Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861228
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Včera jsem dočetla jen něco a tak dnes po návratu ze školky, pošty a DM drog. dočítala zbytek.
    Jo taky mě to pěkně nakrklo, že by to zase měli zvrátit a nás by se to ovšem nedotklo, protože jsme holt spadly do toho mezidobí, když podmínky pro porodné tak skrouhli. Též už jsem si zvykla, že prostě nedostaneme ani korunu, o přídavcích ani nemluvě. Manžel bral přídavky na Danču asi 1,5 roku dělalo to tuším 230Kč měsíčně a pak další rok to sebrali, že měl o nějakou pětistovku víc na výplatě tak už jsme neměli nárok. Takže ani nebudu žádný papíry vyplňovat, že bychom žádali na mimčo to bychom se tam taky do těch jejich škatulek nevešli.

    Včera nakonec přijel tchán i s tchyní, nějak se jim ten kurz rozpadá, učitel jim prý nedorazil (chodí na kurz znakového jazyky už 2.rokem). Tak jen chvilku poseděli a pak naložili postýlku a jeli domů. V sobotu se bude slavit, tchán má dnes narozeniny. Chtěl až další víkend, ale to už jsem řekla, že je vcelku „vysoký“ datum, myšleno termínově k porodu:D .
    Maliník piju už ani nevím kolikátý týden, jsem na dávce 3 šálky denně, cítím se čím dál náročněji – tedy na povinnosti – třeba odvádění a vyzvedávání Danulky ze školky. Mám děsné návaly, prý je to ke konci těhu normální, ale mě to přijde fakt hrozný. A to se kdovíjak nenavlíkám.
    V noci jsem se probudila kolem 1.30 a nemohla asi do 4hod zabrat, takže jsem se kdovíjak nevyspala. Odpo budu mít krizi jak psala i Rybízek. Většinou to na mne odpoledne přijde a musím si schrupnout asi 20min a pak jsem zase použitelná.
    Maminka mi přijede ve čtvrtek uklízet ložnici, možná i tchyně, v pátek se to asi nastěhuje a o víkendu mi buď kamarádka, nebo manžel pro to sjede – a bude už i přebalovák a já budu zase o něco klidnější. Né že bych byla nějaká nervóza, jen prostě už si přeju, ať je to v ložnici fertig.

    Dnes mi přišel balíček s Atokem, objednaly jsme si to s kamarádkami, já tedy už jen fenykl. masážní olejíček a balzámek na rty. Mám obj. homeopatika v lékárně, tak se pro to stavím asi až zítra až půjdeme z alergologie, to budu mít recept na nějaký léky pro Danulku tak to vezmu jedním vrzem. Už ty cesty musím vždy rozplánovat, abych necourala každý den na stejný místo. Je to přeci jen kus pak se vracet z města domů.

    Tak jsem sepsala román.
    Haňulko ráda bych poradila s jídlem, ale taky už horko těžko vymýšlím co dalšího vařit, ráda bych př. týden vařila ve větším množství a udělala tak pár jídel do mražáku až budu v porodnici a po návratu se to bude jistě pak taky hodit pro muže, aby nestrádal. On toho kdovíjak neuvaří, i když po narození Danulky se překonával. Třeba mě mile překvapí i tentokrát v šestinedělí:) .

    Přeji krásný den, u nás stoupla mlha a už zase krásně svítí sluníčko, tak ať svítí i u vás!!!

    #861229
    Anonym
    Host

    Ahojky těhulky,

    přeji krásný sluníčkový den …

    Evíku, jak píšeš, že žádné cikány, kteří makají a práci si hlídají neznáš, tak já ano tedy a dost … jelikož jsem dělala ve výrobě, kde jsem pracovala jako mistr, tak pod sebou jsem měla docela dost cikánů a můžu Ti říci, že 98% z nich byli skvělí, makali jak černý 😀 … jak se říká a svou práci měli rádi a podle jejich práce byli také ohodnoceni … takže jsou opravdu mezi námi i takový, kteří makají a můžou být klidně fialový, já tedy rasista nejsem, protože kdybych byla, nemohla bych nikdy v té práci, kde jsem pracovala vydržet … ale je fakt, že na nemakavý svině, který se jen válí mám averzi !!! a docela slušnou !!! a že ve městě, kde mám trvalý pobyt jich je požehnaně, tak m vlastně na každém kroku zakopáváš o nemakačenka …

    Hruštičko, je to tak jak píšeš, opravdu se do toho příjmu 16992,- kč započítávají všechny příjmy, ať už jsou to dávky, příspěvky atd od sociálky … jelikož, když já toto řešila, tak mi bylo řečeno, že se to počítá zpětně za uběhlé 3 měsíce před porodem – což je u mě leden, únor, březen … a započítali by mi tam i poslední dávku peněz z pracáku, kterou jsem dostala v lednu, tak jsem se rozčílila, že to byla almužna za pár dnů … a že teď jsem vlastně bez peněz – prý měří jedním metrem všechny – takže opravdu tam ty dávky započítávají … ale je na druhou stranu pravda, že oni znají různé kličky jak se tomu vyhnout, mám takovou kamarádku, která má mamku na sociálce, které moc pomohla a dokonce jí dopomohla k tomu aby dostala veškeré dávky včetně porodného – jenže je to tak složité, že bych se do toho ani pouštět nechtěla a to je – černá !!! jenže opravdu od svých 18-ti let makala … takže asi tak :o)

    Haňulko, no o tom vůbec nepochybuji, že máš očiska celé nateklé … z toho brečení po nás :o)))) to si piš, že já též … a je super, že na monitoru bylo vše O.K. :o) … Stánikovi se ven nechce, u maminky je mu skvěle, co mu tam taky chybí, že ??? :D:D:D …. a jak je vidět do mého termínu co jsem Ti předpověděla což je 16.3. to už asi nestihnete :-((( no což – nedá se nic dělat … :o)

    Veveriku, máš pravdu částka 16992,- je minimum, které nesmíš přesáhnout, pokud chceš přídavky na dítě :-((( já nedostanu vůbec nic ani příspěvek na bydlení – vůbec nic jen rodičák … což je vážně super – celou dobu makám, odvádím soc. a zdrav. pojištění a daně – a pak se na tebe stát vysere !!!! HNUS !!!!

    #861230
    Anonym
    Host

    a jak jste tu psali o tom soudu, že jim to zakázal a musí rozhodnout do konce měsíce – já s tím souhlasím, vláda si usnese že stát je v legislativní nouzi a my se máme všichni posrat !!! nene dobře jim to natřeli ať vidí, že si toto dovolovat nemůžou – ale nesouhlasím s tím že jim dali 1 rok na schválení – měli to zrušit s okamžitou platností !!! a jestli to neschválí tak jsem na ně strašně zvědavá, jak to budou vyplácet zpětně – se z toho poserou – a to bohužel budou muset udělat :-))) na to se vyloženě těším !

    Hruštička … jéééééééééééééé já na vás neprďákujuuuu … se snažím stíhat v mezi čase 😀 … a předevčírem jsem četla krásnou věc u tchýně takovej článek v nějakém časopise o těhotenství a tam psali, aby si páry užívali těhotenství ve dvou a užívali si každou volnou chvilku spolu samy – tzv. …. že za nedlouho už budou 3 😀 … tak jsem si vzala muster 😀 … a snažíme se s Alešem využívat ještě našich volných chvilek … včera byl bohovej, měl mít přesčas 16-tku, ale z ničeho nic ve 14 hod dorazil dom, že na to kašle, že chce být se svýma holčičkama doma :o) tak jsem měla fakt radost – ono je opruz být sama doma celý den :-((( tak cholky vemte si muster 😀

    Všem co jdou na kontroly bo monitory držím palečky, aby vše bylo O.K. … a jsem zvědavá kolik z nás se trefí do termínu porodu, který nám řekli vlastně hned na začátku těhu 😀 … já těžko když mám jen jedno datum, ale byla bych moc ráda, chci dát dáreček k svátku Alešovi … ale uvidíme jak se Natálka rozhodne … začíná se to blížit a já začínám mít obavy, zda-li mám vše … zda to zvládnu atd … nějak to na mě zase padá a jak psala Haňulka, mám nějaké spací období … dnes jsem vylézala v 10 hodin … zatím nemám žádné bolesti nic, kyčle už taky vůbec nebolí, neotékám, poslíčci nejsou … tak uvidíme jestli nebudu rodit až tak za 2 měsíce :D:D:D:D … né sranda samozřejmě – jen ty její pohyby jsou už skorem nesnesitelné, vždycky hladím bříško a domlouvám jí, ale prd platné 😀 – to je vždycky vlnobití 😀 …

    Rybízku, já tě nechtěla přesvědčovat na otočení – sama bych nešla ani omylem, jen to ber jako info, že se jim to povedlo a Péťa je šťastnej – že už nesedí na trůnu carevna :D:D:D …. no hezké přirovnání :o) … a hezky ponocuješ, jen co je pravda a zákuseček …. hezkýýýýýýýýýýýýý … já si ho dát tak pozdě tak chcípnu s tou žáhou … bere mě teď každý večer … myslela jsem si že Rennie mi už vydrží až do porodu – tak těžko Anežko !!!! už žeru zase 6 denně 😀 …. a mléko mi zabere tak na půl hoďky 🙁 opruz tohle – těším se až toto skončí 😀 ….

    No nic … cholky, jsem se nějak spotila u toho, mám normálně návaly :D:D:D:D …. musím si něco vymyslet ke svému obědu, ale asi udělám to co Haňulka jen rybí prsty – já je miluji, takže no problema … a na zítra udělám vepř. játra na roštu s bramborem – taky už nevím co vařit Haňulko :-((( a to mě čeká vymyslet 2 jídla, jelikož o víkendu buď v sobotu, nebo v neděli pojedu k našim tak aby tu měl Aleš co jíst – na vaření čas mít nebude, když je pořád v práci … tak ho asi odbydu francouzskýma bramborama a gulášem s knedlíkem :-PPP no což ať si zvyká – no né ? 😀 … uvidím, jak se ještě rozhodnu kdy jet, v úterý mám poradnu a monitor po 3 nedělích … tak jsem strašně zvědavá kolik za tu dobu Princezna nabrala 😀 …

    Pohodičku do bříšek těhulky, opatrujte se a užívejte si sluníčka :o) zatím papa

    #861231
    Anonym
    Host

    Jsem tam zase napsala kravinu – samozřejmě, že rozhodnou to jednoho roku – né měsíce … s tím soudem … už mi taky hrabe 😀

    #861232
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Koukám holky jak ste se včera po mém proslovu rozohnili.Já taky nejsem rasista ale prostě se s tim setkávam deno deně.Například u nás ve městě jsou sotva čtyři rodiny cikánů.A zrovna náš barák má to štěstí že dvě sídlí zrovna v našem vchodě.Jedna táta,máma sedum harantů.Druhá rodina.Máma a tři dospělí haranti.Ani jeden nemaká ani v baráku nedodržujou domovní řád o úklidu nemluvě.A pak je mam milovat? Včera sme byli s holkou u soudu.Byla předvolána coby svědek kvůli tomu zasranýmu větnamci co dětem prodává alkohol a cigára.Kvůli pěti minutám sme tam dřepěli hodinu a půl.A to mě ještě mezi dveřma soudce vypoklonkoval na chodbu že výslech bude proveden bez mé přítomnosti.To mě teda vytočilo protože v tom předvolání nebyla o tom ani zmínka.Holka mohla jet sama a já mohla v klídku doma dodržovat klidovej režim.A to mě nejdřív vytočila učitelka která Míšu odmítla pustit ze školy dřív aby sme ten soud stihli i když sem jí to napsala do omluvného listu.A taky sem tam napsala že je Míša předvolána k soudo ale učitelka jí řekla že jí to nezajímá a že jí nepustí.Tak sem Míše řekla že si ná sednout do kanceláře k ředitelně že si jí vyzvednu.Vleťěla sem do školy a rovnou sem si to namířila do ředitelny.Ředitelka byla moje třídní tak sem se jí rovnou zeptala jestli je to normální aby učitelka odmítla dítě pustit z vyučování a ignorovala předvolání od soudu.Míše prý řekla že jí to nezajímá že jí nepustí.Ředitelka nejdřív že učitelka nejspíš Míšu nepochopila ale já na to že to měla holka písemně.A že to neni poprvé co dotyčná učitelka ignorovala mojí žádost o uvolnění z vyučování nebo potvrzení od doktorky že holka nesmí běhat dlouhé tratě.No a že jí ani nezajímalo že sem na ryzikáči a mám dodržovat klid na lůžku.Ředitelka mi slíbila že si s tou učitelkou promluví a kdyby opět k něčemu takovému mělo dojít tak bude stačit když zavolám přímo jí a ona že to zařídí.Ono neni špatný když vám dítě chodí do školy kde řediteluje vaše bejvalá třídní.

    #861233
    Anonym
    Host

    Zdarec baby, tak jsem byla dnes poprvé v porodnici a mišutka je otočená. Musela teď v tom 36. týdnu. No ale včil já nevím, jestli mám mít radost nebo ne. 🙂 Už jsem byla připravená na císaře a vzhledem k tomu, že má teď 3,10 kg a máme před sebou přesně 4 týdny… Kurňa to snad ne, to bude takovej malej malamutík. A začínám pít maliník ve velkým a lněné semínko jíst po pytlech. Ivi, jinak tam byl moc milý personál. Příjemná doktorka, ale teda že by byla nějaká šetrná. 🙂 I dnes trochu krvácím po jejím zásahu. Tak snad budeme spokojený.
    Hruštičko, ani nemluv o těch škrtech. Už před měsícem se tady v Brně u nejvyššího soudu o tom jednalo. My to prostě odserem. Já to ani nemůžu číst. A ty svině černý když vidím kolem sebe na ulici… Tfuj. Evi, myslím, že z nás tady snad nikdo nedostane porodné. Myslím teda prvorodičky, my ostatní můžem jít rovnou na trávu. Ale tak moje chyba, měla jsem si 14 let schovávat věci po prvním dítěti, že jo, jak radí moudré hlavy. Jsme moc bohatí pro náš stát. Ale ta Milinka mě teda překvapila. Kdo jiný to má dostat, než rodina, která má dvojčata a invalidního jednoho rodiče??? No jo, vyjde o pár korun příjem jinak, nevejdou se do limitu a je po ptákách. :@
    Veveríku, myslím, že ty přídavky fakt taky ne. Taky jsem si to zkoušela počítat. Ale bere se příjem za poslední rok, což většina z nás pracovala. Je potřeba rok počkat, kdy budeme na mateřské a potom to vypočítat znovu, to by nějaká stovka být mohla. Jinak na veškeré dávky se počítá příjem prostě ze zaměstnání, nebo jakýkoliv jiný, ale bez dávek, i alimenty se tam počítají.
    Ivi, neplač, už čtu. 🙂 Já jsem z toho WC taky hned šla, valili jsme na šalinu, od nás nemá cenu jezdit autem. V pátek nevím. Nicolas má zas skoro 40 teploty od včera, a to mají jarní prázdniny. 🙁 Chrchle jak tuberák nad hrobem, tak doufám, že nás nenakazí. Zatím bez ATB, letos už jedny měl.
    Jak některé píšete, že je to fyzicky už náročný, tak já se tak cítím už několik týdnů. Je fakt, že mám taky velký břicho jak Rybízek. Ale celkově ty ruce, nohy, bušení. I se mě dnes doktorka ptala v porodnici, jestli jsem měla větší břicho celou dobu těhotenství. Tak nevím, co tím myslela, nic konkrétního neřekla.
    Holky a kdo teda poctivě provádí masáž hráze? 😀
    Jo teď čtu, že jste se bavily o tom porodným s těma příjmama.No ale na jiné dávky se určitě počítá jen příjem z práce, pracáku a tak.
    Evíku, co to máte za úču? Já si teda nemůžu stěžovat. Tam kde Nick chodí do školy, jsou všichni fajn. Od učitelů až po ředitele. Praktikuje se u nich daltonské vyučování a je to celkově pohodový. Jsem myslela, že takový ty schválnosti mezi rodiči a učiteli už ani nejsou.
    Tak se mějte všechny krásně. Já bych nebyla proti, kdyby náš malamutík už vylezl. 😀

    #861234
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak se hlásím z dnešní kontroly, hrdlo už se zkracuje, ale zatím to vypadá dobře. Dr. mi nedělal ani UZ jenom si poslechl srdíčko, celou mě prohmatal, napsal zprávu do porodnice, poučil mě a poslal domů. Tak mi to bylo trošku líto, těšila jsem se, že berušku uvidím a budu vědět jak nám zase vyrostla a ono nic. No co se dá dělat, zitra budu volat na objednání do porodnice, tak tam by mi snad UZ udělat mohli 🙂
    Taky jsem dneska byla u kadeřnice, takže už klidně můžu začít rodit, mám novou hlavu a nebudu berušce kazit fotky:D

    Ještě jsem se stavila do lékárny, kde jsem z nepochopitelných důvodů nechala 500 ani nevím za co a to jsem ještě nekoupila všechno, takže zitra tam jdu znovu, ten puralan my museli objednat, lékarnice ani nevěděla co to je:P a samozřejmě jsem zapomněla maliníkový čaj, kvuli kterému jsem tam hlavně šla:)

    Když už jsem u te lékarny, zkušené matky poraďte, co je dobré mít doma do začátku pro miminko…kdyby náhodou?
    Mám líh, buničinové čtverečky, opthalmoseptonex a mám radši koupit ještě něco?

    Šari, taky sleduju, že mám poslední dobou nějaké návaly i když jenom lžím v posteli a čtu si 😀
    No ani mi to neříkej s těma odvodama neříkej, zrovna včera jsme o tom s Michalem debatovali, on několik let doteď odváděl na srážkách měsíčně minimálně 13000,-. A když potřebuje pomoct od státu tak co…vyserou se na něho. A to nemluvím jenom o přídavkách a o tom co nám vezmou teď, ale hlavně v budoucnu, ty duchody, mi přijdou ještě vic šilené. Nejlepší je, že vlastně ani nemáme z čeho si na ten duchod pořádně našetřit, když jim odvádíme tolik tisíc

    rybízku: Jen si dej zákuseček a hlavně si ho hezky vychutnej:) , já taky kolikrát dostanu v noci šílenou chut na sladké. Naštěstí máme ložnici nahoře, takže mě pokaždé odradí myšlenka, že bych měla ty schody zase šlapat zpátky. 😀 Už mi dávají pěkně zabrat

    teda Baruško, vy budete pěkný macíček 🙂 Hlavně at je zdravá:)
    Musím se přiznat, že jsem se na tu masáž hráze krapet vykašlala. Ze začátku jsem ji dělala pravidelně, ale pak jsme tady dlouho měli Eli a to jaksi nešlo, roztáhnout nohy a masírovat, když se furt válela u nás v posteli a když už usla, byla jsem lenivá:P Tak doufám, že se k tomu ještě před porodem dostanu:)

    Holky já ted mám tak hrozné sny, už třetí noc se mi zdá o samém sexu:D To se mi nikdy tak často nestávalo, dneska jsem se vzbudila vychlamaná, až se Michal divil co blbnu v 8h. Asi se mi ke konci těhu zvyšuje sexuální apetit, jsem zvědavá jak to bude po porodu:D

    Jinak k dětské dr. jsem se stále nedovolala, tak doufám, že to do porodu stihnu, jinak fakt nevím

    No nic jdu si dát něco sladkého k večeři a ještě zabrousím na modrehokonika, už jsem dlouho malé nic neobjednala, naposledy tento tyden:D

    Mějte se moc hezky a přeji krásné sny:D

    #861235
    Anonym
    Host

    Baru,já masáž hráze dělala,ale když jsem se minulý týden ptala porodní asistenky,jestli to má cenu,tak říkala,že ne…že to na nástřih vliv nemá.Že to sice porodní asistentky poznají,že se masáž dělala,ale u kažfé ženské je to strašně individuální a nedá se to v podstatě nijak ovlivnit.A ono to zase nějak extra příjemné není,takže to občas dělat budu,ale abych si to dopřávala 5x týdně to asi neee :o)) Jinak gratulace k otočení A neboj…ono to nějak půjde a mimochodem….oslovení malamutík je rpostě úžasné a krásné.A co ti proboha doktroka dělal že krvácíš???? Je teda fakt,že když mě vyšetřovala tehdy na příjmu,tak to teda taky nebylo nic příjemného a celkem to i bolelo.

    #861236
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Teda holky já se musim přiznat že tu masáž sem zkusila jednou a nic příjemnýho.Holt když mě nastřihnou tak mě nastřihnou.Přežila sem to dvakrát přežiju to i do třetice.Gratuluju k otočení Malamutíka:D .To jestli špiníš po vyšetřením neni nic neobvyklího.Ale podle mě už když je žena v tak vysokém stupni těhotenství tak by do ní už doktor sahat neměl.Alespoň co si pamatuju u holek tak doktorka do mě už nesahala a to sebe neměla ultrazvuk.Sem zvědavá co ta kterou mám teď.Já osobně mám poslední dvě prohlídky ne špinění ale bolí mě břicho že nemůžu pomalu chodit.Holky co mě taky bere sou jakoby křeče do rukou.Když chci vyždímat houbičku tak nemůžu rozevřít pěst.Nebo když otevírám pet láhev úplně stejnej problém.

    #861237
    e Evík
    Registrovaný uživatel

    Přijde cigán do předprodeje Dopravního podniku města Brna
    a chce „šalinkartu“…
    Prodavačka se ptá:“Chcete to na měsíc?“
    Cigán: „Né, po Brně, ty pičo!“ nejsem kosmonaut !!!!

    #861238
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj!!!
    Vy můry, sem včera psala, copak ste si nevšimly!!! Takže na Vás neprdím, takže BEZ DEKY, jasný????? 😀 GRRR!!!
    Ivetce už deku radši slibovat nebudu, páč ona to nemá za trest, ale za odměnu, viď Ivet? 😀

    Jo, když to tady tak pěkně píšete, tak se miminku ani nedivim, že se mu nechce ven – je to prostě inteligent 🙂 . Taky by se mi tam za těhle podmínek nechtělo…. a nebo třeba jen čeká do příštího roku na to porodný 😀 – tak to pak budu příští rok rodit desetikilový mimčo. To by mě pak mohli udělat zapínací – jak spacák 😀

    Šári, asi to opravdu 16.nebude…..ty jedna!!! Že se nestydíš mě takhle mystifikovat – to se dělá? 🙂 .

    No jsem zvědavá, co mi zítra řekne MUDr.? Jdu tam hnedle ráno, tak dám určitě vědět. A ivet, jak to vypadá u tebe….psala si, že to vypadá, že by to mohlo bejt dřív….tak třeba budem rodit nastejno 🙂

    #861239
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Tak ještě se to tu nerozrodilo??? Jsem čekala na zprávu o Haňulce, že už se Staník narodil ale třeba se to ještě dnes 16. zmákne po kontrole co říkáš Hani?

    My dnes vegetíme s Danulkou doma – ve školce jsem jí včera omluvila, že máme alergologii no a co myslíte, ráno se Danča probudila oči jako králíček a pokašlává, vypadá to, že už se ta alergie rozjela:S . Není se čemu divit, v tomhle počasí to jde pak rychle. Buď to je prachem, nebo už pylama. Tak vyfasujeme recepísky a já zase nechám v lékárně majlant. Ale hlavně aby se berušce ulevilo. No myslela jsem, že to stihnu Danče nasadit už aspoň 14 dní před, tak se to opět nestíhá. Ale to co jí Dr. předepisuje, tak většinou to pak za pár dní zabírá.
    No a v 16.hod mě čeká další poradna a CTG tak napíšu asi až zítra jak to dopadlo, jestli už se náhodou nález neposunul. No tchán včera slavil narozeniny, přál si abych porodila ve stejný den, tak to jeho přání se tentokrát nesplnilo (minule si přál, aby byla Danča na Nový rok a to klaplo:D ). Tak uvidíme kdy se mimču zachce ven – teď asi cítí, že je to nějaký rozhaprovaný (myslím tím tu katastrofu v Japonsku) a taky ty naši politici co furt čachrujou s těma dávkama:@ .

    Přeju hezký dník, pohodu do bříšek a ať se nám pěkně miminka dopékají!!!

    #861240
    Anonym
    Host

    Dobré dopoledne :o)
    mám nachcípaného muže,takže jsem dneska spala v obýváku,protože dnešní noc už jsem to jeho chrápání fakt nevydržela,ani špunty v uších nepomáhaly.Tím,že jsem si lehla na gauč,tak Mikeš neměl kde spát a hádejte,kde jsem ho ráno našla..v postýlce.Je mi záhadou,jak se tam dostal,ale dostal na prdel a první a poslední výstrahu.Tak teď si hraje na hodného 🙂
    Já mám dneska vplánu úklid špajzu a všeho,co stihnu a večer jdu s kamarádkama posedět.Ony jsou teda potom ještě někam pařit (což bych taky mooooc chtěla),ale to už asi odpadnu 🙁
    Haňulko,rozepínací spacák zní celkem lákavě :o)))) Přidám se :o)

    #861241
    Anonym
    Host

    Tak jsem se nechala vámi inspirovat a zakoupila si na slevových portálech poukaz ke kadeřnici a na pedikůru ..ty moje možky dostávají pěkný záhul a hodinová pěče s peeelingem a masáží jim jenom prospěje…a za super ceny 🙂 Takže zítra jdu ke kadeřnici a snad mi na té mé hlavince něco vymyslí 🙂 Juu,já se těším…..konečně taky bude někdo o Verunku pečovat <:o)

    #861242
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahojik,
    hlásím se po poradně a novinky nemám žádné – jediná změna, která nastala, že už mě MUDr předává do porodnice, tam pojedu prvně v pátek….

    Jitu, já si taky řikám, že se Staníkovi nechce, když to slyší…komu by se chtělo, viď? 🙂 ….No…dneska to vážně nevypadá…ale co já vim? 🙂 Každopádně telefony dyžtak mám, tak Vás amozřejmě dyžtak budu informovat…třeba mě ještě některá předběhnete 🙂
    Jo, a ať ti, Jitu, dobře dopadne kontrola!

    Veru, beru tě za slovo, takže deš se mnou do toho rodit desetikilový mimčo příští rok, jo? 😀 Ty jo, máš muj obdiv za trpělivost s kočičákem…já najít jakékoliv zvíře v postýlce, tak ho okamžitě umlátim lopatou a bez výstrahy – no, snad už si dá příště pozor…:)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,971. až 2,985. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist