Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858534
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahote holky,
    moc děkuji za rady s krvácením z nosu 🙂
    Raduš, i já piju je slabý instantní kafčo s mlíkem, proto jsem psala, že nemůže uškodit 🙂
    Veru, to je mi líto, ale stresem steejně nic nespravíš! Tak to nech … stejně to nezměníš a pak si řekneš, že jsi se nervovala zbytečně.
    Májo, to je mi líto, že ti je tak zle, já jsem i zvracela, ale jen jednou, ale šoufl je mě dost čato +o(
    Ladi, i tebe je mi léto, holky, snad se nám to zlepší!
    Jinak holky, k tomu počítání, myslím, že to chápete dobře, já měla PM 24.6. a teď jsem v desátém týdnu, tedy přesně 9tt. +5, je to tak ptala jsem se přímo dr. zítra končím desátý týden a oslavíme ho s mrňouskem v poradně, tak doufám, že dostaneme darem průkazku 😀 . Myslím, že by mohl mít už tak přes tři cm 🙂 .
    Volantko, ty jdeš taky viď? Tak ať ti to dobře dopadne a vůbec všem, co jdou na kontrolu! Rozáýrku má kamarádka a říká jí Rozárko nebo Rózi 🙂
    Jinak jsem skoro z Brna a jsem i na FB, ale zatím jsem stále v anonymitě, páč abych nedopadla jako vy s tetičkama a švagrama, neví to opravdu nikdo a to hlavně taky pro to, že ten to řekne tomu a ten zas tomu a za pár dní je to veřejným tajemnstvím! :S
    Jména zatím nemáme, co jsme kdo řekli, tak ten druhý to zamítl, tak to bude ještě zajímavé, budeme se zase asi „hádat“ až do devátého měsíce 🙂
    Cucaracho, zítra po poradně napíšu, co mám za termín já, PM 24.6. a podle webu 1.4. podle prvního UTZ 4.4., v průkazce uvidím zítra 🙂
    Mějte se všichni fajn, pište co na kontrolách a pohlaďte bříška 🙂

    #858535
    a Anďa
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    Andy a Verunko, včera jsem byla na tom ultrazvuku. Byl to nejkrásnější pohled. Už tam bylo vidět tělíčko. To mě fakt překvapilo. A srdičko bušilo vesele:D Bylo fakt nádherný. Jinak je všechno v pořádku. Příští týden jdu na krev a na cukr a rovnou mi vystaví těhotenskou průkazku.

    Byla jsem z toho ultrazvuku uplně nadšená. Jemon je to zatím prcek. Má asi 7 mm. Takže jsem si myslela, že jsem už v 9 tt. Ale je to zatím 7 + 3 tt., takže 8.tt.

    Už mi říkal o ultrazvuju ve 12. tt. na Downův sindrom. Ten je ale placený. Ale rozhodně na něj půjdu. Co vy? Už jste to řešili?

    Mějte se moc hezky…..pa

    #858536
    a Anďa
    Registrovaný uživatel

    teda ne 7 mm ale 17 mm:)

    #858537
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!
    Blahopřeji Anďo, to jsi měla včera krásný zážitek vidět mimíska viď.
    Já jdu ve 12. týdnu na ten NT screening – nedělá ho můj gynekolog, jedu do vedlejšího města do centra, máme to včetně genetické konzultace. Bude to podrobný UTZ a ještě odběr krve, výsledky pak naťukají do PC a pak vyjdou výsledky…doufám, že nám to vyjde negativní, moc si to přeju. Je mi 34 let, přála jsem si mít 2. dítko do 35 – což bude – narozky mám v srpnu. No čím je mamina starší, tak ty výsledky vycházejí hůře, přitom je to takové doplňování určitých parametrů do programu a ten to jako posoudí. Nic není 100%. Prostě se snažím být v tomhle směru moc pozitivní.
    Tak se mějte, holky papejte ať vám nic neschází pro Vaše zlatíčka v bříšku, aspoň zeleninku a ovoce a sem tam cereálie, nemyslím hned nějakou svíčkovou apod.
    U nás vysvitlo sluníčko, tak je ten den hned veselejší.
    Za chvilku vyrážím pro tu moji princeznu do školky, dnes zahájila – a to už 3.rokem.
    Pěkné odpoledne všem!:D

    #858538
    v Volantka
    Registrovaný uživatel

    Ahojda, tak se hlásím po kontrole+poradně:) .Máme vše v pořádku, doktor byl rád, že nás nic netrápí. Tak na utz bylo vidět srdíčko, dokonce jsem ho i slyšela:D .Bušilo jak o závod, byl to super pocit<:o) .Byli tam vidět i základy ručiček a nožiček, měříme 1,36cm.Podle ms jsem dnes 9+0 ale podle velikosti mimiska mi doktor napsal -10 dní.Což znamená 7+3tt, takže stejně jako Anďa:) . Takže termín porodu je teď 6-16.4. Už jsem dostala průkazku, krabici od sestřičky a na příští kontrolu jdu 29.9. to by jsme měli upřesnit velikost,půjdu na normální utz na břicho:) .Už jsem to byla říct i na pracáku takže v poho.Mateřskou bych taky měla dostat,tak uvidíme.Jinak na to vyšetření v 11 týdnu utz mi taky říkal a říkal že se platí asi 1100,- ale pokud nejsou vrozené vady u rodičů -jako nás a našich rodičů nějaké vady takže to není nutné.Takže nevím:^) .Co vy ostatní?? jak se daří?? Raduš nezapomeň se zítra ozvat jak jsi dopadla.Budu ti držet pěstičky štěstí:D Hlavně žádné nevolnosti, dostatek spánku a dobrého jídla pro mimísky a pohlaďte bříška:) 🙂 zase se ozvu teď jdu vařit:^) .

    #858539
    a Anďa
    Registrovaný uživatel

    jééé, Volantko, tak to je super. Máme to úplně stejně. Ale porod mi vyšel na 19.4.2011.

    Dneska jsem zjistilla, že kolegyně v práci je taky těhotná a je v 7. + 5 tt. To je mazec. Šéfa v práci to asi položí:-) Aspoň to půjdeme oznamovat spolu. A mám si i s kým zpllknout o miminku. Je

    My už máme jména vymyšlený. Věděli jsme je než jsem vůbec byla těchotná. Bude to buď Vojtíšek nebo Karolínka:-)

    Je to zvláštní, ale vůbec mi nebývá špatně. Jenom ty chutě mám takový divoký. Sním jogurt a dala bych si zavařený okurek:P Nebo ty ranní nevolnosti ještě příjdou?

    Už se strašně těším na příští týden, jak dostanu průkazku. A taky doufám, že všechny testy dopadnou dobře:-)

    Právě jsem mimíškovi poslala medovník, byl fakt úúúžasný:D

    Mějte se……

    A Andy můžeme se někdy třeba sejít v Brně na pokec i s kolegyní z práce, která má uplně stejný termín jako máme my……:D

    #858540
    Anonym
    Host

    Ahoj holky,no já koukám…tak já teda už taky nevím ve kterém tom týdnu jsem,ale asi je to zatím celkem jedno 🙂
    Anďo-tak to máte vymyšlené úplně stejné jména jako my s přítelem…to je prča.Ale teď jsme změnili chlapečka na Jakuba,protože Vojtu chce kamarádka,tak jí to nechci brát.A já teda trochu bojuju proti Karolínce,ale asi to budu muset vzdát,protože chlap se toho jména ne a ne pustit 😀

    Jsem ráda,že všem výšetření vychází krásně a jste šťastné-mně to čeká přesně za týden a už už aby to bylo.

    Včera v noci mě neskutečně píchalo v levém vaječníku – jakoby mi tam někdo píchnul jehlu a kroutil s ní a pak jsem to samé zažila ještě dneska dopoledne.Zítra jdu na krev a odběry,tak se kdyžtak zeptám pana doktora,jestli je to normální.

    Jinak mě už ty chutě trochu přechází a dneska jsem si dala po dlouhé době šunku:)

    Tak hezký den všem

    #858541
    a Anďa
    Registrovaný uživatel

    Mě taky někdy chytne taková bolest, ale zase to přejde. Já v práci celý den sedím u komplu. Tak si říkám, že je to z toho. Snad to nic není. Pak dej vědět co ti na to řekl doktor…..

    #858542
    Anonym
    Host

    Ahoj tehulky,
    mne je dneska trosku lip nez vcera a celkem normalne jim, i kdyz s odporem, tak z toho mam velkou radost. Zkusila jsem snist neco vzdycky driv, nez vylezu z postele a fakt to pomaha. Taky jsem si koupila zazvorovy lizatka , fungujou aspon na chvili. Juuu, to musi byt krasnej zazitek videt srdicko mimouse. Dali vam taky obrazky domu? Ja si o nej chci priste urcite rict. At mame co ukazat tatkovi. Radus, video moc krasny, byla jsem z nej uplne dojata.
    Taky me chytaji krece v podbrisku, nekde jsem cetla, ze pokud u toho nekrvacime, je to normalni. Mejte se krasne, mene nevolnosti a vice radosti

    #858543
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky!
    Tak včera už jsem také dostala průkazku, jinak se teď na netu moc nezdržuju – příští týden mám svatbu, takže u nás je šílenej blázinec….už aby to bylo za mnou….ať mám zas klídek…
    Jinak fakt moc krásný videjko..
    Mějte se krásně maminky…:)

    #858544
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahote holky,
    tak jak to tady pročítám ty jmnéna … jste dobré, že už máte jasno, my ani náhodou! Karolínku máme doma, jsou jí dva roky a je to čertilo 😀
    Hani, přeji hodně štestí do života a ať zvládnete vše zařídit! 🙂
    Anďo, taky mě občas bolí břicho, ale to je asi normální a teď se o tom přesvědčuji, jak to tady tak píšete …
    Volantko, gratuluju k dobrým zprávám od doktora 🙂
    Cucaracho, dnes byl NT screening hlavním tématem v poradně s gynekoložkou… zatím se rozmýšlím, je mi už 31 let.
    Jinak je s námi taky vše o.k. Drobeček měří 25 mm a zdá se být o.k.! 🙂 Dostala jsem průkazku a v pátek jdu na odběry. Další poradnu mám 24.9., zdá se mi to teď nějak často, v prvním těhu jsem se vždy nemohla dočkat a teď to strašně letí … Takže jsem 9tt+ 1 podle UTZ a 9tt+6 podle PM, TP mám 1.4 a 5.4. Dneska už jsem to řekla v autě Karolínce, ale zatím jí to asi moc nedochází 😀 a o víkendu to řeknem nejbližší rodině. Manžel už chce, jinak já bych to tajila snad do konce 😀 . Ale už je to trošku vidět, dnes se na mě v mat. cetnru dívala známá 🙂

    Si představte , jak jsem hloupá, jsem dneska nechala klíčky od auta u gynekoložky na záchodě a jedna hodná paní je vrátila na recepci, ale ještě že mi tlak měřila sestra předtím, jinak nevím, co by se tam objevilo za číslo!?

    Loučím se, dobrou, ráno valím na brigádku, tak ať chvilku spočnu, pa pa maminky, zase zítra 🙂

    #858545
    Anonym
    Host

    Anďo, to je normální mě taky nic není- nevolnosti byli jen trošku na začátku ale jen spíš jako žaludek na vodě a prsa mě bolely ale teď to ustalo:) , nebo jsem si zvykla???:D Jancas, obrázky dávají domů, mám je i s vytisknutým grafem jak bije srdíčko.Ale nejlepší je, jak to slyšíš, to je nádhera:) Taky mě občas někdy někde píchne, ale to je normální, nesmíš krvácet, a mít silnej výtok, to by bylo špatný.Haňulko, gratuluji ke svatbě i průkazce My už budeme mít rok výročí svatby 19.9:) Rybízku děkuji, jsem taky ráda že je vše v pořádku a gratuluji také k dobrým výsledkům:D S těma klíčkama jsi měla štěstí:) mě sestra měřila tlak včera a já jak jsem byla nervózní tak mi naměřila 100/50:) tak bůh ví co by se objevilo tobě za číslo:D Jinak nejste tady někdo z královéhradeckého kraje??Nebo tu jsem sama?? :^)

    #858546
    a Andy
    Registrovaný uživatel

    To Anďa: Tak to je super!!! Gratuluji moc moc moc!!!!!!!! Tak to bychom měly být teď stejně, já jsem dnes 7+1 (pokud mi teda doktora neřekne příští týden aky něco jinýho:-). Já jdu až příští pátek na utz, ze začátku mě pobolívalo břicho, teď jsem už ok, tak mám strach, jestli je vše v pořádku, že nic necítím .. Jen teda se musím ráno najíst, protože bez jídlo se mi dělá špatně. ale nezvracím. Včera jsem měla dovolenou, malej šel do školy, tak se musím prokousat celou diskusí, co je tady nového. Tak ti přeji a všem těhulkám „duben 2011“ krásný den! Andy

    #858547
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Dobré ráno těhulky:)
    Tak mě už zítra čeká odběr krve na ten prvotrim. screening a pokud bude zítra vše v pořádku tak dostanu i TP.Jen doufám,že bude vše jak má :$
    Volantko já jsem z Pardubického kraje,přesněji z okresu Ústí nad Orlicí 🙂
    Krásný den děvčata:)

    #858548
    Anonym
    Host

    Holky, teď jsem četla na womenzone.cz , že některé těhulce netlouklo srdíčko (v 9.tt). Začínám z toho mít trošku strach ! Jdu příští týden na utz, myslíte, že bych to na sobě nějak poznala, že se mimčo nevyvíjí? nebo bych potratila?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 271. až 285. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist