Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,911. až 2,925. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861168
    Anonym
    Host

    Ahojky holky,

    tak já dnešek nějak prolenošila … Natálka se tam nějak sakra mele … nevím co tam vyvádí, ani to snad vědět nechci :o) … tanečnice z Lučnice 😀

    Veveriku,

    to mi povídej, co nám tam pouštěli, jsme o tom včera diskutovali na skypu s Haňulí a Ivet … akorát mě vystrašili – kdyby jen mě … snad všechny prvorodičky, co jsme tam byli … já vím, že to mysleli dobře, ať víme do čeho jdeme, ale někdy je prostě lepší nevědět vše :o) … asi tak …

    Cuco,

    super, že tlak vyšel v pohodě … jen tak dál … drž se :o)

    Haňulko,

    mno což, jsme těhotný tak všichni odpočíváme 😛 a nudíme se :D:D:D … já vstávala až v 10 hod, uvařila jsem, napapala se … odpočívala jsem …. odpočívala jsem …. odpočívala jsem …. no a teď sepla booka :D:D:D …. jo s tou tchýní … ha … mám úplně stejnou – též jí mám ráda … a vím, že to myslí vše dobře, ale někdy je na uškrcení … taky jsem jí snad 8x říkala ať nekupuje dudlíky a řetízky … no a co myslíš ???? …. dudlíků máme 9 ks a řetízků 6 ks … a můžeš to říkat horem dolem … o dupačkách nemluvím !!!!! nekupovat už žádné číslo !!! jo … určitě …. přijede a s dupačkama ve vel. 56 … víš co ale já už to neřeším …. jak řekl Aleš, vezmi si to, poděkuj, usměj se a mysli si své … a pak to někam zahrabej do skříně 😀 … jenže jak říkáš už to ani nemám kam zahrabat 😀 …. no tak vidíš nejsi sama … asi jsou tchýně všechny stejné 😀 ….
    Ha … a nasmála jsem se jak pitomá s tím smradem, jak jsi to tady popisovala … Toť … máš pravdu … :D:D:D:D

    Tak já se naláduji večeři a jdu pokračovat v nic nedělání 😀 … papa a pohodičku do bříšek :o)

    #861169
    Anonym
    Host
    #861170
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj těhulky

    No joo, lenošíme, musíme si to užít….teda já musím uznat, že jsem někdy prostě jen líná něco písat:$

    Mám vyprané povlečení do postýlky, ale asi ho tam ještě dávat nebudu. Holky, pereti i deky, co jste koupily? Když jsou z mikrovlákna, tak jsou prát, tak já nevím, jestli to prát, nebo ne…
    Ale určitě chci ještě v ložnici/pokojíku vyprat záclonu a umýt okna, aby tam pak bylo čisto, až postavíme postýlku…..zatím mi to přijde brzy. Asi tak za 14 dnů bych ji tam viděla 🙂

    Máte někdo kočárek, kde se používá pro malé mimi ta taška? Nevím,jestli pšes to ještě dávat nánožník nebo něco, přijde mi, že by tam bylo hrozný vedro, nebo neee? Jestli máte někdo zkušenost, tak sem s tím:D

    Šári, to tvoje video bylo snad horší než to, co jsem viděla já na kurzu…ale musím říct, že mi prostě ten pohled zespodu přijde prostě taky ošklivej…nooo vlastně hnusnej, když to řeknu naplno. Nevím ,proč se na to koukat:|

    Veveriku, ten odkaz je supr, jen já teď osobně do toho jít nemůžu, potřebuju jiný věci dokoupit a nějak korunky navíc nejsou..
    Jinak teda jsi dobrá, to já bych toho tvého chlapa těžko snášela…jsem docela cíťa a tohle by na mě teda nebylo:^) A o ex teda ani nemluva, to je fakt chytrá hlava:@

    Cuco, gratuluju, že ten tlak vyšel dobře nakonec…měla jsi ho fakt vysokej teda…

    Holky, já si včera koupila balerínky jako cvičky – ty se roztáhnou a jsou měkký..možná mco dlouho nevydrží,ale byla jsem včera za kolegyní v práci, pokecaly jsme, a pak jsem vyrazila do Varyády… a už jak jsem tam vešla, cítila jsem, jak v těch botkách rostu a je hrozný udělat krok ( měla jsem balerínky od babi, které mi byly předtím tip ťop)….tak jsem byla fakt v nich nešťastná a našla jsem tyhle botky, tak si říkám, že i pak ke kočáku jako nazouvačky super a nestály moc, tak si nemusím dělat starosti, že bych je jako ničila nebo tak…
    Ale hlavně teda – jak byly pohodlný, hned jsem si je pak v autě vzala, abych pohodlně dořídila zpátky domů:D
    Jinak mi nohy moc neotýkajáí, jen někdy večer jsou trochu nateklý. Ale docela prsty na ruce mi otýkají, ne hrozně, ale pravidelně v podstatě přes noc…pak to třebas odezní. Je to nějaký blbý znamení něčeho?

    Haňulko, taky bych ráda viděla účes 🙂 Koukám, že se skoro všechny necháváme ostříhat v téhle době:) Jak si užíváš bez zkoušek?
    Jj, manžel studuje…aby měl Bc., přece jen je to ve školství lepší. má státnice a pedagogické minimum, ale Bc. je Bc 🙂

    http://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers%5Dhttp://global.thebump.com/tickers/ttcf839.aspx

    To už abych se vrhla pomalu na ten maliník,což?:)

    #861171
    e Evík
    Registrovaný uživatel
    #861172
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Hruštičko, a jsi na FB? Teď si tootiž nejsem uplně jistá, jestli tě mám nebo nemám v přátelích – samozřejmě ti fotečku taky klido pošlu 🙂 . No to si piš, že si to užívám – konečně jsem pořádně uklidila a teď stejně jako vy (krom neposedného Rybízka) převážně lenošim a relaxuju! 🙂

    Šári dík, zas si mě jako vždy potěšila, že v tom nejsem sama…jsi prostě kámoš 😀

    #861173
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata.Tak sem si dneska zavařila na pěknej průser.Absolvovala sem dobrý čtyři schody po zadku.Hodně sem to zbrzdila rukama ale z toho leknutí sem se tak rozklepala že sem nebyla schopná se sama postavit.Volala sem hned na kámošku a ta mi pomohla se zvednout.Ještě takovou hodinu sem se třásla než to přešlo.Břicho jako šutr ale malej sebou šije tak si myslím že bude v pohodě.Nic příjemnýho ale rodit rozhodně ještě nahodlam.Já snad ty schody v budoucnu budu slejzat po čtyřech aby sem je zase neprubla po prdeli:S .

    #861174
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy,
    tak jsem se zase po dvou dnech dostala sem.. 🙂 Ale dočítat budu až později. Za chíli musím nakoupit, na poštu, na sociálku, abych se odhlásila z roidčáiku a měla už všechno vyřízený a s malou k doktorce, původně jsem tam chtěla jen potvrdit přihlášku do školky, ake hrozně se po tom jitrocelovým sirupu rozkašlala, tak to nechci nechat na víkend tak, radši ať ju dr. poslechne, aby jsme o víkendu neskončily na pohotovosti! Je teda úplně bez teplot,ale ten kašel.. :S Tak budeme muset oželet sobotní karneval 🙁 No stejně už bych se tam sotva dovalila. Břicho už je docela nízko, tak uvidíme.. 🙂 Ještě tři týdny bych měla vydržet, ale kdyby ne, tak neva, předčasně už by to nebylo a kdo viděl fotky na FB, tak se mě nemůže divit, že už bych to i brala.. 😀 V neděli máme oslavu, tak snad nebudu slavit v porodnici. U Karolínky jsem tam slavila svatek, s druhou princezou můžu pro změnu narozeniny 😀 Ale kromě tašky do porodnice už mám vše pro miminko nachystný, tak jak říkám, už bych to i uvítala.. 🙂
    Tak všem dobrou chuť k obědu a pěkný den, ikdyž počasí nic moc.. držte pěsti, ať vše vyřídím..

    #861175
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Ahoooj holky!

    Jak se máte před víkendem?:)

    Teda Evíku, kde máš ty schody? Dávej pozor…! Teda to nespaní ti nezávidím…ale jsi hodná, že chlapem takhle vstáváš. Je je stejně síla, předávat si šichty takhle v noci:S

    Haňulko, díky za fotečky! Super, moc ti to sluší

    Rybízku,držím palce, ať to všechno zdárně vyřídíš. Teda je fakt, že se nešetříš a jinak se ti nedivím, že už by sis uměla představit porod:) Tvoje bříško bych teda tahat nechtěla…ještě že jsi zkušená mamina

    O víkendu má být pěkně, viděla bych to nějaký malý výlet, jen nemám moc nápad kam… viděla jsm od kamaráda fotky z Kyselky, ale chátrá to tam, tak ani nevím, jestli by tam člověk něco pěkného viděl.

    Našla jsem tip, kdo ještě hledá podprsenky…jsou teda bez kostic…ale mě se líbí některé ty provedení, tak o nich uvažuju.

    http://www.bonprix.cz/bc/search.htm?s=podprsenka+pro+koj%C3%ADc%C3%AD+matky

    Jinak to aperio.cz doporučuju ,nedávno jsem se tam na něco ptala a zjistila právě, že kdybysme chtěli druhé mimčo pak po prvním, tak bysme museli provést tu verzi s převodem z manžela na mě, abych mohla mít tu tříletou variantu i u druhého.

    Dneska jsem byla v lékárně – mám maliník, tak asi v pondělí se na něj vrhnu:) Jinak jsem pokoukala po krémech na prdelku i na nějakou kosmetiku do koupele…
    Někdo tu psal o Sudocream – taky ho tam měli, ten se musí taky smívat před kojením?

    Dneska večer asi kouknem v kině na nějaký filmy z projetku expediční kamera…jsem na to zvědavá.

    Jinak máme dětskou doktoru vyřízenou, tak jsem si oddychla a jsem ráda, že ji máme – je prý super, ale normálně už nepřijímá, ještě že má manžel známé a občas to člověk může využít:D Dcera té doktory je jeho kolegyně.

    Tak já jdu dpdělat oběd, papaa

    #861176
    Anonym
    Host

    Ahoj holčinky!

    Ten týden se zase přehoupl a je pátek.

    Tedy Evíku, buď na sebe moc opatrná, takový pády, to není žádná sranda!:S Já se toho obávala celou zimu, teď poslední týdny tu byla taková ledovka, naštěstí jsem se vždy těm nejrizikovějším místům vyhla a na pád ťuky ťuky nedošlo.

    Rybízku, přeju ať vše potřebný vyřídíš, já byla zrušit rodičák na Danču ve středu konečně s potřebným lejstrem z OSSZ tak už tam teď několik měsíců nemusím. Jen za srpen jak bude končit mateřská tak mi to po vyplnění jednoho formuláře doplatí do výše 7600, takže už mám nafasovaný papíry i na volbu té varianty rodičáku tak aspoň už to pak nemusím vyzvedávat.

    Hruštičko, s tím Sudocremem nevím – jak jsi to myslela se smýváním před kojením, já myslela, že holky tu psaly že to je krém na zadeček jako prevence nebo léčba opruzenin…takže to asi nebude vhodné na bradavky…ale nevím, třeba se pletu!

    Za týden a něco se chystá ta akce v porodnice Těšíme se na miminko, včera jsem to v porodnici četla, budou tam dětské sestřičky mít přednášku o kojení, taky o psychomotorickém vývoji miminek a pak tam budou stánečky – výrobci jako Weleda, Hipp, Avent tak budou předávat letáčky a vzorečky tak se těším, půjdeme tam s kamarádkou. Naštěstí má manžel noční, takže bude hlídat Danču. Je to 22.3. tak to ještě určo budu s miminkem v bříšku!
    Dýchá se mi tedy už taky docela těžko, asi ještě mimi úplně neslezlo dolů a cítím se asi jako Rybízek, jen rodit se mi ještě nějako nechce – počkám si až bude ložnice připravená.

    Tak se děvčátka opatrujte, krásné páteční odpoledne paparapapaaaa!

    #861177
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Cuco, asi máš pravdu…myslela jsem si, že to i na bradavky, že to právě někdo psal…ale asi jsem to nějak zmotala.

    #861178
    Anonym
    Host

    Čuz baby,
    Veveríku, takovýho chlapa, jako máš ty, jsem si taky užila, teď musím říct, že jsem našla v rámci možností poklad. Ale nic si z toho nedělej. Jak bude Alžbětka na světě, tak bude skákat metr dvacet. O to to pro tebe bude hezčí. 🙂
    Jituš, no dokud je horní tlak do 140 a spodní do 90, tak je to ok. Ale možná ti to lítá. Mně měřila v úterý v poradně 3x a pokaždé jinej. Až nakonec byla spokojená. Poprvé jsem měla taky moc vysoko.
    Děcka, byla jsem se dneska ostříhat, taková šikovná paní kadeřnice, ještě říká, že mi ostříhá vzadu jen ty myší ocásky, aby zachovala délku. Ona mně to sakra zkrátila úplně hrozně. Normálně jsem doma brečela, hned jsem to umyla, natahovala, no nic. A mně to roste hrooozně pomalu. Aspoň že barva a melír jsou pěkný. 😐 Snažím se uspokojit, že to bude praktičtější u miminka.
    Dneska jsem si koupila v Rossmannu podprdu na ty svoje megakozy. Mám strach to kupovat na netu, když nevyzkouším. V drogerii sice taky nemůžu, ale můžu to vyměnit. Taky že jo. Doma bylo malý, tak jsem tam šla vyměnit za větší. A kupodivu pěkně sedne, za 199. Tak jsem celá ščastná. A to ani nemá kostice. Takový podprsenky nenosím od 18-ti. 😀
    Maje jsem psala zprávu na FB, ale neozvala se, zdá se, že tam ani nebyla.
    Haňule, ty už budeš za chvililililinku opravdová maminka. 😀
    No ty porody nevím, proč ukazují maminkám. Já když jsem viděla vždycky jen začátek, tak jsem se přestala koukat. Není to hezký, když se člověk dere na svět, co si budeme povídat, vidět to nemusím a nikdy jsem to celý neviděla. Ale Šárinko, na to nemysli. Hezký není ten akt na pohled, ale všechno ostatní ano. 🙂

    #861179
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    baru, děkuji, ale řeknu ti, že po dnešku mám sto chutí se zbalit a okamžitě odjet, kdybych už nebyla ve 36tt tak to hned udělám. Ale už mám strach riskovat 360 km za volantem. Co je moc toho je přiliš. Už se nemužu dočkat až beruška bude na svěťe a odjedeme min. na 14 dni, neli dele
    Ja jsem si objednala 3 podprsenky v tchibu a taky jsem spokojena, i kdyz mi to připomina podprdy moji babicky :-)jen mam trošku problem, že nejsem zvykla ji nonstop nosit a boli me z ni prsa, ale snad si zvyknu
    Eviku prosimte dávej na sebe pozor, ja mam ze schodu hrozny strach už od začatku a to je doma zdolavam denně nespočitatelně, kdybych mohla, bydlim jenom dole…

    #861180
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky těhulky.Holky já sem si včera měříla bříško.Je ze mě hotová modelka 106cm.Jinak po tý včerejší schodo jízdě sem akorát dost potlučená.Nohy samá modřina a na levé straně mám nejspíš nataženej hýžďovej a stehení sval.Bolí mě to jako blázen,v klidu o tom nevím ale běda když se chci postavit.Holky konečně je tady jaro.Né že by bylo ukázkový ale kvetou sněženky,krokusy a bledule.To mam děnou radost konečně.a chvíli se všechno začne zelenat to je pro mě takovej adrenalin do žil.Miluju jaro:D .Už se těším až budu malého vozit a všude bude všechno kvést.

    #861181
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Jo ty schody má kámoška v baráku a já jí zase hlídala děti když vykládala karty zákaznici.Děti má nemocný a kdyby jí rušili tak jí výklad trvá dvakrát tak dlouho a za stejný peníze.Malá byla netrpělivá a pořád u těch schodů pochodovala že musí za maminkou.Nejmíň desetkrát sem jí napomenula že dolů nesmí až když jí to maminka dovolí.Spratek jeden rozmazlenej nakonec přeci jen tu čáru vzala s větou že jí to nezajímá a že mě nebude poslouchat.Tak sem za ní vyběhla a dopadlo to tak jak to dopadlo:S .Kamarádka ke mě nejdřív na ty schody přisedla a vzhledem k tomu že nejen vykládá karty ale taky má vlohy k léčení a dokáže předávat energii tak mi držela bříško dokud sem se necítila líp.Je to zvláštní ale je to tak.Jednou mi stačilo aby dala dlaň nad tu mou a po chvilce sem cítila ve svojí dlani takový teplo že se mi až začala potit.No malej se celej den spokojeně vrtí tak si myslim že to bde v pohodě.VEVERIKU co Ti ten tvůj zase provedl?

    #861182
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Veverikudekuji za tip na slevu, doufam,ze tech slev bude vice az se narodi i ty nasi mrnousci. Z toho svyho chlapa si nic nedelej,kazdej to proste proziva jinak, nektery se muze roztrhnout a nektery proste nic neresi…kazdy je jinej. Ale uz opravdu nikam nejezdi!!!Prece jen to neni 30 km, ale 300 km!!! Ja uz teda autem nejezdim dele, nastesti bydlim ve meste a jednou tydne do poradny jedu dve zastavky MHD, uz se proste za volant nevejdu a to mam obvod 103 cm:D .

    Eviku, ja takhle spadnout, tak jedu okamzite do porodky, aby me natocili a prohledly, clovek nikdy nevi, co se mohlo uvnitr stat…a to nemyslim miminku, ale celkove.

    Ja jsem se dnes taky asi zblaznila…delala jsem snad generalni uklid a pak jsem totalne padla zmozena, zada me bolela jako cert, ale zas se mi nechtelo spat, coz jsem ted posledni dobou po obydku dala hodku k dobru.
    Jinak se mi konecne podarilo dat dohromady veci do porodky (a to to chystam uz od uterka)..vse jsem mela doma, ale teda dat to nahromadu, vubec se mi do toho nechtelo..a ted to jeste naskladat do tasky. Kdo tady psal, ze balil veci na dovolenou pro celou rodinu, myslim, ze Sarka. Sarko, neprijela by jsi mi to zabalit :$ ? No strasim manzela, ze to tam kdyztak nahazi do tasky on, teda ja nemam tasku, ale kufr a fakt to tam budu muset pekne naskladat, aby se to tam veslo. U nas v porodce dostanete mozna tak pozdrav mezi dverma, vse musite mit sve od porodniho salu, sestinedeli az veci pro mimi.

    Ceka nas snad krasny vikend, tak uzivejte.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,911. až 2,925. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist