno:) !

    Evíku, zapoj je pěkně do vaření a mytí nádobí, však musíš odpočívat, jestli nechce zbytek rodiny aby si tě vzali do nemocnice ležet! Určitě stávkuj, já Ti to schvaluji.
    Mě včera chytly záda, asi jak jsem trávila moře času u příprav na oslavu, ale zase manžel uklidil chodbu, koupelnu po malování vycídil, takže jsme to měli takové rozdělené a moc mě to potěšilo, že manžel jen neuklidil malířský náčiní a neřekl ať se o zbytek postarám.
    Dnes máme relaxační den, malá bude až do večera u prarodičů, nemusím vařit, protože toho hodně zbylo po oslavě tak je pohodička.
    Ráno mi manžel udělal lehoulinkou masáž zad, tak už je mi fajně.

    Holky, vy chatujete na FCB po nocích? Tedy já vás obdivuji, jaké jste sovičky, já včera mimořádně šla spát dýl, nějak potřebuji spát – asi do zásoby dokud to jde:D . Když na mně někdy půjde nespavost tak se k vám připojím:) !
    U nás mrzne, je slunečno odpo možná protáhnu kostru a projdu se do Billy, zase mi dochází jogurtíky hollandia, snídám je každý ráno, hlavně kvůli tomu lněnýmu semínku.

    Rybízku, musíme si s manželem sypat popel na hlavu, té kamarádce, kterou jsem včera zdrbla, že se ani neozvala, že nemůže dorazit tak jí manžel poslal pozvánku na oslavu na staré tel. číslo:S . Mě to totiž vrtalo hlavou, vždy se omluvila když nemohla dorazit tak jsem ráno koukla s manžou na to číslo v jeho mobilu a došlo nám to. Takže trapas největší! No ostatním ta kamarádka nechyběla, se nám i svěřili, že bez ní je na oslavě větší pohoda, takže to zase taková škoda není, ale trapas to je každopádně! Tak už si manžel to tel. číslo přepsal a snad už se to nebude opakovat:P .

    Přeji všem pěknou neděli, pohodičku do bříšek a těším se na příspěvky.

    #860799
    e Evík
    Registrovaný uživatel
    #860800
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    teda já to vedu … ehm … spát jsem šla ve 2 hodiny v noci (asi jako Haňule s Rybízkem), jelikož jsme měli chat ve třech na skypu … mooooc velká prdel :o) … no a vstávala jsem v 11:20 :$ … pak jsme se naobědvali no a ja usnula opět u pohádky na ČT1 na hoďinku, ve tři jsem se probrala, Aleš seděl u compu … nj ale on ho vypl ve tři a šel si lehnout do ložnice, aby se ještě na hoďku prospal před noční a pořád na mě volal ať jdu za ním a já se nenachala pobízet a šla no a zaspali jsme na noční směnu :D:D:D … to se může stát jen nám, já myslela, že už neusnu, že budu jen tak ležet a že ho ve 4 hod vzbudím – hm tak néééé vylétla jsem v půl páté a to byl fofr, svačinu udělat – vykoupat, oholit … no bylo mi z toho až zle, celej den prochrápanej a ještě nechám zaspat jeho na noční :o) mám dost fakt … jsem zvědavá co budu dělat opět v noci :o)

    Prádlo tak jak jsem říkala – neuschlo – jen 3 dupačky byli suché … takže žehlení bude asi až zítra a další várka na praní, uvidíme jak u toho vydržím sedět – nemusím moc žehlení, bolí mě u toho záda jak čert, ještě jsem si nepořídila žehlící prkno – na tom jsem strašně ráda žehlila u rodičů, tady budu muset klasika v sedě u stolu v obýváku – to mi budou brát záda … už to vidím …

    Jinak já mám na Berušku vaničku aj lehátko – nekupovali jsme – máme po Terezce, co koupili naši, tak nám to Renata jakoby vrátila – ehm to nevěděla, že čeká další mimi – no zajímavé to bude 😀 …

    Cuco koukám, že se oslava povedla – super, a s tou kámoškou si hlavu nedělej – stávají se horší věci noooo a hlavně, ani vám moc nechyběla, tak v pohodě :o) ….

    Eviku, teda já bych je seřvala asi na jednu hromadu, že nepomáhají … když by měli !!! by si za klobouk nedali a jasné vyhlaš jim stávku ať se jdou napást tedy, když nejsou schopni pomoci, nebo jim to spíše nedocvaklo, že musíš odpočívat … ach jooooo, že dítě, ale i chlapovi že to nedojde … no zmlátit to je málo 😛

    Veveriku neboj ten přístup manžela se určo zlepší až malou uvidí – i když už jednu holčičku má – ale ta není tvoje, takže uvidíš, jak se změní … ten můj mě zase někdy štve, jak je miloučkej na bříško :o) … pořád žvatlá: moje malá holčička, tě budu mačkat až tu budeš, budeš spinkat s tatínkem atd … se někdy musím smát a myslet si něco o … ehm :D:D:D:D No veselo je u nás :o)
    Jooooo ještě jsem chtěla k tomu jménu jak tu furt píšeš … nejde mi do hlavy, zda budeš mít tedy Alžbětu (Bětušku) a nebo Beátku … píšeš pořád o Bětušce … to přeci není zkratka Beátky … v tom mám nějaký zmatek – mateš holka 😀 …. tak jak to tedy je ? 😀 Protože říkat Beátce – Bětuško … je jako kdybych Natálce říkala Leonko 😀 … jsem z toho volaká zmetěná 😀 ….

    No nic jdu se podívat o dům dál co nového na FCB atd a pak si udělám večeřu mám nějaký hlad … k obídku jsem včera dělala k té uzené polévce i halušky s hlávkovým zelím a domácím uzeným – to bych se snad i užrala 😀 … tak ještě máme na zítra – takže nemusím vařit 😀
    Zatím se mějte těhulky – pohlaďte bříška … jooooo a tady nesněží – pořád sucho a pořád teplota cca + – 1 stupeň …

    #860801
    Anonym
    Host
    #860802
    Anonym
    Host

    Veveriku, my čekáme první mimčo a manžel má podobný přístup, ale mě to tak přijde správné. Asi bych neuměla moc ocenit chlapa jako má Šárka:-( (Šárko, ty mi to odpustíš, viď?)

    Jinak ty Happy plíny mám do porodnice. Pokud jsi zaregistrovaná v Globus Happy klubu, tak mají na to balení, kde je cca 40 kusů slevu 30 Kč. My máme do porodnice předepsané nulky, jsou pro nedonošená mimčo s hmotností menší než dvě kila, ale všichni tvrdí, že se do nich vejde i větší mimčo. Další jejich kladnou stránkou je to, že jsou prý dobré na kyčle. Já mám koupené jak nulky tak jedničky a do porodnice vezmu od každé velikosti pár kusů s tím, že manžel donese ty, které budou lépe vyhovovat.
    Rybízku, vanu jsem ještě neobjednala, asi zítra.

    #860803
    Anonym
    Host

    Majo,

    tak to je jasnéééé, se přeci nic neděje … každá jsme jiná a každá máme rádi něco jiného … já bych zase doma nesnesla chlapa, kdyby měl laxní přístup … :o) … co člověk to originál a každá jsme zvyklá na něco jiného :o)

    #860804
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Šari Bětuška je pracovní název. Řikala jsem ji tak hned ze startu, to po mě Michal řval at ji tak neříkám, že to nakonec bude kluk a kvůli mě bude gay s traumatem 😀 Tak jsem přestala, ale teď jsem se k tomu vrátila. Asi to nakonec vypadá na Beatu, ale proč myslíš, že Bětuška nemůže byt Beata? Mě pravě přijde, že Beata je modernější verze Alžběty a může mít podobné nebo stejné tvary.

    Jak budete říkat Natálce? Taky to máme jako jednu z možností. Líbí se mi tvar Natálko, Natali a třeba mi vadí Naty. Je ještě nějaký? Kromě již zmiňované Leonky 😀 😀

    Holky já jsem dneska v posteli trochu projížděla začátek této diskuze. To je až k neuvěření, není to tak dávno co jsme se spolu dělily o dvě čárky, ranní nevolnosti a první ultrazvuky s bijícími srdíčky a zachvilku už budeme rodit:) To tak letí…

    Majo v Globusu zaregistrovaná nejsem, ale myslím, že tyhle plínky nejsou moc drahé ne? Asi jedno to malé balení koupim, oni je mají po min ks tak vyzkoušíme. Ale prý ty větší velikosti nejsou tak dobré….
    Jaktože ještě nerodíš, vždyť jsi psala do neděle 🙂

    #860805
    Anonym
    Host

    Veverik,

    tak já nevím, možná je to jen můj pocit, ale mě příjde, že Beátka a Bětuška je jako pro srovnání Jablko a Mrkev :o) (blbej příklad), když někdo předemnou řekně Bětuška – vidím Alžbětu 🙁 … jednu znám z mého okolí a té jinak neřeknou než – Běto – Bětko – Bětule – Bětuško … ale Beátka mi příjde nádherné moderní jméno pro holčičku … Alžběta mi tak nějak vyšla z módy … ale je to každého vkus … jsem právě nevěděla zda-li chceš tedy Alžbětku, nebo Beátku … tak už to vím, chceš Beátku, ale říkáš jí Bětuška :o) ….

    Já chci Natálku od začátku – a je mi fuk, že jich je moc, mě se to prostě strašně moc líbí a hlavně nám to jde k příjmení – Natálie Kolářová :o) … a říkat jí budu: Natálka, Natali, Natýsek, Naty, Natinka … asi tak … líbí se mi totiž všechny tvary toho jména :o) …. a až bude velká tak 18-ti letá slečna s pubertou a nasere mi tak jí budu říkat: Natálie neser mi 😀 a když mě hodně naštve tak Natálo :D:D:D:D … ale to už si dělám samozřejmě srandu :D:D:D:D

    #860806
    Anonym
    Host

    Veveriku, asi 42 kousků stojí 150 korun…..taky jsem neslyšela dobré ohlasy na ty větší velikosti. Já už bych rodila…ode dneška mrňousek nebude předčasně narozený:-) Tak snad začnu hledat babské rady na to jak porodit co nejdříve:-) Další termín si dávám na úterý, to je manžel celý den mimo město:-)

    #860807
    Anonym
    Host

    Šárko, Natálka je super jméno. Kdybysme čekali holčičku, tak jednoznačně bude taky Natálka. Mě se zase moc nelíbí ta Beáta, asi nějaký asociace z dětství, přijde mi to trochu jako od kolotoče. Alžběta je super, minimálně pro období dospělosti….ale každý máme jiný vkus a to je dobře, jinak by se všechna mimča jmenovala stejně:-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,536. až 2,550. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist