Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,686. až 2,700. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #860943
    Anonym
    Host

    Haňulko, bohužel postup nevím, protože ta paní to vytáhla z ledničky v alobalu, nakrájela na plátky a naservírovala na prkýnko se zel.přílohou (beraní roh,feferonka,kousek křenu). Ten župánek byla asi nějaká směs koření (paprika, mletý pepř a nevíc co ještě). K tomu pekla domácí cibulový chleba, vypadalo to opravdu labužnicky:) .

    #860944
    Anonym
    Host

    Nechápu, proč se Rybízek, Šárka a Haňulka pořád jenom uráží a kopou okolo sebe. Jestli si myslíte, že jste nejchytřejší, tak to teda nejste! A přestaňte nás urážet! Jestli máte problém, tak si ho běžte řešit někam jinam!!!

    #860945
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Bééééé :'( HAŇULKO mam to rochu víc z ruky.Ale znáš tu písničku :OD Tábora až k nám….nelelkuj a dovez:) když mam ten klidovej režim:) .Já nebyla na zabijačce leta letoucí:'( .Taky jak uděláš zabijačku v paneláku.Heleď ale jestli stihneš ještě tu těhu zabijačku tak tam budu mezi prvníma:) .Holky vy mě štvete s těma kočárkama já sem si ještě ani nevybrala natož něco kupovala.Ale výbavičku už mám nachystanou heč:D .S těma porodama jak tu píšete.Já měřím všeho všudy 159cm v předchozích porodech sem přibrala 16 kylo u každé holky Jedna se narodila 3070g 49cm a druhá 2650g 44cm.Porody klasika žádnej med ale zas tak hrozný to taky nebylo.Hlavně ten výsledek stál za to.Matyášek podle doktorky taky nebude nělakej obr ale možná bude dlouhej Peťa má bezmála dva metry.No sem zvědavá.Tady svítí sluníčko a skoro 4 stupně.Já bych se tak ráda šla vyvenčit.A Kubíček by to prej taky bral.

    #860946
    Anonym
    Host

    Majo,

    já tedy nevím kdo se tu uráží ??? … já tedy rozhodně ne, a holky určitě taky ne – toto je tzv. diskuse – a je demokracie a člověk si tu může přeci říkat (psát) co chce, nebo se pletu ??? … já jsem se neurazila, jen mi to přišlo jako děsně ošklivé … jelikož si napíšeš chcípáček … a nedomyslíš to, že jsou tu holky, které nečekají mimi 4 kilové !!! víš ??? … a určitě nebudu urážet ostatní … to jsi právě udělala teď ty ! … a kopat kolem sebe ??? to jsi vzala kde? … my se do tebe navážíme ??? a my máme nějaké problémy ??? … teda budu mluvit za sebe samozřejmě … já žádný problém nemám … a kdybych ho měla, tak ho určitě nebudu řešit tady po písmenkách … chápeš ? … 😀
    A nejchytřejší určitě nejsem – sama dítko ještě nemám, řídím se svými pocity, dítkama v rodině – jak hezky napsala Cuca … a radám zkušenějších maminek … a nikomu tady své pocity a rozhodnutí – rozhodně nevnucuji – tak nevím co Ti přelétlo přes nos !!!! to bude to těhotenství – asi … tak … toť vše !

    #860947
    Anonym
    Host

    Haňulko, Cuco …
    jestli se nepletu, tak recepty z prostřeno jsou na netu, ne ??? … myslím že ano … tak koukněte :o)

    #860948
    Anonym
    Host

    Rybízku,

    já moc na bílé zlato nejsem 🙁 … já spíše to žluté max. ještě spojené s červeným, víš ? … a Aleš remcal též, že bílé nééééé, tak jsem kukala jen po žlutém zlatu … ale toto má dost velký bílý kamínek, tak to též bude vypadat jinak :o) Jen Aleš zase měl strach – co když kamínek vypadne a malá ho vdechne – on a ty jeho hororové scénáře :D:D:D:D … nj chlap noooo, jinak kuju za pochvalu 🙂

    #860949
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Mno Majo, myslím, že Šárka to napsal víc než jasně, taky nechápu, proč najednou tolik emocí….??? Nikdo tady nikoho neuráží, tak proč si tady vylítla jak čertík z krabičky??? Nějak jsem to nepochopila….Všechny tady opravdu jen diskutujem a to, že někdo napíše svůj názor snad ještě není zločin, my také respektujeme názory ostatních. A každý má svůj. Jen (a to mi promiň zda se tě to dotkne) u tebe mám pocit, že ty názory dost často měníš…???

    #860950
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Šárko, Rybízku….já jsem pro obojí – zlatý střed…. pořád sem se Standou nevěděli, jestli snubáky z bílýho nebo žlutýho, tak to máme půl napůl…..mrkněte na fotky u mě na FB!!! 🙂

    #860951
    Anonym
    Host

    Ahojda, tak jsem teď přišla od dr.z CTG.Málem jsem jim tam usla.Bylo to super sledovat jak tam leze ten graf.Byl jste na tom už někdo?? Jinak recepty z prostřeno jsou na http://www.iprima.cz jdu si to taky stáhnout a jdu dodělat brokolicovou polivku.Mám na ni hroznou chuť.zatim pápá

    #860952
    Anonym
    Host

    Jo, a jak se tady bavíte o prstýnkách tak mi jsme měli zlatý žlutý s bílým.Mezi dvouma proužkama žlutýho byl proužek býlého.Jen já už ho nemám, ztratila jsem ho po 3 týdnech:'( měla jsem trochu větší.Takže má rada zní nehrát si s prstýnky na ruce a nebrat příliš velkej:( A to stál přes 5000, dělanej na zakázku.Dnes už bych si vybrala levnější:)

    #860953
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Májo, myslím, že ty máš asi trošku problém… s pochopením toho, že tohle je DISKUZE a že každý má svůj názor a když není totožný s tvým, nebo s jakýmkoliv jiným, tak jen proto nemusí být špatný! 🙂 Nebo snad pokud nenapíšem, že s tebou ve všem souhlasíme, tak je to špatně??? Takže prosím neurážej nás ty a nad tím, kdo by si měl jít něco někam řešit pořemýšlej…. kdo tady nejvíc kope??? Toť otázka viď?!! 🙂 Takhle to cítíš jen ty bych, bych řekla… jinak ostatní to berou jako naše názory …. a to je dobře, o tom diskuze přeci je!! Takže dle mne nikoho neurážíme a nenapadáme … a jestli to tak někdo cítí, tak to jsou jen slabé povahy asi … 🙂 Jo a ještě k tomu jménu Beátka, urazila jsem se snad já, že jsi napsla, že je to jako od kolotočů??????????
    Evi, no s kočárkem by sis měla švihnout, už není moc času! 🙂 Ale zase už máš výbavičku nachystanou, to já nee, příští týden, snad budou i skříně už!! 🙂

    #860954
    Anonym
    Host

    Volantka …
    tééééda tak to je pech, že jsi ho ztratila … to by mě mrzelo jako blázen :-(((( no což, ale stane se nooooo …. 🙂

    #860955
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    ŠÁRKO naušničky moc krásný moje holky měli podobné.Škoda jen že z nich vyrostli:( .Jinak koukám že ste se do sebe pěkně pustili,já si myslím že to Maja s těma chcípáčkama myslela trošku jinak než ste pochopili.Mě když se narodila Verča tak sem si taky říkala že je to takovej malej chcípáček a nemyslela sem to ve zlém.A kdyby ste jí vyděli dneska tak by ste vůbec netipovali jaký to bylo nedochůdče.Nic nechme toho.Zrovna sem si k obědu oplácala Holanďáky a tak sem se nacpala že se nemůžu pomalu ani hnout.

    #860956
    Anonym
    Host

    Evíku

    díky za pochvalu náušniček … už jsem z toho byla hotová, protože na trhu jich je tolik, že člověk pak neví jaké si vybrat … natož tvar, s kamínkem či bez … no hrůza … ale tyhle se mi páčili na první pohled, doufám, že budou dobře sloužit :o) dokonce mi už napsali SMS, že je odeslali, tak tomu říkám rychlost e-shopů 😀 …
    Mňam s holandskýma jsi mi udělala chutě – taky ted někdy spáchám asi :o)))))

    #860957
    Anonym
    Host

    Recepty z pořadu Prostřeno jsou určo na tom webu jak tu některá z vás psala. Jen jsem tam nikdy ještě nic nehledala. Snad tam tedy bude už ten včerejší na ten bůček. Vypadalo to opravdu lákavě!
    Já jsem právě dojedla polívku, dala mi ji kamarádka, že uvařila moc – květáková s jáhlama a byla výborná!Nějak mi z té cesty do školky a ze školky domů vyhládlo:) .

    Danča dostala k 6. narozeninám náušničky z klasiky – žlutého zlata ve tvaru srdíčka s malinkatým modrým kamínkem. Jsou opravdu moc hezký. Předtím nosila nášničky po mně, takový jakoby kytičky s růžovým kamínkem a ještě na střídačku náušničky po mé sestře – to jsou zase hvězdičky uprostřed červený kamínek. Z těch už ale vyrostla. Tak právě dostala nové. Kdyby se nám narodila holčička i podruhé, tak může zase střídat ty starší a až by z nich vyrostla, tak bychom koupili nové – tentokrát bychom se nenechali předběhnout prarodiči, stačilo, že kupovali kočárek. já jsem taky pro klasiku – tedy žluté zlato, mě to bílé zlato připadne jako stříbro, nějak jsem si nezvykla…A jinak Šárko, já už musela sundat snubák a další prstýnek asi před měsícem, taky mi natékaly prsty. A jde opravdu o zvyk, ze začátku jsem pořád hledala snubák, už jsem tam měla i takovou jako drážku po něm a teď už mi vůbec nechybí. Nenosím ani řetízek, jen náušnice. Ty jsem dostala když se narodila Danča – od manžela jako dárek za princeznu:) . Zlaté jednoduché s bílým kamínkem. Mám z nich pořád velkou radost. já moc na šperky nejsem, ale ty náušnice se mi líbí.

    Evíku, co migréna už to aspoň trochu polevilo? Doufám, že jo.

    Jinak závidím všem, co už mají vypráno a vyžehleno, já jen stále peru dokola naše šactvo a teď jsem to prostřídala tedy ještě mimi oblečkama, ať už to mám taky vše (od vel. 62-68) to větší nechám až na dýl, stejně bych to neměla kam umístit. Je to náročný, když není větší nábytek:( .

    Jo zapomněla jsem vám napsat, že manžel včera objednal nábytek do obýváku v Jamallu, tak jsem na to zvědavá jak to bude vypadat. Neměli na prodejně vystavenou tu samou sestavu – v té barvě co chceme, ale v tmavší (úplně tmavý korpus a o šmrnc světlejší dvířka). Nám se líbí v tom nejsvětlejším provedení, aby se to hodilo k tomu co už v obýváku je. Tmavý nábytek jsme nechtěli, protože by se nám sem vůbec nehodil a taky kvůli prachu. Já jsem hotová už z toho, jak je to vidět třeba na TV, nebo playstationu ten prach, to by se mohlo utírat několikrát za den.

    Evíku, ještě že kočárky se dají koupit ze dne na den. I přes ten internet. Ale lepší je samozřejmě si to prohlídnout nechat předvést na prodejně. My ten náš objednali v neděli a v úterý už ho měl tchán doma. Tak jen to vybírání – to je asi nejdelší. Když čekala před 22 lety sestra, pamatuji že byli s mužem v Libertě – snad jediné firmě co v ČSSR vyráběla kočárky a tam objednávali a pak pro něj asi za měsíc jeli. Tenkrát měli moderní – trojkombinaci z takovýho jako manžestru:D . No dneska už by to byl kočárek veteránek:D .

    Holky, já myslím, že se nebudeme napadat, opravdu jsme každá jiná, jinak se vyjadřujeme, něco napíšeme a myslíme to nějak a pak to ostatní pochopí jinak…já jsem ráda, že si tady vyměňujeme zkušenosti a opravdu by bylo dost divné, kdybychom měly všechny na vše kolem těhu, porodů a jiných věcí stejný názor jako stádo…Pak bychom jedna bránila druhou a na co to.
    Starostí máme každá svých osobních kupu a ještě se tu nějak osočovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,686. až 2,700. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist