Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,761. až 2,775. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861018
    Anonym
    Host

    Krásný večír těhulky,

    tak jsem se konečně dostala k booku a k netu :o)
    Cesta vlakem byla v pohodě, sice to čekání je šílené, ale docela mi uteklo, tak měla jsem po čem koukat … to jsou exempláře nějací lidi 😀 … takže jsem se dokonce i bavila …

    K našim jsem dojela v 16 hod a na nádraží mě čekal děda, že mi jde naproti, že nechce abych tahala tašku – přitom byla lehoučká, nic jsem si sebou nevzala – přeci jen tu pořád mám plno věcí 😀 … no mají o mě strach, tak jsem byla na druhou stranu ráda … doma vše hezky uklizené voňavé … nakoupené mňamky, které papám jen já :-))) – rozmazlenost pěkná 😀 ….
    Když jsem viděla naušiničky, tak jsem se nemohla dokochat – jsou nádhernéééééé!!!! tak jsem ráda, že jsem je tak super vybrala …
    Pak jsem šla k mamce do práce na pokec a kafíčko, samozřejmě jelikož dělá na plaveckém areálu v kanclu, tak jsem tam potkala plno známých a kamarádů, tak jsem měla co do 19 hod dělat … až už mě bolí pusina 😀 … jak jsem se vykecala 😀 … takže super strávený den, Natálka byla hodňoučká, ani moc nekopala a klidně hajala … tak to jsem taky ráda … za to teď mi asi bude dávat ťafky 😀 …
    No zítra mám lítání – až hrůza … poradnu, pak ÚP a OSSZ a pak mě mamka chce vzít do nově otevřeného sekáče s dětským zbožím z Anglie … prý jsou věcičky nádherné a jako nové, tak to jsem ráda, že tu něco takového otevřeli … tak uvidíme co zase pokoupíme, ale malinkého nic nechci – určo – toho mám bezpočet 😀 ….

    Eviku – co to prosím Tě vyvádíš ??? …. tak takové bolesti zaplaťpánubohu neznám tedy … šetři se … a hezky odpočívej …

    Veveriku – návštěvu rodičů Ti skvěle doporučuji … já jsem tu po 14 dnech tedy, ale můžu říct, že vždycky strašně moc ráda … to povídání s mamkou mi moc chybí – jelikož my měli vždycky vztah jako kamarádka ke kamarádce … takže super … určo jestli ti nic není a cítíš se na to tak si jeď odpočinout … příjdeš na jiné myšlenky … mě to tedy pomáhá 100% …

    Tak přeji hezký večír a pohodičku do bříšek já si jdu dát vanu plnou pěny :o) papa

    #861019
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Přeji všem krásný nový týden…
    Včera to bylo s návštěvama dost hektický, tak už jsem neměla sílu sem večer jít psát a dočítat, tak jsem si to nechala na pondělní dopoledne, abych na vás byla svěží! 🙂
    Včera to dopoledne začalo tím, že se stavili na kafčo ti známí s 1,5 roční Matějem. Karolínka se třošku předvedla, nechtěla moc půjčit hračky, tak jsem z toho měla všelijaké pocity! :S Přitom nedávno, když tady byla kmoška se stejně starým Tomáškem a ještě kamoška, co spolu vycházkujem s 15 ti měsícční Deniskou, tak to bylo úplně v pohodě, jsem se až divila a teď tohle! No jak se ty děti mění… člověk se nestačí divit. Dneska ráno se beruška v břiše pěkně protahovala a boulila hlavu směrem ven, jakoby chtěla vyškočit a tak říkám Karolínce, ať mi dá ručičku a dala jsem jí ju na to místo, kde byla cíti hlavička a říkám: Cítíš sestřičku, to je hlavička a ona na to: hmm, voní 😀 Tak jsem se pořádně nasmála hned po ránu…:D Odpoledne jsme byli u babičky, tak mě dala nějaký penízky na tu soupravičku do porodnice, ale ještě jsem žádnou nesehnala 🙁 (chtěla bych nějaký set smetanové barvy do porodnice- body, dupajdy, kabatek, čepička, případně bačkůrky s rukavičkama, tak kdyby jste pro mě měly tip, určo dejte vědět!) a dala mě ještě něco navíc, kdybych potřebovala ještě něco dalšího pro maličkou nebo něco pro Karolínku, tak jsem byla ráda, každá korunka se hodí!!! Teď jsou teda šílený výdaje! No a večer prběhl ještě u kamarádky ten salátek. Jako vždy neměl chybu, tak jsem si dala ještě nášup a taky trošku bílého vínka, asi dvě deci, snad mi beruška odpustí… 🙂 Pěkně jsme si povykládaly a nasmály se. 😀 Mám ráda tyhle posezení. Ptala jsem se té kamarádky na tu čínskou medicínu a ten maliník a ona říkala, že mi teda zkusí ještě zjistit přesně, ale že si myslí, že to na stahy dělohy (tvrdnutí) vliv nemá, že by to čistě mělo uvolňovat a připravovat cesty na porod. Takže bych to teoreticky mohla pít hned. A ve čtvrtek jdu na kontrolu k dr. a na cévní, tak se můžu ujistit ještě tam. 🙂
    Už mě došlo pro Karolínku vše do nové prostele. Kapna s polštářem, povlečení i prostěradlo a jsem fakt spokojená!!! Je vidět česká kvalita, takže orpavdu super kauf, jak říká Šárka, a myslím, že i za rozumnou cenu! Takový forté jsem snad ještě ani neviděla! Měkoučký a silný
    Cuco, tak jaká byla cesta za babičkou a celkově návštěva? Nám to nakonec vyšlo, všechno, jak jsme měli naplánovaný, tak ta Karolínčina zvýšená teplota neměla žádnou dohru, možná byla jen unavená, protivná a pak i ubrečená, tak ji mohla mít zvýšenou jen od tohoto. A Danielka je ve školce teda? Odsávačku na vysavač jsem kupovala v lékárně za nějakých 320,-
    Veru, ty máš teda sny, to ti povím! A co jsi pokoupila nakonec?
    Evi, tak koukám, že k tomu tvrdnutí máš bolesti i ty! 🙁 A injekce ti nenapsala dr. ?? Ať se ti to zlepší!!! Ještě chvíli vydržte s Matyáškem pohormadě!
    Veveriku, no Sifie je krásný jméno! I Zuzka se mi moc líbí! Tak vybírejte… Mě včera na sedánku zase všichni schvalovali Beátku 🙂 Karolínka to říká krásně, vůbec to nekomolí, prostě jí to jde přes pusinku nádherně Jinak o náladách mě ani nemluv, včera večer to zase na mě nějak dolehlo 🙁 Větší váha miminka, poloha koncem pánevním a ještě jsem se švagrové ptala na toho císaře, kdyby fakt náhodou musel být. Švagr tam s ní byl, tak i on mě dolnil informacema.. Ale stejně pevně věřím, teda snažím se (až na nějaký slabý chvilky), že ubdu rodit normálně!!!!
    Jen se k rodičům rozjeď, pokud si troufáš, to ti prospěje!
    Šárinko, tobě přeju aby jsi dobře pořídila dnes, jak v poradně, tak u dr. a určo napiš, nemůžu se dočkat!! 🙂
    Přeji všem pěkný den, tady je fakt krásně sluníčkově, tak už se těším na vycházku! Musíme s malou na poštu, zaplatit inkaso. Musím vytahovat auto, v té naší malé díře nic není, tak můsím za každou prkotinou, krom obchodu, dojíždět!
    Dobrou chuť k obědu všem! 🙂

    #861020
    Anonym
    Host

    Ahoj holčinky!

    Včerejší výlet se vydařil, babička byla v moc dobré náladě, pořád si pozpěvovala. Já si popovídala i se sestřenicí a teta se strejdou mě svezli domů autem, tak jsem jela vláčkem jen za babičkou.

    Veveriku,
    s tou náladou je to u mne dosti podobné, v sobotu a dnes jsem měla nějakou krizi.
    No docela jsem se i chytla s mužem, to mi nepřidalo a tak jsem si i pobrečela. Asi to potřebovalo jít ven, jen můj muž je takovej tvrdohlavej a poslední dny jak je toho na něj víc tak si dost vylévá vztek i na mně. Takže jsem takový chodící uzlíček nervů. Pomáhá mi vypadnou z domu, projdu se a je mi líp. Doma to na mně docela padá. Jsem i na sebe naštvaná, že mě vše rozhodí, ale nedá se poručit že.

    Dnes jsem posílala tu obj. do lékárny.cz, až to kurýr přiveze bude toho jistě velká bedna. Už minule byla a teď že se připojily ještě 2 kamarádky, tak toho bude 2*tolik.

    Rybízku, taky mi včera moje babička dala korunky ať pořídím něco miminku. Tak mi přišel balíček, co jsem měla obj. z MMB – je tam ta Žirafka Amina, ještě žabička na zavěšení od Nuby a ponožtičky a bavlněné plenky, tak to akorát vyšlo. Bude to mé babičky už 9. pravnoučátko:o).
    Babička teď bude doma, měsíc se o ní bude starat sestřenka, pak přijede babičky neteř a o víkendech se bude starat o babi teta. Takže zatím pension pro seniory nee. To jsem moc ráda. Babička by to asi těžce nesla, i když kdoví jestli na to nakonec pak taky nedojde. Sestřenka má teď měsíc volno než nastoupí do první práce (v lednu promovala na UK – lékařské fakultě).

    No venku svítí sluníčko, ještě že tak. Musím zahnat ty chmury v takovým počasí to má být naopak.

    Evíku, ať Tě nezlobí ty bolesti jako na návštěvě! To musí být tedy nepříjemné, to Ti povím. Ať dobře pořídíš u Dr., já jdu den po Tobě – ve středu.
    A Šárka vlastně taky má plánovanou poradnu.
    Já musím na OSSZ v pátek, protože budou peníze posílat prý zítra a oni mi ten formulář pro sociálku dřív vyplnit nemůžou, až uvolní 1. mateřskou.
    Jo a Rybízku, skutečně u nás vyplácí mateřskou zač. měsíce – dnes mi to tamní úřednice i kamarádka Lucka potvrdily. Tak jsem ráda. Můžu objednat i tu přebalovací tašku. Protože teď zase vycucnu účet na zaplacení obj. z internet.lékárny.

    Pěkné pondělní odpolko všem a pohodu do bříšek i maminkám!

    #861021
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulinky,

    tak se hlásím z poradny … tedy až teď jsem se dostala domů a ke compu :o) … docela náročný den, vám povím …

    Tak Natalinka má už konečně 2 kg … je krásně pořád hlavičkou dolů a prospívá nádherně :o) … krevní obraz dopadl hůř … málo železa … takže jak jsem ho jedla jen tak občas, tak teď musím každý den, takže jsem si nějaké nakoupila … ale dr. říkala, že je to v těhu úplně normální, jinak prý na ostatních hodnotách je vidět, že poctivě papám všechny vitamínky, protože je vše v pořádku, tak jak má být, tak jen doplníme to železo :o) … Jinak já opět mám o 2 kg méně 🙁 … před 14 dny jsem měla kilo nahoře a teď jsem to opět schodila … tak já už vám nevím …
    Jinak mi dr. kontrolovala placentu – ta je krásně nahoře na přední stěně a krásně zdravá, ještě nestárne, úplně bez fleků … tak to jsem taky moc ráda. Tlak byl ukázkový 120/80, brala mi i tu kultivaci na toho streptokoka, tak si ani volat nemusím, že stejně s tím nic nedělají, až při porodu.
    Jinak dr. volala do TP porodnice a zjišťovala mi jestli si mě přeberou do péče skrze monitoring atd … tak neeee, nepřeberou, nemusím tam jezdit, až na porod, za což jsem strašně ráda, takže si mě do porodu pohlídá moje dr, jelikož má svůj monitor. Teď si mě objednala až na 22.3. – jelikož má i dovču, a pak už mě čeká poradna každý týden. Čípek je v pořádku a hrdlo se prý krásně zkracuje a připravuje na porod :o) …
    Jinak Rybízku, jak jsme se včera bavili o tom mém termínku, tak je to tak jak jsem řekla: malá je prostě malinkatá … a termín mám v pořádku – sedí mi podle PM i podle UZ … jeden jediný datum, a prý ta ovulka mi seděla … tak akorát prostě porodím prďolku :o)

    Na ÚP je vše vyřízené, popřáli mi krásný a jednoduchý porod akorát tam ještě po porodu zanesu rodný list aby mě mohli vyškrtnout z evidence, ale zaplaťpánu tam už do porodu nemusím :o) na OSSZ jsem též vše vyřídila – narazila jsem na strašně hodnou slečnu, ochotně mi vše vysvětlila, na co nárok mám a na co né, dokonce mi vše spočítala … tak mám nárok bohužel jen na ten rodičovský příspěvek 🙁 … na porodný ani omylem jelikož cifra za předcházejících 3 měsíce nesmí přesáhnout 16992,- kč čistého – což Aleš bere mnohem víc 🙁 … na příspěvek na bydlení též nárok nemám 🙁 … a příspěvek na dítě též ne 🙁 … bohužel noooooo, ale neva … hlavně že bude Beruška zdravá … jsem ráda, že mi se vším poradila, dokonce mi přímo řekla, ať si pak převedu tu péči na přítele ať si mohu vybrat 3-letou variantu … a nemusím s tím pospíchat, stačí když to stihnu do 8. měsíce věku dítěte – vlastně dokud budu pobírat těch 7600,- kč … tak nějak jsme se dohodli že to spáchám až tak ve 3. měsíci věku Natálky – to je tak optimální, aspoň pak nebudu muset lítat … UF ….

    #861022
    Anonym
    Host

    S mamčou jsme toho zase plno nakoupili !!! … lacláčky, mikinky, šatičky … no zase kopa věcí – ale vše jsem uhlídala a vše je větší, krom těch letních šatiček … vše Next … tuhle značku jsem si moc oblíbila :o) …. pak jsme nakupovali v kauflandu a v DM plno věcí … a završili jsme to dvěma pizzama v pizzérii – Hawai a druhou s krevetama, černýma olivama a krabím masem :)))) tak jsme se s Natálkou nabouchali fest 😀 ….

    Jdu hodit relax, protože zítra mě čeká oční – musím dr. mi vypsala papír, jelikož nosím brýle, tak jestli moje oční vada nevadí v klasickém porodu, prý to někdy vadí a dr. zakazují tlačit – kvůli popraskáním žilek v očích a tlak v očích … tak snad to budu mít v pohodě, myslím že no problema 😀 … a ještě mě zítra čekají kamarádky, takže zase budu lítat 😀 … ale moc se těším …

    Rybízku … taky koukám jsi měla náročný den … a s Karolínkou si hlavu nelámej … je to princezna a ona se umoudří a hračky bude své sestřičce půjčovat :o) o to se neboj … a s maliníkem je to prý pravda, ptala jsem se dr. … má to prý obrovský vliv … a mám ho začít pít od 35. tt … takže budu … více si asi povíme pak spolu :o)

    já jdu hodit relax, protože jsem kantáre ze dneška … krásný večír maminky a pohlaďte bříška :o)

    #861023
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28273.png

    Už jen měsíc … 🙂

    Holky, občas to chce relax a odpočinout si od chlapů, takže prchněte někam za babama na plk nebo do přírody na procházku, to zabírá zaručeně 🙂 My jsme si to dneksa užily s kamoškou a holkama výborně, bylo jako zjara. 🙂 Mě též naštval v sobotu s parkováním auta, prý mě furt říká, že to mám dávat takhle a takhle a ZASE jaem to dala špatně! A v neděli se přišlo na to, dle odsunutýho sedadla hodně vzadu, zatažené ručky, což já nedělám, a molitanu na sedačce, že s tím byl on v pátek v práci, tak jsem se tomu musela od srdce vysmát 😀 a on omluvit! 😀
    Šári, gratulka k dobrý zprávám z poradny a úřadů Super den jsi měla! 🙂
    Cuco, tak s maliníkem mi to ještě kamoška zjistí, ale i Šárka se ptala dr. a prý by to nemělo vadit na tvrdnutí. Dnes jsem ti to opět „užívala“, už je znát, že neberu ty injekce a to jsem na ně nadávala, že to je na prd! Ofotila mi dokonce nějaký papír, jak brát homeo před a při porodu, zajímá se i o toto, tak kdyby jste některá měly zájem přepíšu to sem, nebo nascanuju na FB.
    Dobrou všem..

    #861024
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Zdravím těhulky!

    Už se nám to krátí, což…hlavně když jsem teď viděla metr u Rybízka, už jen měsíc… no mě za týden začne mateřská, tak už se těším. Ne že bych ty vycházky úplně dodržovala, ale budu úplně v klidu a nemuset ani myslet na to, co kdyby náhodou někdo přišel.
    O víkendu jsem fakt nestihla sem skočit a včera jsem byla hrozně utahaná,tak jsem se jen probrala příspěvky:) Super….

    Rybízku, díky za odkaz, ale už jsem ho tam nenašla…našla jsem tam ale nějaké pěkné plenky s obrázky i po jednom a stejně tak i bílé, které se dají koupit po jednom – škoda že nejsou od stejného prodávajícího.
    Povlečení moooc hezký, takový jemný, pozitivní, bomba!

    Šárko, v posledním příspěvku jsem ti asi zapomněla říct k náušničkám, že jsi vybrala fakt pěkně.
    A jak jste probíraly zlato – jako malá jsem měla žluté, ale teď se mi líbí bílé a snubáky máme červeno-bílé, ta kombinace se mi moc líbí. A v kombinaci mi přijde pěkné i všechny tři:) Pro malou budeme chtít bílé zlato, jen nevím, jestli kamínek nebo bez..to musím zjistit názor manžela:)

    Manžel včera odjel do pátku pryč. Tak tu válčím „sama“ – s Julii a Andym:) Já vím,proč se mi líbí mít psa…člověk není nikdy úplně sám:D Včera jsem málo spala….Andy měl průjem, tak šel dvakrát za noc ven, sice chytrej, že si zakňučel – u něho pokrok, ale teda říkala jsem si, jak se pak takhle budu budit u miminka…to mi bude muset z nebe padat energie, abych přežila:) Ale všechny mamky mi zatím říkaly, že to prostě to tělo zvládá, že je na to nějak nachystaneé…takže jsem na druhou stranu v klidu.

    Včera jsem byla taky na monitorování už, vše OK i v poradně…ale jak jsem tam seděla, tak tam asi nějaká mamka byla na hekárně nebo na sále, to nevím, a jak byla občas slyšet ( a to ne vůbec nějak hystericky),tak mě to trochu vyděsilo, jak to zvládnu…že jsem na bolest hrozný srab…. Tak se budu za dva týdny prolívat maliníkem a budu se modlit, aby všechno šlo co nejhladčeji:)
    Jinak jsem byli v pátek na porodním oddělení se kouknout a vrchní sestra říkala, že tady většinu prvorodiček stejně nastřihují – preventivně, takže jsem definitivně zavrhla masáž hráze a mám v duši klid:)
    Taky prý dávají vložky, takže si je asi ani pořizovat nebudu, nebo možná jeden balíček, když je pak v DM najdu.

    Haňulko, ty ses fakt dobrá, jak se ještě budeš teď učit, držím palce!!!

    Evíku, teda ty bolesti musely být síla…to mě mrzí, to už bylo skoro jak poslíčci nebo tak,ne? Hlavně se fakt šetři!

    Veveriku, Sofie je pěkné jméno 🙂 Jsem zvědavá, co nakonec vybete….a teda nejednom,jak to dopadne u vás se jmény, ale i u ostatních, co ještě nemají:)

    Cuco, teda u vás to je asi docela náročný teďka…hlavně to někde filtrovat, abys nebyla ve stresu…je to zbytečný…ale někdy to člověk prostě neovlivní, sejde se víc věcí najednou, a pka už jen jak se s tím dobře poprat. Přejui hodně sil, i pro manžela!

    Taaak, to zatím vše, pak ještě kouknu, co jsem chtěla:D
    Musím zabehnotu něco nakoupit, večer dorazí kamarádka, tak ať máme něco dobrého…ale zatím nemám nápad, tak možná vyrazím až odpo do krámu, jestli mi třebas něco naporadíte:)
    Taky ještě trochu poklidit…

    zatím se pěkně opatrujte

    #861025
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel
    #861026
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne těhulky,

    no tak u očního katastrofa !!! sedím jak trubka v čekárně hodinu a mezi tím si setřička brala lidi na měření tlaku v očích … po hodině vylezla a oblečená, že jde domů, tak jsem na ní spustila co to jako je ??? :-!!!! No dr. musela na rychlo odjet … no měla jsem dost, fakt !!! na dveřích nic napsané a to měli ještě ordinovat hodinu !!!! takže mám nervy jako blázen !!! zase kvůli tomu sem budu muset jet ještě jednou – fakt šílenost !!!!

    Jinak venku je nádherně, sluníčkovatě, tak aspoň něco … jdu se uklidnit k obědu, máme obalovanou brokolici a brambor – tak se těším … užívejte si sluníčka a pohlaďte bříška …

    #861027
    Anonym
    Host

    Šárko,poslat tu doktorku do pr….A kolik máš dioptrií,že tě honí po očních?U mě to vůbec neřeší a to mám skoro 6 dioptrií…u vyšších indikují automaticky císařský řez..ptala jsem se kamarádky doktorky a říkala,že oni to píšou od 6D,ale doktro mi říkal,že až od 10dioptrií.Takže jsem vpodstatě vklidu,ikdyž moc ne,protože bych nerada skončila s odtrženou sítnicí.A pokud budeš mít při porodu zavřené oči,tak ti žilky moc nepopraskají :o))

    #861028
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Šári,to je k vzteku…takže znova:( :S Jestli měla něco neodkladného,tak jí zas nemůžem křivdit, ale kdyby neeee…tak jí to nandat!:)

    My jsme se takhle nedávno vztekaly, že jeden chlápek u nás v práce bere snad nejvíc, i když je na té nejnižší pozici…a jak jsme se bavili tady o těch daních a bylo o tom v TV a tak, tak mi došlo, že on má větší plat asi proto, že mu vlastně strhávají na děti – mají tři ještě doma,takže to se dooost pozná. Tak jsem si pak říkala, že jsem mu křivdila v tomhle případě zbytečně:$

    #861029
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Joo a Barushko, jsem ráda,že ses ozvala po delší době! Jak se máš?:)
    My jsme o víkendu zavítali do DM a koupili jsme dva balíky ten Huggies newborn 1 a předtím jsem je někdy viděli za 250 a myslím, že to bylo i v DM, ale jinde….to nicméně teď je tady měli balíkj za 199 a na dva balíky byla 199 sleva, takže máme v podstatě 100 pleny na 200 Kč

    #861030
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem se hned ze startu dneska zase rozčílila. Čekám od včerejška balík s monitorem dechu, vím kolem které hodiny jezdí pošta, tak lítám kolem okna jak debil. Včera teda nic, dneska přijel takový mladý snoplák, tak jdu dolů jestli pro mě náhodou něco nemá a on mi dá lístek, že mě nezastihli doma, na lístku včerejší datum! Tak jsem se rozčílila, jak je to možné a on mi říká s takovým debilním ušklebkem, že to teda kolega asi nevozí no. Není to ani měsíc, co jsem tohle na poště řešila, prý si na to dají pozor, takže zitra se mají na co těšit. Trochu mě mrzí, že tam nepujdu ještě dneska, když jsem fakt v ráži, ale už jsem na náměstí byla a peníze na benzín netisknu, jej jak já bych je nakopala….
    Pak jsem se chtěla objednat na preventivku k zubaři, konečně jsem se po třech dnech pokusů dovolala a oni mi řekli, ať si zavolám za 14 dní, že tam ted nikdo není a vubec neví kdo a kdy tam bude. Takže jsem z toho pochopila, že dr.přestala ordinovat.

    Šari gratuluji k tak dobrým vysledkům, já jdu na KO v pátek, tak jsem zvědavá, kolik nám naváží 🙂 To máš super, že vubec nepřibíráš a Natálka přitom tak krásně prospívá. Já jsem dneska zjitila, že mám nahoře 6 kg a to všechno tak za poslední měsíc.

    Holky jsem ráda, že se Vám líbí Sofie, mě taky. Ale přijde mi, že to moc nejde k příjmení Sofie Žatková. A Michalovi se nelíbí tvar Sofinka, prý je to jak topinka 😀

    joo rybízku o parkování a vubec celém řízení auta mi vyprávěj. Já jsem při poslední jizdě s Michalem, měla sto chutí zastavit a vystoupit. Od té doby s ním neřídím, když se neumí chovat slušně a držet jazyk za zuby, tak at si řídí sám. A parkování? Pokaždé když přijíždím tak stojí v okně a kontroluje jak parkuju. Stojíme totiž autama vedle sebe, tak abych náhodou nezaparkovala moc blízko u něj.
    Já nevím jestli jsou nějaké erupce na slunci nebo co, ale mu teď stačí jen abych se na něj špatně podívala a okamžitě vybuchne. Škoda, že jsem tu mateřskou neměla už tak dva měsíce zpátky a byla v pořádku, okamžitě bych se zbalila a odjela. Teď už to asi riskovat nebudu, přece jenom bych mohla jet až v pondělí a to už budu ve 35tt, asi jsem srab, ale nechci to riskovat. D1 mi kolikrát nahání strach i když nejsem těhotná, natož ted

    No jak teď zpětně pročítám svůj výtvor, koukám, že jsem si zase pěkně postěžovala, ale musím uznat, že je mi aspon trošku líp:)
    Tak se mějte moc hezky a užívejte prvních jarních dní. U nás je dneska nádherně, svítí sluníčko a je teploučko, dokonce jsem vytáhla tenčí bundu, sice ji nezapnu, ale na to přeběhnutí do auta je dobrá:D

    #861031
    Anonym
    Host

    Ahoj holčinky!

    Tak jsem včera na rychlo domluvila návštěvu u kámošky, tak jsem u ní dnes strávila celé dopoledne:D ! Hezky jsme si pokecaly, probraly jsme porody, porodnici, ještě mi půjčila nějaké věci (co jsem pobrala – knížku od Evy Kiedroňové jak jsme tu o ní debatily), taky zavinku do autosedačky – kterou jsem původně nechtěla (nabízela mi jí ke koupi jedna známá), ale když mi ji tedy půjčila kamarádka tak do porodnice až přijede pro nás taťka tak se třeba bude hodit.
    Vyčistila jsem si skvěle hlavinku, venku pořád svítí sluníčko a to mně nabíjí. Včera jsem tak nějak počítala, kdyby se nám druhé mimi narodilo termínově jako Danča, tak už za 3 týdny ve čtvrtek by mohlo být mimi na světěj… to to letí.
    Zítra odpo jdu do poradny a na první monitor. Tak dám potom vědět jak je.

    Hruštičko díky, no je to záhul na psychiku já to vidím na manželovi, když mi každý den říká až za měsíc mamino až za měsíc (já mu vždy odpovím, jak se mimčo rozhodne tak ho nic nezastaví a ať to tedy poví prckovi do bříška že ještě nemá vše hotový aby vydrželo:D ). Jo a ty plínky, máš pravdu – já je taky viděla předtím za 250 balík a pak byly za 199 a s tou slevou to takhle super vyšlo! Taky mám doma 2 balíčky. A kamarádka Lucka je teď měla – ve 2 a moc je chválila, tak já myslím, že budou prďolkům vyhovovat:) !

    Šárko, super jak jsi dopadla v poradně, no s tou očařkou to tedy bylo KO a byla bych nasejřená jako Ty.

    Veveriku, já myslím, že k příjmení se ta Sofie hodí dobře. Známí mají mladší taky Sofii – jmenují se Váňovi, to myslím, že k Vašemu příjmení to jde líp!

    Tak se opatrujte, užívejte počasí a nabíjejte se energií už to skutečně máme za pár.
    Tak si říkám, co asi Maja zda už náhodou nejsou v porodnici s mimískem na světě, že se teď neozvala…

    #861032
    Anonym
    Host

    Ahoj tehulky,

    mam bezva zpravu: sestrenka uz porodila! (mela termin 18.2.) ve 12 hod holcicku Natalku, 51 cm a 3800g!!! mam takovou radost! obe jsou v pohode a rodila normalne ( 1. holcicku mela cisarem..)
    volala mi to mamka, a ja se normalne rozbrecela, ze jsem radsi polozila telefon, hrozne me to dojalo, tak jsem si 5 min poplakala a pak jsme telefonat dokoncily…no pripadala jsem si jak blazen, ale nemohla jsem si pomoct! tak teda doufam, ze ten prichod naseho druheho milacka taky neprobrecim…kdyz jsem ted takova cita…fakt jsem necekala, ze me to tak vezme…

    sari: to teda nezavidim to ocni… asi bych taky mela jit…v 1.tehotenstvi jsem byla, ale vyslo to dobre, tak nevim, jestli tam jit, dycky se tam ceka 3 hodiny a kdyby mi rekli co tobe, tak me asi skrabne!!!

    holky, jak vypadaji ty poprodni vlozky v dm? koukala, jsem po nich a nevidela je tam…

    a jak jsme byli s manzelem vybirat kocarky, tak jsme zadny nekoupili, ale libil se nam V – MAX…nemate s nim nektera zkusenost?
    http://www.eshopbaby.cz/katalog/v-max-kombinovany-kocarek-babyworld-p4240/

    ja dneska od rana pekla -udelala jsem ovesne susenky a orechove rezy a uklizela, zitra mame babyklub u nas, tak aby bylo vse pripraveno..
    zvladli jsme i vychazku s Filipkem, chodime tady kousek k rybnicku..

    hezky zbytek dne

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,761. až 2,775. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist