Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861198
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Tak Sarka na me hodila bobek 😀 🙂 :'( , ale tak jsem se alespon dnes pochlapila a tu hromadu do porodnice jsem konecne dnes prehazela do kufru! Takze i ja uz muzu vyrazit, alespon co se tyka pripravjinak psychicky na to nebudu pripravena asi nikdy.

    My dneska jedeme jako kazdou nedeli na obed ke tchyni, tak ty nedele jsou u nas volnejsi, sviti tu i slunicko, tak bude urcite pekny den.

    Barusko, dekuji za osvetu…ja se uz radsi ani neptam, kdyz mi doktorka neco doporuci, protoze kdyz se zeptam na co to je, tak se pak hned hrozne pozoruju:| a nedokazu rici jestli je to horsi nebo naopak lepsi, protoze jsem si treba neceho vubec „nevsimala“ a proste to pripisuju tehotenstvi…porad si rikam, dokud rano vstanu a zacnu fungovat, tak mi vlastne nic neni.

    #861199
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahojky,

    no koukám, že se pěkně činíte, snad u všech se něco rekonstuuje, tak držím palce ať to všechny máte podle svých představ:)
    My jsme mysleli, že se tento vikend vrhneme na elektřinu v pokojíčku, ale máme na práci plno jiných věci, jen tu elektřinu ne. Odkládáme to snad už 2 měsíce, vubec se nám do toho nechce, protože vubec nevíme kde to je. Najednou nám v pokojíčku přestaly jit zasuvky i když světlo svítí, jediná možnost je, že je chyba na záchodě, kde by se to ještě jakž takž dalo vysekat a nebo potom v koupelně, ale tam je to pod kachličkou a do toho teda nejdem, to jsem řekla, že radši budu v pokojíčku bez zásuvek. Než rozkopávat novou koupelnu:P
    Zitra se chystám do umývání oken, tak doufám, že bude hezky.

    Koukám, že už jste skoro všechny zabalené, já ještě ani nemám nakoupené všechny věci:P Poslední dva dny sleduju, že jsem zase začala mít výtok, jestli to teda je výtok, jen mám většinou ráno takový „chrchel“. Ale to asi bude tím, že se všechno chystá k porodu co?

    verunko: Platí se u Vás na veletrhu nějaké vstupné? V Praze je na konci března, moc bych tam chtěla jit, ale vstup pro 1 osobu je 120 kč což mě teda celkem odrazuje.

    #861200
    Anonym
    Host

    Veveriku,tady se taky platí vstupné…150,- a v předregistraci 120,-…ale dostala jsem od kamarádky volňásky,tak jsem toho využila.Jinak bych tam asi taky nešla,ale jak říká chlap „Zadarmo ať prasknu“ :o))) Elektřinu teda nezávidím.mně by se do tohonechtělo ani tak.

    My jsme byli na procházce..super počasí,nakonec.Ale už jsem za ty dva dny uťapkaná,tak dneska budu asi už jen odpočívat.

    #861201
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    verunko, děkuji za info. To je super, že jsi měla volňasky. přijde mi šilene, zaplatiš vstupné a riskuješ, ze ani nic nekoupiš. Asi se na to vyprdnu. To radši tech 120 kc dam za nejaky hadyrek pro berušku
    btw. Zase jsem se uklidňovala na modremkoniku a princezně něco hezkeho koupila 🙂

    #861202
    Anonym
    Host

    Taky myslím, že je to dost ty lupeny na výstaviště. Verunka hodná mi nabízela, ale nakonec jsem nešla. Stejně tam prý byly většinou kočárky. A navíc mám obavy, že už bych kupovala zbytečnosti.

    #861203
    Anonym
    Host

    Taky myslím, že je to dost ty lupeny na výstaviště. Verunka hodná mi nabízela, ale nakonec jsem nešla. Stejně tam prý byly většinou kočárky. A navíc mám obavy, že už bych kupovala zbytečnosti.

    #861204
    Anonym
    Host

    Tak tak holky…já naštěstí takovým těm pidi věcičkám odolávám a nic to se mnou nedělá,takže jsem šla v podstatě za předem danými věcmi..navíc už všechno (snad) mám.Ale lákadel tam byla spousta a pro ty „labilnější“ maminy to muselo být peklo 😀 😀

    #861205
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    No tak už jsem v klidu, žádná návštěva veletrhu se konat nebude. Nejsem blázen abych je takhle dotovala. No i když možná jsem, ale v tomhle teda ne.

    Právě jsem trochu brouzdala po netu a zamilovala se do háčkovaných čepiček. V pátek přijede mamča, tak mám v plánu ji vytisknout předlohu co jsem postahovala, aby se třeba doma nenudila:D Ale sama bych se to chtěla naučit, ať můžu malé nějaký krásný kousek vyrobit. Jen jsem naposledy háčkovala na základce, tak to bude sranda:D 😀 Tak ted hledám nějaký návod jak na to, ale zatím jsem nic pro blbečky nenašla:)

    cuco: Prosimtě jak jsi psala, že se jmenuje ten krém na prdelky a na bradavky který nemusíš před kojením smývat?
    Píšu si už asi po 3 seznam na nákup do lékarny, tak doufám, že ho i tentokrát někam založím:P

    #861206
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Veveriku, to jsi na tom jak já:D Když ti někdo píše o nějakých dobrých značkách, tak si říkám „zapíšu si to“…a pak to odložím a už nic nevím a zpátky se mi to hledat nechce, protože kdo ví že,kde to vůbec zpětně hledat:D 😀

    Jinak já taky ještě všechno do „porodní“ tašky nemám…ani pro maličkou – ještě látkové plenky nemám, kremíky a něco na koupání, dudlíky… Lahvičku možná pořídím, možná až později, kdyby byla třeba…

    Teda u nás dneska nebyla zima, ale žádné pěkné počasí nebylo – škoda:( Těšila jsem se, že bude krásně jako včera. Ale šli jsme s kamarády na kávičku do Větrný Vrch – je to taková fakt rodinná kavárna, v podstatě jdete na „návštěvu“:) Ještě nikdy jsme tam nebyli a měla tam stát rozhledna, ale nakonec prý z toho nic nebude…a to už tam proběhlo položení základního kamene. Kikslo do kvůli majiteli toho pozemku, který z toho chce vytřískat co nejvíc, ale není rozumný, protože to nakonec natáhl o mnohem vic,l než jim původně říkal…je blbej no, jinak to není totiž moc prodejné. Ale aspoň mám tip, kam pak chodit s kočárekem – ceny příznivé, venku zařízeno i pro děti. Jen se tam musí v podstatě po silnici a přes kruháč, což je to nejblbější. Ale kamarádka mi později ukáže i jinou cestu, na tu ale musí být vyschlo:) …přírodní podmínky, ale prý se tam dá pak i s kočárkem

    #861207
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Joooo…jinak holky, jsem ráda, že se tu „scházíme“:) Je super to s někým řešit a mát si s kým pokecat…nemám osobně žádnou blízkou kamarádku,která by čekala mimčo, nebo nějaké měla a tak je tohle fakt supr! Dííííky 😀

    #861208
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahojte maminy, tak mám konečně zase chvilku na vás.. 🙂
    Včera jsem byla za kulturou v divadle na My fair lady a bylo to dobré. Až na ty poslíčky v druhé polovině představení, po šesti minutách! Fakt se to začíná hlásit docela intenzivně! Někdy mám pocit, že už to fakt přichází, aspoň posledních pár dní.. 🙂 a tvrdnu takhle po 6-8 minutách i dneska. No už to nelaškuje!!! :O
    Dneska jsem od rána kmitala v kuchyni, čekali jsme tchýni s tchánem na oběd a nějak jsem nestíhala, takže když dojeli už po jedenácté, tak jsem musela babičku zapřáhnout v kuchyni. No co, nemají jezdit tak bzo ne? 🙂 Tak mi pomohla s doděláváním chlebíčků a po obědě za mě umyla nádobí, dala spat malou a já jsem si taky mezi tím schrupla na sedačce, takže spokojenost. Taková tchýně to jde ne? 😛 Navečer jsme oslavili moje narozky u švice, součastně se synovcem Staníkem, ten má 31.3. To už budu možná v porodnici, tak proto jsme to udělali dřív. Tak jsem taková znavená, přesto že jsem si odpočinula po obědě. No jo, čím dál víc mě to zmáhá… 🙁
    Teď jsem si uvařila první malíník a musím říct, že mě moc chutná!! Jdu kouknout, o čem že jste to vlastně debatovali… 🙂
    Hani, my se nějak na tom Skype nemůžeme sejít co? 😀 Včera tu byl Aleš, já v divadle a pak dneska zase ty oslavy, no snad mi už neodfrčíš do porodky a ještě si písnem!!! 🙂
    Baru, sobě jsme se včera z toho WC nějak ztratily.. nechtěla jsem zdržovat partu… Švica říkala, že jsi sympaťačka! 🙂 Na otoky prď, co se krásy týče, za chvilku nás šechno přejde! 🙂 Já mám zase škaredou pleť, no nenaděláš nic… Tom je taky sympaťák, navíc vypadá, že je to pěknej pohodář, máš kliku holka! 🙂 Škoda, že jsme neskecly a co ten pátek, jak jedu na kontrolu, mohla bys?? Já už mám pro mimčo všechno nachystaný, jen pro sebe tu tašku a je to!
    Cuco, jo jo, nemá cenu řešit tu polohu, je to tak jak to je a dr. snad uvidí, co se mnou.. 🙂 A jak jste si užili výlet? To je potřeba, všichni si ho zasloužíte po takové práci, co doma máte! 🙂
    Šári, díky, snad se to už bude s Karolínkou jen lepšit! Ale jak to bylo bez teplot, tak dohromady žádná tragédie. 🙂 Jak bylo u tchánovců, si tě zase hýčkali co?? 🙂 Paráda :o) A ty šťouchance jsou někdy opravdu brutálníííí :o)))))
    Hruštičko, četla jsem na FB lákavou nabídku na zabíjačku, tu bych si určo nenechala ujít!!! 🙂 Klížku uvaříš krásně za hodinu v tlakáču (papiňáku, kdyby jsme si náhodou nerozuměly :o))) ). Já to tak dělám a vdyžcky dobrý a měkoučký masíčko! Taky jsem ráda, že tu takhle debatujem a probíráme
    Veveriku, no to teda nezávidím s eletrikou.. :S S tím výtokem.. já to mám naopak, spíš jako voda, ale to je asi více zvlčenou pochvou či co.. dr. to neznepokojovalo, tak mě to taky nechává klidnou 🙂
    Chtěla jsem si udělat metr, už se to fakt krátí, ale mají nějaký stoplý stránky či co.. :S
    Tak dobrou a všem přeji krásný nový týden, to to letí… 🙂

    #861209
    Anonym
    Host

    Ahoj holky po víkendu!

    Až teď ráno jsem jukla na vaše příspěvky, víkend si koukám všechny užily to je fajn:) !

    Já v sobotu na výlet nakonec nejela, manžel když mě viděl tak se chopil vyrazit s malou sám, abych odpočívala. Tak jsem byla ráda, skoukla jsem filmeček, trochu si zdřímla a pak už přijeli.

    Teď jsem si vytiskla soupis co porodnice, abych si to pěkně odškrtávala, co dám do tašky a asi si to teď dopoledne přichystám. Mám už vše takže to bude jen dobře poskládat (jen tašku mám někde zašantročenou, takže si to dám na hromadu a pak to jen přesunu do té tašky, asi je v komoře někde skoro u stropu, tak tam šplhat nebudu a manžel až se vrátí z práce tak mi ji sundá. Tchán mi teď volal, že se po práci staví pro postýlku a chce jí obrousit a nalakovat, ať se manžel postará o ložnici, aby byla. Tak jsem mu řekla, že nevím zda pochodí, že ji chce prostě udělat sám, ale ať se staví, že ho rádi uvidíme. Tchyně ta je na kurzu odpoledne po práci, takže se staví sám.

    Já mám chuť na oběd si upéct žemlovku jablíčkovou, už jsem si nachystala ingredience, tak se na to těším. Včera byl bramborový knedlíček se zelím a k tomu kuřátko, taky to bylo dobré.

    Ve středu jedeme s Dančou na alergologii tak nepůjde do školky a odpoledne mám pak zase poradnu s CTG.

    Hruštičko,

    ten krémík se jmenuje PureLan (v internet. lékárně lekarna.cz byl tuším za 215,-Kč/37g
    a nemusí se tedy smývat před kojením a stačí ho prý strašně malounko, takže ta tuba vydrží.

    Já objednala ještě dudlíčky od Aventu ať doma mám.

    Tak já jdu tedy poshromáždit ty věci do porodnice, ať už mám aspoň tašku nachystanou (ale necítím, že by se to nějak blížilo, jen mám návaly – hrozně se potím, jinak nic).

    Pěkný dník!

    Rybízku tak to je dobře, že Karolínka je už lepší a hlavně že je bez teplot.

    #861210
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    tak i já se hlásím po víkendu, nějak jsem včera neměla čas reagovat tu, ale vše jsem si poctivě přečetla … My si dali s Alešem pohodový den, až na to uklízení :o) … Dopolko šel cvičit a byli jsme dohodnutí, že po obědě začneme uklízet … no já to samozřejmě nevydržela, nudila se a začla jsem sama … vysála jsem celý byt a utřela všude prach, vyprala 3 pračky, pověsila a uvařila … a když dorazil Aleš tak mi sprdnul jak malou holku, že si zahrávám a proč to dělám, že musím uklízet … no nadarmo mu můžu říkat, že mi v podstatě nic není, tak proč bych to neuděla – no což, tak porodím nooooo 😛 … tak po obídku to vše dodělal Aleš – vytřel, umyl okna a nádobí a pak jsme jen relaxovali a já u toho relaxu usnula na 2 hodiny :o) … to byl oddech … :-)))) probudila jsem se až v 18 hod a to už na stole byla připravená krásná večeře … tak mi udělal radost a pořádně jsme se nadlábli :o) ….

    Cuco, tu žemlovku mi pošli joooooooo ???? :D:D:D tu miluji – ale bohužel jen já, Aleš ten to nemůže ani vidět :D:D:D:D mňam !!!!!

    Haňulko, kde Tě mááááám ????? přežila jsi beze mne víkend ??? nebečela jsi moc ? 😀 …

    Barusko, Rybízku … to divadlo vám závidím, určo jste si to užili … teda až na Ivetiný poslíčky … njn Ivetk už se to blíží – i když já ťuk ťuk ťuk … ještě ani jedny zaznamenané … což nevím teď jestli je dobře nebo špatně … Barusko s pletí si vrásky nedělej, též nemám pleť hezkou jako před těhu … tak to dáme do kopy až porodíme néééé ? :o)

    Veveriku, teda tu elektriku Vám vůbec nezávidím – to je peklo, co ? … a už vůbec by se mi nechtělo do rozkopání nové koupelky … já mám něco podobného s odpadem na vypuštění pračky … máme ho tu zabudovaný ve zdi a když jsem vypouštěla poprvé tady pračku, tak z druhé strany zdi (v kuchyni) – na zdi mokrej flek jak sviňa … takže na to prdím a vypouštím do vany … protože rozkopávat novou zeď … dělat si bordel atd … se nám vážně nechce ….
    S těma lístkama na veletrh je to teda mazec :-((( to jsou pálky … takhle se vydělávají penízky …

    Raduzko, vidíš jak jsi šikovná holka a zvládla jsi to sama … jsem ti to povídala :o))))

    Rybízku, hele víš jak ten můj kamarád Péťa komentoval na FB s tebou něco na mé zdi … jak taky čekají miminko – Šárinku … tak Vendulka měla též Šárinku koncem pánevním a docela pumprdlíčka už přes 3 kg – nevím kolik přesně … tak byla v porodce u nějakého dr. na ten hmat na přetočení prďolky … čoveče a včera čtu na FB, že SUPER, že Šárinku otočil hned na poprvé a že to ani nebolelo … tak jsem se strašně divila – ona má termín za 14 dnů a psala tam, že jí bylo řečeno, že je nejlepší doba na otočení, že když se tím vyvolá porod – tak už se vlastně nic neděje … no tak jsem za ní ráda, že to zvládli holky jedny :o) ….

    Jinak už nevím zase na co jsem chtěla reagovat a co Vám napsat – klasika, tak to nechám na odpoledne kdyžtak ….

    Tak zatím hezký dník těhulkyyyy … papaaaaa všem

    #861211
    Anonym
    Host
    #861212
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Ahojky děvčata,těhulky:D .Tak sem se sem zase dostala a ž dnes a to jen na chvilku.Za chvilku vyrážíme do Chebu na matryku.V sobotu sme zajeli ke známím na grilovačku.Mňam svítilo krásně sluníčko tak se krásně sedělo vanku na čerstvém vzduchu.V naděli sme prozměnu zase zajeli ke známín jen tak na pokec.Hned se si vyslechla od kámoše že sem ho už s břichem předběhla:) .Pokaždý když mi někdo něco takového řekne tak mu odpovídam větou že můžeme klidně závodit kdo z nás dvou to břicho schodí dřív:D .Jinak malej se slušně činí a okopává mě dost ze všech stran.Někdy je to pěkně bolestiví.No už aby se narodil,záda bolí čím dál víc ale naštěstí neotejkam.Dokonce když sme v sobotu jeli do Lídlu tak sem si nechala rozepnutou bundu tak mi prodavačky říkali že vůbec netušili že sem těhotná.A divili se že mam rodit už tak brzo.Pohlazení do bříšek a vám pohodičku při prohlídkách.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist