Těhule duben 2011

  • Toto téma obsahuje celkem 3,945 odpovědí. Do diskuze (35 účastníků) se naposledy zapojil uživatel e Evík a poslední změna proběhla 10 let, 2 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (z celkem 3,945)
  • Autor
    Příspěvky
  • #858564
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    ahoj holky,ta zpráva od Raduš mě dostala a a jsem smutná :o( Mrzí měto…ale věřím ve světlé zítřky.

    Rybízku,já byla na odběrech včera a musela jsem jít nalačno.Taky jsem se bála,že to nedám,ale nakonec to bylo o.k.,ikdyž cesta trvala skoro hodinu (díky rozkopanému Brnu) Sestřička mě hned ze startu trochu vykolejila,protože když viděla moč,tak se zarazila…prý jestli beru Utrogestan (snad to píšu dobře).Tak jsem jí říkala,že ne ,al že vím ,že mám nějakou kalnou moč.Pak si stěžovala,že mám strašně hustou krev a že málo piju (myslím,že dva litry denně jenom vody málo není).Když jsem odcházela,tak jsem si v duchu říkala-bůhví,co mi všechno ještě najdou :o( Ve středu jdu na kontrolu,UZ + snad dostanu průkazku.

    Už aby to bylo za mnou a já věděla,že je všechno v pořádku.

    #858565
    Anonym
    Host

    Ahojda Raduš, tak to tady pročítám, a je mi z toho hrozně smutno,dokonce i :'( ale nevěš hlavu, vím že je to těžké, ale snad se to co nejdřív podaří znovu.Mý kamarádce se to stalo 2x a dnes má krásné 2 dětičky:^) .Tak nesmutni.Budu ti držet pěstičky a myslet na tebe Kdyžtak nám sem písniPapa, opatruj se.

    Rybízku, díky tak to odpovídá.Já jen že si mě dr. pozval až skoro ve 13.týdnu:)

    #858566
    Anonym
    Host

    Rybízku, byla jsem na 1. odběru v pondělí a normálně jsem se nasnídala. Sestra u mého lékaře mi jen dala papír, se kterým mám jít do gyn. ambulance v nemocnici a řekla v kolik, já se zapomněla zeptat zda se smím nasnídat, tak jsem to riskla. Snad mi nebudou dělat kvůli tomu ještě jeden náběr.

    Jsem objednaná též na NT screening a při telef. hovoru mi paní řekla, že nemusím přijet nalačno – mám tam být v 10.30 – tak si ani nedovedu představit, že bych musela hladovět. To už normálně mám po snídani a svačince. Vychází mi to, že ten den budu 11+6tt. Tak se těším. je to už za 13 dní, tak uvidím na UTZ – lepším než má můj gynekolog mimíska. Doufám, že bude vše OK.
    Tak se opatrujte, snad u vás také svítí tak krásně sluníčko, to hned dodá energii:D .
    Haňulko Tobě přeji, aby přípravy před svatbou probíhaly v klidu a pohodě a vám se povedla krásná svatba, na kterou budete do konce života rádi vzpomínat!

    #858567
    Anonym
    Host

    Cuca – jj, na NT se nalačno nemusí. Se máš, že jdeš tak brzo. Já budu 12+2. To je ještě doba. 🙁

    #858568
    v ve1runka
    Registrovaný uživatel

    A co mám ríkat já? :o((((( Já už chci takyyyyy

    #858569
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Ahoj holky, díky za rady, ale už jsem si je ráno nestihla přečíst, páč jsem jela na osm k dr. Nakonec jsem jela radši nalačno, abych nemusela znovu a udělala jsem dobře. Sestra říkala, že kdyby mě nepotřebovala nalačno, nabrala by si krev, když jsem byla ve středu v poradně 🙂
    Baru, taky bych šla k Valšínovi, ale zatím to pořád zvažuji, no vlastně k němu půjdu určo ve 20tt. Když jsme tam byli posledně, schválně nám nazvačil pohlaví, potvůrka jeden! 😀 Ale teď to bude první, na co se zeptáme, až mimi zkontroluje a dá nám prostor 😀 A ty jsi z Brna? Jsi na FB? Mě už to všechno nějak splívá :S
    Šárko, máš pravdu! Je to stejně tak jak má být a nemá cenu se dopředu nervovat. Dnes jsem to řekla poprvé dvěma dobrým kamarádkám a ta jedna říkala, že na ničem nevíc nebyla a že nad tím ani tak nepřemýšlela … Tak mě docela nahodala, že bych na NT nešla.
    Veru, ani nemluv! Jela jsem od nás do Líšně 15 min. a pak 30 min!! z Líšně do Kr. Pole! Hrůza, byly strašný kolony! Nakonec jsem to nalačno dala, ale jeden piškot jsem si tak pro sichr dala 🙂 Sebou jsem měla svačinu a hned jak mě sestřička píchla, šla jsem se naládovat do auta 😀
    Volantko, teď to přepočítávám a mě si dr. pozvala až ve čtrnáctném !? :O Asi proto, že jsem váhala , jestli jít na NT …
    Cucaracho, no to si taky nedovedu přestavit, jsme na tom stejně 😀
    Holky, tak teď jsem zase na vážkách, jestli jít či ne… Vy snad všechny jdete ne?
    Je mezi nám některá, která to ještě tají? 😛
    Já jsem to teprve dnes řekla dvou kamarádkám a zítra naší rodině a v neděli manželové, neví to ještě skoro nikdo 😀 . I sestřička se dneska divila, že jsme to ještě neřekli. Ale moje séégra asi tuší a asi si už povídají, páč jsem si všimla, že se někdy při řeči mrknou na břicho :O A já nosím těsná trika, takže možná se jim to začíná potvrzovat, páč nekecám, ale bříško mi začíná růst, i manžel si všimnul :$
    Tak dobrou všem a mějte krásný víkend! Pa pa 🙂

    #858570
    Anonym
    Host

    Já v tom mám bordelismus. 🙂 Veru, ty jsï teď v kolikátým? A Rybízek? Jinak na FB mě, Rybízku, najdeš sunny_b@volny.cz. To už Vlašín, tak viděl? To je dobrej. 🙂
    Dobrou, maminky a mimošci.

    #858571
    Anonym
    Host

    Baruško,já už v tom mám takový binec že už ani nevím,v kolikátém jsem….podle poslední menstruace to vychází na 8+3,ale asi to bude všechno jinak….V čtvrtek jsem volala mami,abych se zeptala,jestli máme nějaké dědičné či vrozené choroby a jak jsem si myslela,že ne,tak jsem docela koukala,co na mě všechno vybalila 🙂

    Takže já asi půjdu,ještě uvidím,co mi na to řekne doktor-jestli doporučí či nikoli.Už jenom 3dny :o)

    #858572
    Anonym
    Host

    Čauky všechny, ty odběry krve na lačno a ULT co jdu teď v pondělí budu 9+0 a když jsem se na ně objednávala tak mě sestřička telefonicky rovnou objednala i na ten screening v 1 trimestru na 4.10 a to budu 13+0, vše zatím podle PM a na ty se na lačno nemusí. Zatím

    #858573
    z zlatouch
    Registrovaný uživatel

    Ahoj těhulky 🙂
    Tak včerejší kontrola mi dopadla dobře,tak mi spadl kámen ze srdíčka:) Brali mi krev na ten screening a za 4 týdny 1.10. jdu ještě na ten ultrazvuk,který k tomu patří.
    Volantka: Podle včerejšího ultrazvuku jsem dnes prý 9+1.
    Přeji Vám hezkou sobotu 🙂

    #858574
    r rybízek
    Registrovaný uživatel

    Zdravím všechny 🙂
    Baru, nic si z toho nedělej, já taky nevím, kdo je v kolikátým, to snad ani nejde, když je nás tu tolik! 🙂 . J8 jsem v jedenáctým 10+2 dnes 🙂 . U Vlašína jsem byla ve 20tt. a to už je vidět 100%, když je mimi pěkně otočené. Najdu si tě na FB. 😛
    Šárko, na to NT se nechodí součastně? Já myslela, že ti vezmou krev a udělají UTZ a je to 🙂
    Zlatouchu, to jsem ráda, gratuluju k dobrým zprávám! . Tak snad jsem to neprošvihla, když jsem 10+2 a rozmýšlím NT :O
    Tak pa pa a počasí se snad, doufám, zlepší. *-) My jdem za chvíli na oslavu a je to venku :S Konečně se pochluíbme s miminkem 🙂 Malá už to asi začíná chápat 😀 . Když se jí zeptám, co budume mít, tak řekne: miminko 😀 a když se zeptám, kde má maminka miminko, tak řekne doma 😀 . Úplně me to dojalo :'( Učím ji to, aby to rodině za nás řekla sama, tak jsem zvědavá, jak takovou úlohu zvládne 🙂

    #858575
    Anonym
    Host

    Ahojda, všechny zdravím.Já ještě ten screnning pořád rozmýšlím.Zatím mám ještě čas,tak nevim:S . Někdo říká že určitě, někdo ne,opravdu nevím.Co když by to vyšlo špatně?? Má to cenu se stresovat??? Kamarádce tenkrát říkali celé těhotenství -bylo jí asi 33 let/že její mimi bude mít vrozené vady,že to zjistili podle nějakých testů, nedala na doktory a dnes má dceru, která tenhle rok nastupuje na vysokou:D a je úplně v poho:) tak těžko říct:^) . Ještě popřemýšlím.Zas mám strach abych třeba pak nešla a neříkala si že kdybych šla, že jsem to mohla vědět atd. *-) Jinak Zlatouchu, já bych dnes podle ms měla být 9+3 ale podle velikosti na utz jsme o 10 dní pozadu,což znamená 7+6:)

    #858576
    Anonym
    Host

    Ahojky holky mohu se k vám přidat? 🙂 Také mám termínu duben 2010 🙂 Přeji hezký večer Veronika

    #858577
    Anonym
    Host

    Pardon 2011 😀 😀 😀

    #858578
    Anonym
    Host

    Ahojky, rybízku já sama nevím jak to je zítra se zeptám doktora. Já jsem objednaná u nás do Prahy do Podolí a mám být v 8 hod na jednom patře a v 11 hod zase na jiném, jak už jsem psala zítra se zeptám. Zatim Páčko

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 301. až 315. (z celkem 3,945)
  • Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa těhotenství a mateřství?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@babyweb.cz

TOPlist