Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861183
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    raduzko, ja myslim, ze akce budou pořad, ale jen aby byli penizky, když budem na rodičaku. Proto už sem tam ted něco koupim vyhodně do zasoby.
    Ja sice ještě autem jezdim, zatim nemam problem se za volant vejit, ale ne nikam daleko, jen nakupy, doktor atd.vetsinou vsechno do 20km. Spis by mi teda delala problem ta MHD
    Eviku, co mi provedl tentokrat. Kdyz jsem dělala snidani, spadl mi mazaci nuž na tu jeho zasranou podlahu, neskutečně po mě zacal jecet, at si takovy bordel, jedu delat do havirova a ve vysledku jsem pry stejna jako jeho ex.
    Ta kamaradčina dcera je teda pěkny spratek. Ja bych asi jednala stejně jak psala raduzka, taky bych jela do nemocnice.

    #861184
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Teda VEVERIKU ten Tvůj je ale bobře pošahanej když dokáže vyjet kvůli takový kravině.Máš svatou trpělivost když tohle vydržíš.Já bych po něm nejspíš ten nůž nejspíš hodila ať si tu snídani udělá sám.Promiň jestli se Tě to dotkne ale je to magor.No a jestli se takhle bude chovat až se malé narodí tak bych po něm hodila nejspíš asi něco o hodně těžšího a většího se slovy ať si tu svou zasranou podlahu strčí někam.

    #861185
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, ten tvuj se asi spletl, je si vedom, ze tehotna si ty a ne on? Na takove vylevy mas narok ty jako tehotna, ale tvuj chlap rozhodne ne??? No snazim se to zlehcovat.
    Nedovedu si predstavit, ze by na me manzel takhle vyjel, nemame za sebou takove sceny…u nas to vypada spis tak, ze mne ted stale neco pada a manzel sbira:D , ale muzu ti rici, ze se u toho spis pekne nasmejem, protoze me samozrejme podezriva, ze to delam naschval:$ .
    Tak se drz a hlavne pevne nervy.

    #861186
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte..
    tak jsem se sem opět dřív nedostala, jsem hrozná!!! 😀 Asi zase dostanu deku od Šárky a Háni za ponocnování, ikdyž s nima na Skype… no comment :o))))) Druhá až třetí hodina ráno … no probléma! 😀 Ale lepší dostat deku za PC než za žehlení, což jsem měla v plánu původně, ale už nějak nevlázem! :S Nechám to na zítra s úklidem.
    Jinak balíček poslaný, dr. vyřízená. Karolínka to naštěstí na průduškách nemá, ale chrmtá jako blázen! :S Dostala jen atb. kapky Pamycon. Byla jednou vzhůru před chvílí, asi ji zlobí ten krk a rýma, stejně jako mě, už týden! 🙁 Přihlášku do školky nám potvrdila a ptala jsem se jí, jaký má názor na očkování miminek v porodnici (tuberkuloza), tak jsem čekala, že mi řekne, že mám nechat malou očkovat a překvapila mě, řekla že nee.. Tak nenechám. Jak jste se rozhodly vy??? Pak jsem si zaběhla na sociláku, ovšem jsem se teda fakt zase nakrkla!!!! 🙁 Vytáčí mě ty jejich úřední dny PO a ST!!!! Mám to tam nějakých 25 km, tak přeci, když mám cestu k dr. nebo tak, tak tam nepojedu zase v pondělí znovu ne?? :@ Do nádrže nečůůůráááám!!! 🙁 Tak jsem klepla, pouze jsem chtěla odevzdat potvrzený papír z práce, do kdy mě budou vyplácet PPM. Hlasy byly slyšet na chodbu, jenže mi to nebylo nic platný, protě mi na zaklepání nereagovaly!! Tak jsem vlítla na informace, paní jsem to stručně vysvětlila a odeslala mě do 4. patra za paní vedoucí! Tak jsem tam naběhla, řádně v ráži, že mám tři týdny do termínu a nehodlám tam kvůli papíru jet znovu 25 km, nebo jim to posílat poštou, když jsem tam osobě!! :@ Byla jak mílius, tak jsme spolu vše vyřídily a paráda! Ale být ní, tak suplovat svoje podřízený, když tam jsou a jen neotvírají, to bych jim dala asi pěkně vyžrat!!! No nic, musím otočit list, nebo dopadnu jako Cuca! Pak jsem nakoupila v Kaufu, skoro dva litry (jen jídlo) ehmmm :-((( a v lékárně líh na pupík, Karolínce kapky a čaje a miminku kosmetiku a čtyři kila v tahu! :S Tak jsem se nakonec rozhodla pro Bubchen. Myslím, že už ho tady někdo zmiňoval…? Měli malý cestvní balení za 140,-, mně o to milejší, že si člověk vyzkouší a pak uvidí… je tam šampon, pěna do koupele, tělový mlíko a krémek na prdýlku a myslím, že olej. Prvně jsem chtěla jen olejíček, ale lékárnice mi vyloženě doporučila spíše mlíčko, že olej docela zacpe póry. Tak jsem na to zvědavá, vše má tak kol 50 ml, tak to na vyzkoušení stačí a pak se uvdií :o).
    Hani a Šári, tak to jsme na tom podobně s tchýni.. taky jsem jí říkala, ať neplete svetýrky a nic podobnýho, že mám ještě po malé, což měla párkrát na sobě a ještě po neteři Marice a ona ne! Musela prostě uplést nový, aby i druhá princezna měla nový svetýrek, čepičku a capáčky 🙁 Vím, že to myslí dobře, ale je mě jí v podstatě líto, že se s tím dělá a já jí to dám jednou dvakrát a pak už nee, nejsem na to totiž… Říkala jsem to Alešovi a on mi řekl přesně to, co Aleš Šárce, že si to mám vzít, poděkovat a jednou jí to oblíct k nim na návštěvu a je to, ona bude spokojená a já bud mít pokoj taky. Ale mě to trošku vadí, když se mnou tak někdo manipuluje, stejně tak jako, že tcháni pořád hrčí do Aleša, že neřídí on, že nechvá mě s břichem za volantem a tak taky, když jedeme k nim, řídí Aleš… a to je to stejný… Když se na to cítím, tak proč bych měla jen skrze jejich blbý kecy sedět na místě spolujezdce!!!??? :@ grrrrr….

    #861187
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, díky za tip na mall.cz Včera mi to posílala kamoška a psala mi, že mají slevy a teď i dopravu zdarma. Ale plinek jsem si nevšimla, cthěla bych tam koupit Lamaze štěňátko a to mají zha super cenu 279,- Tak do toho možná půjdu!! I s těm plínkama, tak moc díky, těch bych si možná nevšimla a mám jen jedny jedničky doma, jinak nic. Ten tvůj je fakt nějakej pordážděnej.. my se teda taky občas chytnem, Aleš má nervy z práce a dneska navíc zubař, tak ho vyáčeli i všichni na silnici 🙁 Ale zase vcaď pocaď!! Bych se nenechala!!! Dlouho držím, ale pak….:@ U nás je to spíš jako u Raduzky, dělá si ze mně prču a zvedá věci ze země a říká, že to dělám schválně 😀 . Já už se fakt přes ten krunýř moc neohnu 😀 Ale taky mě štve, že by se mohl víc snažit! Víc obstarat malou, ale on spíš čeká jen na moje rozkazy, nic moc z vlastní iniciativy neudělá. Dneska večer říkám, až jsem dala malou spat, ať posbírá hračky v obýváku a víš co mi řekl? Že to stejně zase ráno roztahá a v noci sem nikdo nepřijde.. hmm pěkný… tak je to tam tak, ale já na to fakt dlabu!! Si nebudu honit triko, na hovno, no ne???
    Evi, dávej na sebe pozor! Síla teda takovej pád! To je sice pěkný, že ti takhle kamoška předala energii, ale nechtělo by to spíše posedět 20 min. na monitoru?? Pro jistotu!? To jsi řekla přesně, že je spratek to dítě! A jaký byl trest? Asi nic co..? Já mám obvod 107 cm!! Švica mi říkala, že tak moje fotka je „hrozná“ na tom FB 😀
    Cuco, taky jsem si hned vzala ty jejich lejstra, abych se na ně mohla doma připravut na srpen. Paní mi říkala, že zatím to platí tak jak to bylo, do tří let věku dítěte 7.600,-, tak bych si to asi zase tak vzala. Ikdyž Aleš si pohrává s myšlenkou, jestli to nevzít jen na dva roky.. ale už ho vidím chytráka :o))) Teď když chcu dat malou do školky, tak se ptá, jestli to není brzo a tak jsem mu to hned vpálila, že jí budou tři roky a tři měsíce v září, takže o 15 měsíců víc, než by bylo druhé, kdyby šla do školky a já do práce po dvouletém rodičáku. Ti chlapi fakt někdy neví, co plácají… 😀 Jinak já už mám na mimi tak nějak všechno připraveno, tak bych porod kliďo brala, hlavně ať přijde sám! Dneska jsme se se švicou bavily, že indukovanej je na prd, i ona jeden měla a taky se neotvírala, jako já s Karolínkou 🙁 A sestřička u naší pediatričky je bývalá porodní asistentka z Obilňáku, tak prý se dá miminko otočit i v první době prodní. Ale porod koncem pánevním přirozeně, není nic zas tak vyjímečného, takže si nemám prý dělat starosti, že oni nejlíp uvidí, co a jak se mnou.. takže už na to házím bobek… :o)))))
    Baru, no jsem na tebe a tvoje vlásky zítra v divadle zvědavá… 🙂 těším se!!!!
    Tak všem přeji dobrou a klidnou nočku a já taky valíííím do hajan, pěkný víkend! Pa pa … 🙂 Mě zase bere žáha jako blázen, denně :S A ten rituál mojí berušky to je mazec! Se normál vzbudí, začne se vrtět, pak se „nachlastá“ vody 😀 a začně šťukat … 😀 no a pak jako by jí to tam začne být všechno malý a začne se propínat a tak… takže takový povyražení s ním mám! 🙂 a tak je to pokaždé… 😀

    #861188
    Anonym
    Host

    Ahoj holky moje,tak se i já hlásím po pár dnech.Měla jsem tady ségru na návštěvě.Dovezla mi nový vysavač (jupííí) ataky dovezla svůj a vyprala mi koberce.No zlatíčko. Ve čt jsme byly v IKEA,tak jsem tam nakoupila pár blbůstek (ručníčky,ze kterých udělám vkládací plíny a tak) a včera jsme se byly kouknout na veletrhu ProDítě.Chtěla jsem tam koupit nějaký plíny,protože jsem myslela,že tam budou slevy,ale byl tam jen jeden stánek,ale i tak jsem něco nakoupila a tisícovka v háji a to mám tři plíny 🙁 Ale tak mám aspoň úplný základ na látkování.A ségra mi koupila balení nebělných plen od KIKKO – ty jsou prý nejkvalitnější,protože mají velkou gramáž.Jsem si objednala k narozeninám od všech plenky…ale asi nedostanu,protože všichni si myslí,že ke 30-ti nám se má dostávat něco na památku.Tak všenm říkám,že na památku budu mít Karolínu 😀
    Tak se zatím mějte krásně,papa

    Jo a ke kosmetice….já dostala od mamči k vánocům taky balíček kosmetiky Bubchen.Mami dělá v lékárně a tak věřím,že je dobrá.Nic špatného by mi nevybrala :o)))

    #861189
    Anonym
    Host

    Ahoj děvčata!

    To je krásně při sobotě což?
    Já se ráno prošla do Billy, protože si manžel objednal k obědu kuřecí nudličky se žampiony a smetanou a smetana doma nebyla. Sice mne zase ten kopec pěkně dal co proto, když jsem se vracela, ale pohyb je zapotřebí.

    Bubchen – kosmetiku znám, používala jsem na Danulku krémík na zadeček a taky na obličej Wind@Wetter, myslím, že i šampon na vlásky a bylo to příjemný – je to taky s měsíčkem. Určitě to není nic špatného, prodávají to ponejvíc v lékárnách.

    Rybízku, to je dobře, že neřešíš tu polohu miminka však to dopadne jak má uvidíš. Třeba se nakonec opravdu princezna rozhodne otočit na poslední chvíli, četla jsem že se to taky stává. A pokud je drobnější tak se to jistě zvládne i přirozeně, kdyby se neotočila!!! Lékaři si to pohlídají neboj nic.

    Manžel maluje tu ložnici, odpo se chystáme asi někam na výlet. To budu krásně unavená a bude se mi spinkat:) . I když dnes když se vrátil manžel z odpolední směny – kterou mu nakonec i protáhli tak jsem se vzbudila a pak nemohla chvilku zabrat, jak se mimčo dalo do pohybu a protahovalo se, asi jak popisuje Rybízek.

    Tak se všechny moc opatrujte, přeji krásnou sluníčkovou sobotu všem a pohodu do bříšek!

    #861190
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky,

    tak jen na rychlo … vše jsem poctivě dočetla, ale nějak nemám čas reagovat :o) … Včera jsem celý den provalela, docela mi malá dávala záhul, to byly šťouchance … fakt už to bolí … ale posly žádný zatím, ani jiné bolesti … tak ještě musíme vydržet :o)

    Dnes je venku nádherně, tak vyjíždíme k tchánovcům na celý den, jsme pozvaný na obídek a Aleš chce konečně pořádně vydrbat auto po zimě … takže využijeme hezkého počasí :o)

    Veveriku, …. teda holka tebe fakt lituji, co ty si zažíváš a zrovna v těhu :-((( já bych byla asi jako Evík a ten nůž nebo cokoliv bych po něm mrskla … vzteky … tohle nesnáším, jak kdyby byl on dokonalý a nikdy mu nic nespadlo – se stane snad každýmu … já nedávno rozsekala půllitr, když jsem kvrdlala puding … bordel jak sviňa všude, rána jak z děla a já stála a smála se … přišel Aleš a řekl mi: šikovný holky moje – no a smál se … :o))) jak říkám, stane se nooooo …. a já poslední dobou mám samé takové dny, vše mi padá atd 😀 Ale nic si z toho nedělej a příště ho seřvi – hlavu vzhůru … snad se to opravdu zlepší po porodu … a když ne, zbal sebe i malou a jeď … ono mu to dojde – co v tobě má … víc bych to neřešila …

    Evíku, ty jsi dobrej hazardér teda … já po pádu bych okamžitě jak tu psali holky vyrazila směr porodnice na kontrolu, jestli je vše o.k. … psali to tu i na BW, že při jakémkoliv pádu (ať už se nebouchneš do bříška) by měli těhotné jet na monitor, jestli je miminko v pořádku, prý se může stát, že se to projeví později – hematomy atd … dávej na sebe potor, prosím tě …

    Rybízku … šikovná cholka, že jsi vše vyřídila a to na OSSZ – jůůůů to by bylo zase něco pro mě … krávy jedny nevytelený … bych tam ty dveře rozkopla asi … na tohle fakt nemám nervy – na úřednický fiflney … ale dobře si to udělala … taky bych řvala jak píchlé tele a to bych ještě chtěla disciplinární postih pro ty podřízené – si přeci nemůžou dovolit tohle – hlavně že tam určitě chlastali kafíčko a kecali o pitchovinách ! … no comment ….
    Na Mallu jsem též koukala na ty hračky Lamaze – též přemýšlím jestli něco neobjednat … ale mám tady toho fůry, tak to zase nechci přehánět, budu muset sehnat nějaké ty dětské boxy na hračky, protože to nemám kam dávat … o plínkách nemluvě – ty už jsem zakázala všem kupovat … protože jich mám hromady …
    Přeji brzké uzdravení Karolínce – ten kašel je hroznej pro dospělého natož pro Prcky :-(((( chudák ale ty kapičky co máš ATB … jsou dobré – ty mi napsal dr. na tu mojí chřipajznu do nosu jsem si je kapala, protože jsem tu rýmu měla opravdu ošklivou a můžu ti říci že to byla po nich úleva :o) …

    Barusko, super kauf podprd … já taky ty bez kosticí nesnáším – si připadám jak magor … já je nenosila snad nikdy :o) … proto i kojící vybírám s kosticema …
    S tím videem na kurzu to byl vážně hnus, já se též snažila koukat jinam, ale nešlo to … nevím proč to pouštějí, fakt … akorát všechny vystrašili – kord prvorodičky … no já vím že je to přirozené, takhle jsme přišli na svět všichni … ale toto nééééé nemusím to vidět :o)

    Raduzko, zabalit bych ti ráda přijela holka jedna … to já dělám moc ráda 😀 …. ale věřím, že i ty to zvládneš na jedničku – ono ti nic jiného ani nezbývá 😀 … tak držím palečky :o)

    Cuco, pak očekávám tu fotku na FB té ložnice :o) … přeji krásný výlet ale moc to nepřeháněj s chozením …

    Tak a já se loučím se všemi …. a jedu relaxovat k tchánovcům … mějte se krásně těhulkovsky a odpočívejte (Rybízku !!!) …. pohlaďte bříška … papa ….

    #861191
    Anonym
    Host

    Děcka, od minulé soboty mám nahoře 4 kg. Všechno voda. Co s tím. Kotníky už nemám ani vidět. :S

    #861192
    Anonym
    Host

    Baruško:
    Jediné co si pamatuji z knížky od Ingeborg Stadelmann na zadržování vody – tak bylo jíst bramboru vařenou ve slupce a sníst i se slupkou samo bez soli. Nic jiného mi v hlavě neutkvělo.
    Brouzdala jsem na internetu a prý je to zcela normální, kdyže se od nějakého 35.tt zadržuje voda.
    Ale zase je dobré, když to Dr. kontroluje, zda to není nějak moc:S . Tak se na to své Dr.poptej ale asi to přejde až po porodu…
    Jo a někde bylo psané, že se tedy nesmí při zadržování vůbec kafčo a čaje asi tedy taky ne – takové ty normální které taky obsahují tein.

    Já včera měla volné odpolko, manžel vzal Danču na výlet na bobovou dráhu, tak jem odpočívala, koukla se na Twiglight ságu – posl. díl Zatmění, co mi sehnal švagr, ale nějak mě ten film nechytnul, nejvíc se mi líbil 1.díl.

    Přeji pohodovou neděli, paaaa J.

    PS- Šári, ta ložnice hned tak nebude, zase se manželovi ulouplo asi 1 m2 štuku, tak to zase musí opravovat, další nátěr a říkal že to bude chtít tak 3 (a to myslel že budou stačit 2). Já jen doufám, že to stihne, abych si to tam stihla připravit včetně postýlky než pojedu do porodnice.
    No teď bude mít ranní směnu, tak bude docela i čas. Takže s fotečkou musíš počkat:) !

    #861193
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Barusko, jak moc rada bych ti poradila, protoze by to znamenalo, ze vim jak na to. Pokazde na kontrole si vyslechnu, malo solit (nejim uz ani uzeniny a syry), zadne mineralky (piju vodu z vodovodu), zadne dlouhe tury (ty uz davno nedelam, jsem vzdycky venku maximalne 1/2 hodinky) a ted na posledni kontrole mi rekla at se zacnu cpat magneziem, ale nevim jestli kvuli otokum, nejakym krecim a nebo objevila neco cim me nechce znepokojovat.
    Takze ja dodrzuji vse co mi rika doktorka a stejne jsem otekla:( , je to pech.

    #861194
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Dobré ráno holčiny!

    Barusko, teda kromě té soli,kořeněných jídel taky nevím…snad doktor něco poradí. V těhu člověk totiž nemůže čaje na odvodnění a tak, které moje mamka pila,. když zadržovala vodu po prednisonu. Kdy jdeš na kontrolu?

    Holky, všechno nafotťe a podělte se já jsem taky moc zvědavá hna zvelebování a přípravy na mimísky:D

    Rybízku, jsi dobrá, že už máš všechny lejstra! Šikula!!! Já zrovna přemýšlela, že vůbec netuším, jak brzo pak budu muset zařizovat třeba i rodný list, pojišťovnu…a ten rodičák naštěstí teda až někdy v září, to mě těší:)

    My byli včera na malém výletu ne Velichově, tak to bylo mooc příjemný! Bylo krásně Andy byl jak prase, který se válí v bahně, a pak se vytíral – no ještě že tak, protože jinak by byl ještě víc jak čuně. No a vzpomněla jsem si na Haňulku – za 14 dnů tam mají v hospodě zabijačku ,tak uvažujeme, že tam pojedeme…ještě jsem na žádné nebyla a kdyby bylo hezky, proč si ještě před porodem a kojením neužít pár takových dobrot:)

    Holky, koupila jsem poporvý v životě kližku a zkusím gulášek. Jsem zvědavá, jak se povede a jestli to masko nebude tvrdý.

    Včera jsme si asi všechny užívaly krásnýho počasí, což….tu nikdo v podstatě nebyl:D No bylo fakt jaaaarrooooo Mimísové se můžou těšit<:o)

    #861195
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne,
    jojo,i u nás bylo včera úžasně.Dopoledne jsme byli uklízet (já prý naposledy 🙂 ) ,pak jsme se jeli ještě podívat znova na výstavu a pokoupit další plíny..pán měl asi včera lepší náladu,protože mi dal 50,- slevu a odpoledne jsme vyrazili na procházku.No,můžu říct,že jsem byla v podstatě celý den na nohách a je fakt,že večer jsem už byla strhaná jako pes.Ale užili jsme si.Na procházce jsme se stavili na pivko a potkala jsem tam kolegyni s mimčem.Jsem tu malou od narození neviděla (rodila v srpnu)..ty jo,to je tak nádherná holčička,úplná princezna.Jsem na ní mohla oči nechat.
    Dneska jsem taky chtěla na dlouhou procházku do lomu,ale neví nevím jak s počasím..zatím tedy nic moc…tak uvidíme
    Zatím papa

    #861196
    Anonym
    Host

    Díky za rady. Já vím, že se nic moc nedá dělat. Dodržuju to, co mi doktorka řekla. Kafe a čaje normální nepiju celý těhotenství. Ale že zrovna tak naráz. No u své jsem byla v úterý naposled a teď další úterý jdu do porodnice už kvůli té prdelce, tak tam to snad budou hlídat ještě víc. Nebo naopak ne. 🙂 A kdybyste viděly ten můj ksicht. Jsme byly včera s Ivčou v divadle, jsem tam byla na záchodě a když jsem se viděla v zrcadle… no hrůza. :S
    Jity, my dnes taky máme akci ložnice. 🙂 Jsem zvědavá, co se všechno stihne. No ono se samozřejmě vždycky příjde na to, že něco chybí, nám třeba teď chybí igelit na zem. Nemalujeme teda celou místnost, jen ten dětský kout. Když vidím ty hromady hader, tak je to děs. Vyskládat, protřídit a naskládat. No ale vypráno a vyžehleno pro mimčo už mám všechno, každej den jsem žehlila jak zběsilá, ale musela jsem teda po chvilkách, se nedá u toho stát a v sedě žehlit neumím.
    Radůzko, mně dala doktorka Magne B6 – je to na brnění končetin a bušení srdce, ono to souvisí s tím otékáním, tak možná proto ti to dala.
    Hruštičko, to běž na zabijačku, pobavíš se a dobře nacpeš. 🙂 No víš že já jsem taky nikdy kližku nekupovala. Pak napiš, jak se guláš povedl. Já dělám většinou vepřovej.
    Tak zdarec, pěknou neděli. Já ještě nemám vymyšlený, co budu vařit, jdu vyrabovat mrazák.

    #861197
    Anonym
    Host

    Díky za rady. Já vím, že se nic moc nedá dělat. Dodržuju to, co mi doktorka řekla. Kafe a čaje normální nepiju celý těhotenství. Ale že zrovna tak naráz. No u své jsem byla v úterý naposled a teď další úterý jdu do porodnice už kvůli té prdelce, tak tam to snad budou hlídat ještě víc. Nebo naopak ne. 🙂 A kdybyste viděly ten můj ksicht. Jsme byly včera s Ivčou v divadle, jsem tam byla na záchodě a když jsem se viděla v zrcadle… no hrůza. :S
    Jity, my dnes taky máme akci ložnice. 🙂 Jsem zvědavá, co se všechno stihne. No ono se samozřejmě vždycky příjde na to, že něco chybí, nám třeba teď chybí igelit na zem. Nemalujeme teda celou místnost, jen ten dětský kout. Když vidím ty hromady hader, tak je to děs. Vyskládat, protřídit a naskládat. No ale vypráno a vyžehleno pro mimčo už mám všechno, každej den jsem žehlila jak zběsilá, ale musela jsem teda po chvilkách, se nedá u toho stát a v sedě žehlit neumím.
    Radůzko, mně dala doktorka Magne B6 – je to na brnění končetin a bušení srdce, ono to souvisí s tím otékáním, tak možná proto ti to dala.
    Hruštičko, to běž na zabijačku, pobavíš se a dobře nacpeš. 🙂 No víš že já jsem taky nikdy kližku nekupovala. Pak napiš, jak se guláš povedl. Já dělám většinou vepřovej.
    Tak zdarec, pěknou neděli. Já ještě nemám vymyšlený, co budu vařit, jdu vyrabovat mrazák.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist