Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,821. až 2,835. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861078
    Anonym
    Host

    Krásné ráno těhulky,

    Veveriku, ono se toho zdá být moc, ale věř, že není, mám klasickou cestovní tašku a mám v ní ještě místo – jsem profík v balení kufrů a tašek na dovču, umím to skvěle vše posrovnávat, že vždy balím všem v rodině, oni mi vždy jen připraví věci na hromadu – se v tom vyžívám, tak tentokráte jsem to využila u sebe :o) …
    Jo s tím gelem na int. hygienu – já si nebudu brát nic – já ho též používala jedině ty lepší na int. hygienu, ale po tom co mě vzala ta šílená mykoza už nepoužívám nic, dr. mi doporučila pouze a jen čistou vodu, bez jakéhokoliv přípravku, a můžu říci, že od té doby mám fakt klid !!! … takže já už to teď nebudu pokoušet, aby mi to nevzalo zase zpátky a jak řekla i dr. do porodky je nejlepší dětské mejdýlko na int. partie … tak beru 😀 ….

    Jak psala Cuca – tu vodu samozřejmě též beru, bych asi umřela bez piti a ty jejich čaje já fakt moc nemusím :o) – jsem po nich měla normálně zácpu :D:D:D:D čajík na kojení si brát nebudu … dávají ho v TP v porodnici běžně, tak využíji jejich své si schovám na doma .o)

    Haňulkooooooooooooooooooooooooooooo uvědomuješ si Zlato, že za 16 dní rodiš ?????? … twl … jsem normálně vyvalila očiska i ušiska 😀 …. juj hezky se ti to krátííííí !!! tak chápu to zlikvidování králíků – stihnout musíš asi více věcí, že ? 😀 … ale neboooooj Standa se pak do toho pustí a ty budeš čubrnět jak to vše zvládnul sám aj úklid :o)

    Tak já se pro dnešek loučím, jdu se připravit, dnes jedu na celý den k těm tchánovcům, tak se mějte krásně sluníčkovatě – venku opravdu krásně svítí už od 8 hodin :o) tak se i těším … papa a pohlaďte bříšánka :o)

    #861079
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Chacha, Šárko, právě že si to vůbec neuvědomuju 🙂 , vůbec mi to nějak nepřijde….ale něco se fakt změnilo – cejtim se tak dobře, jak fyzicky, tak psychicky – takže mám-li být upřímná, ani se mi nějak rodit nechce 🙂
    Nějak mi toho Staníka přeceňuješ 😀 , ten by králíka v životě nezabil a když už uklízí, tak takovym tim stylem, že ponožky kopne pod postel 😀 …..

    #861080
    Anonym
    Host

    Haňulko,

    tak to jsme dvě, které se poslední dobou cítí fyzicky a psychicky dobře … a za jednu část vděčím i Tobě – takže děkuji :o) … taky mi nepříjde, že za měsíc rodím, ale rodit tedy narozdíl od Tebe chciiiiii :o) … kéž kdyby šlo mávnout proutkem a mít to za sebou – a samozřejmě vše v pořádku :o)

    Stánika Ti nepřeceňuji … víš jak dokáže tatínkovsvtví změnit chlapa ??? … bych Ti mohla vyprávět – viz. můj bratr … ten je jak předloha na SUPER TÁTU … a to ještě když vezmu rok a půl zpět, byl na zabití :D:D:D … takže věřím, že se Standa též změní aj s těma ponožkama 😀 … ale vlastně nééééé, zase by mu chybělo, kdyby jsi ho občas za něco sprdla :D:D:D že ? 😀 ….
    No nic já už fakt vypínám PC a jdu 😀 ….

    Joooo Haňuleeeeeeeeeeeeeee mám pro Tebe jeden rozkaz: … připrav se na středu a čtvrtek – máš nakázáno zapnout skype 😀 doma si to zařiď :D:D:D:D papa Brouku :o)

    #861081
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    😀 😀 😀
    No…..rozkaz je rozkaz…tudíž bubu on-line ať se děje co se děje 😀
    Nemáš zač, ale je to hlavně tvoje zásluha, protože jsi silnej jedinec, takže tak…:)
    Jo, já věřim, že Standa bude suprovej táta a jak řikáš, kdyby občas nedostal od Hani pořádnýho vytěráka, tak by to snad ani nebylo ono….no a když jinak nezlobí, tak musí dělat aspoň ten bordel, néé? 😀
    Mám radost, že máš radost!!!

    Tak ať se holky cejtíte všechny co možná nejlépe, já jdu na to vraždění a pak jedem na maminčin oběd…tak zatím…:)

    #861082
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.HAŇULKO ty se máš,máš to za pár.A ještě máš za sebou ten semestr to je bomba<:o) .Zazít králíka bych možná taky svedla vždycky sem sledovala babičku a stáhnout aky neni problém.Byla sem vždycky pozorná žačka.Vždycky se mi líbili malí králíčci vlastně sem vždycky hlavně na jaře prolezla celou stodolu abych pomazlila všechnu drobotinu.Koťátka,králíčky,kuřátka včetně štěňat.U mámi v práci mě nemohli dostat z teletníku,teda do té doby než se u mě ukázala alergie.Na tu intimní hygienu používam laktacid a nemůžu si stěžovat,právě naopak.Pohlazení bříškům a maminkám krásnou neděli.

    #861083
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    No Hani, že se taky ukážeš:) Máš nad postelí stříhací metr?
    Včera jsem si koupila maminku a tam byl zas jeden chytrý článek, jak poznat, že rodíš. Bylo tam napsáno, že některé těhule, jsou na tom před porodem fyzicky i psychicky moc dobře. Zažívají pocity euforie a všechno je těší, tak třeba seš ten případ.
    To já můžu byt v klidu, podle mojich nálad, neporodím minimálně pul roku:D

    Včera jsem poprvé měla pěkné poslíčky, chvilkama jsem i měla pochybnosti jestli už to není tady. A víte na co se ten muj chlap zmohl? Vždycky o přestávce v hokeji, se mě zeptal, jestli mi nic není! Nejradši bych ho v tu chvíli něčím přetáhla. Jsem zvědavá na co se mě bude ptát, až fakt budu rodit.

    Šari tak to Ti závidím, já takový dar teda nemám. Vždycky si nachystám plno věcí, pak vytáhnu tašku, která mi přijde na tu určitou dobu dost velká a věci postupně schovávám do skříně, protože se mi do ni nevejdou:)
    Dneska se chystám, že si sepíšu co musím dokoupit a během 14 dnů bych chtěla taky tašku zabalit, tak snad se mi to povede 🙂
    14.3 jdu na kukandu do porodnice, tak snad je přesně dozvím co dávají a co ne. Na netu toho moc nemají napsáno.
    btw: holky jaké si berete přezuvky? Ja jsem doma našla jsem crocsy

    Přeju všem hezkou neděli a klid do bříšek:)

    #861084
    e Evík
    Registrovaný uživatel
    #861085
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Eviku, tak to jsi taky správná holka z vesnice, viď? Já taky tyhle věci kdysi odkoukala od babičky 🙂 .

    Taky používám laktacid a mám ho připravenej i do porodnice a taky můžu jen doporučit…

    Veveriku, no, možná na tom, co říkáš něco bude, protože to je přesně takhle 🙂 , i když asi v tom bude mít co do činění i to, že se mi zadařilo v tý škole a tahle starost ze mě opadla…no uvidíme, každopádně, kdyby něco, dám vědět po holkách…

    Veru a jak probíhaj ty poslíčci u tebe, mě vždycky chytnou bolesti typu jako kdybych měla silný krámy, pak to přejde….

    Králíci jsou po smrti a teď maminčin obídek :-)….

    #861086
    Anonym
    Host

    Haňulko, máš můj obdiv, králíka bych nezabila:( . Měla jsem problémy i na škole, když jsem jela na praxi do Německa a měla tam zabíjet pstruhy, když si je hosté objednali:S . Nějak mi toto nejde…

    Veveriku, též si beru crocsy do porodky. Jsou dobrý, že s nima můžeš i do sprchy. Já nerada sundávám přezůvky při sprchování mimo domov, kvůli bradavicím. Dost jsem na ně v dětství a pubertě trpěla a vrátily se mi právě po jednom pobytu v nemocnici s Danulkou. To jsem vlezla do sprchy bez přezůvek a šup do 1/4roka se mi zase na chodidle jedna ta potvora objevila. A mám nepříjemné vzpomínky, když mi je odstraňovali už v dětství na chirurgii.

    Šárka a Haňulka jsou na obědech u rodičů, to se mají:D .

    Tak hezké odpolko, pohodu do bříšek a maminkám dobrou náladu!

    #861087
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Haňulko: Přesně tak jak píšeš, jako kdybych měla hoodně silné krámy, a vystřeluje mi to do kříže. Na záchodě bych mohla sedět furt. A hrozně se spotím

    Cuco: taky si právě myslím, že budou lepší takové co si budu moct vzít do sprchy, mám strach nejenom z bradavic, ale i ruzné plísně atd.

    Holky ted jsem narazila na jedny stránky s dětským oblečením. Maji tam moc pěkné věcičky ještě za hezčí ceny. Hned jak přijdou penízky, tak tam asi něco doobjednám. Jsem si jen tak cvičně naházela pár věcí do košíku a hned tam bylo 600:D http://www.dupydup.cz

    Jo holky oběd u rodičů jenom tiše závidím. Já si tento víkend připadám, že snad z kuchyně ani nevycházím. Ale dneska se mi konečně podařilo udělat lasagne na dva dny, tak zitra nevařím:)

    #861088
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Holky neblázněte s těma bolestma na záchodě myslím že by se vašem miminkům nelíbilo místo narození toaletní mísa:D .Ty bolesti jak popisujete sedí jak prdel na hrnec.

    #861089
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,
    pečlivě vás sleduju,jen jsem líná napsat,ale dneska mám náladu na prd,tak to ze sebe potřbebuju dostat….teda poslední dobou mám náladu na prd pořád 🙁 Nějak se mi vrací obtíže z prvního trimestru..ranní nevolnosti,všechno mi smrdí (hlavně teda můj chlap,což je hrozné…) Už nevím,co mám jíst,protože je mi ze všeho těžko a zle.V noci chodím co hodinu na záchod,takže ráno jsem jak praštěná kýblem.Děs..už aby to přešlo 🙂 A hlavně jsem se dneska dozvěděla,co má můj chlap v plánu…chce zase začít hrát závodně házenou,k tomu plánuje nějaké turnaje s klukama které trénuje,takže jsem si tak nějak spočítala,že si asi odrodím sama a starost zůstane taky na mě…někdy ho nechápu:místo,aby trochu ubral,tak si toho bere ještě více…No co,už jsem si mohla zvyknout,že když ho nejvíc potřebuju,tak tady není (stejně jako před státnicema) Ale třeba jsem jenom přecitlivělá.
    Jinak jsem konečně dodělala postýlku,je natřená,tak to zkusím smontovat a uvidíme :o)))
    Hani,gratulace k ukončení zkoušek,určitě se ti ulevilo a teď můžeš myslet jenom napříjemné věci:)
    Tak mamče,zatím se loučím,hezky jsem to tady vyblila,ale stejně si asi pustím nějakou pěknou hudbu a pobrečím si:)

    #861090
    Anonym
    Host

    Ahoj holky! tak se k vám připojuju po delší době, příspěvky poctivě čtu a vše prožívám s vámi. Já končím 34.týden, termín mám 19.4. , od úterý 8.3. jsem na mateřské na poslední chvíli – 6 týdnů před. Obtíže nemám žádné, i když se mi teď v posledních dnech zdá, že to začínám cítit, jsem taková míň pohyblivá, špatně se mi spí. Ale co je nejhorší, tak mi v úterý umřel dědeček, byl to nejoblíbenější můj děda a všichni ho měli strašně moc rádi, hlavně malej, tak jsme to v úterý oplakali, bylo to hrozný, co vám mám povídat, bylo to náhlý, ani jsme se nerozloučili.. Takže si dovedete představit to psychický vypětí, poslední dny v práci, teď tohle. Holky, mám takový dilema, když děda žil, neřešila jsem to, ale máme pro malou vybraný jméno Sabina (moc se nám to s manželem líbí), ale teď když děla umřel, přemýšlím, jestli malé nedat jméno po něm. Jmenoval se Nikola.ˇŽe by to by byla krásná vzpomínka na dědu, ale nevím, malé v bříšku už říkáme Sabik, Sabinka , tak by to byla dost velká změna, ale nějak to ve mě je a já teď nevím, jak s tím naložit. Vím, že si to musíme rozhodnout doma, ale zajímal by mě i vás názor :-). Holky, 1.den mé mateřské máme pohřeb, tak mi držte palce, ať to zvládnu, cítím, že to bude ještě hodně těžký! Přeji pěkný nedělní večer! Ahoj Andy

    #861091
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    no jo eviku, mě by se to teda taky nelíbilo, ale co mám dělat, počurat se radši v posteli? 😀 když to na mě přijde, tak jen učurávam.
    Verunko, to moc dobře znám takové nálady. Dneska jsem si uz sama na sobě všimla jak jsem nepřijemná, tak se vzdycky uklidim, pobrečim si a snazim se stranit. Nejradši bych už měla klid a aspon ten posledni mesic si pořadně užila, ale mé okolí bohužel není stejneho názoru, tak se klidim.
    Andy, to je mi moc líto s dědečkem, určitě to bude těžké, ale musiš to zvládnout co nejvic v klidu. Myslim, že to není špatný nápad s tim jmenem, ale záleži na tom jestli se vam libi. My male řikame každou chvili jinak, takže v tom bych problem neviděla:-)

    #861092
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Andy, tak to mě moc mrzí…je pravda, že dát jméno po dědečkovi je moc hezkou vzpomínkou, ale jestli jste se už rozhodli pro Sabinku, tak to určitě taky nevadí – na to, aby ste si na dědečka vzpomněli, to přece k tomu nepotřebujete….záleží taky, jestli by se Vám ta druhá varianta taky líbila nebo jestli jde jen o to, uctít dědečkovu památku…??? Každopádně držím palce, zvládni to…! Tyhle věci jsou většinou nečekané, ale já zase říkám, že je to asi skoro lepší než když je někdo třeba dlouho nemocný, trápí se a čeká na smrt….

    Verunko, netrap se prosím!! Mysli na to, že nevolnosti už nemůžou trvat dlouho a na konec už začíná být dost vidět….Skoro devět měsíců už se těšíš na miminko, tak bud šťastná, že už se konečně dočkáš a brzy ho budeš mít v náručí….gratuluju k postýlce, i zní přece můžeš mít radost!!! Tak se raduj z těhle maličkostí a na chlapa prď, oni občas vymyslí nějakej takovej nesmysl, ale kolikrát to pak třeba ani nedotáhnou do konce, tak ho zatím neřešm a uvidíš jak se to vyvrbí….chlapy jsou prostě pomalejší a třeba si to tvůj ještě neuvědomil, že bude mít na starosti jiné věci a na kluky a zábavu už mu tolik času nezbyde…hm?? Uvidíš po porodu, třeba se ten jeho přístup radikálně změní, což? Snad si to nakonec uvědomí….a zkoušela si sním o tom mluvit?

    Veveriku, díky za tip! Mě záchod nějak nepomáhá ( je tam zima 😀 ), ani nějak nevím co mi zatim pomáhá, zatím to žádné nesnesitelné bolesti nejsou, tak to nějak neřeším….jen si vlezu do nějaký pohodlný polohy a počkám, ono to za chvíli přejde.

    Cuco, dík za pochvalu….já sice byla na obědě u mamky, ale koukám, že ňamku jsme měli stejnou – vepřový řízečky 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,821. až 2,835. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist