Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,791. až 2,805. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861048
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    tak ze začátku přivítám novou těhulku mezi námi Milinu – vítej a gratuluji k dvojnásobnému štěstíčku … :o)

    Tak já už jsem opět doma a začínám svůj maraton jako vždy, sice jsem přijela a vše tu Aleš krásně uklidil a nachystal – ale já klasicky začínám prát, žehlit … atd … teď jsem zrovna domyla okno v kuchyni – už jsem se na to nemohla dívat – přímo mi prší na okna !!!! ale další okna umyji v průběhu víkendu, až bude Aleš v práci, protože už takhle mi vynadá, že jsem ho myla 😀 … no já to prostě nemůžu vidět ….

    Tzv. dovču jsem si u rodičů užila krásně … to je pohodička … lahodička, mě všichni oblétávali, super relax, všem doporučuji … návštěvu u rodičů … no potkala jsem spousty kamarádek a když mě viděli, tak žasli kde mám bříško, proč nejsem kulatá a proč jsem pořád stejná a svěží 😀 … no já nevím, mě už připadá tedy, že bříško mám velké, při posledním pondělním měření na gyndě mám o 2 cm větší než před 14 dny 😀 ….

    Cuco s tou hlavičkou si nedělej starosti, Natali má o 14 dní menší hlavičku než by jako měla mít, ale dr. říkala, že vzhledem k tomu, že je drobonká a malinká tak to prostě sedí … a prý v 9. měsíci se to většinou krásně srovná :o) ….

    Já na monitoru už byla v 34. tt … jelikož nebudu chodit do porodnice na monitor, ale ke své dr. tak mi ho teď rovnou dělala … ležení bylo docela v pohodě … měla jsem správně přijít za dalších 14 dní, ale dr. má dovolenou, tak jdu za 3 neděle … tak mám o ježdění méně … uf 😀 … pak mě to čeká každý týden, to bude ježděního … to mě trefí, chci to zvládnout všechno vlakem aby mě pořád nemusel někdo vozit … tak snad budu v pohodě a budu moci jezdit ….

    Včera mě přivezla kamarádka, která nás ještě chtěla navštívit … prý ve dvou 😀 … a byla tu u nás poprvé, tak nás pochválila, jak to tu máme krásné a hlavně dětský pokojíček … ona sama je v 16. tt, tak se dost inspirovala i věcma do porodky a na mimíska 😀 … jsem naptuná to čeká za prďolku – já jí předpovídám holčičku, tak uvidíme :o))))
    Dnes čekám návštěvu rodičů Aleše … tak jsem teď na rychlo pekla alespoň bábovku, protože nakupovat se mi nechce letět :-((( tak aspoň něco, ale jak znám tchýni, ta určo přiveze zákusky nebo tak něco – klasika 😀 ….

    Rybízku čekám zprávy z porodny a z cévního … tak šup šup šup … doufám, že to bude vše v pohodě Zlato :o)

    Zdražení plínek je fakt BOMBA … o porodný příjdeme … tedy některé … stáhli peníze na mateřské … čeho se ještě dočkáme ??? … co si na nás ještě ty voli vymyslí ??? … juj mám zase nerva … !!!! hlavně že chtějí zvýšit porodnost ČR!!! … jo to určitě s takovým přístupem, už teď mít dítě je luxus … určitě mi to potvrdíte …

    Tak alespoň něco v rychlosti jsem popísala a teď jdu hodit něco na pánvičku a ukuchtit nějaký rychlý oběd … nic velkého se mi nechce vyvařovat, až na víkend … to upeču bůček a kuřátko s bramborovým knedlíčkem, zelím a špenátkem :o) …. ale teď rychlovka nějaká :o) …. Přeji krásný sluníčkový den – my tu máme tedy opravdu krásně … na teploměr za oknem mi svítí sluníčko a je tam 12 stupňů …. super … tak hezký dník těhulky a opatrujte mimísky … papa

    #861049
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Šari to víš, že Ti dáme všechny zapravdu. Už teď jsme stát důchodců a bude hůř. Já třeba už ted vím, že si horko těžko budeme moct dovolit druhé dítě a to ještě není na světě ani to první:'(
    To je super, že sis tak hezky užila u Vašich. Já jsem to zvážila ze všech stran a i když mě to mooc mrzí, nebudu tu cestu riskovat. Mamka říkala, že s babi přijedou aspon na vikend 19-20.3, tak se můžu těšit.
    Jak daleko cestuješ do poradny?

    Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá o kolik jsme povyrostly:) Už by to měla byt předposlední poradna, podle toho co minule říkala dr.
    Dneska jsem definitivně musela sundat prstýnky:( , už byl problém je i nandat, tak doufám, že si brzo zvyknu, zatím si připadám jak bez ruk:(

    Dneska jsem dělala po dlouhé době na oběd segedín. Vařila jsem ho s tím, že bude na dva dny, ale nějak se mi to nepovedlo no. Mě se snad ještě nikdy nepodařilo uvařit nic co by nám vydrželo na dýl:D Zitra se chystám na lasagne, mám kilo masa, tak to by snad na dvy dny vydržet mohlo, jinak už nevím:)

    #861050
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky:) .MILINKO vítám Tě mezi nás.Jestli se nemýlim tak seš ta těhulka kterou sem potkala v úterý v Chebu v poradně u dr.Maškový.Na otázku co sebou do porodnice sem koukala Ti odpověděli už holky.Pokud si pamatuju tak budeš rodit v Plzni ale tam je těch porodnic víc tak nevím na jaké stránky tě mám odkázat.Stačí si najít na webu porodnice Plzeň a najít přesně tu kde se ta šťastná událost bude dít.Holky je tady toho zase tolik že nevím na co reagovat.Tak to vezmu všeobecně:) .Zdražení plen děs a hrůza neví na čem mají vydělat.Kreténi sobě nevezmou ale jen těm nejpotřebnějším.V poradně seděla starší cikánka a stěžovala si druhý že čeká pátý ale že to dá pryč protože jí všechno vzali.O tom silně pochybuju zrovna tihle lidi si všechno vyřvou.Ta druhá mladá sotva plnoletá čekala druhý,doma deseti měsíční holčičku a břicho minimálně osmej měsíc.Množí se to jako koťata ti si zrovna nechaj něco vzít.Dneska mi pustili žilou Peťa mě na ty odběry vzal autem.Vstávali sme kvůli tomu v šest a během pěti minut sem seděla zase v autě.Koupili sme si čerství pečivo na snídani a jeli domů dospat co sme v noci nestihli.K obědu sem udělala smažák s tatarkou a brambůrkama,mňammm.No a teď zase ležim a zase nevim jak si ty záda podložit.Matyášek sebou zase šije jako by se mu splašili hormony.Nebo se předvádí před tatínkem než mu zase odjede do ciziny.Jinak papíry na vyřízení mateřské mě teprve čekají.Tu nastupuji k 21.3. snad neporodím dřív.Holky tady je dneska venku takový divný světlo jako by byl konec podzimu a né jaro.Takový uspávací:( .Držte se fit pohlazení bříškům a vám krásný den.MAJO de seš???

    #861051
    e Evík
    Registrovaný uživatel
    #861052
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    no joo,nějak to stagnuje, ale to se někdy stává:)

    Jinak na tu Maju už jsem myslela dřív…snad na nás úplně nezanevřela.

    Milinko, vítám tě a gratuluju ke dvojčátkům. kamarádka má už 4 leté kluky a jsou to šídla, taky to byly jejich první. Jak se těšíte a odkud jsi?

    Cuco, jsem zvědavá na tašku! Snad Danča bude brzy zdravá, chuděra.

    S těma plenkama je to docela blbý, jak někdo říkal – to Německo možná není tai špatný nápad, máte někdo přehled, jak tam jsou ceny za plenky?
    Přísté týden už budu na mateřské, takže konec hlídání vycházek:D

    Bývalá kolegyně včera porodila chlapečka 3250 g a 47 cm – Matyášek. Myslela jsem, že m átermín nekdy dýl a včera jí zrovna psala, aby měla moje číslo…no a v tu dobu,kdy jsem si psala, už asi tlačila 🙂

    Jooo Šárko a proč ty máš vlastně doktora tak daleko? Budeš rodit taky u vašich někde? Jsem v tom nějaká zamotaná nakonec…ale kvůli tomu častějsímu ježdění bych teda buď změnila doktora a nebo rovnou chodila do porodnice…ono to bude asi náročný tak často jezdit.

    Evíku, toje docela zajímavej odkaz…ale nějak bych na to nevsázela:) Mě stejně přijde divný, když někdo kojí třeba dlouletý dítě…nevim,sama žádný nemám zatím,.že jo..ale zatím je to z mého pohledu trochu úchylný. To decko už je velký,tak proč by mělo sát z prsu:^)

    Rybízuku, teda nakovejch lidí si doma nedokážu představit, fajn, že se takhle scházíte.

    Manže už se zítra vrací,tak se na něj těším. Dostane řízek, který si přál….je to stejně sranda, takový normal jídlo a skoro každý chlap je z něho nadšený:D Odpo pak jeden za našima na chalupu,kde už mají kočárek Jen pojedeme přes Prahu zrovna ne ve vhodný čas, tak doufám, že nebudou šílený zácpy…no, ale to by musel být zázrak asi…

    Jinak jsem dneska Julince koupila čtvery ponožtičky v Tescu v akci – mají tam nějaké slevy, tak kdo něco sháníte za oblečky,můžete kouknout 🙂

    #861053
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojky maminy,
    tak od rána jsem z domu do teď.. To bylo lítání, ale všechno vyřízeno!!! <:o)
    V poradně dobrý, poloha teda furt koncem pánevním, ale váha překvapivě stejná (po 10 ti dnech). Asi se tomu nedá věřit.. :^) Takže máme 2,6 kg, ale pro mě hezčí zpráva než kdyby mi řekla tři kila! Vzala mě stěry na toho koka. Vovlai jste si na výsledky??? Ani jsem se neptala, ale myslím, že i kdyby něco, tak se ty ATB. pichají až při porodu a do žíly, teď by mě asi stejně nic nedávala. Jinak jsem přibarla 14 kilo už!! :$ No a na tom cévním se mnou teď nic dělat nebudou, jen dr. nazanala, že Detralex beru zbytečně, když mám punčochy, že ta silnější komprese punčoch plně nahrazuje léky, což jsem netušila! Ten prý se berou léky hlavně v létě, když se nenosí punčochy. Tak hlavně, že to do sebe láduju už kolik měsíců 🙁 No a mám žádanku na UZ vyšetření, ale až po pordou, aby dr. zjistila, jestli to bude na opraci potom nebo jen an sklerotizaci zase. A měla jsem za konzultaci platit 500,-, jenže mě to neřekli předem, tak mě bylo odpuštěno. Ale kdyby mi to řeli předem, tak bych to samože musela zacálovat 🙁 Já se na to vybodnu! Člověk maká, odvádí soc. i zdravotní, pak si zaplatí u dokotrů všechno, vč. regulačního polatku a nevyjímaje napsané léky na recept (Detralex 225,- + 30,-/měsíc) , vč. poplatků za recept!!! 8o| Kam toto spěje??? :-(((((
    Papíry jsem si v práci na sociálku potvrdila, odevzala daň. přiznání s četným prohlášením ve firmě, kde jsem dělala brigádu, tam mi hodná paní personální nabídla, že mi to udělají, tak jsem byla ráda!
    A taky jsem stihla super pokec a kafíčko s Verčnou a Barčou, díky moc holky, bylo to fajn! 🙂
    Teď jsem si udělala kafíčko a jdu si dočíst příspěvky.

    #861054
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Tak jsem byla odvolána na „poradu“ o zítřejší přstavbě našeho příbytku 😀 a dočítám až teď.
    Konečně jsme uklidili s Alešem kočárek, tak jsem si říkala, jestli to má ještě vůbec cenu 😀 😀 😀 Ale asi jo, zavazel by při stěhování skříní. Aleš dneska poctivě pracoval od rána na nových skříních, zítra taktéž, hned ráno jede pro úchytky, co jsem si vybrala na netu. Ještě, že to jde takhle a nikam nemusím! Z denška toho mám docela dost a navíc mám praní, žehlení a přípravu na stěhování. Možná už zítra budou skříně doma, tak aby byla původní vyprázdněná a nachystaná na přestěhování ke Karolínce. Nejpozději se to spáchá v sobotu, tak v neděli už jen dodělávky, tchánova oslava narozenin a už si berem dom Karolínku, tak musím zvládnout co nejvíc, dokud je tam! 🙂 Aleša napadlo, že až uvidí svou postýlku u nás v ložnici, tak aby nechtěla spávat tam! :S No doufám, že nee, že ji to nějak nevezme, ale její krásná postýlka s Vílou Amálkou ji sand uchvátí natolik, že ne :o)
    Cuco, tak jaká je taška?? Snad super a vyhovuje!! Na co jsou ty homeopatika, jak jsi psala?? Dnes jsem se ptala MUDr. na ten maliník, tak jsme se domluvily, že magnezko brát do čtvrtka 9.3. a maliník od neděle 13. jeden denně a pak dle plánu, jak jsi psala ty. Dr. říkala, že se třeba rozrodím, jak to vysadím. Jenže já chcu jít ještě s Baru do divadla 12.3. 😀 Jo a dostala jsem železo i s listovkou. Tak musím baštit jeden prášek denně navíc, to bude proto, abych nevyšla ze cviku, když jsem vysadila Detralex. 😀 Co Danielka, už je jí lépe? Snad to nebude nic hrozného. Já seděla na WC včera večer, asi 10 min., ale to bylo asi tím, že jsem snědla půlku zakysané smetany, co jsem nevyplácala na vdolky 😀 To bych teda nečekala! Ještě, že jsem ji nesenědla, než jsem někam šla :O 😀
    Šárinko, úplně ti záááávidííííím, jak se o tebe doma starají :o)))))), taky bych si to tak ráda užívala, ale bohužel … 🙁 A do porodky už to nebudeš mít tak daleko ne? Tak to už vydržíš. 🙂 Já jdu naposled ke své gynekoložce za 14 dní.
    Hruštičko, jo ty naše sedánky… k nám se vlezem v poho, máme jídlení stůl se šesti židlama. Než jsme měli po rekonstrukci, tak jsme měli jen dvě v kuchyni a dost nás to prudilo, taktže když jsme šli vybírat nový nábytek do jídelny, volba byla jasná, nejméně šest židlí :-)))) Máme to pokažé u jedné z nás a hlavní roli má vždykcy těstovinový salát s tuňákem a vínko. U nás teda kapr, jelikož Aleš je rybář a kapřík je všem vzácný a že ho aleš umí! 🙂 Gratulka kolegyni k miminku, super! A s těma řízkama, to je asi všude stejný.. Já vždycky, když se zpetám, co mám vařit, Aleš řekne řízky 😀
    Raduzko, snad už je lépe!!! Jo, s kočárkem opravdu velká spokojenost, dneska, než jsme ho uklidili na půdičku, tak jsem si musela ještě zajezdit 😀 Jsi mě pobavila s tím kufrem… jak pojedeš sama na „dovolenou“ 😀
    S tím zdražením mě taky pěkně prdudí!!!! A kdyby jen ty plínky, ale jak psala Cuca, to bude všechno kolem 8o| voda, teplo… A příjmy nám ještě strouhnou!! Hova**!!! Pak máme rodit!!!:@ Nestačí, že jsem se dnes rozčíilala s poplatkama u doktorů… :@
    Pěkně mě pálí žáha a Rennie došlo :S Paráda 🙁
    Tak všem pěkný večer, já budu asi žehlit, abych toho neměla zítra moc!

    #861055
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčátka!

    Tak noc proběhla v klidu, akorát se Danulka budí čím dál tím dřív, dnes už v 6hod. No hlavně že neblinkala, jen má zvýšenou teplotu. Včera odpol. jsem ještě volala do školky,abych nemusela dnes ráno a učitelka mi potvrdila, že se tam rozjela pěkná střevní epidemie – včera prý nedělala nic jiného, než lítala po školce s kyblíčkem a taky hadrama, protože zvracely snad všechny děti+o( :S . Takže si to Danča donesla ze školky ten bacil.

    Taška je super, větší než jsem čekala, má spoustu kapes, barva fajnová no to bude věcí co do ní nacpu<:o) . Jsem ráda, že jsem počkala a neobjednala přes ten MMB, takhle jsou 400 doma. Když nás čeká to zdražování!

    Rybízku, tak hlavně ať na Tebe nepůsobí opačně to železo s listovkou, já měla po porodu děsné potíže, jak mi nasadili to železo – zácpa jak blázen. Já se dívala i co je dobré na upravení krevního obrazu – když bych měla právě nedostatek, tak bych to řešila spíš homeopaticky, nebo jedla něco, kde je železo v přirozené formě, protože to chemické železo je prevít na zácpu! Ale třeba Tě to vůbec trápit nebude jako mně.
    No ta homeopatika jak jsem psala k porodu jsou psaná i na těch stránkách jak zde dala odkaz Šári a v té brožurce jsou taky – Arnica Montana. Radila mi to i kamarádka, která dělá do homeopatie a kineziologie. Takže tu Arnicu beru jako přípravu před porodem, pro dobrý průběh a pak na dobré hojení, pokud dojde k nějakým poranění při porodu. Dnes začínám – má se měsíc před porodem – 5 kuliček denně. Maliník piju už 2 hrnky denně, dle slov Dr. nález optimální vzhledem k délce těhu, takže to nepřivolalo porod, jak mi někdo předpovídal (jedna kamarádka by si netroufla takhle pít maliník jen tak). Musím dokoupit, už mi to první balení dochází.

    Dnes si zajdu na tu správu soc. zabezp. aby mi napsala úřednice výši toho výměru a pak zajdu na sociálku s tím lejstrem, ať ukončí definitivně rodičák na Danču. Ještě mám na poště balíček – boxerky pro manžela, má v pondělí svátek – tak jsem objednala pro legraci se žralokama a tygříkama:D . S kurýry to dodání je lepší, mají na mne mobil, tak si s nima předání domluvím i když nefunguje zvonek…takhle s pošťákem nedomluvím nic a musím na to druhý den pro poštu. Už aby se zvonek opravil!

    Dnes budu vařit kuřecí vývar, aby se Danča posilnila, včera toho snědla jako vrabeček. Ale nenutila jsem jí, lepší než aby to zase vyházela. Stačí že mi přibyly 2 pračky – polštář, povla, pyžamo, pak znova deka a oblečení. A to mám koš plný našeho šactva, tak se do toho dnes pustím ať ho trochu vyprázdním!
    A taky chci žehlit. Ale budu v sedě, ještě že to prkno jde krásně uzpůsobi výškově jak potřebuji.
    Včera jsme s mojí mamčou hezky pokecaly, jak tu byla celé odpolko a příští středu bude asi hlídat Danču jak půjdu do poradny, manžel bude mít odpolední směnu.

    Jestli jsem na něco zapomněla reagovat, tak ještě dopíšu do příštího příspěvku…jsem hlava děravka!
    Pěkný pátek a pohodu do bříšek!

    #861056
    Anonym
    Host

    Jestli chcete mrknout na tu tašku co jsem objednala tu je odkázek:
    mám tu oranžovou
    http://mimimi.cz/p/joolz-one-prime-prebalovaci-taska

    #861057
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Cucaracho: Taška je moc pěkná. Tam se Ti taky vleze všechno:) Tak Ti přeji ať s ní jsi nadmíru spokojená.
    Doufám, že se Danulka brzo uzdraví, poslední dobou to řádí snad všude.
    Ted volala švagrová, že má už dva dny hnisavou angínu, byli jsme tam o víkendu na návštěvě, tak doufám, že z toho nic nebude a Michal je taky pěkně nachcípaný.
    Holky jak je to s bylinkovýma čajema? Vím, že jsem někde četla, že ze začátku těhu by se bylinky neměly, ale ted ke konci?

    Já Vám teda ty přestavby vubec nezávidím, my jsme naštěstí všechno stihli ještě než jsem zjistila, že jsem těhotná. Vubec si nedovedu představit, jak bychom to dělali ted. Rekonstruovali jsme skoro celý byt. Ted už mi to přijde až neuvěřitelné, že jsme to zvládli a rozhodně minimálně 10 let nic dalšího neděláme:D

    rybízku:Gratuluji k dobré poradně a krásné váze miminka:) Ty budeš chtít rodit normálně i když bude beruška natočená KP?

    Našla jsem na modrém konikovi obrázek s návodem na pevný uvaz miminka. Že vypadá jako housenka. Myslíte, že to pomáhá? A nemáte s tím některá zkušenost? Do čeho se to vubec váže? Mě napadla, jedině nějaká větší plína.

    Tak se mějte moc hezky, přeji Vám krásný den. Já se jdu pomalu chystat, dneska mám poradnu:)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28318.png

    #861058
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    tak přeji krásné páteční dopoledne.

    Cuco, držím palečky, aby Danulce bylo co nejdříve O.K. … teď to opět zase pěkně řádí … 🙁
    S tím železem jak jsi psala – zácpa – tak toho jsem se bála jak čert kříže … ale dr. mi napsala nějaké železo název je: Sorbifer Durules … beru ho 2x denně a o zácpě nemůže být ani řeč … super … toto je prý udělané přímo na období těhotenství a kojení … takže jsem fakt ráda, že mě zácpa nepostihla – už to beru týden :-)))

    Hruštičko,

    já doktorku měnit v žádném případě nechtěla, je strašně moc hodná a strašně oblíbená – je to porodník a bývalá primářka porodního odd., takže jsem s ní nad míru spokojená, tak jsem řekla, že už u ní zůstanu … já to zase nemám až tak moc daleko – 30 km … a zase když si vezmu, že to spojím s návštěvou rodičů, rodiny a kamarádů, tak se tam tak nějak vždycky těším – až na tu cestu vlakem tedy nooooo, ale už jsem si snad i zvykla :o) … Porodnice tady v TP jsou radši, když si maminky nechávají do porodu doktoři, kteří je mají celé těhu – tedy ovšem musejí mít v ordinaci monitor – což ta moje dr. má, tak jsem radši, protože bych musela jak do porodky tak i pak tam, takhle budu jezdit dál ke své dr … sice to bude náročnější od toho 22.3. každý týden, ale což, do porodu to už vydržím :o))))))

    Rybízku, super … už budou skříněěěěěěěěěěěěěě … a vypráno, vyžehlíno … no čeká tě pěkná práce, koukej u toho odpočívat … a šetřit se !!!! s těma práškama bych jim tedy poděkovala … takový měsíční výdaj a vlastně k ničemu – ty doktoři fakt někteří nevědí co by …
    Jsem zvědavá jak bude Karolínka reagovat na tu postýlku u vás v ložnici :D:D:D:D …. snad to bude v pohodě a bude spinkat u Víly Amálky :o) ….
    Joooo jsem ti zapomněla oznámit, že již začínám tvrdnout !!!! … ale malinko, ale už každý den večer … sice jen tak max. 2x ale už je to pravidlem, že jak si lehnu do ložnice kolem 23 hod to začne a tak za 15 min je klid … my vždycky příjde, že je tam malá skříplá 😀 … ale pak se rozhýbe a začne šťouchat ručičkama a já vím že je v pohodě :o) ….

    U nás návštěva rodičů včera proběhla super … přivezli jak jsem psala zákusky, tak jsem se přejedla punčákem, který miluji !!!! až se mi pak nechtělo večeřet 😀 … Tchýně mi oznámila že za týden co mě neviděla mi poskočilo bříško 😀 … tak si jooooo, jsem ráda 😀 ….
    V neděli mě pozvali k nim, prý si pro mě tchán v 11 hod přijede a bude na oběd čína – mňam – tu umí tchýně výtečnou 😀 … a strávím tam celý den, Aleš má anní 12-tku tak si pro mě přijede až v 18 hod :o) tak tu alespoň nebudu sama a užiji si dník na vesnici :o)

    Dnes jsem chtěla vařit ten bram. knedlík, kuřátko a bůček, ale Aleš mi udělal čáru přes rozpočet, prý si moc přeje na zítra udělat do práce boloňské špagety 😀 … tak jsem na jednu stranu ráda … jsou rychlejší než kuřátko :o) … tak si dám téééééž.
    Tady sluníčko nějak moc nesvítííííííí … doufám, že se to ještě vybere … prádlo jsem včera musela hodit na balkon, jelikož doma mám šňůry plné a večer jsem zjistila že neuschlo :-(((( … tak jsem ho tam nechala přes noc, doufám, že už dneska uschne … včera jsem prala 4 pračky … a všechny věci byli Aleše … já tam měla 3 ks … mám doma modelku 😀 ….

    Tak hezký dník těhulky a hlavně pohodičku do bříšek … papa

    #861059
    Anonym
    Host

    Ještě chci pochválit tašku Cuce …. moc pěkná a jak já říkám: SUPER KAUF !!! 😀

    #861060
    Anonym
    Host

    Tak jsme to krásně zaokrouhlili na 40 dní … týýýýý joooooooooo …. blíží se tooooo :o)

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28325.png

    #861061
    Anonym
    Host

    Šárko, díky za pochvalu.

    S tím železem je to super, že farmaceutický průmysl jede dopředu, před těma 6 rokama byl asi jen ten starý přípravek (nevzpomínám jak se jmenoval) a tak to mělo ten vedlejší nepříjemný účinek.
    Tak fajn, že už je i něco, co udělá spíš víc užitku než škody.

    S tou doktorkou máš pravdu, když je dobrá tak proč ji měnit i přes to dojíždění, to s Tebou souhlasím! Konec je náročný, ale uteče a po porodu tam pojedeš už jen po šestinedělí na kontrolu tak se to dá zvládnout:) !

    S tou taškou budu jistě spokojená, je to můj styl, sportovní spousta kapes, prostorná takže myslím, že mě nezklame:) . Akorát za tu původní cenu bych tedy ji nebrala, když vidím, že ji v některých e-shopech nabízí za 2400Kč, tak to tedy je neskutečně natažená cena! Za těch 890,-je to tak akorát za novou!

    Rybízku super se skříní, to bude pohodička až si to tam vše vyprané a vyžehlené naskládáš a pak už jen čekat na příznaky porodu viď:) !
    A Karolínce úplně závidím tu postýlku s povlečením s Amálkou, to se jí bude krásně spinkat!
    Danulka má povlečení taky od české firmy, pěkně kvalitní – jedno je s maxipsem Fíkem, druhé s žirafkami (oboje laděné ve žlutém podkladu a pak doplněné oranžovo-zelené), pak ještě jedno povlečení s Myšákem Remy z pohádky Rattatouille to je naše oblíbená pohádka:D . Ale má už klasický rozměr deky a polštáře, protože má i velkou postel.

    Kuřátko se peče, ještě uvařím rýži a bude dietní oběd…Danulku honí hládek, se nedivím, včera snědla snad jen 5 piškotů a 1/2 rohlíku. Nějak to na ten rozhozený žaludek nešlo…ale hlavně že pila.

    Tak se opatrujte, já jdu zase háčkovat:) !

    #861062
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,

    tak se hlásím z dnešní poradny. Ve výsledku jsem se nějak nic nedozvěděla, dr.kontrolovala jenom polohu a srdíčko, ani malou nevážila, tak nevím. Říkala, že už už si pěkně stojí na hlavičce a pry nehrozí aby se otočila, tak snad bude mít pravdu:) Nález je prý klidný, i když je hodně nízko, ale už mi vysadila utrogestan a ted tomu pry necháme volný průběh.

    Ale mám jednu špatnou zprávu, kterou mě teda dr. celkem dostala. Pry končí se soukromou praxí a bude dělat jenom v Motole. Takže už na příští poradnu jdu k jinému lékaři. Chodila jsem k němu už dřív, sice je kapacita, ale má trošku chladný přístup, tak jsem byla ráda, když si mě vzala do těhotenské poradny tahle dr.
    Ach jo, přijde mi, že poslední dobou se mi doktoři nějak moc mění, nejdřív zubařka a ted ještě tahle:(

    Ode dneška máme zase Elinku, tak jsem ještě narychlo pekla buchtu s meruňkama a vařila pudink s ananasem, ten ona miluje. Jen vešla do dveří, už na mě volala: Verunko udělala jsi mi pudink? 😀
    Bobek, už vic jak dva měsíce hrozně kašle, kolikrát ji natáhne na zvracení, v noci se až dusí, ale ex tvrdí, že to nic není, že pry na produškách nic nemá. Tohle nechápu, kdyby moje dítě tak dlouho kašlalo a dr. mi tvrdil, že to nic není, rozhodně bych se snažila docílit dalších vyšetření. Tohle už není normální

    Šari: To naprosto chápu, že jsi nechtěla měnit dr. a ve výsledku těch 30 km není zas tak hrozných. Mě nezbylo nic jiného než všechny dr.změnit, když to mám nějakých 380 km

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,791. až 2,805. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist