Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #861333
    Anonym
    Host

    Ahoj holky!

    Včerejšek jsme strávili u manželových rodičů, měli jsme výborný oběd:) , oslava se povedla a ještě navíc všechny ty dárky!
    V kočárku ležela Nanny – monitor dechu, kterou jsme měli nakonec v plánu koupit – ale děda nás předběhl /no vzhledem k tomu, že pracuje v Jablotronu, kde monitor vyrábí tak se to dalo i čekat/. Manžel dostal GSM bezpečnostní kameru, kterou dáme na dům (když zatím nemáme psího hlídače).
    Přítelkyně švagra dovezla Danulce nějaké letní oblečky od své maminky z Belgie a pro mimčo 2 krásná body ve vel. 74 tak mi udělala taky radost:D . No a byla skvělá nálada tak se to opravdu povedlo! A já vydržela až do 18.30, ale při obouvání jsem zjistila, že mi jsou nějak těsné botky, takže jsem asi pěkně z toho sezení otekla.

    Ve zprávách povídali o té úplňkové noci, hned mi psala kamarádka a zároveň volal její manžel mýmu, ať se opatrujeme to bylo milé. Ale já to ještě nemám rozjetý na plný pecky jak je zapotřebí, takže se mne to vůbec nějak nedotklo a spala jsem celou noc jak nemluvně<:o) .

    Ad GRAVIMILK, já piju rozpuštěný ve vodě – takové né horké né studené, mám doma vanilkový ale nemůžu si pomoct, přijde mi to děsně chemický. Dostala jsem od známé a ta chtěla výměnou za čokoládový, tak jsem koupila pro ní ten čokoládový a příště si ho asi koupím též, protože mi ta vanilka nijak extra nechutná. Je to dobrý, že v tom je hodně vitamínů a minerálů, myslím, že při kojení je to ještě lepší než teď v těhotenství. Ale s mlékem jsem to tedy nemíchala – protože to vlastně mléko je – akorát sušené. Tak uvidíte holky jak vám to bude chutnat. Třeba jsem jen mlsná:S .

    Přeji hezkou neděli všem, Evíku taky jsem registrovala, že se máš koncem března vdávat, už to uteklo viď a je to tu. Tak přeji pohodové přípravy, hezky se nech opečovat to je vždy příjemný a pak se těším na fotečky. Já jsem vdaná přes 6 let a ráda na svatbu vzpomínám (Danulka taky byla v bříšku když jsme se s mužem brali). A svatbu jsem si příjemně užila a myslím, že hosté též. Rádi na to vzpomínáme.

    #861334
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj Tehulky,

    dnes to u nas vypada na slunecnou nedeli, tak doufam ze to nezakriknu,jen je skoda, ze ja mam uz nejake ty dlouhe vychazky zakazany…prece jen nemam boty nafukovaci (porad mi otykaji nohy 🙁 ) a prstynky uz davno nenosim.

    Vcera jsem podle vzoru ve1runka vyprala koberec a sedacku…mame doma vse svetle a uz to zacalo byt spise do cerna:@ . No a vecer me cekala vecere (manzel mel ve ctvrtek narozeniny, tak pozval pratele a byli jsme posedet)..byli jsme ve Steak baru, tak jsem si dala poradny kus masa!

    Jinak teda mne se dnes spalo pri uplnku uplne nadherne, ale mozna to bylo taky tim, ze jsem byla trochu unavena z celeho dne. Zitra me ceka poradna v nemocnici, ma doktorka ma dovolenou, tak jsem teda zvedava…nejhorsi je,ze se tam clovek nemuze objednat, ale proste si to tam musi vysedet, tak jsem zvedava jak dlouho tam budu drepet nez se dostanu na monitor…doktoru je malo, tak se obcas stane, ze proste doktor „utece“ z poradny na sal…no budu si muset vzit neco na cteni a budu doufat, ze do obeda budu doma.

    Malej uz u me nema moc mista, tak se stale protahuje, ale je docela dobry,ze i docela pravidelne. Ivet cetla jsem na FB, ze mala ma 3,1kg…ja mam jeste o 0,1 kg navic…malej ma 3,2…porad se tak nejak srovnavam s tebou, protoze terminy mame dost podobne, ale u me to doktorka dost odhaduje, protoze tam sice je malej hlavickou dole, ale nechce vystrkovat brisko a brisko je udajne jeden z dulezitych rozmeru pri mereni vahy…no uvidime…

    #861335
    Anonym
    Host

    Gravimilk mají v tm DM se slevou, že? Taky jsem nad ním uvažovala. Raduzko, říkaly jsme si s Verčou, jak je to s otékáním nohou. Já mám pocit, jak kdybych měla boty o číslo menší a když odněkud příjdu, tak o dvě. 🙂 A to jsem právě hrozně otekla z toho 3 hodinovýho sezení, jak jsme byly minulý týden s Ivčou v divadle. Jak mišelin. 😀 Radůzko, kdy ty máš termín? Nebo jsi to psala do dubnových miminek asi. Se podívám. Dělám si doma seznam, abych věděla. 🙂 No už se to blíží, až z toho mám trému. 🙂 Příští týden už klidně může mít miminko Haňule. Jdu dělat obědování, dobrou chuť. Šárko, pojď sem taky kecat. 🙂

    #861336
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Teda ja zadnou zkusenost s Gravimilkem zkusenost nemam a ani v mem okoli nevim, ze by ho nekdo uzival….takze fakt nevim.

    Barusko, jj je to presne tak,pripadam si jak kdyz nosim mensi obuv. Na doma nosim takove zdravotni pantofle a i ty presky uz mam povolene na maximum a presto se rano vzbudim a jsem rada, ze se do nich obuju:( . Mne tedy ani to sezeni moc nevadi, ale spise mi hodne otecou, kdyz jdu treba jen do obchodu pro rohliky a to mam ten obchod jen cca 10 min. chuze. No snad to uz nejak vydrzim.

    Teda holky mne ve ctvrtek a v patek ten BW nejak blbnul, jsem porad hledala, kde Rybizek psala,ze ma nejaky problem s materskou, kdyz jste ji na to reagovali a normalne se mi ten prispevek ukazal az vcera. Rybizku, ale prijde mi to nejake divne,ze to u tebe tak dlouho trva. U nas teda ucetni posila vzdy papiry najednou az vzdy na zacatku noveho mesice. (Ja mam materskou od 21.2.) a normalne mi penize prisli najednou (vzdy mi chodi 10-teho), ale samozrejme ve dvou polozkach…jedna polozka byla nemocenska a druha ten zbytek materska. Tak nevim ktera soudruzka u tebe udelal chybu:| . No hlavne, aby se to vyresilo co nejdrive!

    #861337
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky,

    tak jsem dnes odvezla mamču s babi na vlak. Bohužel jsem u vlakáče nenašla ani po 10 minutách objíždění místo k zaparkování tak jsem se s nima nemohla jit rozloučit až k vlaku, ale možná to tak nakonec bylo i lepší, stejně jsem řvala celou cestu domů a co terpv kdybych viděla i vlak. Až jsem dojela domů tak mi došlo jaká jsem kráva, klidně jsem se mohla nabourat, ani jsem pořádně nevidlěa na cestu, ale jela jsem tak nějak instinktivně. Ten víkend tak hrozně rychle utekl:'(

    jj barusko, v těch slevových poukázkách jsou na něj myslím dva kuponky. Já mám ten čokoládový, tak hned jak dopíšu příspěvek, pujdu si ho udělat. Myslela jsem, že si udělám kafe pro zlepšení nálady, ale tohle zřejmě bude zdravější:)

    Ještě se Vám musím pochlubit, že se mi konečně podařilo prodat moje svatební šaty. Tak mě dneska při balení přepadla trochu melancholie. Pořád jsem je chtěla prodat a ted když je o tady, tak bych si je nejradši nechala škoda, že tak moc potřebuje penízky:(
    Jen mi poraďte, jak se posílá balík na dobírku? Nikdy jsem to nedělala, tak ať zas nejsem zitra na poště za debila:P

    Tak Vám závidím, že víte kolik asi miminka váží. Já nevim vubec nic, při poslední KO mi dr. nedělal ani UZ, tak vubec nemám tušení jak je velká:( A na další poradnu jdu až 29.3, tak doufám, že do te doby neporodím:P

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28728.png

    #861338
    Anonym
    Host

    Ahojky,
    sleduju vás pravidelně, ale nějak nezvládám reagovat – přibývá to tu nějak moooc rychle 😀
    Když tady čtu o tom, jak vám otýkají nohy a ruce, tak vás velmi lituju – to já tedy nevím, co to je.

    Já žádné problémy vůbec nemám – jen mě naše malá tedy stále kope – občas mám pocit, že se chce prodrat ven snad 🙂 – až mě i bolí. Ale pak zase dobrý – no už tam chudák asi nemá moc místa.
    Na kontrolu jdeme v úterý, to budu 36.týden, tak jsem zvědavá kolik budeme vážit – v 34. jsme měli 1800gramů, tak doufám, že rosteme dobře 😀 – i když zase 4kilovýho obříka jako Maja mít nemusím.
    Nad tím Gravimilkem jsem přemýšlela, taky mám ty kuponky z DM, ale zatím jsem nenašla nikoho, kdo by to pil – to má jako napomoci k tvorbě mléka????
    Maliník mám koupený, tak se chystám v úterý optat doktora, zda ho můžu začít pít – raději to chci mít schválené 🙂 , abych třeba nezačala rodit.
    Vzhledem k tomu, že budeme ještě měnit okna – první týden v dubnu – tak to by bylo nemilé už porodit a hlavně by to bylo poněkud brzo 😀
    Na okna se těším, hlavně na to, že to tady Terezce ještě uděláme hezké a nové 🙂 – samozřejmě já se na úklid nechystám, na to už se nominovala švagrová no a zbytek je na Pájovi – oni to zmáknou, pořád mě hlídají, nic mě nenechají dělat, nic nesmím zvedat, tak snad to bude OK 😀
    Papa, ozvu se po úterní kontrole s novinkami

    #861339
    Anonym
    Host

    No, ještě jsem zapomněla napsat, jak mě hrozně mrzí, že mi Bůh nadělil všechno do poprsí a do hlavy už mu nic nezbylo…ach jo! 🙁 :S

    #861340
    h Hrusticka206
    Registrovaný uživatel

    Pěkné pondělí, holky!

    Tak jsem zkoušela Gravimilk – no já si právě říkala, že kdyby to člověk rozdělala do mlíka, nebylo by to tak chemický. Raději jsem to ale dala do vody, podle návodu:D No není to úplně vanilkové mléko, ale nechutná to špatně, takže na změnu je to fajn:)

    Petspi, jak si na to přišla?:) Teda to budeš mít docela fofr s těma oknama…kdy máš termín? Je dobře, že už máš pomocníky na úklid

    Botičky – jsem ráda, že nejsem jediná:D Musela jsem si předminulý týden koupit boty, balerínky jako cvičky, protože jsem chtěla nějaký boty, který se trochu podvolí noze a jak jsem si je zkoušela, tak jsem si říkala, že je to na hlavu 38 akorát a 39 velké… no mám ty 38 a je to OK, i když by o maličko větší být mohly, když mi zrovna tlapy natečou, ale naštěstí neotýkají nějak moc…zatím, tak doufám, že to vydrží takhle.
    Ale fakt mi pravidelně otýkají prsty u rukou přes noc..tak jsem radši taky sundala prstýnky, co kdyby pak už nešly sundat. Tak nenosím snubáček:(

    veveriku, teda – tom usí být nostolagie prodávat svatební šaty. Já si je radši půjčila:) Ale ani si neumím představit, kde bych je skladovala, kdybych si je kupovala. Nemáme na to místo…a aby byly třeba ve sklepě a čekaly, až je tam něco prožere, by byla škoda. Jak sis to užila s babi a mamkou?

    Moje mamka přijede na otočku za 14 dnů…musí si natrénova,jak pak bude jezdit za vnoučátkem:) Bude většinou jezdit po noční…no blázen, ale na druhou stranu ji rozumím, aby si malou užila:)

    Jinak Raduz, nic si z toho nadělej…holky taky reagovaly už nevím na co…ale taky jsem na to koukala jak puk – vůbec jsem něco takovýho v příspěvkách nenašla,i když jsem dočítala….záhady a internet:^)

    Tady to dneska vypadá na krásný počasí…to asi že bych měla uklízet:)

    Nevíte, jestli k mateřské už se pak nemusí nic každý měsíc posílat účetní? Jako nějaké potvrtzení nebo tak….to už by měla chodit potom automaticky, že jo… dík:)

    Taky mě napadlo, že budu muset zjistit, jak je to pak s matrikou a tak…jestli se zapisuje do občanky dítě nebo nemusí…

    Zatím pa<:o)

    #861341
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    http://premamy.sk/ticker]http://premamy.sk/images/ticker/tehotenstvo/28764.png

    Ahojte těhule,
    tak vás všechny zdravím zase po pár dnech… bylo to teď nějaké hektické! Občas jsem jen letmo dočetla, co jste přispěly.
    První termín už příští týden.. no je to docela mazcec!! 🙂 Včera porodila jedna holka do nás, 28 let, čtvrtý dítě a rodila doma, nestihli to.. má holčičku Sofii Nelly. No na jednu stranu super, že to bylo tak rychlý, ovšem na druhou stranu doma bych rodit nechtěla.
    V pátek jsem byla na kontrole, naposled u svojí doktorky a ve čtvrtek už jdu do porodnice. No už.. přijde mi, že některý, co máte termín po mě, už chodíte dávno, tak nevím, ale rozhodně mi to neva, že jsem tak dlouho vydržela v péči mojí doktorky, protože ta porodnice na mě nepůsobí příliš dobře. Jsou to takový zváštní pocity a vzpomínky … 🙂 Přibrala jsem 15 kg (jak jste na tom vy?) a streptokoka nemám, ta aspoň něco! Zrovna jsem si všimla, že na titulce BW je dneska článek o trombóze, tak to si přčtu a zase budu akorát vystrašená :'( Otoky nemám kupodivu žádný, u Karolínky jsem měla, ale to už bylo dost teplo, tak asi proto.. Tak lituju vás, co na to trpíte.. 🙁
    Celou sobotu jsem uklízela a prala. Bylo toho dost, jelikož jsem koupila Karolínce pořádnej balík věcí na MMB po jedné holčičce, tak jsem to třídila, co bude nosit hned a co ještě schovat. Aspoň nebudu s každkou věcí platit poštovné. A dokopovat budu jen co bude chybět a toho už nebude tolik. Už jsem jí nachystala všechno jarní a letní, tak to bude pak jak najítý, až budou holky dvě a času málo! 🙂 Ještě zítra přijde balíček s trikama a maličké monitor dechu, tak snad i pro ni už bduu mít všechno! Takže mě pěkně braly záda, fakt jsem si dala s prádlem, úklidem a ještě mě čeká žehlení! A to jsme po tom sobotním maratonu byli ještě přát synovcovi a neteři k narozkám. Tak švagrová mohla na bříšku oči nechat a měla položenou ruku, tak ji beruška poslušně kopala a předváděla se, jak to umí 🙂 No věřím, že by měla i třetí, kdyby švagr svolil…
    Jj, ty jednorázovky nejsou špatný. Myslela jsem na přebalování. Přeci jen když jsme byly na pokoji tři, tak je to takový hygieničtější, když si tam každá mamina dá na toho prcka svou podložku. 🙂 Ale jinak to není ani špatný nápad dát si ji do auta v případě, že vám praskne voda. Tak to měla kamoška, co jsem ji vezla do porodky a tak jsme daly do auta deku.
    Berete si pro prcky do porodnice rychlozavinovačku? Pořád zvažuju, ale nějaký věcičky beru určo, si ještě pamatuju živě, jak se malé ty rohatý košilky rozevíraly na zádičkách pořád! :S
    Odpoledne jedeme s Karolínkou zase do další školky, už druhé, tak snad budeme mít štěstí a aspoň jedna nám vyjde! Ona už to potřebuje jako sůl!! 🙂
    Tak přeji všem krsáný den i týden a pohodičku… Evikovi ať jdou přípravy na svatbu od ruky! 🙂 A přeji hodně štestí na společné cestě životem… 🙂

    #861342
    Anonym
    Host

    NEVÍM, KDO ZA MĚ PSAL TEN PŘÍSPĚVĚK V NOCI, ALE JÁ TO NEBYLA A JE TO DOST UBOHÉ 🙁

    #861343
    r raduzka
    Registrovaný uživatel

    Tehulky,

    Petsi, to je nevyhoda tech verejnych webu. Kazdy si sem muze napsat co chce i kdyz neni registrovany, melo by to byt alespon nejak „omezeny“. Ja jsem se k te poznamce ani nijak nevyjadrovala, protoze jsem v tom nejak ztracela pointu.

    Uz je asi pozde, ale Veveriku nikdy jsem nic na dobirku neposilala, vzdy jsem si to nechala zaplatit predem a pak to posilala jen doporucene. Ale na poste ti urcite poradi…strci ti do ruky spravny formular…pak ho jen vyplnit:D .

    Dnes jsem byla v poradne v nemocnici. Tak vse je v poradku, akorat jsem zvedava jak nakonec velky mimco mit budu, protoze pred tydnem ma doktorka udelal odhad cca 3200 g a dnes to doktor vykouzlil (po tydnu) na 3850…to by mimco rostlo rekordni rychlosti. Delali mi monitor, tak se u me ozvali uz i kontrakce, ktere jsem dokonce citila, ale byli jen kdyz jsem sedela na monitoru, ted uz zas nic. Mam teda malo plodove vody, tak kdybych neporodila do terminu, tak mi ten doktor jen rekl, ze to nebudou pak natahovat a budou vyvolavat co nejdriv…no necham se prekvapit. Pristi poradna opet pristi tyden uz zas u sve doktorky. Jinak tam zrovna resil doktor, kdy nase doktorka posila sve pacienty na hlidani (poradny) do nemocnice, tak ta moje az ve 40-tem tydnu, ale jinak to byva uz kolem 36-38, takze opet jiny kraj, jiny mrav a i lekari to maji jinak, kazdy podle svych zkusenosti.

    Dneska je tady zas nadherne, tak jsem si z nemocnice udelal prochazku (i kdyz nesmim)…tak jdu si ted ohrat obed a hodit nohy nahoru.

    Tesim se na dalsi zpravy.

    #861344
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Ahoj,

    Hruštičko, já ten Gravimilk chlastám docela často – a rozdělávám si ho do mlíka, páč ono to chutná jak vanilkovej koktejl a to já můžu 🙂
    Veveriku, a jak často chodíš do poradny? Neměmla bys teď už chodit častěji?
    Ivetko, mě vážily dnes a naskočil mi studenej pot – v pátek ráno 79,5 a dnes 81, tak jestli to teda takhle pujde dál, tak to se mám ještě na co těšit. Jinak původní váhu jsem měla 67.
    Ale otoky mě taky naštěstí netrápí, mě spíš ta zácpa…:$
    No, jinak po dnešní poradně – opět žádná změna, miminku se daří dobře, tudíž zatim se nic řešit nebude, tak uvidíme, jdu zase ve čtvrtek.

    #861345
    Anonym
    Host

    Ahoj těhulky,

    zdravím vás v krásném slunečném dni 🙂 Evi, přeji pohodové přípravy a hlavně krásnou svatbu a ať vám to vyjde na celý život! Z toho co jsi psala bych řekla, že napodruhé jsi se trefila a narazila na pořádného chlapa do nepohody, o kterého se dá opřít 🙂 Hodně štěstí společnou cestou životem!

    Cuco, to je super, že se vám tak povedla oslava a tak pěkně sis to užila, a ještě takový krásný dárek v kočárku 😛 Vím, že jsi nejdřív psala, že monitor nechcete, no ale ono je to přeci jen asi bezpečnější i klidnější. My ho nakonec pořídili.

    Holky, tak už máme asi rámcově všechny všechno nachystané a teď už zbývá jen čekat … Teda Petpsi si to ještě zpestří těmi okny, no to bude mazec, ale když máš lidi na úklid, tak to bude určitě v pohodě

    Rybízku, ty jsi teda fakt nezmar s těmi pracovními/úklidovými činnostmi, mě už to docela zmáhá a tak se flákám 😀 Pravda je, že se zatím nestarám o žádné malé dítě, tak si to můžu dovolit. U žehlení mě už pekelně bolí záda, jednu pračku žehlím skoro celý den, protože si u toho dělám pauzy, no :$ Ale vypráno, vyžehleno na mimi mám, postýlka apod. už je konečně taky nachystaná, takže dobrý. Ještě chci navařit něco do mražáku, ať to pak v šestinedělí můžu jen vytáhnout. Tak snad to zvládnu, včera jsme dělali velký nákup potravin) už i něco na toto vaření do zásoby) – a celkem jsme platili (jen za jídlo!) 3 500 Kč, to mě skoro kleplo! Musela jsem to platit kartou, přitom normálně platím jídlo v hotovosti. Ještěže máme na účtu nějakou rezervu, akorát poslední dobou o ni pořád bojuju, vždycky se mi nějak rozplyne a zas ji musím škudlit :S
    Škoda toho porodného, ta kompletní výbava pro první mimi vyjde fakt na dost peněz… Ale na druhou stranu, nejsme na tom v ČR zas tak špatně, jak mi říkaly některé známé, jinde v Evropě třeba vůbec neexistuje rodičovský příspěvek, a taky vůbec není povinnost džet místo v práci. A kontrola u gynekologa je prý v Irsku tak 3x za těhotenství, je to odborný lékař a to je pro pojišťovnu drahé… :^) Nó, tak to radši oželím porodné a budu brát 7500 měsíčně po dobu 2,5 let

    Veveriku, nesmutni po mamce a babi, vždyť už za chvilku budeš mít mimi a pak tam můžeš trávit s ním spoustu času 🙂 A buď ráda, že máte takové hezké vztahy, já bych to hned vyměnila. S mojí mamkou náš vztah tak nějak ochladl po rozvodu rodičů a její návštěvy jsou pro mě spíš vyčerpávající, vždycky si spíš oddechnu, když odjíždí. Což mě ale samozřejmě velmi mrzí a radši bych ten odjezd pokaždé také obrečela, že se mi po ní bude stýskat. Jojo, někdy jsou rodinné vztahy složité

    Holky, jdu zkontrolovat oběd, ještě se peče, a pak se plácnu ven na sluníčko, dobíjet energii Krásný den!!!

    #861346
    v veverik
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky,

    tak u nás je dnes nádherný jarní den. Byla jsem nakoupit, myslela jsem, že už teda konečně umyju ty okna, ale nějak se na to necítím, mám takový nepříjmený tlak v podbřišku tak radši budu odpočívat.

    Haňulko: Já jsem taky myslela, že bych měla jit dřiv, poslední dvě nebo tři kontroly jsem měla po 14 dnech a naposledy mi dr. řekl at se objednám do porodnice a ta by měla byt do 14 dnů. Při objednání se mě ptala kdy jsem naposledy byla u svého dr a objednala mě přesně za 14 dní od poslední KO, což budu 37+3. Tak jestli v tomhle sledu budou pokračovat až do konce, možná absolvuju v porodnici jenom jednu KO, aspon ušetřim za parkovné:D
    Prosimtě a kde si těch 67 kg měla? Podle fotek co máš na FB, bych si tipla, že vážíš max.60kg

    No já jsem zvědavá co mi naváží příští tyden, já se doma radši ani nevážím, aby nám ta váha nepraskla:D

    Hruštičko, no nebyl to zrovna příjmený pocit, nemít to břicho, tak si je snad ještě naposledy před zabaelním vyzkouším:D Já jsem si taky puvodně chtěla šaty pujčit, ale ve vysledku mě koupě i s přešitím vyšli levněji než pujčovné:D
    S tou učetní vubec netuším, ale myslím, že se nic neposílá. Nebo aspon se mi nezmínila ani slovem a to předpokládám, že naše učetní by mi to řekla, je moc šikovná a je na ni spoleh.
    Zapsání dítěte do OP je dobrovolné a můžeš to učinit kdykoliv. Já si malou určitě zapsat dám. Už jen proto, že budeme chtít jet na dovolenou na Slovensko, tak radši ať ji někde mám 🙂
    A co se týče matriky, máš na mysli vydání rodného listu? V některých porodnicích Ti ho dají než pujdeš domů a někde si ho musíš vyzvednout na uřade, myslím, že to dělají tak do tydne. To by nám měli řict v porodnici.

    rybízku: já rychlozavinovačku neberu, tu vim, že v Motole dávají určitě. Nad věcma jsem taky uvažovala, ale uvidím co nám dají a kdyžtak doma jenom nachystám co by nám Michal druhý den přinesl.

    raduzko: Děkuji, ale já to nakonec taky na dobírku zasílat nebudu. Paní začala nějak vymýšlet, tak jsem ji řekla, at mi vloží peníze na učet, jinak ji to nepošlu. Nechci riskovat, že si balík nevyzvedne a já budu akorát lítat na poštu a ještě přijdu o peníze.

    Leni, to je mi líto jaké máte vztahy s rodiči. Něco podobného má manžel se svými rodiči. Někdy mi přijde, že by jim prospělo kdyby bydleli hodně daleko od sebe, myslími, že si neváží toho, že spolu můžou být kdykoliv. Já jsem za vztahy se svými rodiči vděčná, když si s mamčou jeden den nezavoláme, už jsem z toho nervozni. Nějak nechápu jak jsem se mohla dobrovolně odstěhovat tak daleko, pořád doufám, že se mi jendou podaří Michala přesvedčit abychom se odstěhovali aspon do Olomouce, to by bylo už jenom 40 km:)

    #861347
    h Haňulka
    Registrovaný uživatel

    Jeee, Veveriku, děkuju moc!! Teď si mě potešila jak už dlouho nikdo ne! 🙂 No je pravda, že já sice tlustá nikdy nebyla (možná jen ten zadek jsem měla trochu oplácanej), nicméně jsem vždycky vážila dost -nevim jakto? Jestli mám těžký kosti? Ale je pravda, že mám na holku dost široký ramena a možná bylo taky něco ve svalech, páč jsem vždycky dost sportovala a reprezentovala jsem ženy za naší republiku v silovém trojboji 🙂
    Jinak já mám s mamkou vztah podobnej jako ty, takže tě naprosto chápu, že jsi pak takhle smutná když odjíždí takhle daleko, já mám rodiče jen 30km, což je půlhodinka cesty, takže když se mi zasteskne, tak neni co řešit.
    No já myslim, že pak tě budou na kontroly zvát častějc, já teď už chodim skoro 2x do týdne- byla jsem v pátek, pak dneska a ve čtvrtek jdu znova. Naštěstí se miminku pořád daří dobře….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 3,076. až 3,090. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist